Jump to content

Boot biedru wallpaper datoros...


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

Mans desktops Eclipse style + Eclipse wallpapper + modded ikonas.

Toestj vidusmēra piltāža pāris editi ar stylexp

post-65649-1197402817_thumb.jpg

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

MindMage, paldies par info – tajā saitā tiešām labas bildes. Starp citu, par tavu fonu – skatījos, un domāju, ka kaut kur redzēta vieta.. Tad sapratu, ka šovasar tieši tur biju. :) Labs.

Link to comment
Share on other sites

ihihi :) Ja mēs te nedaudz runājamies, tad tik piebāztu, negaumīgu un visos citos veidos neglītu desktopu kā kx neesmu redzējis :p Bet tās jau tik manas personīgās domas.

tvs jautaajums ir nebvieta mainu bildes shad tad ta ka man po ko tiu tur irss, man PC ir darbariiks, man po sagribeejaas un uzliku taa ka po man ar nepatiik bet nu shobriid man ir citaads

Labots - kx
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

A kurš teica (noteica) ka desktopam ir jābūt ar maksliniecisku vērtību ?

Manās acīs tā ir darba virsma. Galvenais viņas uzdevums ļaut man ātri un ērti piekļūt tam, kas man ir nepieciešams.

Tāpēc nav jāizvieto ikonas kaut kādos ornamentos un jāliek Pikaso reprodukcijas fonā :)

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Velis, a tur fiška, viens nospiež Win+M un meditē skatoties fonā, citam smuks bābietis ar tālāk izrietošām orģijām vaļas brīžos :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

da sper tevi jods kaadu gribu taadu ieku parasiiji , nu tad izeeed

 

Labaa fona bilde 2 vajadzeeja klaat buutu O2 operatora logo...

To: Despatcho

Stacks ir laba lieta bet man labaak patiik ta kaa man ir ielikts grozinjos smukaa izskataas... :D

newis vajadzeetu be taa ir parodija pat teemu o2

Link to comment
Share on other sites

Polarbear, paldies.

 

pok3.gif

Link to comment
Share on other sites

The cake is a lie

Mhh, jaukas atmiņas par Portal pazibēja manā prātā.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Adex - man nedaudz vieglāk ir nospiest 3 pogu kombināciju un upload un meklēt te tagad kur es šamo esmu nobāzis, vai arī izdzēsis.

 

Un pēdējam pieliktajam...mhh, finders uz windows'a :D

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka viena daļa postētāju nespēj atšķirt wallpaper'u no desktop'a.

 

 

vienkaarshi toch nespeeju atshkjirt shjitos stulbos topic, piedod bet nu taa tas ir, ja jau iepostee teemaa desktop tad mosh wallpaper nemainaas ne? vieniigi tur veel laikam nebiju, vismaz taa domaaju :D

Labots - _kosmo_
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vēl vieglāk kā uztaisīt desktopa skrīnšotu ir - nedarīt neko. Ja cilvēks vēlējās wallpaper'us, tad kāda viņam jēga no desktopu skrīnšotiem ar visām ikonām? Liks pas wallpaper'i? Diez vai.

Link to comment
Share on other sites

tvs jautaajums ir nebvieta mainu bildes shad tad ta ka man po ko tiu tur irss, man PC ir darbariiks, man po sagribeejaas un uzliku taa ka po man ar nepatiik bet nu shobriid man ir citaads

Es tiešām pārlasīju to tekstu trīs reizes. Tev skolā komatus nemācīja likt? Un neizskatās, ka tavs PC tev ir darbarīks. Pēc kārtības - PC=miskaste, pēc desktopbildes=bezgaumības kalngals, pēc Kontr-strike u.c. spēļu ikonām=kompis vēl nav pietiekami aizd*****, jāčakarē vēl, bet pēc rīkjoslas... Pardon mai frenč, bet pizdjec vienvārdsakot. Smejos ;)

 

ADEX - a ja iepatīkas, moš palūgs?

Labots - Despacho
Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Am.. kāds zin, kas man tā pa OS ? :>

 

Tas ir Eye OS, terminalserveris kam var piekljut caur browseri, okei lieta tikai veel tads puspabeigts

Labots - nigerskijs gangsterskijs
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...