Jump to content

DVD arskanotajs


Saw
 Share

Recommended Posts

DV600 rij visu ko dod, ir iespeejams divx upgreids caur firmware, aparaats baigi labais, tikai caur usb man liekas ka gremo mp3 un jpeg a philips DVP5980 eed caur usb visu ko dot. Ja naw laba hi-fi vai hi-end sisteema, pie kaa grasies sleegt, tad philips buus labaaks variants par pienjemamu cenu un ar max daudz formaatu klaastu.

 

+ pioneer lasa super audio cd un ir iespeejams veikt slide show ar jpeg bildeem!!!

Link to comment
Share on other sites

... ne tikai SACD bet arī DVD-Audio. Kāpēc domā ka caur USB filmas negremo?

Un divxus jau sen Pionieri spēlē bez nekāda firmware apgreida, to pat mans samērā vecais (2 gadi) DV-585 prot bez nekādiem apgreidiem.

Man vēl svarīgs arguments par labu Pionierim šķiet fakts ka jamie jau sen spēlē visu zonu diskus.

Kā ar šo lietu ir Filipsiem, nezinu.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Es sapratu, tikai saku, ka jams spēlē divxus uzreiz "no rūpnīcas".

Ja firmware apgreids dod kādas extras (OGG? MKV? H.264 atbalsts?) - jo labāk! :)

Link to comment
Share on other sites

un kā tam aparātam ar XViD .avi ?? visur tiek pieminēts tikai DiVX (Ultra)..

Link to comment
Share on other sites

Philips noteikti ir zonu ierobežojumu, kurus gan iespējams var noņemt.

Philipam var būt tā, ka tas ņemt tikai DVD+R diskus. Vismaz manējais tā dara.

Link to comment
Share on other sites

dvp 5980 Zonas ir iespeejams nonjemt bezprobleemaam

un njem vinjsh jebkuru dvd matricu + vai - vai dl

Link to comment
Share on other sites

nu viss skaidrs liels paldies par nelielu apgaismoshanu shajaa jomaa 8)

Labots - Saw
Link to comment
Share on other sites

tā kā te tāpat runa aizgāja par pionieriem un DivXiem, tad nav jēga taisīt jaunu tēmu...

 

šodien iegādāju Pioneer DV-300 aparātu...taku, liekot iekša pašu rakstītu disku ar avi failiem, jams bildi rāda melnbaltu...un ne tikai pašu filmu, bet arī visi menu iegūst melnbaltu toni...

vai vēl kāds ar ko tādu ir saskāries, un vai ar to var cīnīties?

Link to comment
Share on other sites

Un visu pārējo rāda krāsainu? Jeb izņemot avi failus nekā cita nav ko patestēt?

Kā pieslēdzi? Video? S-Video vai RGB caur SCARTu?

Link to comment
Share on other sites

dvd filmu rāda krāsainu, izrādās arī citus diskus ar avi failiem rāda normāli...

tad vaina iespējams ir faila formātā...bet interesanti, tad kāpēc melnbalta nav tikai filma, bet melnbalta paliek arī izvēlne?

 

savienoju caur video

Link to comment
Share on other sites

Vel viens jautajus tiem kas to zin - vakar vakara ienaca doma kam ir vajadzigs usb ports dvd atskanotājā ,sāku domāt un iedomājos ka varetu fleshā iemaukt muziku un tad dvd vinu vares lasit vai ar obligati ir jabut pie PC ??

Labots - Saw
Link to comment
Share on other sites

Bet kam kompim ir USB ports? :)

DVD pleijerim to vajag tieši tam pašam nolūkam - lai varētu iebarot filmas, mūziku vai bildes, necepot CD un DVD matricas. Vai pat fotokameru pa taisno pieslēgt un rādīt bildes no tās.

Slēgt DVD pleijeri caur USB pie PC? Intsanta doma, tikai šaubos vai ražotājs to paredzējis.

 

reinss - tas ka izvēlne paliek melnbalta gan ir jocīgi, moš kāds gļuks. Uzzvani uz Pioneer servisu un pataujā, atrodas Ventspils ielā, telefonu var atrast ZL.

Link to comment
Share on other sites

ja ar krāsām nav kārtībā, tad jāpskatās vai tv kastei nav jāpārslēdz pal/secam/ntsc ... , ka arī jāskatās, kurš no šiem signāla veidiem ir ieslēgts dvd atskaņotājam.

Link to comment
Share on other sites

dvd playerim neatradu uzstādījumos, kur to nomainīt, kā arī savam vecajam NOKIA televizoram tādu iespēju neatradu...

bet vai tad, ja šīs sistēmas nesakrīt, nevajadzētu visu rādīt melnbaltu, nevis pie dažiem failiem, tos rādīt melnbaltus un vēl izvēlni ar bez krāsām...turklāt izvēlne paliek melnbalta arī disku izņemot, un izslēdzot, ieslēdzot pleijeri...

Link to comment
Share on other sites

ja filma ir ntsc sistēmā un tv to atbalsta, tad iznāk, ka tv atbalsta ntsc, bet nevis dvd aparāta menu, kas ir atšķirīgā formātā, piemēram pal. ja tv aparātam būtu auto režīms, tad visam vajadzētu iet. domāju, tev vajadzētu kārtīgāk pameklēt, jo lai nu kas, bet tie režīmi ir maināmi gan uz tv, gan uz dvd aparāta.

Link to comment
Share on other sites

Pasties pleijera manuālī - VISIEM Pioneer pleijeriem var nomainīt lai NTSC tiktu rādīts PALā. Parasti to dara, izslēgtam pleijerim nospiežot kādu pogu un slēdzot iekšā. Skaties manuālī.

Arī par savu TV - skaties TV manuālī, vai jams prot NTSC vai nē. Dajebkurš 29" 100Hz TV to piepratīs by default. Ja kaut kāds mazs 14" Haiers ... tad gan var nebūt.

Link to comment
Share on other sites

vakar nakts stundā kaut kā pleijera manuāli neredzēju kā nomainīt ntsc/pal...varbūt, ka vienkārši acis nerādīja...

 

bet par 14'' haier ir pilnīgi iespējams - vēl jo vairāk, ja tas ir 14'' NOKIA

 

patiešām vainīgs bija acu gaišums tumšajā nakts stundā...kad darba diena būs beigusies, paskatīšos vai tā ir īstā vaina(kā arī tam vajadzētu būt)

Labots - reinss
Link to comment
Share on other sites

Cik man ir bijuši DVD atskaņotāji.. PAL/NTSC/AUTO parasti var nomainīt atskaņotāja izvēlnes sadaļā Video uzstādījumi kā arī uz pults jābūt pogai.. nav nekas jāslēdz iekšā ārā.. utt.. pat televīzoram (LG) šo režīmu ar vienas pogas uz pults palīdzību var mainīt..

 

P.S. no TV collām nav atkarīgs rādīs vai nē tev NTSC/PAL.. tas viss ir atkarīgs no TV paša.. kā saka kas lācītim vēderā.. es pat nemaz nezinu nevienu televīzoru, kas neatbalstītu gan NTSC, gan PAL..

Link to comment
Share on other sites

Mazliet oftopics

 

Par NOKIA televizoriem nevajadzētu smīnēt. Pirms vairāk kā 10 gadiem Nokia ražoja ne tikai televizorus, arī lielizmēra un projekcijas. Bet arī muzikas centrus ar tumbām, radiopulksteņus, pleierus u.c šodien ar NOKIA šķietami nesavienojamas lietas. Man mājās bij NOKIA (tas pats somu NOKIA) katalogs...

Link to comment
Share on other sites

Gluži no diagonāles tas nav atkarīg, bet iespēja ka ļoti mazam TV NTSC iespēju nav, ir krietni lielāka kā lielam TV. Slikti zini :) teiksim, 97. gada 21" Panasonics nesaprot NTSC.

 

CAP - vecajiem Pioneer pleijeriem bija caur menuci, kad disks nav iekšā, bet tas bija sen. Tagad to dara apmēram tā, kā es aprakstīju, tikai jāskatās manuāli kuras pogas tieši jāspiež.

 

Lūk ko, par DV-300 saka http://www.pioneerfaq.info/english/dv300.php

 

Is there some way to switch from NTSC to PAL or PAL to NTSC?

Turn off your player. Using the front panel controls, hold down >>| then press STANDBY/ON to switch the TV system. The TV system changes as follows:

• AUTO --> NTSC

• NTSC --> PAL

• PAL --> AUTO

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

mjā.. Pioneer nodarbojas ar gemoroju.. es savam atskaņotājam pat filmas skatīšanās laikā varu nomainīt PAL/NTSC.. :)

Link to comment
Share on other sites

Zini, tā nav tā aktuālākā opcija, kuru būtu vajadzīga n-reizes dienā :)

Bet piekrītu, to vajadzēja realizēt vienkāršāk, iespējams tāda realizācija, lai kāds dumbāss neieslēgtu PAL-->NTSC un nesāktu bļaustīties :)

AUTO ir drusku maldinošs nosaukums, vispār nozīmē "spēlēt kā ir", PAL kā PAL, NTSC kā NTSC

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Jautajums tiem, kam ir tas seit slavinaatais Pioneer DV-600

 

Nezinu kaa pariezi noformuleet, bet DC++ ir pa pilnam tipa HDTV Ripi - viena filma caurmeeraa ap 4 GB. Diezgan labas kvalitaates. Sitas Pioneer pleieris var vinas pavilkt?

 

Man tagad ir vecss Xoro, pretii nem bet nevelk....sanaak taads slaidsovs leens, ne filma, baigi bremzee.

Labots - Mefistofels
Link to comment
Share on other sites

Man ir gan 696, bet senchiem 600, HDripus mans redz palaist var,bet bremzee. tas mans liekas ka tas ir kodaku un buffer atminjas nepietiekamiibas deelj!!!!

Link to comment
Share on other sites

DVD pleijerim normāli HD ripi vispār nebūtu jāvelk jo DVD maksimālā rezolūcija ir 720x576. Viss, kas ir lielāks par šo, neies. Viņš nemāk downskeilot tos. Neesmu mēģinājis kādās attiecībās Pionieris ir ar OGM failiem. MKV jams nespēlē, tāpat visu, kas iekodēts ar H.264

Ir tāds Dune HD pleijeris un vēl daži, kuri to var.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Mans DVD pleieris DVD diskus nav redzeejis kaa savas ausis....nu varbuut paaris reizes :mrgreen:

Man reaali dziivee tas ir Divx pleiieris....un domaaju, ka daudziem tas ir taapat. Taa kaa pieprasiijums nosaka piedavaajumu, tad domaajams nav ilgi jaagaida, kad lielaakaa dalja spees pavilkt tos hdtv ripus.

Pagaidiisu :p

Link to comment
Share on other sites

viss kārtībā...it kā biju izsērfojis visu menu meklējot pal/ntsc uzstādījumus, bet nekad nebūtu izdomājis, ka tas darāms čerez žē...diezgan muļķīgi...

bet reizēm der arī palasīt manuāli ļoti cītīgi :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...