Jump to content

Raustaas video uz DVD.


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Tatad davanaa sanjemu DVD atskanotaaju. Viss it kaa ir labi, vieniga problema ir, ka raustas dazhi video.

Ar divX filmaam viss kartiba. Problema sakas ar pashtaisitajam filmam,kuras es pats esmu montejis no kameras. tur video baigi raustaas.

 

Attelaa var redzet izmantotos kodekus.

post-61810-1198543831_thumb.jpg

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

Kā tev izdevās nomāsterēt DVD ar 44.1 kHz skaņu?

DVD prasība taču ir vismaz 48 kHz.

 

Lai vai kā - kā tie paštaisītie DVD spēlējas uz citiem kompjiem/DVD atskaņotājiem?

 

Edited: ahh, iebraucu - laikam tie diski nemaz nav veidoti kā DVD-Video diski, bet gan ņemts vienkārši MPEG2 fails un iecepts matricā... (spriežu no tā, ka faila nosaukums uzrādās RAUNA.MPG, kā arī pēc tiem 44.1 kHz, ko DVD-Video formāts neatbalsta)

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Saglabajot video uz to 48Khz skanju nekas nemainaas. Ticamaak, ka pie vainas varetu but bitrate.

 

Modelis:Philips DVP5160

Link to comment
Share on other sites

Ak, nu jā - video izmērs jau arī 640x480, ko es te vispār pidelēju :mrgreen:

 

Lai vai kā - skaņa nebūtu pie vainas jebkurā gadījumā un bitreits arī ir ok.

Max bitreits (video+audio) DVD-video diskam ir 10 Mbps. Tavam ir tikai knapi pāri 5.

 

Bet tie diski uz citiem kompjiem lasās normāli?

Un nokopēt to failu no DVD uz HDD ir iespējams?

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Starpcitu tie video nav ierakstiti DVD diskaa, es to video rakstu FLASha un sprauzhu klaat DVD. Uz datora viss iet kaa naakas, bet uz DVD nekaa.

Link to comment
Share on other sites

Diezvai, uz taa pasha flasha rippotaas DIVX filmas iet bez problemam.

 

Cik zinu, kadreiz jau biju saskaries ar lidzigu problemu pie drauga, kad savu video ierakstiju diska, bet vinjam uz DVD raustijas.

Link to comment
Share on other sites

Nu par to diskā ierakstīšanu var būt visādi varianti - moš viņš rakstīja ar kaut kādu max ātrumu utt.

 

A DivX filmām bitreits ir daudzkārt mazāks, tādēļ arī neraustās.

 

Vai nu flash nevelk vai arī DVD atskaņotāja USB nevelk...

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Un kaadi butu ieteikumi, shiis problemas atrisinashani.

Diskos rakstit negribu, gribu izmantot USB.

Samazinat bitrate? Uzlikt VBR, vai CBR? Galvenais nosacijums, lai uz PC ir laba kvalitate un uz DVD arii.

Link to comment
Share on other sites

Jānoskaidro, kāda ir DVD atskaņotāja USB interfeisa datu caurlaidība. Pirmkārt jau jāpačeko, vai DVD atskaņotājam maz ir USB 2.0. Dodu 99%, ka tas ir USB 1.1, kuram ātrums ir nožēlojami mazs.

vienkārši jāuztaisa testa vairāki testa MPEG2 video faili ar pakāpeniskiem bitreitiem (piemēram ar 0,5 Mbps kāpienu) un jāčeko, pie kura bitreita neraustās.

 

Taisīt var CBR ar attiecīgo bitreitu, bet var arī VBR, kur makismālais pieļaujamais bitreits ir tas, pie kura neraustās.

 

Es gan ietieiktu uzreiz ņemt CBR, jo zinot, ka pie tik lēna USB tāpat lielu bitreitu izspiest nevarēs, līdz ar to kodējuma kvalitāte jau tā būs diezgan sūdīga. Vari vēl skaņai bišk apgriezt bitreitu. Zemāk par 128kbps gan labāk nelaid. Ja skaņu liec mono, tad vari 64kbps.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Graamatinjaa rakstits ka njem pretii USB 1.1 un USB 2.0

rakstu es pleijerii kuram ir USB 2.0

 

Izskataas, ka vaina tomer nebus ar USB, tikko ierakstiju CD tos pashu video. Taa pat raustaas, it kaa no sakuma neraustas kadas 10-15sek, bet pec tam sak raustities, un skanja arii raustaas.

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

Kas notiek, ja tu kodē nevis uz MPEG2 bet uz DivX? Ja pareizi sakonfigurēsi, sava paštaisītā video kvalitātei ar aci atšķirību nez vai pamanīsi.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā šķiet dīvaini ka priekš DVD (MPEG-2) tiek izmantots MPEG-1 Audio ...

 

MPEG-1 Audio Layer II (MP2, sometimes Musicam) is an audio codec defined by ISO/IEC 11172-3. An extension exists: MPEG-2 Layer II and is defined in ISO/IEC 13818-3. The file extension for files containing such audio data is usually .mp2. While it has largely been superseded by MP3 for PC and Internet applications, it remains a dominant standard for audio broadcasting as part of the DAB digital radio and DVB digital television standards.

 

Use in DVD-Video

All DVD-Video players in PAL countries contain stereo MP2 decoders, making MP2 a possible competitor to Dolby Digital in these markets. DVD-Video players in NTSC countries are not required to decode MP2 audio, though most do. While some DVD recorders record in MP2 and many consumer-authored DVDs use the format, as of 2006 mass produced discs with MP2 soundtracks were very rare.

 

Neesmu drošs bet iespējams ka tas jauc galvu DVD pleijerim.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Bet varbut pie vainas ir video converters, ar kuru parkonverteju DV materialu uz MPEG2 ?

Link to comment
Share on other sites

Analoģiska problēma man arī kādreiz bija ar veco DVD (marku vairs neatceros). Kā bitreits bija virs 6000, tā aizrijās un štopējās. Bet tas bija tikai kodējot ar VBR. Ja bija CBR, tad gāja arī uz 8000. Kā jau ieteica, var izmēģināt ierakstīt video ar dažādiem bitreitiem un palūrēt, ko pleijers teiks. Man šis joks turklāt parādījās tikai uz DVD-R matricām, pie tam pofig + vai -. Ja izmantoja RW matricas, gāja rūkdams.

Link to comment
Share on other sites

Nu pamēģini Canopus Pro coder vai Cinema Craft Encoder - tie gan jāpērk.

Manuprāt, Canopus ir vissakarīgākais, tiesa, izvēloties maksimālo augstu kvalitāti, kodē ilgi, toties kvalitatīvi. Pie tam vari kodēt uzreiz uz VOB.

Link to comment
Share on other sites

beidz ākstīties ar usb. nopērc pāris dvd-rw (mīnus rw) diskus un dzīvo laimīgs. visu, kas neiet, caur nero vision kodē uz dvd formātu.

 

usb der tikai bilžu apskatei!

Labots - kliks
Link to comment
Share on other sites

pitonsxxl

hmm nu man ir DVP5160 ar xvid/divx nav nekaadu probl.

ar dvd taapat

neesmu meegjinaajis caur flash laist mpeg failus tikai xvid/divx - nekad nekaadu probleemu nav bijis

 

varbuut tieshaam par lielu bitreits un nevar no flash tik aatri nolasiit ??!!!

 

 

ps. vieniigaa probleema ka neatpaziist manu 500gb aareejo cieto ar USB savienojumu - jaagaida firmware upgrade varbuut shii probleema buus atrisinaata.

 

bet principaa aparaats par to naudu ko maksaa idelaals - nebiju domaajis ka buushi tik apmierinaats

Link to comment
Share on other sites

Skatos dazhi nemak lasiit.

 

Kaa jau teicu uz DVD diska rakstitaa filma MPEG2 arii raustaas!!!

 

Un man vajag failu tada formata ,lai es vinju varetu skatities gan uz Pc gan DVD. Tatad parastais DVD formats neder. Vajag mpeg2, avi utt.

 

pitonsxxl

Man ar ar flashu laist divX/xvid nav problemu.

 

Noformatee to 500Gb HDD uz Fat32. Vajadzetu iet. Gramatinja rakstits, ka nenjem pretiim NTFS failu sistemas.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu vecīt !!! Kopš kura laika uz PC nevar skatīties DVD? Pie tam, nemaz nevajag DVD disku, vari arī no mapes ar VOB failiem visu smuki palaist. Cita lieta, ja skaties ar WMP - tas bez kodekiem DVD tiešām nespēlē.

Nu ja ļoti negribas DVD - kodē taču uz DivX - 100% ies un neraustīsies :).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Un man vajag failu tada formata ,lai es vinju varetu skatities gan uz Pc gan DVD. Tatad parastais DVD formats neder. Vajag mpeg2, avi utt.

Kur Tu tādu 'gudrību' izraki? Tāpēc jau arī tagad čakarējies!

Link to comment
Share on other sites

kapec cakarejos? Vioenkarshi gribu lai to filmu varu skatities uz Pc un DVD!

 

Neta kacatas filmas ar var diezgan normali skatities uz PC un ari uz DVD.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tev skaidri un gaiši saka - kodē vai nu uz DVD (VOB faili) vai uz DivX (AVI) un viss tev ies gan uz pleijera, gan datora, pie tam neraustīsies.

Kačātās filmas 99% ir DivX.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nu ok. Skatishos, ka sanaks. Bet piemeram ka ir ar tiem regioniem? Esmu noskatijis Amazon.com DVD filmas,kuras varetu pasutit. Tikai nezinu vai ies. Laikam jau nee. Tos regionus var kaut kaa nonjemt.

Link to comment
Share on other sites

Pioneer DVD pleijeri uz Latviju nāk ar multireģionu, iet viss.

Daudziem citiem ražotājiem zonas var atslēgt.

No amazon.com nākuši diski būs NTSC un 1. reģions, tāpēc pārliecinies ka tavs TV ņem pretim NTSC vai PAL 60, ja slēgsi iekšā pleijerim konvertēšanu uz PAL. Bet principā mūsdienās visi TV prot NTSC.

Link to comment
Share on other sites

Jap teljuks saprot gan NTSC han PAL, DVD taapat.

PS. Shitais pleijeris skaitaas multiregion. Tatad saprotas ar visiem regioniem. Defaultaa naak 2 regions.

Shiet ir pamaciba, ka uztaisit par multiregion.

 

1) Turn unit on.

 

2) Open the loading tray.

 

3) Press the "Setup" button on the remote.

 

4) Navigate to the "Preferences" page using the right arrow key

 

5) Enter 138931

 

6) You will now see the current region code displayed

 

7) Use the Up/Down arrow keys to select the region required or "0" for all regions

 

8) Press the "Setup" button on the remote

 

9) Press "OK" on the remote

 

http://www.amazon.co.uk/gp/feature.html/re...rd_i=B000TCZ342

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...