Jump to content

JET CAST


Dupsis
 Share

Recommended Posts

Uzduuros tadai lietai kaa Jet Cast .. Tiek kuri nezin kas tas taads ir tad tas ir tads ka radiostacijas softs ... interneta ... parcik taa ir loti populaara firma utt http://www.jetaudio.com/ ..

 

Man radas tads jautajums kadelj vinji piedava tadu pakalpojumu ka interneta radio, ja taadejaadi visi kuri to izmanto parkapj autortiesibas ? JetCast nak lidzi playerim JetAudio ...

 

 

Vai sanak ka tas ir legali, ja veidoju savu staciju caur JetCast ? Jo kadelj lai liela kompaanija mus proaceetu uz nelegalaam lietaam ;)

 

+ viniem veel ir lapa kuraa uzraada visas radio stacija skuras stav uz jetcast un pa visaam vinjaam laizh populaaraako muziku kura skan pa radio ... nedomaju ka kada no vinam ir pirkusi licensi ...

 

http://www.cowonamerica.com/download/

 

ir eispejams ari atsevishki novilkt jetcast bez jet audio playera un vinju lapaa nekas nav rakstit no var un ko nevar atskanot ...

 

Esmu apmulsis :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Aizrakstiju uz AKKA LAA vai ka vinju tur sdauc un vinji man atbildeeja ka man esot jamaksa tad ja es savaa lapaa lieku dziesmas un tas var lejuieladeet, bet neko neatbildeja par atskanoshanu .. TIKAI ATSKANOSHANU caur iradio ...

 

 

Tad tas iradio ir legals vai nav ?

 

Sore par haotisko rakstijumu esmu mazliet varbut pa daudz ienjemis :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

kadelj vinji piedava tadu pakalpojumu ka interneta radio, ja taadejaadi visi kuri to izmanto parkapj autortiesibas ?

Laikam tiešām esi par daudz ieņēmis - kopš kura laika interneta radio kā šķira ir nelegāli?

Link to comment
Share on other sites

Uzzinaju visu par tam licnesem ... Ja kadam interesee

 

100 dziesmas = 10 ls menesiii ....

 

200 dziesmas = 20 ls menesi utt ....

 

Gada beigas jaiesniedz visu dziesmu saraksts kuras ir atskanotas ...

 

 

Kkads murgs

Link to comment
Share on other sites

izskataas ka tev nogaaja no shitaas atbildes.................

tu buutu padomaajis, kam tavaas atbildes te tik ljoti incee?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...