Jump to content

Trīs jautājumi M79


Uģis Lācis
 Share

Recommended Posts

Nu sveicieni.. Tātad, kā jau virsrakstā - trīs jautājumi:

 

1) Esmu pamanījis, ka M79 tirgo arīdzen ar audio lietām vairāk vai mazāk saistītas lietiņas, līdz ar to jautājums - vai parasti uz vietas ir dažādi audio vadiņi, konkrēti - 3.5mm --> 2x RCA? Jautājums tāpēc, ka doma ir doties pēc dažiem devaisiem, un līdz ar to pie reizes arī šo vajadzīgo sīkumu līdzi paķert!

 

2) Vai pasūtījumu noformējot M79.lv un samaksas veidu norādod skaidrā naudā pie saņemšanas un brauc pakaļ pats uz veikalu, ar karti taču var maksāt? :)

 

3) Tāds nedaudz sāpīgāks - pirms ~ nedēļas noformēju pasūtījumu (Intel 4965AGN Wireless Mini-PCIe karti), piezvanīja ātri, pateica, ka GNT vēl uz vietas nav, būšot tikai 1dien, vai 2dien (tjip pēc 1. decembra). Kā būs uz vietas - zvanīs. Bet vēl joporjām klusums. :( Karte nozudusi vai M79 guļ?? Btw, pasūtīju uz Biķernieku ielu, jo izskatījās visērtākā piebraukšanas ziņā. Ar auto pa centru tā grūši pārvietoties.

 

Btw, ja šī lieta tiek aplūkota, tad varbūt tomēr var to kartīti dabūt (kā arī vadiņus un vēl vienu peli), bet ne Biķernieku ielā, bet Tērbatas - man tomēr tuvāk. :)

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Tāpēc, ka jautājums nav steidzams plus vēl pa dienu tagad man ir gana daudz lietas, par ko uztraukties... :roll: Es domāju, ka nevienam gabals nenokritīs, ja es te atstāšu ziņu..

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Ja jautājums ir steidzams tad pa dienu bija jādomā darba laikā nevis nakts vidū :>

Un ja tev tas ir patiešām svarīgi apskaties cikos M79 sāk darbu un 5min pēc darba sākuma ZVANI nevis kaut kādos mistiskos forumos kaut ko prašņā.

Vai tu domā ka M79 darbiniekiem viens no darba pienākumiem ir katru rītu izlasīt visus boot.lv foruma postus vai tur gadījumā kāds klients kaut ko negribēja ?

Kaut kādās pretrunās nonāc..

Viss tik nopietni.. steidzami.. a rīcība pilnīgi pretēja :)

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Tāpēc, ka jautājums nav steidzams plus vēl pa dienu tagad man ir gana daudz lietas, par ko uztraukties... :roll: Es domāju, ka nevienam gabals nenokritīs, ja es te atstāšu ziņu..

 

Veli, no ko tu pīksti... NAV steidzams. Arlabnakti, eju gulēt. Miegs nāk. :)

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

1) Atkarīgs no veikala (M82,T83 vai B51).

 

2) Var var.

 

3) Teorētiski nav atnākusi vēl, bet to, vai teorija sakrīt ar praksi vari noskaidrot tikai piezvanot.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

bubu

Šādu jautājumus risina sazinoties ar veikala darbiniekiem telefoniski vai sliktākajā gadījumā caur mailu, bet ne jau caur forumiem.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Es šo to rezervēju epastiski uz nākamo nedēļu bez prob. (vismaz teoriētiski) kā būs praktiski manīsim.

 

Veli, kāda tev atšķirība kā cilvēks gūst sev vajadzīgo informāciju? Redz tu esi pasludinājis, ka

"Šādu jautājumus risina sazinoties ar veikala darbiniekiem telefoniski vai sliktākajā gadījumā caur mailu, bet ne jau caur forumiem" tagad tai ir jābūt vienīgajai patiesībai visiem?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...