Jump to content

40" LCD TV = 399 Ls?


decibels
 Share

Recommended Posts

Ja tev ir 400 ls un gribi tv, tad pērc, nenožēlosi.Ja vari piemst vēl tikpat, tad pērc par 800 ls, arī nenožēlosi.( ja nu vienīgi naudu izgrūsto)

Pats ar iepirku lētuci Diboss 32" LCD pa 350 ls, tas ir katra izdotā lata vērts.Katrs pērk pec maciņa biezuma.

Kad varēšu atļauties dārgāku tv tad ar nopirkšu un šo ielikšu guļamistabā kur maziņš sūdiņš stāv.

Link to comment
Share on other sites

M71 sen nebiju shito apraatu redzeejis,jau kaa kaadu 1.5 gadu, nu ko laisaka, vecaa patrica, veci atteela prochi, nu naw vinjsh tik labs kaa izskataas

Diagonāle (collas /cm)

 

40''/101cm

 

Ekrāna malu samērs 16:9/Zoom/4:3/Auto

 

Izšķirtspēja 1366×768

 

Dinamiskais kontrasts 6000:1

 

Gaišums (cd/m²) 500

 

Skata leņķis (hor. / vert.) 178°/178°

 

Reakcijas laiks (ms) < 8

 

Funkcijas

DNIe attēla optimizācijas sistēma

 

Teleteksts 1000 lpp.

 

Skaņa

Skaņas jauda (W)

 

10Wх2

 

Telpiskais skanējums

 

"SRS Trusurround XT"

 

JBL akustiskā sistēma

 

NICAM Stereo

 

Kontakti

HDMI ciparu interfeiss

 

DVI ciparu interfeiss

 

SCART (RGB) 2

 

Komponentais

 

+

 

S-Video

 

+

 

Video pieslēgums datoram

 

D-Sub

 

Audio pieslēgums datoram

 

+

 

Izmēri

Bez paliktņa (mm (platums х dziļums х augstums)

 

994x647x92

 

Ar paliktni (mm (platums х dziļums х augstums)

 

994x696x326

 

Svars ar paliktni (kg) 32

 

pa taadu naudu tochna nenjemtu!!!!

Link to comment
Share on other sites

Neviens Vestel TV nekad nav normāli rādījis. Ne LCD ne CRT.

Un tiem, kuri saka ka pērk pa savām naudiņām - TV ir ilgtermiņa investīcija, ne jau vienam gadam pērk. Tāpēc jādomā un jāplāno attiecīgi. Labāk piekrāt naudu un nopirkt kaut ko labāku, ar skatu uz nākotni, nevis "ka tik rāda".

Link to comment
Share on other sites

Par to es gan nezinu kāds viņ? ir jo man tāds nekad nav bijis. Turos pie Panasonic un LCD arī kādu laiku vēl nepirk?u. Gribēju tikai zināt vai tie?ām tas Thomson ir tik sūdīgs. Un kā ir ar lētā gala Samsungiem, paziņas interesējas kautkur Lietuvā esot redzēts 40'' Samsung par 700 Ls

Link to comment
Share on other sites

ar prime es biju domajis lietotaju - Prime :) lab, pasam bus jaaiziet japaskatas, citadi par kvalitati spriest te subjektivi - "normala", "sudiga" :D

Link to comment
Share on other sites

Tici man, kad redzēsi, tad vairs negribēsi redzēt. Vesteļiem bilde ir līdzīga lētajiem samsungiem.

Ja tas bija mērķēts uz LCD, nemāku teikt, bet ja kopumā (gan uz CRT, gan LCD), tad jums ir pilnīgi greiza informācija par vesteļiem, cienītais. Īpašumā ir CRT Vestelis, kaimiņos dzīvo trinitrons - neredzu nekādu atšķirību bildē.

 

Neviens Vestel TV nekad nav normāli rādījis. Ne LCD ne CRT.

Un tiem, kuri saka ka pērk pa savām naudiņām - TV ir ilgtermiņa investīcija, ne jau vienam gadam pērk. Tāpēc jādomā un jāplāno attiecīgi. Labāk piekrāt naudu un nopirkt kaut ko labāku, ar skatu uz nākotni, nevis "ka tik rāda".

beidziet lūdzu purpināt par lietām, par kurām nav ne mazākās nojēgas, kur nu vēl pieredzes lietošanā.

Link to comment
Share on other sites

man pirms kāda laika pajaunam CRT Thomsonam 32niekam, simtniekam nobeidzas trafs, garantija ka parasti - skočok naprižeņije, laikam kādus 40Ls nometu, un bija lidziga pieredze paziņam, kad jauns Thomons atvests mājās nestrādā, kaut veicī strādāja :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

ooo jaa esmu redzeejis vinju dziivee, i pie kompja sleegts, pie visa kaa pat fochuka un kameras, bet nu naw vinjsh tik labs kaadi ir jaunaakie modelji, kontrasts saliidzinoshi mazs!!! kur nu veel runa par reakcijas laiku un atteela prochiem

Link to comment
Share on other sites

Ja tas bija mērķēts uz LCD, nemāku teikt, bet ja kopumā (gan uz CRT, gan LCD), tad jums ir pilnīgi greiza informācija par vesteļiem, cienītais. Īpašumā ir CRT Vestelis, kaimiņos dzīvo trinitrons - neredzu nekādu atšķirību bildē.

beidziet lūdzu purpināt par lietām, par kurām nav ne mazākās nojēgas, kur nu vēl pieredzes lietošanā.

Trinitrons nav kvalitātes garants. Jau sen Trinitrona kineskopi ir turpat kur visi pārējā lētā gala aparāti.

Jā kur nu man, es TV vakar ieraudzīju.

Uz Vesteļiem esmu pietiekami atskatījies, kad nēsājos pa veikaliem ar DVD pleijeri un RGB SCARTu, 32" TV meklēdams. Garām

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Kas, kascik aarti nobeidzaas diezvai ir kvalitaates radiitaajs. Man CTR Sony Trinitrons, savulaik par bargu naudu pirkts, kaadu 5 gadu laikaa vismaz 4 reizes remontaa bijis....un visas reizes peec garantijas beigaam. Pirmajaa reizee nobira meenesi peec garantijas, bija kautkas sadedzis barosanas blokam un tas paraavis liidzi pusi kastes - kraasu procesoru utt, beigaas pa remontu samaksaaju kaukur 150 Ls.....peectam ar pliist apmeeram ar gada intervaalu. Te nu ir SONY kvalitaate....veel pietam taa laika vienam no daargaakajiem izstradaajumiem.

Labots - Mefistofels
Link to comment
Share on other sites

tā gan ir - nobeigties var jebkas, pat sony :)

Link to comment
Share on other sites

kā trinitrons, tā vecais vestelis ir viena gada gājuma (~7-8 gadi) un pasaki vēl, ka arī tajā laikā tritons bija lētais gals.

autoram: tas ir jāredz pašam, kā rāda, tici tikai tādam, kurš tādu jau izmanto. pēc komentiem uz doto brīdi - cik noprotu nevienam.

Link to comment
Share on other sites

Google uz doto modeli iedod tikai interneta veikalus un pāris forumus, bet neviena ievērības cienīga apskata.

5000:1 kontrasts priekš šodienas modeļa ir pašvaks. Pārsvarā estiņu ineta veikali jamo piedāvā, esi gatavs riskēt ar garantiju - vai viņi to Latvijā nodrošina?

 

DOPE - tev ar to pašu mietu pa to pašu vietu. Nelecies, ja nevari palīdzēt. Tev jau 2x pateica - Trinitroni ir ... man pašam mājās ir viens, 98. gadā pirkts, kopš tā laika manās mājās Sony TV vairāk nebūs.

Tiesa labot nav nācies, taču attēla kvalitāte ir zema, salīdzinot ar mājā esošo Panasonic.

Link to comment
Share on other sites

Jā, mans viedoklis par konkrēto LCD televizoru būs pārāk nekonkrēts, kā visiem, kas te uz doto brīdi atrakstījās.

BET

MarcisB, neradi autoram un pārējiem cilvēkiem dārgu sūdu/brendu pirkšanas sindromu, ar to es gribēju teikt, kaarī starp lētā gala daiktiem ir šis tas patīkams, piemēram, 2 reiz mazākas naudas ielikšana par to pašu kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Kur es ieteicu SONY pirkt? Faktus lūdzu.

Ja es brēktu, ka vienīgais viņa cienīgais modelis ir 9xxx sērijas 32" Filips vai 42" Pioneer plazma tad jā.

Vienkārši tev ir viedoklis, kas viss, kas maksā virs minimuma, ir dārgs sūds. Man tāda nav. Un cenas pie estiņiem ir zemākas kā pie mums.

Diemžēl.

Tāpēc eksistē n-tie apskatu saiti, lai saprastu cik labi tas TV rāda, jo pērkot ineta veikalā uz aci viņu nenovērtēsi. Labākais variants ir parasti pa vidu starp vislētāko un dārgu :)

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Beidzat kasīties! Tas Tv ir jāskatās uz aci nevis te jāfilozofē. Visu marku TV plīst. Arī Panasonic. Starp citu esmu redzējis Vestel ar salīdzinoši labu bildi.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

vairaak thomsonveidiigos nepirkshu-brrr

p.s pirms 2 gadi pirktais raadiija kaa uz shobriidi teletechveidiigie-brr-briesmiigi

savulaik manam bijushajam modelim uzraadiija ekraanam pikselju aatrumu kaa 8 ms(bet kaut mani zirdzinjsh nospaardiitu tas bija vismaz tikai 40 ms+nemaz nerunaajot par kustiigiem ateeliem-tie vienkaarshi paarvietojaas pa ekraanu kopaa ar visiem pikseljiem-kuri protams nespeeja atjaunoties aatraak kaa ziemassveetku virtenee spuldziites brrr).

p.s taapeec peec 2 gadu pilngadiibas sasniegshanas thomsons tika izmantots tikai kaa lielizmeera monitors kompim-un peecaak nopaardots par puscenu(par cenu uz ko shobriid dod par 24 collu moni).

Labots - wolfenstein
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...