Jump to content

Bezmaksas web builder


Guest lameris1982
 Share

Recommended Posts

Guest lameris1982

Sveiki! Man gribējās savām vajadzībām izveidot web lapu. Sākumā domāju nohostēt PHP-Fusion, MK-Portal vai kaut ko tamlīdzīgu, bet tad sapratu, ka tā ir baigā ņemšanās ar visiem FTP. Tāpēc izdomāju, ka varētu pamēģināt kādu web builder'i. Jau no senseniem laikiem zināju, ka freewebs ir ****, tāpēc uzreiz skatījos pārējos. Atradu vēl divus- Piczo un Ucoz- bet piesaistīja mani Ucoz. Tomēr man kaut kas tai ucoz nestrādāja un arī bija problēmas ar valodu (neņem pretī garuma un mīkstinājuma zīmes), tāpēc kribēju jautāt:

Vai ir kas līdzīgs Ucoz, kur ir vienkāršs Web Builder un var izveidot arī sakarīgu forumu, kā arī ņem pretī garuma un mīkstinājuma zīmes?

Bet ir vēl kāda iespēja:

Varbūt kāds, kuram vienkārši ir laba sirds un varbūt nedaudz brīvs laiks, var uz kāda bezmaksas hosta uzmest PHP-Fusion?

Pašlaik ar naudu ir problēmas, bet šo web lapu vajag drīz, un tāpēc meklēju visus iespējamos veidus kā bezmaksas tikt pie šāda.

Es jau zinu, ka būs daudzi, kuriem uzreiz vajadzēs kādu samaksu, bet pašlaik tiešām ir grūtības ar naudu, ja nu galīgi nevarēs pēc kāda laika, kad būs nauda, jums patiešam kaut kā mēģinašu atmaksāt.

Labots - lameris1982
Link to comment
Share on other sites

http://www.opensourcecms.com/

Neko labāku nedabūsi.

Citi bezmaksas risinājumi būs "zagti" risinājumi, un ne vienēr tie būs labāki.

 

Redzi, nu tev nāksies kādam maksāt, ja reiz pats nemāki uzstādī šos CMS. tas pats Fusion ir tīri ok.

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Guest lameris1982

Vienā bezmaksas hostā piereģistrējos, iegāju FTP iegāju php-files un domāju pārkopēšu un miers, bet tā kopēšana baigi ilgi kaut kā velkas. Tā tam ir jābūt vai nav jābūt. Jau gandrīz 3 stundas viņš kopē.

Link to comment
Share on other sites

Bļin nu labs cilvēks, tu kaut kādu problēmu māki izklāstīt kā cilvēks ??

Link to comment
Share on other sites

Guest lameris1982

Nu mēģināšu izklāstīt cilvēcīgi.

Piereģistrēju bezmaksas hostu.

Atvēru ftp, ielogojos.

Savā PC atvēru mapīti php-files, kura man bija novilkta.

No mapītes php-files uz ftp kopēju tos failus.

Kopējās jau kādu laiku (3-4 stundas).

 

Nezinu varbūt nevajag kopēt bet kaut ko citu darīt. Lai gan mans draugs nohostēja lapu un tad kad es prasīju viņš teica ka jākopē. Pašlaik viņš nekur nav sasniedzams, diemžēl, tāpēc vēršos šeit un ceru, ka kāds sapratīs ko man vajag. Cilvēcīgāk izklāstīt diemžēl nevaru, cerams ka sapratīsiet un varēsiet man atbildēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest lameris1982

freewebs.com??? lol

Tas laikam nozīmē, ka šeit neviens palīdzēt vai nu negrib vai nespēj.

Link to comment
Share on other sites

Lameri

Ja vēlies nešķirties no naudas - domā. Klausies padomos, ko tev sniedz. Ja vēlies būt slinks kretīns - maksā kādam, kas domās tavā vietā. Pašlaik tu vēlies būt slinks kretīns un neko nemaksāt - tādiem nekas arī netiek, he he. Tu kaut kā esi iedomājies, ka šis forums un tā, hmm, iemītnieki ir paredzēti, lai risinātu tavas poblēmas tavā vietā, teiktu par to paldies un vēl uz mājām piegādātu alu.

Link to comment
Share on other sites

Guest lameris1982

Nu tā gluži nav. Es vienkārši neko citu nezinu šodien jau no agra rīta meklēju visur kur vien varu kaut ko, bet pašlaik nekas nav atradies.

Link to comment
Share on other sites

Guest lameris1982

Nu skaidrs... Šeit laikam patiešām visi tik aprobežoti, ka nevar palīdzēt, bt tikai aprēkt var. Pieņemšu, ka jūs neviens neko paši nesaprotat. Mēģināšu palīdzību atrast citur, jo šeit laikam nekas nesanāks.

Es gan domāju, nez ja jums kādreiz vajadzēs palīdzību, jūs ļoti priecīgi būtu par šādām atbildēm?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

lameris1982 Tev ir laikam maza berna apcelsanas paranoja :D neviens te negrib Tewi apcelt, bet uzvedies ka cilveks un vismaz izklasti problemu normali un neiedomajies ka mums tagad jarisina tavas problemas...

 

ja negribi maksat, tad kulies vien tam cauri patc :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...