Jump to content

Spooler Subsystem App has stopped working


butcher99
 Share

Recommended Posts

Sveiki...

 

Problēma tāda:

 

Pie tīkla pieslēgts Panasonic DP-1520 printeris. Līdz šim viss bija ok, bet pagājušajā nedēļā man Office 2007 paziņoja, ka beidzies trial periods uz access un līdz ar to arī uz office picture manager. Kopš tā brīža man katru reizi, kad gribu izprintēt JPG, parādās uzraksts "Spooler Subsystem has stopped working". Divas reizes restartējoties Spūleris vispār atslēdzas...

 

Kur varētu meklēt vainu?

Link to comment
Share on other sites

A tu no kurienes printee to JPG?

Pameeggini paarinstaleet printera draiverus, un jaunaako versiju no maajaslapas.

Gadaas jau, kad sachakareejaas tiem draiveriem kaut kas...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Man līdzīga problēma, tikai nekāds trial nebeidzās. Vienkāŗši vienā jaukā dienā vairs neko nevar izprintēt, ne JPG ne wordu un exeli. Uzreiz uzlec teksts, ka "Spooler SubSystem has stopped working". Man Vista. Pārinstalēju draiverus no HP lapas, vienu brīdi pat kko izdevās izprintēt, bet tad atkal nobruka un nu nekāda pārinstalēšana vairs nelīdz. Printeris HP LaserJEt 1020.

Kāds gudrāks var palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Izdevās atrisināt. Notīrīju regedit visus datus par printeri un pārinstalēju no neta draiveri. Sanāk, ka tikai konkrētu failu printējot, spooleris atkal nobrūk. Ja pie tā nelien, tad viss ir ok <:grin:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...