Jump to content

Cenas netā un veikalā?


Arča
 Share

Recommended Posts

OK,vai videokartes modeļa Sparkle GeFORCE 8600GT PCI-E cena M79 interneta veikalā atsķiras no cenas kas ir veikalā Matīsa 79?

P.S. Kaķi staigā kur paši grib!

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Atšķiras. Par vidēji ~ 20ls.

Link to comment
Share on other sites

vienai un tai pashai firmai protams ka neatshkirsies, bet taa salidzinot interneta veikalus (kam nav sava veikala kaa tada, tikai noliktava) un parastos veikalus, tad protams i-neta veikali buus letaki, jo atkriit liels daudzums izmaksu.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

man gan liekas, ka taj pashaa m79 veikalaa buus daargaak nekaa m79.lv...

Link to comment
Share on other sites

Par to ka netā cenas lētāk būs saprotu.

Vienkārši m79 pie mājas uz domāju nafig ķēpāties ar gaidīšanu ka varētu aizskriet līdz stūrim un pa 5 minūtēm gatavs!

Link to comment
Share on other sites

malinens2

vai ta nevar pasuutiit netaa un sanjemt preci veikalaa? :mrgreen:

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

malinens2 Nez kādēļ tad tu tā domā? Vai tad nebūtu stulbi paaugstināt cenas www veikalā vai parastajā veikalā. Nekādas loģikas tur nav, ja runa iet par vienu firmu.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

ir naacies nopirkt preci m79 veikalaa, kas ieksh m79.lv maksaa leetaak...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

vienai un tai pashai firmai protams ka neatshkirsies

Iekš m79 pilnīgi un noteikti atšķiras. Vari par to būt drošs.

Link to comment
Share on other sites

Ir, ir- es pas brīnijos. Būtu zinājis , būtu sūtijis, nevis aizjozis uz to pašu adresi un nopircis.... Saprastu , ka nav vienā un tajā pašā adresē ...

Link to comment
Share on other sites

piemēram Terai (Ogrē) ir sava politika: cenas interneta veikalā ir par 5-10% lētākas kā reālajā viņu veikalā. Ieej bodē, saki ka gribi preci par interneta veikala cenu un nekā - atvainojiet, nevaram, Jums jāpasūta prece caur internetu , tad būs... Pasūtīsi preci caur netu, ar tevi sazināsies cikos vari ierasties tajā pašā veikalā pēc pasūtījuma. Par cik pazīstu viņu šefu, tad jamam uzprasīju kāpēc tā? Un saņēmu atbildi ka jāradina tauta iepirkties caur netu.. Vispār loģiski...

Link to comment
Share on other sites

standartaa atšķiras, bet pieļauju domu ka patstāvīgajiem klientiem cenas abos gadījumos varētu būt līdzīgas

Link to comment
Share on other sites

Pašā m79 veikalā ir dārgāk, nekā pasūtot pa internetu. Pats arī nobrīnijos.

Link to comment
Share on other sites

paskatoties to pashu salidzini.lv var redzet ka netu vaikaliem arii cenas var atshkjirties pa vairaakiem 10ls... un ne vienmeer netaa buus leetaak kaa parastaa veikalaa :!: viss atkariigs kur skataas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest n0sf3Яaty

nu tad es izvēlos globālisma teoriju:

 

man nav grūti pasūtīt videokarti 3870 amerikas internetveikalā

 

http://www.outpost.com/

 

tur pasūtīju minēto videokarti pa 259 $ ar pēcatlaidi 20 $ apmērā un kopējās izmaksas būs:

 

Order Recap:

Total Product $: 259.99 {124 Ls}

Net Product$: 259.99

Sales Tax: 0.00

Shipping & Handling: 43.63 {19 Ls} {starptautisks sūtījums uz Latviju}

Grand Total: 303.62 {145 Ls}

 

- 20$ pēcatlaide, ja iesūtu akcijas atlaides pieteikumu 15 dienu laikā pēc preces saņemšanas

 

tas tātad arī par domu mācīties pasūtīt preci internetā - es skaidri redzu cik prece maksājusi ražotājvalstī un ko es maksāju, lai tā līdz manim nonāk - viss - uzdevums atrisināts;

 

manuprāt tiek panākts labs procesa "caurspīdīgums", nekā Latvijas veikalos un internetveikalos, kur man kārotā videokarte tika noteikta ar cenas diapazonu no ~150 līdz pat! ~200+ Latiem

Link to comment
Share on other sites

A cik ilgi tā videokarte no štatiem pie tevis ceļoja? Kādas garantijas, ka nesaņem jau beigtu?

Labots - dis
Link to comment
Share on other sites

kalnietis

dodu 90%, ka piecu minuushu laikaa to videokarti nedabuusi un buus taapat jaapasuuta un jaagaida.. kaut gan tagad Matiisa ielas m79 neeesmu bijis, bet kaadreiz tur ljoti maz, kas staaveeja uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

Total Product $: 259.99 {124 Ls}

Net Product$: 259.99

Sales Tax: 0.00

Shipping & Handling: 43.63 {19 Ls} {starptautisks sūtījums uz Latviju}

Grand Total: 303.62 {145 Ls}

neaizmirsti muitošanu, muitas nodokli un PVN..

Link to comment
Share on other sites

Nu jāskatās jau vai atrodas noliktavā. Man nav bijušas nekādas aizķeršanās m79.

 

Bet par tiem interneta veikaliem- tur ir vairāki plusi un mīnusi, citviet arī līdzīgas tēmas bijušas. Cenas samazina darbinieku mazais skaits atšķirībā no pārējiem veikaliem, un nav jābrīnās, ka ja iegādājies kaut ko mazā interneta veikalā tevi apkalpos 1 un tas pats cilvēks, kurš gan piezvanīs lai pārbaudītu pasūtījuma pareizumu un piegādās preci vai arī varēsi tur saņemt preci. Citreiz interneta veikalu lapās redzams, ka noliktavā stāv milzum daudz kādas preces, bet tikai pēc tava pasūtījuma veikals to pasūtīs, tā ka nāksies pagaidīt. Un interneta veikalos nevar preci "apgrābstīt", tāpēc dažu preču pirkšana pilnīgi noteikti jāveic parastā veikalā.

 

Manuprāt jau vislabāk uzticēties populārākajiem interneta veikaliem, vai pirkt ebay-ā. Izmantojot paypal vari neutraukties par apkrāpšanu. Bet cenu atšķirība parasti ir pat neticama vairākām preču kategorijām, parasti tehnikai, piemēram portatīvo iegādājot netā vari ietaupī pat kādu simtiņu pērkot tajā pašā m79 (tagad pēc jaunā gada cenu kritums un cenas tāpat kritīsies), kad pirku telefonu, minimālā amplitūda , piemēram, bija 50ls.

Nu nez, domā pats, vienmēr ir iespējams ietaupīt ;):mrgreen:

Labots - Drago
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Normāla parādība. Preci, kas atrodas uz vietas sadārdzina 2 apstākļi:

1. lai prece būtu veikalā, tā ir jānopērk no vairumtirgotāja, nezinot, kad to varēs pārdot,

2. uzglabāšanas izdevumi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...