Jump to content

HP printera/kopētāja/skanera remonts - kur?


usver
 Share

Recommended Posts

Ir lāzerprinteris ar skenēšanas/kopēšanas pribambasiem, kuram kaut kā šķībi drukājas viss. kur Rīgā ieteiksiet nest labot? www.servicenet.lv ( te forumā bija atsauksmes, sākot no labām, gan klaji naidīgām ) Jelgavas ielā īgna darbiniece, par problēmu nepainteresējoties, bez vārda runas nosaka tāmi "38Ls par remontu un 11 no jums, lūdzu, ja mums nesanāks izlabot".

 

ir kāds labāks serviss HP iekārtām? garantijas talons pazaudēts.

Link to comment
Share on other sites

ServiceNet ir autorizētais HP labošanas serviss, domāju, ka labāku īpaši nedabūsi. Cita lieta, ka viņi dārgi un pārgrūsti ar precēm, kas jālabo. No tā arī izriet ilga gaidīšana un ne īpaši draudzīga attieksme.

 

Ja vēl būtu garantija, noteikti beigu kantoris, kas labotu, arī būtu ServiceNet.

Link to comment
Share on other sites

Ha, nezinu gan cik nopietni uztveramas ir tās atsuksmes. Es visu savu tehniku savām vajadzībām esmu pircis Elkorā (daudz sliktu atsauksmju forumos), bet neesmu pamanījis sliku attieksmi. :)

Aparātus esmu remontējis servicenetā. Nu negarantijas laikā ir dārgi remonti, laikam jau tāpēc ka viņi detaļas iepērk ne no malas bet pa tiešo no ražotāja. Citādi ne vainas. Arī ar inženieriem var normāli iekomuicēt, nav kaut kādi veci nūģi!

Bet vispār negarantijas aparātu var nest da uz jebkuru servisu, garantijas laikā - ieej paskaties HP lapā, man liekas ka tur bija vairāki servisi kas remontē, tad nu var paņemt pēc dislokācijas tuvāko. Man darbs uz mūķenes, tāpēc pac visu vedu uz servicenetu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Šis topics ir interesants...

 

Nu printerus tiešam var remontet vairakas vietas... ne tikai ServiceNet...

 

ServiceNet ir viens no dargākajiem servisiem Rīgā...

 

Ir vel tadi iestadijumi ka IB Serviss, CRC, BTSC(nezinu cik vinji tur labi labo), BBS, Biroja serviss...

 

Par to kurš ir labakais ir jaspriež pašam, cenas daudzmaz viesiem vienadas...

 

Es pats stradaju šaja joma tadēļ man nav nepieciešams šāda servisa pakalpojumi :-D ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...