Jump to content

Ziema ienāk arī BOOT.lv forumā :)


Artanis
 Share

Recommended Posts

logo_ziema.jpg

 

Labsvakars visiem visiem forumiešiem!

 

Atkal jau gads apkārt, un, turpinot pagājušogad iesākto tradīciju un neskatoties uz to, ka aiz loga no sniega vēl ne miņas, no šodienas līdz 14. Janvārim forums atkal ietērpies pūkainā sniega villainē.. Cerams, ka jaunā apdare vismaz kādam forumietim ienesīs ikdienā vēl kādu svētku dvesmu. :)

 

Visu pašreizējo sešu foruma apdaru lietotāji automātiski tiks pārslēgti uz jauno Ziemas apdari tuvāko pāris minūšu laikā (silti iesaku tagad pat nospiest Ctrl+F5, lai lejupielādētu pilnīgi visus apdares failus). Uz savām iepriekšējām apdarēm varat atgriezties, izmantojot Apdaru izvēli ierastajā vietā - apakšējā kreisajā foruma stūrī. ;)

 

Tuvojas gaišie Ziemassvētki! Priekā! :D

 

______________________________

 

Ar cieņu -

 

Artanis, administracija.gif

Link to comment
Share on other sites

ir OK!

Vienīgi biju pieradis ka uzspiežot kreisajā augšējā stūrī uz BOOT IT FORUMS varēja tikt uz www.boot.lv ....

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Zveeraa!

Saakumaa domaaju ka kjip kaads kkur ielogoies ar manu akauntu un mani izmet. Saaku jau domaat kursh tas vareetu buut :D

Link to comment
Share on other sites

Jetijam par prieku - mazliet papinķerējos, un tagad visiem biedriem ir iespēja atgriezties uz viņiem vēlamajām apdarēm, izmantojot Apdaru izvēli ierastajā vietā - apakšējā kreisajā foruma stūrī. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu re :)

Ja cilvis grib svētku izjūtu, jams varēs uzlikt to skinu, ja negrib, tad ar varu uzspiesta skina lietošana vēl vairāk gandēs garīgo.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Svētkiem naf ne vainas :)

Ādiņa bija pārāk krāšņa un dūra redzoklī :)

Pārāk radikālas pārmaiņas :>

Link to comment
Share on other sites

Ak, jā - ja nu kādam piemirsies, kā mainīt foruma izskatu, vai arī pēkšņā pārsteiguma lēkmē sākušas trīcēt rokas, tad atgādinu, ka šiten ir atgādinājums, kā mainīt foruma vizuālos uzstādījumus. :)

Link to comment
Share on other sites

emm a, kur ir pagājušā gada sniegpārsliņas? tās tik smuki karsēja preskotu un augstajos ziemas vakaros bija tik silti :)

Link to comment
Share on other sites

To: Artanis, skatos pie ziemassveetku teemas ir paraadiijusies jauna sadalja BOOTex blakus kalendaram augshaa...Varbuut vari pastaastiit, kas tur buus?

Link to comment
Share on other sites

A dāvanas būs ? Teiksim -100% vārnas vai pa nagiem ?

 

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Cerams ka Artanis izrādīs līdzīgu iniciatīvu arī citos svinīgos gadījumos (kapusvētki, helovins utml.,)

Link to comment
Share on other sites

Es gan esmu pret sniegu un ziema ir tas gadalaiks, kurš man riebjas visvairāk, bet ja viņš man netraucē dzīvot, kā te - forumā, man patīk. ^^

Link to comment
Share on other sites

Ekselenti.. Atliek tikai novēlēt terora pilnus svētkus, mhh! Pret līdzcilvēkiem, protams..:)

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Forši.

 

Es gan jau esmu nomainījis skinu uz xenona pelēks, jo tas manuprāt labi iet klāt pie sniegotā wallpaper un gaišajiem skiniem citām progām. Kopumā kompī radīta balta noskaņa šaj svētku gaidīšans laikā... :)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Cerams ka Artanis izrādīs līdzīgu iniciatīvu arī citos svinīgos gadījumos (kapusvētki, helovins utml.,)

 

Starpcitu, laba ideja :!: :-D

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

nu piemēram šis:

t_reply.gif

kādēļ gan tur ir dāvaniņa? Kādēļ ievest komercijas smārdu svētku noskaņā? Labāk piparkūciņu, vai Jēzus silīti.

aij, es maz gulējis, šodien darbā pildu zombija finkcijas - meklēju brēēēējnzzzzzz.

labi, es jau aizveros

Link to comment
Share on other sites

Vadoties pēc principa, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus - ziemā, varētu jau tagad sākt taisīt kādu apdari arī Jāņu/Līgo stilā. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

aha piekrītu ADEX sāk jau apnikt bišku tā ziema. Šodien kaut gan Valmierā sniegs pēc darba nāca dikti smuks, bet nu nav vairs tā noskaņa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...