Jump to content

Plasma 42"


Guest Arriva
 Share

Recommended Posts

Un kur tādus klučus glabāt? 20 filmas un 500GB HDD pilns. Nenopietni. DVD matricās? 5-6 uz filmu? Atvainojiet... piedodiet...
Vot šitos glabātājus laikam nekad nesapratīšu... Nafig vispār jāglabā? Plītij iekuram vai? Noskatījies filmu, izdzēs. Gribi kolekcijai pērc orģinālos DVD vai Blūrejus.

 

Piekrītu tam ka HD baudīt var tikai sākot no 50". Skatijos HD "Es Robots" sēžot pie 50" plazminieka 2 metru (tālāk pazūd detaļas :)) attālumā - kaifs!

Link to comment
Share on other sites

to MarcisB

 

Es uz projektora ar bildes diogonāli ~2m nevelku nepārspiestos HD ripus (ar izmēru 20gb un vairāk) bet ņemu uz h.246 pārspiestos. Kvalitātes izmaiņa ar aci nav konstatējama. Un filmas aizņem tikai 4 - 8 Gb. Un lattelekom DSL pieslēgums nav nekāda "maļina" un standarts ar ko salīdzināt. Ja ir "devēji" ar labu ātrumu 8 gb filmu es varu 15 - 20 minūtēs nokačāt!

 

Bet HD kvalitāte ierullē. Parastās filmas vairs neskatos. Pat dvd ir miglu bilde... Ek - iekš ASV ir pieejamas diezgan daudzas TV programmas HD kvalitātē.... kad mums tas būs.....

Link to comment
Share on other sites

saf - es arī runāju par kolekcionēšanu. Vilkt 25Gb lai tos pēc tam izdzēstu ir slimi. To savukārt es nesaprotu un nesapratīšu.

Visas man mīļās filmas ir pirktas.

 

ronalds - pie mums pat normālu digitālo TV palaist nevar, kur nu vēl HDTV...

Link to comment
Share on other sites

neliels off.topics. Izskatās ka manai LG plazmai pēc 8 mēnešu lietošanas gļuks - reizēm ar pirmo neieslēdzas....(tipa nomirgo ekrāns - aiziet standbayaa- un pec tam ieslēdzas atkal, un iekrīt standbayaa un tad pats ar 3 piegājienu piešķiļas. ir raksturīgie on/off klikšķi, ekrāns uz 1.sek iedegās..un off.) Japačeko būs spriegums rozetē, ja tur viss ok-moš power supply units gļjuko, tipa elktroliti vai kas cits......laikam jameklē garantijas talons ? :)

Link to comment
Share on other sites

Vilkt 25Gb lai tos pēc tam izdzēstu ir slimi.
Nu šitas man liekas labs citāts! :D Tu ko, ar rokām no maspisāniem velc tos gigabaitus?? Kas no tā ka 20Gb, man kaut kā pie kājas 1Gb vai 50Gb. Nezinu, laikam nemāku novērtēt varenā Gigabaita svarīgumu. :mrgreen: Līdz šim ir interesējis tikai un vienīgi saturs, un ja noskatijos filmu, tad sasodīts man viņu marinēt uz HDD vai cept matricā tika tāpēc ka ahūnie gigabaiti novilkti...? Nekādi ne1izlobu loģiku...
Link to comment
Share on other sites

Vari uzskatīt mani par idiņu, bet es palieku pie sava - labāk gaidu 2 nedēļas disku no amazon.com nekā 5 diennaktis velku kaut kādu 25GB ripu. Katram savs. Un matricās cep arī tāpēc lai DVD pleijerim iebarotu, ja neesi informēts. USB nav visiem modeļiem.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

neliels off.topics. Izskatās ka manai LG plazmai pēc 8 mēnešu lietošanas gļuks - reizēm ar pirmo neieslēdzas....(tipa nomirgo ekrāns - aiziet standbayaa- un pec tam ieslēdzas atkal, un iekrīt standbayaa un tad pats ar 3 piegājienu piešķiļas. ir raksturīgie on/off klikšķi, ekrāns uz 1.sek iedegās..un off.) Japačeko būs spriegums rozetē, ja tur viss ok-moš power supply units gļjuko, tipa elktroliti vai kas cits......laikam jameklē garantijas talons ? :)

Pameklee avsforum'aa, shkjiet, ka tur bija rakstiits par liidziigu gljuku LG plazminiekiem.. Nezinu, vai taa ir taa pati probleemu, bet izklausaas liidziigi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Vari uzskatīt mani par idiņu, bet es palieku pie sava - labāk gaidu 2 nedēļas disku no amazon.com nekā 5 diennaktis velku kaut kādu 25GB ripu. Katram savs. Un matricās cep arī tāpēc lai DVD pleijerim iebarotu, ja neesi informēts. USB nav visiem modeļiem.

Un kāds šim tekstam sakars ar to, ko pats tikko teici: ka žēl dzēst ārā novilktus 25Gb?

 

Es filmas rakstu pārrakstāmos DVD, bet HD skatos pieslēdzot laptopu pie TV.

 

Man ir normāls ineta pieslēgums, tāpēc 20Gb atnāk pa vienu nakti.

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

MarcisB --"..velku kaut kādu 25GB ripu" tu ko lūri uz saņemtajiem % baitiem, atzīmē ko vajag un lieto kad atnācis.

Link to comment
Share on other sites

Par to glabaashanu - ja velk no neta, tad konkreetaa briizha piedaavaajumu (torentu) ne vienmeer uzreiz gribas skatiities, bet kkad citreiz/veelaak. Tad nu novelku un ierakstu dvd vai paglabaaju liidz labaakiem laikiem, kad noskatos.

+ var padaliities ar citiem.

Link to comment
Share on other sites

25GB es vilku vienu reizi mūžā - lai notestētu čoma 40" FullHD Samsungu. Man ar to vienu reizi pietika. Var jau būt ka visiem te ir GB optika pie pakaļas pievilkta, kaut kā neticas. Es neredzu jēgu šitā jāties, jo man nekad nav patikuši 100% datorbalstīti risinājumi filmu skatīšanai.

Mieris - ja filma ir 25GB, var atzīmēt un lietot gabalu no tās? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest viser

Vai kāda var ieteikt kur var apskatīt 42'' plazmas paneļus, jo pārsvarā visur LCD?

 

Vairāk plazma paneļus var apskatīt RD elektrioniks Maskavas 250.

Link to comment
Share on other sites

DazzleWand

Philips 42Pfp5332/10 tehnolandaa tagad iet prom pa 599ls ( inetaa apmerram 615-620).

Paskatiijos tjip viss forshi, pat parastais tv izskatiijaas labi, tachu ilgaak paskatoties redzeet, ka dinamiskas ainas( nu tur brauc ar mashiinu pa celju - fonaa koki "ieraustaas") netiek pietiekoshi aatri paarziimeetas - sanaak taada kaa raustiishanaas uz ekraana. Itkaa jau skaitaas, ka tjip plazmas ar to labaak tiek galaa, bet nu te izskatiijaas pilniigi preteeji ( blakus staaveeja 32" JVC lcd uz ~800Ls un pa to taa pati video source skreeja ujj ku pludeni )

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

25GB es vilku vienu reizi mūžā - lai notestētu čoma 40" FullHD Samsungu. Man ar to vienu reizi pietika. Var jau būt ka visiem te ir GB optika pie pakaļas pievilkta, kaut kā neticas. Es neredzu jēgu šitā jāties, jo man nekad nav patikuši 100% datorbalstīti risinājumi filmu skatīšanai.

Mieris - ja filma ir 25GB, var atzīmēt un lietot gabalu no tās? :)

Ja cilvēks var atļauties FullHD LCD vai plazmu, tad nu HTPC un NAS naudiņa atradīsies.

Nav ko pirkt FullHD un marinēt kapeikas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...