Jump to content

Linux, xBSD, MacOS desktopi


osscar
 Share

Recommended Posts

Nu tā, gaidot orkānu un ēdot V.Saules piegādāto picciņu aiz gara laika bakstos ar Mandrivu uz mājas stacionārās kastes (patīk kad viss ir estēstiski atšķirībā no darba kārbām ...) :) Mēģinu sakārtot desktopu :) Gribētos pasmelties idejas arī no bootistiem :) Kaut kur bija tēma par desktopiem - bet neatradu - laikam izdzēsta. :twisted: Atrādat savus desktopus :)

nu pašlaik ir tā :)snapshot5.jpg

Labots - TokRa
Link to comment
Share on other sites

skatos jūs Ktorrentu lietojat - man jams negāja....

bet nu patīk laika ziņas + kalendārs + i-neta radio vai mp3 ! bez šiem nevaru :)

bet nu paldies par atsaucību ! un izskatās KDE ir lielākā cieņā :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

nekontaktējās un viss. pamēģināju vēlvienu - tas ar negāja. (tur arī settingos nekas daudz nebija) Azureus aizgāja uzreiz :)

Link to comment
Share on other sites

malinens2

laikam aiz ugunsmuura seedi...

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

iespējams. bet negribējās baigi mocīties :) tagad jau metu acis uz 64bitu distrām un kde 4.0 (pagaidām gan tikai alfas vien ) :) citādi 3 GB RAM dīkstāvē :) nu paprovēju šodien Gos ROCKET betu :) Labs. Live mode ātrs, atpazina wide ekranu korekti atšķirībā no pirmās versijas. MAc izskats - tas na ljubitelja :) eh kā deretu vēl viens HDD eksperimentiem :)

paldies Tokra - būs japamēgina!

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

es ar te paris tapetes ar pingviniem esmu ievācis - ja vajag :) tavējie baigi vienkāršie :)

Link to comment
Share on other sites

Man pavisam vienkāršs BSD... nekā lieka!! :)

f_snapshot1m_627a48a.jpg

Labots - ginnnts
Link to comment
Share on other sites

Vikam interesants :) + vēl tās doka ikonas :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

man personīgi tie mac veidīgie doki nepārāk ērti liekas !

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Gentoo, Gnome, dropline-neu ikonsets, custom DPI, lai nav kaa kjiinietim actinjas jaasasprindzina. Ik pa laikam palaizju Beryl, kad garlaiciigi sametas.

 

normal_gentoo_vulgaris.png

Link to comment
Share on other sites

lūk devēju temperatūras ir tas ar ko vēl netieku galā :( GPU rāda, bet CPU un MB nē.....ar sensors atkal būs japadarbojas...

Link to comment
Share on other sites

yeah! :twisted: this IS fleim :) bet tie skriini jums lielajiem *nixistiem ir nekādi.. nekā kustomizēta un paštaisīta un piestrādāta... ša iepostēšu savu dāčas PC standarta XP zaļo pļavu... commoon custom bashrc!! custom menus. blahblah... http://www.lynucs.org

 

agrāk ka bij gurķa laiks kustomizēju kahakai wm un FVWM.. OU yeeea, beryyl :) yeaa youtuuube yeaaa 8-)

Link to comment
Share on other sites

Tauta mūsdienās ir izlepusi, daudzi nemaz nezin, kā ir sēdēt konsolē bez peles un lietot screen / lynx / pine / bitchx :)

Man liekas tu pārspīlē... tauta zin un atceras... tauta pat atceras kas ir IBM360 termināļi :p

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Neredzu iemeslu kāpēc man vispār būtu kaut kas radikāli jāmaina no defaultā KDE desktopa, viss ko vajag ir, es tak nesēžu un nelūru un desktopa bildi vai ikonām stundām, bet ar to daiktu strādāju - Openofficā pārsvarā.

Un rokas nost no *nix`ustiem - labāk mazliet sasprindzināt pelēko vielu nevis dzīvot uz nelegālas OS. :evil:

Link to comment
Share on other sites

Instigater

yeah! :twisted: this IS fleim :) bet tie skriini jums lielajiem *nixistiem ir nekādi.. nekā kustomizēta un paštaisīta un piestrādāta... ša iepostēšu savu dāčas PC standarta XP zaļo pļavu... commoon custom bashrc!! custom menus. blahblah... http://www.lynucs.org

 

agrāk ka bij gurķa laiks kustomizēju kahakai wm un FVWM.. OU yeeea, beryyl :) yeaa youtuuube yeaaa 8-)

 

Vai tu starteejot winduli katru reizi uzbudinies, un katru reizi beidzeejot notiiri monitoru no baltaas kjeepas? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

tauta pat atceras kas ir IBM360 termināļi

 

Nostaļģija: RTU datorklases Ausekļa ielā 7, VM/ESA sistēmas termināļi uz pseidografiskajiem termināliem, REXX un MAINTBB (aka Baiba Dzērve), no kuras visi baidījās, bet daži arī kaitināja... 1996 / 1997.gads manā mūžā :)

He he... tad jau mums laikam vajadzēja tur saskrieties:D

1995.. līdz beigām, kad tos pārveda uz meža lielu... TA5S217 varbūt tas kautko atgādina?:)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja nu par to, tad tauta vēl atceras (tiesa - diezgan miglaini) Ausekļa7 datorklasi 87-ītajā.

Link to comment
Share on other sites

es arii uz nevienas kastes neesmu iesprindzis ar desktopiem, jo taapat vinju redzu tikai plakantaarpu iesleedzot.

89.jpeg

Labots - grisha
Link to comment
Share on other sites

nu ko jūs te ar konsolēm ņematies linux konsole ir ļoti smuka salīdzinot kaut dos konsoli :D Un par konsoli praktiski var aizmirst pēc os un progu instalēšanas.

 

Screenshot-3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Bez komentaariem sakaraa ar gliemezhiem.

Piedevaam fails ir 304.74 KB liels.

Postos nedrīkst likt attēlus (img tags), kas hostēti ārpus Latvijas, ja klāt nav attiecīga atsauce, kā arī vajadzētu atturēties ievietot postos attēlus, kas lielāki par 300KB
Link to comment
Share on other sites

ru, vai nepārprati, par nix useriem teikto mana postā, vai postu izlasīji? nopietni?

hm, nu jā, a kur īmeslis Tavu radikāli nemainīto KDE te apskatīt tagad, daudz labāki, nezinu, bet ganjau screeni ir KDE lapā, arī ganjau ka radikāli nemainīti tie tur atrodās..

 

Instigater, kas ta? :)

 

TokRa, nuu kaukā tā.. (nē, ircii :p)

Link to comment
Share on other sites

Pāris drausmīgi veci un ne pārāk izdevušies (imo) screeni.

Attēlos redzami : freebsd5.2, freebsd6.0, fedora6 un pcbsd1.3

post-1357-1200918444_thumb.jpg

post-1357-1200918455_thumb.png

post-1357-1200918469_thumb.jpg

post-1357-1200918560_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

tas labi ka radini pie pingvīna :) būs man ar` jāradina :) pashlaik jau esmu piešķīlis HDR imigu tūli, raw atpazīst :) tagad ar PDA synce un raki cīnos :)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

paskatiijos....

kde saak un uzvar

nez kur visi gnomisti pacjibeejusji....

post-1228-1201094937_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

D_L tavs backgrounds pēc Åland :) vai SE

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Instigater

paskatiijos....

kde saak un uzvar

nez kur visi gnomisti pacjibeejusji....

Rekur viens ir! :mrgreen:

 

[flame_on] KDE suukaa, jo nav tik eerta un smuka kaa gnome :D [flame_off]

Link to comment
Share on other sites

Instigater

 

Ko tu saki...

V'el tikai fleims Gnome vs KDE forumaa truuka.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...