Jump to content

LCD/plazmas TV 32''?!


mixxx2005
 Share

Recommended Posts

kādi jūsu ieteikumi šādam pirkumam? kāda pieredze ,kursh labāks ,kūrsh sliktāks?

 

lūdzu tauta - brīvi izklāstiet visu ko zinat?[cenā līdz 500ls]

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

njaa plazma ir no 37(42) collaam ;) samsungam taas tv kraasas liekas paaraak paarspiileetas ;) un HD veel i naakotne ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

kādi jūsu ieteikumi šādam pirkumam? kāda pieredze ,kursh labāks ,kūrsh sliktāks?

 

lūdzu tauta - brīvi izklāstiet visu ko zinat?[cenā līdz 500ls]

 

 

Pēc tā, ko redzēju, dzenādams Full HD videomateriālus no kompja uz veselu rindu ar dažādiem teļukiem caur HDMI ieeju, labu var teikt par Philips LCD 7, 8 un 9 sēriju.

boldriks-raksts ir par izveeli liidz 500 latiem-bet philips 7 seerija maksaa jau virs 600 latiem :)

taa kaa liidz 500 latiem atliek tikai samsungveidiigie:)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

samsungi r81 r82 seerija:)

 

Skatos, domāju: ņemt - neņemt. Ar ko tad šie atšķiras no S modeļiem?

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

niknaaks kontrasts

p.s apskati matricas tiem s iniekiem-vai nebija taads zilganas-brrrrrr. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

Kāpēc šeit bija bezjēdzīgs citāts?

 

tieshi shis aparaats mani mani fascineejis visvairaak-bilde ir super laba pat pie parastaas tv antenas(cik nu super -bet krietni labaaka nekaa konkurentiem pa to pashu cenu).

100herci ir domaati lai izliidzinaatu kustiibu objektiem-kaa krievi saka(nemiljilo)-neziepeetos) :)

kraasu palete ir vislielaakaa shim modelim-konkurenti ar to nevar lepoties.

un taa saucamais telpiskais dziljums ir pat ljoti sakariigs.

p.s mans subjektiivais veerteejums-labaakais starp 32 colliigajiem shinii cenu kategorijaa.

 

p.s 2. ja maaja pilna ar deemo diskiem tad var njemt jebkuru lcd tv-pat leetaakais su...ds raadiis vienliidz labi kaa daargaaks telljuks-vismaz buus cieminjiem ko atraadiit-kaads shedevrs iegaadaats :)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Vajag konsolei (pagaidām PS2, vēlāk Xbox360), divx un dvd filmām, nu, varbūt vēl datoru pieslēgšu. Antenu nelietoju, kabeļtelevīziju tāpat, viasatu neskatos, pret HD materiālu pagaidām esmu vienaldzīgs. Paņemtu CRT 32", bet jamos pie sienas nav droši kārt - nolūzīs :) Nu lūk domāju, ko reāli iegūšu, paņemot par 300 Ls dārgāku LCD (pirmais variants ir 32" SMSNG no R sērijas). Rīt ar savu materiālu iešu skatīties nolūkotos aparātus. Ir aizdomas, ka nāksies ņemt crt...

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

Vajag konsolei (pagaidām PS2, vēlāk Xbox360), divx un dvd filmām, nu, varbūt vēl datoru pieslēgšu. Antenu nelietoju, kabeļtelevīziju tāpat, viasatu neskatos, pret HD materiālu pagaidām esmu vienaldzīgs. Paņemtu CRT 32", bet jamos pie sienas nav droši kārt - nolūzīs :) Nu lūk domāju, ko reāli iegūšu, paņemot par 300 Ls dārgāku LCD (pirmais variants ir 32" SMSNG no R sērijas). Rīt ar savu materiālu iešu skatīties nolūkotos aparātus. Ir aizdomas, ka nāksies ņemt crt...

tas var gadiities ka panjemsi arii crt :)

jo normaals 32"lcd velk ap 700 lati-bet tie kas maksaa ap 400 latiem der tikai kaa fotoraamis:)

 

ko tauta saka par Philips 37PFL7662D ;)

ir to 800Ls veeerc ;)

ja tev ataalums liidz 37" lcd ir vismaz 5 metri-(skatiishanaas ataalums)-tad var njemt.

bet kaada jeega tev njemt 37" ja atkaapjoties no taa lai redzeetu daudz maz skaidru bildi -tu galarezultaataa ekraana meerogu redzeesi tikpat lielu kaa seezhot no tuvaaka ataaluma teiksim pie 32 collaam?

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Uz 2 stundām biju ieskrējis aplūkot LCD teļukus. Kā par laimi/nelaimi, nolūkotais Samsung R82 par 100 Ls bija dārgāks nekā internetā, bet Philips 7862 nebija uz vietas.

 

Aplūkoju sekojošus modeļus:

 

Sony KDL-32S3000K

http://neoshop.lv/?module=products&pro...p;language_id=1

 

Šķiet, ka tas bija S, bet ne T (kurš ir biķīt dārgāks). Pēc noklusējuma uz visiem teļukiem gāja krievu futbols no satelīta. Bilde 450-900Ls cenu kategorijā apmierinoša vismaz no 3m attāluma (man vajag brilles, lai saredzētu sīkas detaļas no 2-3m ;) – brilles palika mašīnā ...).

Bravijai pieslēdza Panasonic dvd atskaņotāju ar S.C.A.R.T. kabeli. Līdzi bija Cietais Riekts 4.0 (aXXo relīze; divx) un Terminators 2 DVD5. CR4.0 protams nevilka bildes kvalitātē līdz blakus stāvošajai 50" Philips plazmai ar bikini meitenēm HD izpildījumā, bet bija tīri pieņemam un baudāma - bez pikseļiem, krāsas bija oki-doki, košas. Attēls skaidrs, neizplūdis (cik nu var būt skaidrs divx izpildījumam uz 32" ŠK ekrāna). Verdiks: DivX skatīšanai būs ļoti labi. Sekojoši liku Terminatoru 2 DVD5 izpildījumā. Sprādzieni koši, izteiksmīgi, ainas karam naktī ļoti tīkamas, koši, pats acis nācās pievērt no sprādzienu uzsliesmojumiem. Interesanti, ka DVD5 īpaši kvalitatīvāk par divx bildi neizskatījās, nu bet atšķīrība bija. Verdiks: DVD5 uz LCD oki-doki. Pamanīju interesantu dīvainību, ka pie noteikta skatuleņka Bravia tākā mirgoja, viļņojās lēnām – it kā kaut kur traucētu kāds stiprs elektriskais lauks. Zemākminētajam Fīlipam šitādu joku nebija.

 

Philips 32PFL7762D/05

http://neoshop.lv/?module=products&pro...p;language_id=1

Nezinu, vai ar šo aparātu bija viss kārtībā, bet pirmais, kas sitās acīs, bija pikseļi. Viss izskatījās kā bez antialiasianga. Varbūt kaut kas bija viņā atslēgts vai kā, bet bilde bija pilnīgi garām, pie kustībām attēls mazliet smērējās, dubultojās, krāsas bija košas, bet putra gan ar divx, gan dvd5. Tāda sajūta ka kvalitatīva dvdrip’a vietā riebīgu skrīneri skatītos.

 

Abi teļuki bija vienā cenā – Ls 599. Braviajai ir D-sub datora pieslēgšanai, bet Fīlipam ir smuks pastatnis, uz kura ekrānu var horizontāli grozīt. Bravia vizuāli neizskatījās tik izsmalcināti kā Philips – Sony matēta plastmasa, bet Fīlipam spīdoša melna laka. Bravia bišķit biezāka pateicoties horizontālm ~5 cm lielam izcilnim aizmugurē.

 

Laika trūkama dēļ nesanāca pieslēgt PS2.

Vēl viena dīvainība, ka pēc skatīšanās uz LCD acīs sāka grauzt un kņudēt – it kā skatītos purns purnā vecos 50Hz aparātus.

 

Kaut kā neticas par Philips bildes kvalitāti, jo tā salīdzinājumā ar Bravia bija nekāda gan ar divx, gan DVD5, kaut gan tika slēgts klāt tas pats dvd atskaņotājs ar S.C.A.R.T. kabeli.

 

Paskatījos un salīdzināju lielos CRT teļukus... Nē, paldies. Noiets posms... 99% iespējams, ka rīt ņemšu Sony Bravia.

 

Komentāri, ieteikumi?

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

Filipsi esot labi 9xxx sērija.

Man ir 2001. gadā pirkts 32" CRT - nekādas vainas.

Sony es neņemtu principa pēc, jo Sony man riebj. Tai Sony Bravia no Sony tev būs tikai logo. Viss pārējais savākts no Samsung, LG utml

Un piedod... Terminator 2 DVD 5 ...

Tas filmucis knapi DVD9 salien. Kā var testēt televizoru ar kreisu DVD. Fascinē mani šitie cilvji - gatavi izgāzt nezin cik naudas par TV bet filmas vilks no neta.

Tu pats saproti, ka vēlies no sudraba šķīvja samazgas ēst?

Paņem kādu XX Fox disku ar THX Optimizer iekšā un padzenā tos televizorus, visiem Star Wars tas ir piemēram.

Labi DVD testa diski ir mūžvecais 5th Element (Superbit edition vislabāk), T2 bet ne jau DVD5, Contact, visi Karību pirāti. Vēl vari paņemt kādu no Disneja multenēm - spilgo krāsu dēļ, tumšajiem toņiem labi der Matrix.

Ļoti svarīgi ir arī tas kā ir pieslēgts DVD pleijeris - caur VideoOut pieslēgtu vispār nav jēgas testēt - bilde neder nekam. RGB/Component vai HDMI ja pleijerim tāds ir. Tad TV saņem maksimāli kvalitatīvu signālu no DVD pleijera un tu tiešām vari novērtēt.

Un lasi, lasi netu. Nevaram mēs te visus TV aptvert. Galvenais LCD TV ir matrica UN attēla procesors. Tas izsaka visu.

Daudz testu ir www.ixbt.com bet cik atceros, krievu valoda tev izsauca vēmienu...

Šis ir labs: www.lcdtvbuyingguide.com/

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

@q64silver

 

Philips vissdriizaak paraadiija visu ko tu padevi, ieskaitot zhljurgu

 

32-kus gan iipashi neesmu peetiijis, bet pie 40-42 Sony izstraadaajumie peedeejos gados nav bijusi veeleeshanaas piestaat

Sony prieksh manis ir izsviitroc kopsh Trinitron eeras, varbuut kas mainiisies kad vinju OLED paarstaas buut pieejami tikai japaanju izstaazhu zaalees

Link to comment
Share on other sites

q64silver

MarcisB,

 

par Sony pats esmu skeptisks un par to pēdējo reklāmu par pikseli vienkārši smīnu, katru reizi to dzirdot, bet šodien redzētais patīkami pārsteidza...

 

Par DVD testēšanu piekrītu - garām ir kaut ko mēģināt ar sakompresētu materiālu, bet tas vairāk bija salīdzināšanai ar CRT, jo uz CRT T2 izskatījās pieklājīgi pat ar šo kreiso DVD.

Par DVD šteļļu ieteikumiem paldies. Samazgas nāksies ēst, jo tik jau piekasīgs pret bildes kvalitāti neesmu - pilnībā apmierina redzētais, pie tam slēgšu klāt datoru, pēc iespējas skatīšos HD (kā nu tur sanāks).

 

Tiesa, no krievu val. esmu novērsies, bet kad vajag, tad vajag... Paldies par atgādinātajām adresēm - bija zināmas un izmantotas!

 

@q64silver

 

Philips vissdriizaak paraadiija visu ko tu padevi, ieskaitot zhljurgu

 

TIeši šito man pateica konsultants veicī. Nu bet sorī, Blue-Ray man pagaidām nav pieejami :(

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā ka pat 32" LCD ir vismaz 1280x720 izšķirtspēja, labāk to barot ar HD materiāliem, proti no kompja caur HDMI/DVI.

Tas būtu lētākais variants. DVD labi izskatās uz CRT (jo priekš tā ir veidoti) un plazmas. LCD labāk rāda to kas ir viņa izšķirtspējā, proti HD materiālus.

Un noteikti iesaku nočekot kā testa pleijeris pieslēgts pie TV. Nav grūti paņemt līdzi pilno skartu un vismaz RGB iegāzt. Testēt TV ar VideoOut nav nopietni. Puse kvalitātes pazūd.

Es neesmu mega piekasīgs, kompresijas kubikus metra attālumā no tv ar lupu neskaitu, bet acīmredzamus gļukus tomēr cenšos ievērot.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Un noteikti iesaku nočekot kā testa pleijeris pieslēgts pie TV. Nav grūti paņemt līdzi pilno skartu un vismaz RGB iegāzt. Testēt TV ar VideoOut nav nopietni.

 

Ar šo kabeli bija pieslēgts atskaņotājs pie Bravijas - rgb pa scart'u:

http://en.wikipedia.org/wiki/SCART

 

Tikai nezinu, kādas kvalitātes pats vads bija...

 

 

Pašam mājās laikam nāksies DVD atskaņotāju slēgt ar komponentu kabeli - scart izeja atskaņotājā nosprāgusi -rāda nesakarīgu bildi.

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

Pazvani man dabūsi teļukus pa "Djušaku", par garantiju nesatraucies pats rakstu garantijas un "Stokā" manta arī ir.

 

26875149

Link to comment
Share on other sites

Labāk pasaki DVD pleijerim lai vismaz S-Video izdod pa skartu, komponentais ir galīga kaka. DVD nodegradējas līdz VHS kvalitātei.

Link to comment
Share on other sites

Labi gan cilvēkiem kurus apmierina visādu sakompresēto disku attēla kvalitāte un vēl pa kompozīto video. Visi jaunie teļuki kautcik kvalitatīvu bildi sāk rādīt tikai pa HDMI/DVI. Paskaidrojiet, kāpēc digitālo signālu DVD atskaņotājā parveidot par analogo un televizorā to atkal pārdzīt uz digitālo signālu? Visu taču var saslēgt savā starpā pa digitāliem vadiem. Jā, vēl jau teļukā oligāti vajag digitālo ētera signāla uztvērēju! Man labs draugs arī bija uz svētkiem sadomājis jaunu teļuku pirkt. Tad nu man neko lētāku par 1500Ls atrast neizdevās, bet kad parādiju šīs klases aparātu bildes kvalitātes defektus(nu ko lai es daru, ka redzu visas šaizes), tad džekam palika žēl tādu naudu ardot par televizoru, kurš nebūt nerāda labu bildi. Lai veicas nopirkt aparātu par 600Ls!

Link to comment
Share on other sites

Labāk pasaki DVD pleijerim lai vismaz S-Video izdod pa skartu, komponentais ir galīga kaka. DVD nodegradējas līdz VHS kvalitātei.

Nesapratu tavu tekstu laikam.

Component no visiem ir labaakaa bilde, ja neskaita hdmi.

Tjipa tas vads, kam ir atsevishkji Y, Cb(Pb), Cr(Pr)

Vai es kko jaucu?

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Labāk pasaki DVD pleijerim lai vismaz S-Video izdod pa skartu, .

Tas ir: dvd atskaņ. RGB -> LCD s-video ar rgb štekeri? vai dvd s-video -> lcd rgb štekera pārmijnieks ar s-video ieeju?

 

Lai veicas nopirkt aparātu par 600Ls!

 

Kur bildē jāskatās un kam jāpievērš uzmanība? Skaidra lieta, ka melnam jābūt melnam un baltam - nosacīti baltam. Skatoties to pašu T2, vienīgais mīnuss bija vietām manāmā pikselizācija, bet ne obligāti tumšajās krāsās vai gaišajos uzplaiksnījumos. Tajā pašā kara ainā naktī jebkurā ekrāna apgabals melnu rādīja kā melnu un gaišs bija bez visādiem toņu, kontrasta defektiem - skaidri un bez novirzēm (cik nu pats par to varu spriest, skatoties dažos labos datoru crt monitoros (ieskaitot filmu noskatīšanos).

 

BTW, kā atrast mirušos pikseļus?

 

Nesapratu tavu tekstu laikam.

Component no visiem ir labaakaa bilde, ja neskaita hdmi.

Tjipa tas vads, kam ir atsevishkji Y, Cb(Pb), Cr(Pr)

Vai es kko jaucu?

:mrgreen:

 

Man ar tā liekas, ka varbūt tiek jaukts ar kompozīto RCA...

Link to comment
Share on other sites

Nesapratu tavu tekstu laikam.

Component no visiem ir labaakaa bilde, ja neskaita hdmi.

Tjipa tas vads, kam ir atsevishkji Y, Cb(Pb), Cr(Pr)

Vai es kko jaucu?

:mrgreen:

Tfu tu, saujaucu component ar composite, sōre :mrgreen:

 

q64silver - nekādas pārejas nav vajadzīgas. Vismaz mans DVD pleijeris prot caur savu skartu izdot gan video, gan s-video, gan rgb. Setupa menucī var pamainīt on the fly.

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

sveiki draugi un ne tik draudziigie... taatad doma sagaadaat nelielu lcd daavanu uz z-sveetkiem... pagaidaam izveele starp samsungiem...

 

biju sktiities uz veici kaa tad dziivee samsungi raada ( Samsung LE-32R82B ,Samsung LE-32R81B,Samsung LE-32S81B ),vienaa veikalaa redzetais apmierinaaja ( HD discovery'u rādīja) , nakošajaa kurā rādīja VIVA ,redzētais nebija tik apmierinošs... Pats domāju par Samsung LE-32R82B ņemšanu, kaads jūsu iztirzājums par šo brīnumu? [ikdienā domāts lai skatiitos VIASAT'u un šad tad kādu DVD filmiņu] ....varbūt ir kas labāks pieejams tirgū par cenu līdz 500 LS ?jūsu domas?

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

q64silver

Turpinot ~600 Ls vērta LCD meklējumus...

 

Sony Bravia S3000K joprojām nav paņemts, jo, pievēršoties LCD izpētei, iekšā iesēdies mazs velniņš a.k.a. "varbūt tomēr pa 600 Ls var dabūt ko labāku"...

 

Ar savām pieticīgajām zināšanām par LCD teļuķiem no Philips dzimtes esmu galīgi sapinies. Pirmie cipari 5, 7, 9 - nu it kā skaidra bilde, bet tālāk aiz pirmā sekojošie x862, x332, x520 jauc prātu. Kāds populāri var izskaidrot un konkrēti par 7332. modeli (cik vecs, kur atrodas Philips teļuku hierarhijā?).

 

Šodien aplūkots Philips 32" 7332. Veikalā 599 Ls vietā gatavi atdot par ~ 570. Ļoti patika parastās antenas (LTV7 kaut kas no sporta tika rādīts) kvalitāte atšķirībā no tā, ko biju iepriekš redzējis uz LCD teļukiem citur. 7332.modeļa kontrasts bija uzlikts 100/100 (tā tam jābūt???), spilgtums 75/100, krāsu toņi NORMAL. LTV7 krāsas izskatījās ļoti pieklājīgi, blakus stāvošais LG 32 CRT droši vien ar rūpnīcas uzstādījumiem nelikās pārāks. Pikseļu nemanīju, ghostinga nebija.

 

Visu to saimniecību vērojot, rodas šaubas par to 176 gr., ko garantē ražotājs, jo, jau skatoties no ~45, bildes uz LCD teļuķiem ieslīgst dūmakās (cenas 450-1000,-). Kur garantētie 176?!

 

Uz 7332. atšķirībā no Bravia S3000 + tās pašas cenas Toshibas, Panasonic, nav D-sub ieejas. Vai vispār ir šķirba starp no datora izvadīto s-video un d-sub signālu kvalitātēm uz LCD teļuka?

 

Jā, redzēju PS3 darbībā uz mana favorīta Bravia S3000K. Nepaskatījos, ar kādiem vadiem tas viss bija saslēgts, bet: bildei nav ne vainas (tekstūras, spilgtums), bet pie kustībām ļoooooti manāma spokošanās (ghosting)... Kāds varbūt zin, kas par vainu?

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Pētīju S81, R8kautkādu. Ļoti košas krāsas. Redzēju PS3 ar Call of Duty pieslēgtu pie, šķiet, Smsng plazmas (ne mazāk par 42") - viss bija tik zaļš... laikam kaut kas ar setingiem nebija riktīgi.

Nepatika parastās antenas signāls - vairāk "graudu" salīdzinājumā ar Sony, Philips, Toshiba, Panasonic (vissliktāk no četrotnes, neskaitot Smsng) - cenas līdz 700 Ls. HD izskatījās kā vienmēr teicami.

 

Pēc iespaidiem teļuku nenopirksi. Jāskatās... Rīt vēl iešu ar savu T2 DVD5 :) un kaut ko no DivX, + pamatkrāsas jpg formātā.

Link to comment
Share on other sites

Samsungs M87 parasti izpelnās pozitīvas atsauksmes...

Par veikaliem varu teikt to, ka viņiem ir tendence TV settingus uzskrūvēt pa maksimumu.

Spilgtāk, krāsaināk uttt.... par normālu regulēšanu neviens tur nedomā un nepieprot.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

piemet tiem 600 latiem kaadus 60 latus un panjem philips 32pfl7862 modeli-tas buus taa veerts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...