Jump to content

LCD TV kā monitors.super


dexterlabs
 Share

Recommended Posts

šodien saslēdzu kompi ar lielu LCD televīzoru.super.visas tās runas par štruntīgu attēla kvalitāti ir suņa murgi.wordā var vēsi strādāt no četru metru attāluma.arī netā lasīt viss skaidri.un pat sūdīgas kvalitātes divx rādās labāk nekā gaidīju.

post-68801-1198685738_thumb.jpg

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

cik collas, izšķirtspēja

nevari ielikt bildi kaa izskataas teksts

Labots - Mr..JMT
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

PAARSTEIGUMS!

Zinaaji ka tehnologjijas attiistaas?

Protams ka uz 300-500ls veerta teljuka buus ideaala bilde utt.

Shoreiz tu jauc runas par vecajiem crt teljukiem un to kvalitaati.

Welkomeets ciemos pie manis, vareesi ieverties cik laba bilde ir uz krievulaiku BECHA :)

Link to comment
Share on other sites

attela kvalitāti neizsaka collas bet izšķirtspēja ar kādu tiek attēlota bilde ekrānā..

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

divus gadus noseedeeju pie 32 collu lcd tv -kuru izmantoju kaa monitoru kompim-viss buutu labi-ja vien pa vertikaali vareetu dabuut izshkjirtspeeju lielaaku par 1000 punktiem-un shis faktors ir ljoti svariigs speeleem-ja nav vajadziiga izshkjirtspeeja-tad jebkursh lcd tv var buut laba alternatiiva ierastaas viduveejiibas 19" aizvietotaajs un gana labs.(pie 32" ekraana var seedeet tikpat taalu kaa teiksim no 19 " monitora)-shkjirbas neredzu

p.s vieniigi galva ir jaagroza pa horizontaali lasot tekstus:)

Labots - wolfenstein
Link to comment
Share on other sites

post bija kaa jautaajums jonyz par vinja mineeto 40" tv, kuram var buut kā fullhd, taa hd ready izķikrtspēja

 

pie tam sharp tikko ar prezenteeja full hd uz 32"

Link to comment
Share on other sites

Es ar sēžu pie 32"samsunga.Izšķirtspēja 1360x768 pilnīgi pietiekoša.Vienīgā problēma ,ka dažas spēles neuztur tādu izšķirtspēju,piem.BF2.Parasto moni pārdevu,jo pie tik maziem ekrāniem galīgi vairs nevelk sēdēt un hd filmas ar zb skatīt.

Link to comment
Share on other sites

šodien saslēdzu kompi ar lielu LCD televīzoru.super.visas tās runas par štruntīgu attēla kvalitāti ir suņa murgi.wordā var vēsi strādāt no četru metru attāluma.arī netā lasīt viss skaidri.un pat sūdīgas kvalitātes divx rādās labāk nekā gaidīju.

Tev nav lcd.tas ir plazminieks :cool:

Link to comment
Share on other sites

CyberGhost

Specifikācija:

*Aizsardzība pret pikseļu izdegšanu

 

WTF, vaitad plazmai arī izdeg pikseļi?

Link to comment
Share on other sites

optimāls variants tv-monitoram ir samsung LE37M87BDX. jo uztur full-hd un namaksā virs 1k. es gan pats nestādos priekšā kā pie tāda izmēra monstra var normāli strādāt ar ofisa programmatūru vai programmēt. man jau sēžot pie 21" crt monitora kādu 50-60 cm attālumā brīžiem gribas pakāpties uz atpakaļu, lai labāk rezētu kas notiek monitora malās. un paši tv ražotāji iesaka ņemt tādu diagonāli, kuras reizinājums ar 3 veidos attālumu no kura tiks skatīts aparāts. sanāk, ka man pie 37" teļuka jāsēž gandrīz 3m attāļumā. var jau paņemt wireless klavu un peli un tad sēdēt vienā istabas galā uz dīvāna un skatīties kas notiek otrā istabas galā uz teļuka. bet personīgi man tā nav ērti. mana pārliecība - vidusmēra lietotājam (ne-geimerim) monitors nav vajadzīgs lielāks par 22"-24".

Labots - vienais
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...