Jump to content

kaarteejais pieraadiijums, ka DJ ir diagnoze


Guest drunk_lizard
 Share

Recommended Posts

Guest drunk_lizard

SunDj » Lasītājiem 01:10 19.Dec.

man ir patreiz Pilsētas internets - par kuru jāmaksā 12Ls, nevis 9Ls, kā viņi raxta un reklamē! 3Ls ir par telelīnijas abonēšanu. tā reklāma daļēji nav pareiza.

 

Pirms tam man bija Mājas komplekts 2., kuru lietoju 8mēn, bet man ļoti kārojas Profesionālais Internets, un sazvanot - uzzināju ka tas mūsu pusē nebūs tik ātri un pieteicos rindā, pagājuši jau 6mēn.,

 

Augusta beigās nebija man nekādas īpašās finances un bija no kkā jāatsakās, atteicos no MK2 un noslēdzu līgumu uz Pilsētas Internets, jo bija teikts 9Ls/mēn, hmmm...Ideāls variants man - nodomāju! bet nākam mēnesi man piesūtīja rēķinu 12Ls+9,50 - kas kopā ar PVN bija jau ap 25Ls. JAUKS PĀRSTEIGUMS.

 

Tātad, kopš 10 septembra man oficiāli pieslēdza Pilsētas Internetu un viss bija ide

āli! Bet pēc nedēļas sāka kkā vērties mājas lapas ilgi vaļā, online spēles gļukoja (To tautā dēvē par PINGU), nu, es neko! varēju paciesties tās dažas reizes dienā, BET viss sāka kļut vēl trakāk un Novembra beigās PINGS nebija tikai naktī no 1-9 rītā. (bija arī izņēmumi) BET ko lai es ar šādu internetu daru?

 

Cietos visu šo laiku kopš man bija Pilsētas Internets, kgan sūtīju arī viņiem epastus ar SCREENiem ar VIDEO, krā attēlots interneta ātrums! Protams, šie jau atrunājas ka pašam man datorā vaina, bet es tak pārinstalēju datoru.

 

Zemākais ātrums ko esmu piefiksējis bija:

203.00 kbits/s kas ir 25,38Kb/s bet solītais ātrums ir 2Mbit/s kas ir apt: 248Kb/s.

Atšķirība ir 9x mazāks ātrums nekā solītais.

 

Pieteicos ka man ir tehniska kļūme, operātore ļoti negribēja mani pieteikt, jo vienmēr jau - apollo jau nav vainīgi, bet beigās pieteica.

 

Nu ko, gaidīju kad atbrauks meistars, bet pēc 2vai3 dienām sagaidīju zvanu, kur man vīrietis teica: Jā, patiešām jūsu tīklā ir pārslodze. Es prasīju: un kad to novērsīs? Viņš atbildēja: varbūt pat 6mēn laikā. SUPER. Un tad jautāju: kā tad man ar to samaksu? Viņš atbildēja: zvaniet uz 177.

 

Es nebiju maksājis 2 rēķinus viņiem par to ka PINGS un pēc 3 dienām man atslēdza internetu

SunDj 01:28 19.Dec.

Zvanīju uz 177. Operātore teica ka uztaisīšot man pārrēķinu. Bet man jau bailes bija no tā, ka ar mani lauzīs līgumu un man būs jāmaksā sods virs 90Ls.

Bet viņa teica, samaksājiet tos 12Ls+12Ls+sods un mēs uztaisīsim aprēķinu, kuru saņemsiet decembrī rēķinā.

Bet saņēmu aprēķinu un tur nekā nav - vēl pietam 13Ls ar kapeikām man jāmaksā.

 

Jā, samaksāju tos 25Ls ar kapeikām un man internetu pieslēdza pēc 30h. Bet tas vienalga PINGO 1h dienaktī.

 

Bet ak dieviņ viņi man neuztaisīja pārrēķinu un visas interneta problēmas sākas atkal un tā būs 6mēn? Ja piezvanīšu, kā viņi fiksēs ka ir pārslodze ja pat 3mēn laikā to nepiefiksēja, un kāda tad runa par pārrēķiniem? viņi tak tos nemaz neuztaisīja - ko viņi vispār zin, kāds pārrēķins vispār bija jātaisa!???

 

vienīgais, ko pa šitādu internetu varētu maksāt ir 4Ls/mēn. 3Ls telelīnija+1Ls internets.

 

Man vispār nav nekādu iespēju:

1. atteikšos no internetu - tas ir lauzts līgus - sods - 90Ls

2. jāmaksā man par LOTI LOTI nekvalitatīvu internetu 12,50Ls/Mēn.

3. Pāriet uz Mājas komplektiem vai DSL man arī nav izdevīgi - pāreja maksā 9,50Ls + tanī pašā rēķinā būs (ja paņemu DSL) + 15Ls DSL maksa un kopā tas summēsies ar PVN 29Ls. NAV IZDEVĪGI - jo gribu PRO Internetu. un patreiz joprojām ir financiālas problēmas.

 

Kāds man var ko ieteikt? Ko man darīt?

SunDj 01:36 19.Dec.

un ko varu pateik - viens liels SHITS Lattelecom. Visur iegulda naudu un taisa tur baigo Interneta TV, kaut arī pats internets nav tāds, ar kādu var to TV skatīties.

 

Simtiem ir šāda problēma kā man (PINGS) paskatoties online spēļu forumus jau duci var atrast, kuri meklē no citiem palīdzību, par lattelecom intenetu, tieši PINGA dēļ.

 

Problēmas:

PILSĒTAS INTERNETS: PINGS

MDSL: PINGS

MĀJAS KOMPLEKTS 2: IK PA LAIKAM ATSLĒDAS - CITIEM PAT REIZI 5 MINŪTĒS

 

 

orgjinaals - http://apollo.lv/portal/news/84/articles/116316?comm_page=1

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

Cilveks iet pretrunās ar sevi, grib profesionālo internetu bet nauv naudas pat mk1 komplektam, pieslēdzis pilsētas internetu lai iepistu santīmu, bet izrādās ka nekāda santīmpišana nesanāk.

Un problēmu risināsāna ar rēķinu nemaksāšanu ir pilnīgs stulbums.

Vajadzētu savāks visus DJ stulbumtopikus kopā :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

manupraat viskosjaakais teikums:

"Es nebiju maksājis 2 rēķinus viņiem par to ka PINGS un pēc 3 dienām man atslēdza internetu "

Link to comment
Share on other sites

Bet pēc nedēļas sāka kkā vērties mājas lapas ilgi vaļā, online spēles gļukoja (To tautā dēvē par PINGU), 

Hmm, varbūt tā nav diagnoze, bet kāda cita tauta??!! Cik es zinu pat laba daļa to sīču kas internetklubos sēž saprot, ka ja pingo tad ir labi, nevis otrādi!!

Link to comment
Share on other sites

Viņam nav vairāk par 10 gadiem, teikumu nav iemācījies noformulēt un sakarīgi domas izklāsīt. Nez kā viņš nočekoja, ka ir pings :lol:

Link to comment
Share on other sites

Galvenais ir rakstiit ar lieliem burtiem - PINGS. Taa it kaa tas buutu kaut kas baigi svariigs. Pie tam galiigi nav sajeegas par PINGS jeedzienu - man 1 h PINGO... (tobish stundu kompis izdevesh skanjas "ping...ping...ping" apmeeram kaa zemuudenju lokators)

 

Cilveeki! Datoru lietot ir jaamaacaas, nevar nopirkt kasti un ieguut zinaashanas uz sitiena. ;)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Njā, tiešām totāls PINGs... :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man sava saīsinājuma versija par DJ - долбаный и ёбнутый :)

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Katra omite ar flašiņu cd-romā, katrs counterstrike spēlētājs ar nonestu osu, katrs DJ ar neejošu internetu, katrs vīrusu apsēstais nezinītis ir vēl viens dālderis zutenī, vēl viens pacients pie durvīm.

Šajā gadījumā problēma vispār ir skaidra un saprotama - pakalpojums ir sūds bet līguma laušanas gadījumā ir jāmaksā sods. Kā rīkoties šajā situācijā, protams neviens pateikt nevar. Kurš tad te ir fckin PINGeris?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pingeris ir tāds kekss, kas nemaksājot rēķinus par netu fantazē par pingiem un CS, cer uz debesu brīnumu, ka salavecis atnesīs ūberātru internetu.

Link to comment
Share on other sites

Mezhaveci - standarta pingerim uuberaatru netu nemaz nevajag - vajag stabilu (bez pakeshu zudumiem)

 

a to vot kautkaa liigumos neraksta .... pat par savu tiiklu jamie galvot nevar

 

bet par to ka paketes saak zust uz starpsavienojumu vispaar varam nerunaat - LTK atsuuc iipashi savienojumos ar Teliju

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

kādam derētu aiziet uz bērnudārzu pazviegt par tiem sīkajiem, uzdodot viņiem visādus jautājumus par IT utml lietām.

 

augstākā kultūra.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vo, a` ko es par tiem dj teicu? :lol:

 

Tā ir kkāda pazīšanās zīme... :biggrin:

 

+2 DL

 

P.S.

 

1 ir nezināt un jautāt, bet kaut kas cits ir nezināt un par visu gudri cirst un nolikt...! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside, respect, kur tu dabūji DJ.PING portretu? :-D

nē nē, te tik viens sakāms - ばけもん、ee,tas ir 'bakemon' :lol:

Labots - Lupin
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

sunDj turpina dedzinaat

sjoreiz jams kjeeries pie interneta pamatu skaidrosjanas :mrgreen:

SunDj » pipmanis 22:01 21.Dec.
5mbit/s ir ok, pat vairāk nevajag ja vien tu nekačā 24h :D dienā! Uploads varēja but vismaz par 1/3 lielāks Lattelecom.

1Mbits - latvijas interneta tīklos ir OK, bet ārzemju - tur var notrakoties.

bet platjoslu internets: te ir rakstīts ka uploads ir uz pusi mazāks nekā downloads, un tas ir super. 
Varēja apollo tā būt. Bet diemžēl viņi skopo mums - varbūt tas ir tāpēc - lai netaisa uz viņa internetu savus serverus. nezinu - bet zinu to, ka varēja būt lielāks uploads.

varu pateikt vienu - daudzi cilvēki lieto Bittorentu programmas, tur ir uploads un downloads. protams downloads lattelecom netam salīdzinājumā ar upload ir liels, tātad mēs vairāk nokačāsim sev, nekā to failu kuru kačājam sev, lausim lai nokačā no mums. 
piem: MDSL internets 5Mbit/s ar uploadu 512kbit/s.,kas tev ļaus download ar ātrumu 560kb/s un upload ar 60kb/s - atšķirība ir redzama, cik mēs sekundē kačājam un ļaujam no mums kačāt.

ja tu filmu,kas aizņem 700MB nokačā caur Bittorentu 25min, tad ar to filmu kuru tu kačā ir jādalās ar pārējiem un, lai tu atdotu citiem tos 700MB, tev vajadzēs 4h.

700MB downloadot ar MDSL var 25min un Uploadot 4h.

Parasti mēs gribam nokačāt vajadzīgo failu un aizvert programmu, bet bittorentā tā nevar ar MDSL, jo tad zudīs MB attiecība. TEV IR JĀDALĀS. Savādāk tavs konts tiks bloķēts. un ja tu gribi turpināt kačāt - ta tev ir jāsūta isziņa, kura maksā no 0,35-2Ls. pieņemsim ka mēnesī.

ja tu gribi normālu MB attiecību, tad tev jāatstāj programma 4h lai iet, savādāk sūtīsi SMS un maksāsi naudu.

Tikpat labi mēs varam maksāt apollo to 1-2Ls mēn par lielāku UPLOAD un varēsim visur kur lietot šo upload, ne tikai Bittorent.
un + mums nebūtu tik ilgi jātur programa vaļā, citi pat pa nakti atstāj, lai tik nav jāmaksā SMS veidā.

par šo lattelecom jāpadomā. Upload piem MDSL vajag 1Mbit/s. domāju ka daudzi piemaksātu 1-2Ls par to.



un ja tu neUploado bittorentu programā, tavs konts var tikt bloķēts

Link to comment
Share on other sites

Lizard, Tev jāraksta pašam sava grāmata - "Interneta pamati Pingotājiem", redz kur tev tak daudz lasāmvielas, kur pasmelties gudrības un kur smelties idejas :lol:. Noalgo DJ sev par mūzu un iespējams tu kļūsi par milionāru! :laugh:

 

Kur tu tādus gudrus cilvēkus atrodi?

Link to comment
Share on other sites

Nu īstenībā nav nemaz šie topiki tik slikti.

Nu zini šitādus topikus D_L es uzkatu, ka liek sekojošu iemeslu dēļ:

 

1)Muļķis mācās no savām kļūdām gudrais no citu kļūdām

 

Tāpēc D_L uzsver, ka nevajag rakstīt muļķības .

 

2) Skopais maksā 2x

 

Nu gribēja cilvēks lētāk sanāca samaksāt vairāk .

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Boot.lv/forums jau sen zaudējis kvalitāti...

dienā labi ja no 100 postiem derīgi kādi 10-20 posti,piemēram man vakar patika tas lcd monis kuram bija organiska stikla kāja ,vot vērtīgs posts , A parejie gavenokart ir izņirgāšanās par kādu vai ''iesāksiet labāko Pc''(ko būtu jadara veikalam),vai kāds cits bez sakars.

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

Arča, Nezināt un jautāt pēc padoma ir šī foruma būtība.

Piekrītu tev, forums nav domāts lai apsmietu kādu, bet tauta tak kautkā jāskolo, lai arī citi saprot, ka tā nu nevar. Kā šinī gadījumā - runāt tik gudri par katko tādu, kur pašam nav nemāzākās sajēgas.

 

90% no visiem šakāļu postiem, komentāriem rodas:

-ja posta autors jautā pēc padoma, kur jau pašā jautājuma ir sarakstītas muļķības.

-ja posta autors jautā pēc padoma, kuru, pat ja viņam sniegtu labu atbildi, viņš pats nespētu atrisināt (piem, puisis vēlas izveidot barošanas bloku, bez iepriekšējām elektrotehnikas zināšanām un resursiem. )

-ja posta autors sniedz atblidi kādam citam cilvēkam, un pati atbilde ir pretrunā "ar visiem fizikas likumiem".

 

pārējie 10% šakāļu posti? vienkārši, to autori, ir nekompetenti un paši ir tizli rakstot suragātpostu nevietā.

 

 

:shock: ko es esmu sarakstījis? :shock:

Labots - Lupin
Link to comment
Share on other sites

es tik brīnos par zigi. viņš tak tā cepjās, ka nedod dies, ka nepasaka ko sliktu forumā vai ko lieku par m79 - uzreiz seko sankcijas....

 

Aļo! Garaž?

Tu cik bieži lasi forumu?

Priekš tam ir speciāla sadaļa uztaisīta

http://www.boot.lv/forums/index.php?showforum=98

Un tur neviens posts netiek dzēsts!

 

Bet runājot par tēmu.

Tautai vajag asinis un to šeit forumā viņu ir daudz!

Tiek izmests saplosīšanai kaut kāds Dj's vai kas cits un tauta viņu izķidā uz vairākiem simtiem postu! Tas ģenerē atgriesto trafiku (cilvēks speciāli ielīdīs boot'ā, lai iečekotu cik tālu ir saplosīts).

Tā kā viss ir kulē!

 

Man vienmēr visas šīs TOP tēmas, kur šķīst asinis ir fascinējušas.

Ar prieku gaidu kārtējo Geju praidu vai Premjera gāšanu :D

Link to comment
Share on other sites

Bet runājot par tēmu.

Tautai vajag asinis un to šeit forumā viņu ir daudz!

Tiek izmests saplosīšanai kaut kāds Dj's vai kas cits un tauta viņu izķidā uz vairākiem simtiem postu! Tas ģenerē atgriesto trafiku (cilvēks speciāli ielīdīs boot'ā, lai iečekotu cik tālu ir saplosīts).

Tā kā viss ir kulē!

:roll: Šis bij labs.

 

Tagad vajag izmest Type44 saplosīšanai! :twisted:

Labots - Lupin
Link to comment
Share on other sites

Joka pēc, cenšos neuzkrītoši izpelnīt brīdinājumu, bet neviens nedod. Laikam mazāk vajag dzert.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Lupin

 

Nu nah raustīt lauvu aiz astes?

 

Gribēji - nopelnīji.

 

Un ja tu reiz tik ļoti gribi 100% vārnu, tad ja tā mīļi palūgtu, kāds tev arī tās izsniegtu.

Vot tad būtu tev laime laikam...

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...