Jump to content

Apple IPhone tests latviešu gaumē


Lauva
 Share

Recommended Posts

...

ja nolidina pa kaapneem

ja UZLEJ alu

ja atstaaj aukstumaa (kautvai saldeetavaa)

ja ienes pirts priekshtelpaa ...

...

mhhh...

ja uzlej karstu tēju

ja uzsēžas virsū

ja, braucot ar riteni, izkrīt no kabatas un iekrīt peļķē

ja iekrīt tualetes podā/bedrē un asenizators izsūknē

 

Nujā, tie būtu ikdienišķāki negadījumi:) :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

mhhh...

ja uzlej karstu tēju

ja uzsēžas virsū

ja, braucot ar riteni, izkrīt no kabatas un iekrīt peļķē

ja iekrīt tualetes podā/bedrē un asenizators izsūknē

 

Nujā, tie būtu ikdienišķāki negadījumi:) :roll:

brutto vakaraa lai buutu kaujas laukaa:)!

Link to comment
Share on other sites

Es viņu vietā jamo pārcirst vai pārzāģēt mēģinātu. No sākuma ar manuālo finiera zāģīti. Tad tas salūztu un tad es paņemtu kādu sakarīgu ripzāģi. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu aber lūdzu - ņemat testa trubas, un testējiet kur jums patīk un pie kādiem apstākļiem gribat.

 

Tikai šitam "testam" ideja bija cita - kā maksimāli ātri, ar pie rokas esošiem instrumentiem un līdzekļiem iznīcināt strādājušu (vai arī nestrādājošu - pofig) i-phonu. Un to joka pēc arī nofilmēt.

 

Es taj testā neko nopietnu nesaskatu, tādēļ prasīt, lai tur būtu sākuši ar to vai to, ir muļķīgi. I-fons bija, kamera bija, skruģis bija - eu džeki, ir iedeja - uztaisam testu.... :twisted:

 

Tas ir tas pats, kad čomi savācas laukos kādā pirtī un uztaisa sorevnovaņie - kurš ātrāk izdzers piemēram litru alus.

Un nav jau īpaši svarīgi tas, kurš to izdarīs un tieši cik tas aizņems, cik interesants pašiem ir tas process un pēc tam lai ir interesanti pēc gada to video paskatīties un parēkt par sevi.

Link to comment
Share on other sites

Šiklgrūbera kungs, iedodiet iPhone.

Zāģi un video aparatūra pašam atradīsies.

 

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Manupraat shim testam ir veel viena pievienotaa veertiiba - kaut kada reklaama tam kantorim, jo publicitaate izskataas ir tiiri okei, un tas ir atpazistamiibai galvenais! Labai reklamai stipri shaubos vai kadam buutu zjeel "izteret" vienu i-telefonu.

Testetajam arii nav ne vainas, tas ko vinji izniicina ir TIKAI LIETA (papildus ar mazu funkcionalitati), un tas pierada ka ne visi cilveki saskata savu dziives jeegu spiidigu s**u pieluugshnaa

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Kārtējo reizi nebeidzu vonderingot par foruma lietotāju attieksmi, kas ir tāda pati kā ķēdes sunim, kad tam gar degunu garām paiet kāda sveša un no kucēna laikiem jau nīsta persona... Mīļie cilvēki, jums labāk no tās noriešanas paliek? Kompensējat savu nelaimīgo bērnību? Esat no nelabvēlīgām ģimenēm? Tēvs strādā gaterī un māte sēž mājās pie 6 brāļiem un trim māsām? Kur ir tā problēma? Kur?

 

Ok, gribās kādam acīs iebāzt k-ko, paslimot bik ar egomāniju, jo redz, es tak esmu bik krutāks, zinu bik vairāk, esmu strādājis piecās darba vietās, man ir foršāks kompis utt... Bet tad to vajag ar glanci darīt. Uztaisam paši kādu video materiālu, kādu rakstu vai apskatu, vai dajebko noderīgu/nenoderīgu/interesantu un pat tad, normālā sabiedrībā nebūtu pieņemts riet virsū kādam citam...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...