Jump to content

kaarteejais pieraadiijums, ka DJ ir diagnoze


Guest drunk_lizard
 Share

Recommended Posts

Konstatators

Nu tas video ir vienkārši ekselents. Norēcos pamatīgi. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nu tas video ir vienkārši ekselents. Norēcos pamatīgi. :mrgreen:

A tu negribi noriit mikrafonu, mees paareejie iereeksim... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nettwerk

 

Vai vai cik mēs nopietni...

Un tie visi "Dumjākie amerikāņu kuriozi" ir tavi nīstākie raidījumi noteikti...

Kad visi rēc par to labs cilvēku tautu, tad tu laikam sēdi un raudi...

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kad visi rēc par to labs cilvēku tautu, tad tu laikam sēdi un raudi...

tā labs cilvēku tauta spēj vismaz pasaulē izcelties ar DAUDZ ko, kamēr puspasaule vēl domā, ka Latvija ir Krievijas daļa :mad:

 

tas nav nekāds kuriozs, tikai nelaimes gadījums, tās divas lietas ir jāprot atšķirt..

skumji, ka viņi veido pasaules nākotni, kamēr mēs te ierēcam.. :mad:

fui!

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz aizrijos ar kafiju, skatoties to klipu :evil: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
smartdevil

ir jau taisniiba ka tur tizlums bet...

nedaudz piekritiishu Arčam, jums kas, "noiet" kad kaadu apzviedzat? :D

tas laikam latvieshu lielaakais kompleks, nevis maaciit bet paraadiit ka mees zinam labaak bet juus esiet luuzeri

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir tur, ka cilvēks žēlojas netā, tā vietā lai lasītu līgumus un kasītos ar provaideri.

Netu nodrošina provaideris, nevis datuve.lv

Ja provaideris nepilda to, kas rakstīts līgumā - ņemam viņu pie dziesmas.

Un geimeri bieži vien cieš no trakajiem kačātājiem - saviem čomiem :)

Nu nav tās trubas no gumijas. Daudziem DSL saitiem ir 100MB-1Gb aplinks, tad arī parēķiniet cik tur var cauri izdzīt. Ja viens DJ Arča velk, tad nekas. Bet ja tādu DJ Arča ciemā ir ka biezs, tad ... :roll:

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Khemm, manuprāt tomēr Lizards veic izglītojošo darbu, jo to puisi jau vinjam nepārmācīt, toties kāds pokemons, kas ieskrējis šajā forumā un ir līdzīgos maldos par internetu, varbūt sapratīs, ka vajag tomēr pamācīties pirms sabiedriski kaut ko gudri d**st!! nav jau skaisti, taču kā cilvēki ir teikuši gadu simtiem - cilvēks mācās no savām kļūdām!!!

 

Un padomājiet kā būtu atrasties tā nabaga konsultanta vietā, kuram tajā interneta kantorī jāuzklausa viss šis sviests!! o.k. ja tas ir kaktu kantoris, bet nedod dievs šito salasās citi pingveidīgie :mrgreen: un sāk braukt augumā saviem pakalpojumu sniedzējiem??

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

es jau nesaku ka tur kaut kas ir pareizi

vienkrshi nafig njirgaaties par neziniishiem, ar ko tad pashi tajaa gadijumaa bija beerniibaa labaaki, varu dereet tas pats DL 10 gados ir biijis tik pat liels apnjirdzamais, kaa shis par kuru tagad pats smejaas ;) iespeejams ka beerniibas trauma ;):D

bet taa ta kjeede turpinaas, mani apsmeeja, tagad es apsmeju, un vinji apsmies no shiis maaciibas naakoshos 10gadniekus

luuk tur ir probleema, naidu pashi dzemdee ;)

 

labi ok, es nekaa neesmu teicis ;)

Link to comment
Share on other sites

Nav runa par nezināšanu.

Ir runa par to, ka cilvēks neko nejēdz un izliekas, ka jēdz, tādejādi vedot citus nezinātājus maldināšanā.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja cilvēks var pats ar telekomu sarunāt DSL, tad diez vai viņam ir 10 gadi...

Lai līgumus slēgtu ir jābūt pilngadīgam.

Smieties tur nav jēgas. 10 gadu vecumā mūsu paaudzei interneta nebija. Un varbūt labi ka tā...

Es pie ineta tiku tikai 20 gadu vecumā.

Man reizēm šķiet, ka 10 gadu vecumā bērni būtu jātur no ineta pēc iespējas tālāk.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

to housemouse

es saprotu par ko ir runa un saprotu ka tas ir kuriozu veerts, bet tomeer taa ir njirgaashanaas, ja DL par to naak smiekli, tad lai painformee tam gudriitim aciis, lai beidz maldinaat cilveekus, un tas varbuut buus vienaa no 100 neveiksmiigiem meegjinajumiem progress. Pashreiz taa ir apnjirgshana.

 

to MarcisB

piekritu, bet vareetu arii buut iznjeemums, teetis iedod naudinju, un shis visu organizee kaa prasdams ;)

Un ar vecaakiem ar kaa ar biteem, man ir viena pazinja, kura baazj beernus gan pie TV gan datora, lai tikai vinjai liktu sveetu mieru.

Link to comment
Share on other sites

Ej nu beidz... ne ar kādu naudu telekoms neies runāt ar 10-gadīgu sīci, ja vien jams neprot runāt kā pieaugušais.

... nupat atcerējos Home Alone un Home Alone 2

Tu tādas metodes domāji? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

njaa sunDJ atkal paraadiijiees

 

no d*****s foruma

posts ->spiezos to f8 nekas nenotiek un nekaadi nevar ieiet safe mode (pirmstam vareeja) kaapeec?

sundj atbilde -> savukārt es varu ieiet tanī opcijā, kur ir safe mode ar f4 un f8 - man Asus plate. Agrāk man bija Celerons, bija tāpat!

 

bet Māte bija ABIT - vai bat nezinu, bet Abit bija virsū.

 

posts -> Kuru izvēlēties? Priekšrocības un trūkumi? Kur var atrast pakalpojumu sniedzējus (piem., kā sat-i-net pakalpojuma sniedzēju atrodu tikai Unisat)

sundj atbilde -> nezinu, bet pirms 3dienām nokačāju satalīta programmu uz datora! vēl tik neesmu ieinstalējis!!

 

posts -> Motherboard- DFI CA64-TC Socket 370 ATX

Procesors-Intel Pentium III 800MHZ

Videokarte-Geforce MX 440

RAM-256

HDD-Seagate 20GB

Monitors-Sony CRT 17""

 

40Ls, Rīga

 

sundj atbilde -> pārdotu es savu PC - es nopirktu tavu! piemestu 1200Mhz celeronu, kas man mājās stāv un piemērītu cik tavai V/kartei ir Biti, jo man mājās stāv arīdzan Geforce MX 440 (64MB/64Bit)

un nopirktu kādu lētu ramu - drošivien SDRAM - un viss būtu superniekā!

 

ā, cietais tak man arī ir 40nieks :D kurš tik daudz nečīkstētu kā tavs 20nieks :D

 

kopumaa gudras atbildes :D:D ka tik ne taa

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...