Jump to content

Rear projection TV


Guest Gaccho
 Share

Recommended Posts

Gribētos uzzināt kko vairāk par rear projection televizoriem.. Vai kādam ir pieredze ar viņiem? Cenas ziņā tie ir daudz izdevīgāki par LCD un plazmas TV (65 collu šāds TV maksā ~ 1500 $). Tāpēc gribētos zināt, kāpēc gan lai nepirktu šādu RPTV.. Protams saprotams, ka nebūs tāda pati kvalitāte kā LCD vai Plasma TV, taču dēļ šādas cenu starpības varbūt ir vērts, varbūt kvalitāte nemaz nav tik slikta..

Link to comment
Share on other sites

bija kautkur detalizēts apskats par jamo....bootaa arī

,man gan liekas ka plazma ir labāka un tad seko LCD un tad Projekcija.....bet tas subjektīvi no plazmas usera mutes :)

bet nu 65 collas ir daudz :) un vēl man šķiet, ka projekcijas TV izmirst , jo nāk kvalitatīvi projketori HD....

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

+ arī tas, ka ātri pārlaižot acis/novēršot skatienu no ekrāna vai vienkārši acis ātri kustinot ''pāri ekrānam'' (īpaši lielam), būs manāmi RGB gļuki, tobiš, spilgtas RGB komponentes ''midžināsies''. Tādi paši mēdz būt video projektoriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gaccho

bija kautkur detalizēts apskats par jamo....bootaa arī

,man gan liekas ka plazma ir labāka un tad seko LCD un tad Projekcija.....bet tas subjektīvi no plazmas usera mutes :)

bet nu 65 collas ir daudz :) un vēl man šķiet, ka projekcijas TV izmirst , jo nāk kvalitatīvi projketori HD....

 

Njaa.. Dzirdēju, ka pāris kompānijas (tai skaitā Sony) drīz pārtrauks RPTV ražošanu.. Varbūt tieši jāpaspēj iegādāties, kamēr vēl ir..? :)

 

Maza izshkjirtspeeja, jaaseezj taisni pretim, citaadaak spozjuma vispaar nav.

 

http://www.crutchfield.com/S-lnomn0UD7hK/A...px?I=305HLT6187 - piemēram šajam modelim izšķirtspēja, kā arī visi pārējie nozīmīgākie parametri ir vienlīdzīgi kā LCD vai Plazmai.. Hmm..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...