Jump to content

Portatīvā datora pieslēgšana pie LCD TV


mexis
 Share

Recommended Posts

Ir doma palaist signālu no laptopa uz LCD teļļuku. Gribu skatīties HD filmas, kas ir uz kompja. TV ir man liekas visu iespējamo veidu ieejas izņemot RGB(15pin). Mēģināju palaist caur S-Video, bet nu tur video kvalitāte ir zem katras kritikas. Portatīvajam ir tikai analogā RGB izeja (par DVI-HDMI pāreju var aizmirst). Cik skatījos veikalos ir nopērkami RGB<-->SCART un RGB<-->dalīto kompoenšu kabeļi. Kuru labāk iegādāties labākajai attēla kvalitātei?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Normāls LCD TV, Ieviņ.. Nu kāda iksa pēc lai viņiem visiem LCD TV būtu klāt jāliek VGA ligzdas (ņemot vērā, ka tas ir TV). :) Es domāju, autor, ka tev jāizvēlās tas, kurš liekas ērtāks. SCART pēc būtības ir tas pats (vai vismaz līdzīgs - uz sitiena neatceros) komponentais signāls, tikai sapakots lielā SCART štekerī (no kura gan lielu daļu pinu tu neizmanto).. It's up to you! ;)

 

pc ieeja ir, vismaz apraksto netā.

Tad kur problēma, kreisais tv? :mrgreen:

 

PC ieeja skaitās arī DVI.

Starp citu, ja tam TV ir DVI-I (kā visticamāk arī ir), tad var paņemt vienkārši VGA --> DVI-A pāreju un spraust tik klāt. Mūsējam Philips PDP TV arī ir tikai DVI-I.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest markopolo

manam Philips ir tikai HDMI un kompi paredzēt slēgt caur DVI-HDMI, bet man laptopā ir tikai VGA :(

:( ko darīt????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Frenkers

Sveiki,

 

Sory, ka cilāju tik vecu tematu.

 

Gribas pieslēgt portatīvo pie TV. TV ir tikai HDMI ieeju. Mājās mētājās DVI-HDMI kabelis. Tā kā portikam ir tikai VGA out, tad uzspraudu kabeļa galā DVI to VGA. Bildes nav. Cik saprotu caur VGA iet analogais signāls un DVI, HDM digitālais? Tāpēc ar man neko nerāda?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Par Gooogle neesi aizmirsis? (keywords: "VGA-DVI-HDMI")

VGA-analog

DVA-A analog

DVI-I digital

HDMI digital

ja DVI vēl ņem pretī analogo signālu, tad HDMI ar to 'nenodarbojas'.

 

Risinājums:

VGA-HDMI converter

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...