Jump to content

problēma ar xoro dvd pleijeri


akmen
 Share

Recommended Posts

iegaadaajos xoro hsd 8410 pleijeri, bet peec paaris dienām shis noklaajaas... Tagad iesledzot sho aparātu vairāk par uzraxtu hello pleijera displejā neredzu, tv ekrānā savukārt ir raustīgas krāsainas strīpas. Vai sho verķi vēl var glābt pashu spēkiem?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja jūties gana stiprs elektronikā, tad vari riskēt un atvadīties no garantijas. Es gan (ar visu savu 5. kategorijas radiomehāniķa diplomu) neriskētu.

Link to comment
Share on other sites

nuu es domaat ka garantija vairs mani pretii nenjems,jo filma kuru skatiijos palika verķī iekshā, un es stresinjā nonācis mirstīgais atskrūveju to draņķi vaļā uz izmakarēju disku ārā... bet firmware shim es nevaru atrast... xoro maajas lapā nemaz nav shāda modeļa...

 

warbūt kāds zin kur firmware dabūt?

Link to comment
Share on other sites

šitāds joks ar tām sarkanām strīpām ir redzēts tad kad teļuks atbalsta tikai PAL un plejeris dod ārā kādu citu sistēmu, tad setingos uzliek PAL un vis OK.

a skrūuvēm vai vākam kāda blombe bij priekšā? ja ne tad paskaties vai nav skrūves apmuļātas un nes uz garantiju.

http://www.videohelp.com paskaties tur mošk ko noderīgu atrod

Link to comment
Share on other sites

Ja ar garantiju netiek cauri (ko tomēr būtu vērts pamēģināt ) .PM man, un es Tev iedošu viena sakarīga meistara teļepona Nr . Pats no viņa pirku Xoro , gan citu modeli . Un viņš arī laboja tos . Solīt nesolu , bet iespējams ka palīdzēs .

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

nu jau kaa baabietis - dara un peec tam domaa ;), tas tak skaidrs, ja bija garantija tad esi 99% vinju zaudeejis

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...