Jump to content

Saplīsa displejs.


Guest Seenjuks
 Share

Recommended Posts

Tātad kā jau topikā minēts ... Draudzene acīmredzot piesita kaut kur sominju un čuš. Pats stikliņš plīsis nav, bet zem stikla ir skaidri redzams "zirneklis". Spiežot power pogu lampiņa reaģē, bet tas tur verķis (nezinu kā pareizi sauc) neizbīdas/neiebīdas atpakaļ (stāv izbīdīts).

 

Tātad cik varētu izmaksāt remonts ? Fotoaparāts cik zinu galīgi nav no dārgā gala, bet viņai tomēr ir baigā škrobe, un man sirds sāp skatīties :<

Link to comment
Share on other sites

visnotalj nesakarigs topiks

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Ja sapliisis ir tikai displejs, tam nekaadi nevajdzeetu ietekmeet objektiiva izdariibas. Saspiests taatad ir kkas vairaak..

Link to comment
Share on other sites

Guest Seenjuks

visnotalj nesakarigs topiks

 

Visnotaļ +1 posts tavā labā. Jā, es neprotu pareizi nosaukt fotoaparātu verķus, bet tas nenozīmē, ka Tev ir jābāž Tavs visnotaļ bezjēdzīgais posts man sejā.

 

 

 

 

EDIT: Oj, Jetijs, piedošan. Man nez kāpēc likās, ka iekopēju. SAMSUNG DIGIMAX S500

Labots - Seenjuks
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Objektīvs sastāv no vairākām daļām.. un ja no sāna neveiksmīgi uzsit tur tās plānās tievās plastmasas var salauzt un objektīvs bloķējās.

Nezinu cik maksā remonts. Pēc idejas.. prasta plastmasas trubiņa.. pašizmaksa varētu būt santīmu daļas.

Servisā gan jau ka noplēsīs pāris desmitus Ls

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest Seenjuks

Iespējams ne visai skaidri izteicos pirmajā postā. Tātad pamatproblēma ir tajā, ka ekrāns tīri vizuāli ir sasists. Par objektīvu - sišanas brīdī kamera bija izslēgta ar iebīdītu objektīvu. Pēc trieciena viņa mēģināja kameru ieslēgt, kā rezultātā uz ekrāna nekas neparādijās, bet objektīvs izbīdijās. Mēģinot slēgt ārā objektīvs atpakaļ neielīda. Vienīgā redzamā trauma ir displejs.

Labots - Seenjuks
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Nepareizi.

redzamās traumas ir 2vas.

Displejs un objektīvs kurš nevar ielīst atpakaļ dēl tā ka viņam tie plastmasas mēsli ir salauzti.

Ar varu vari nemēģināt viņu iebāzt. Tikai vairāk salauzīsi.

Es vispār nesaprotu kāpēc tu te kaut ko prašņā.

Ja tu gribi to aparātu remontēt.. nes uz servisu. Vai tu domā ka tev te kāds caur forumu instruktēs kā jamo remontēt ? (nemaz nerunājot pa to cik tas ir reāli)

Link to comment
Share on other sites

http://www.servisacentrs.lv/ - pec visa spriežot apm. VELIS nosauktajā ciparā vajadzētu iekļauties. Ē... tīri teorētiski, protams, pie nosacījuma, ja mēgināsi sarunāt maksāšanu bez čeka. Labots - Mõbijs
Link to comment
Share on other sites

Guest Seenjuks

Postēju es šeit tāpēc, lai zinātu vai maz ir jēga censties viņu taisīt. Kā jau minēju kamera nav no dārgā gala, un savu laiku jau ir nokalpojusi, bet ārā gluži mest arī negribās.

Es nesaprotu kādēļ cilvēki šeit ir tik naidīgi noskaņoti. Tik tiešām stereotipi atbilst patiesībai ?

 

Enīvej nesāksim offtopiku. Paldies SAKARĪGO atbilžu autoriem.

 

 

 

Var metināt topiku ciet.

Link to comment
Share on other sites

Droši vien remontēt neatmaksājas, vari pats paķimerēties, paskatīties "kas lācītim vēderā", tīri sporta pēc.

Link to comment
Share on other sites

autor nechura bikses, veseliga kritika ir jamak sanjemt ;)

 

man pasham lidziga problema bija, un aparatu pardevu detaljas :) iesaku to darit ari tev :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Skaties cik tas fočuks tagad maksā.

Paskaties ~ līdzīgu aparātu ss.lv

Teiksim tā.. bez ekrāna var fočēt..auto modē kaut ko kaut kā var maukt. Mākslas nebūs.. bet nu vismaz kaut kas.

Objektīvu pats nesataisīsi. Ja arī izjauksi aparātu.. atpakaļ nesaliksi.

Uzzvani uz servisa centru un noskaidro cik maksā nomainīt to objektīvu.. +/-

Nu un tālāk viss vienkārši.

Skaties cik maksā remonts un kāda ir tā fočuka vērtība. Nedomāju ka ir jēga ieguldīt fočuka remontā pusi no viņa vērtības. Normāli būtu.. mm es nezinu.. nu laikam jau ne vairāk kā 30%.

tb ja tās aparāts bez defekta lietots maksā 100Ls tad ir jēga remontēt, ja remonts nav dārgāks pa 30Ls

Ja remonts ir dārgāks.. tad ir jēga sākt domāt pa jauna aparāta iegādi.

Jauns ir jauns.. un viņam ir garantija.

 

Seenjuks.. kur tu redzi ka kāds būtu naidigi noskaņots ? Ko tu te mums kaķi viršu bočkas!

:D

 

 

update:

Ir arī trešais variants ar apakšvariantiem :)

a) draudzeni ar visu viņas škrobi 3 mājās tālāk.. Nekritīs uz nerviem un nesāpinās sirdi.

b) iemidzināt. Te ir svarīgs draudzenes svars. Jebkurā gadijumā tas ir lētāk kā remontēt vai pirkt jaunu fočuku.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest Seenjuks

4. Variants ir noķert Tevi, un ielauzt paris pirkstus par piedāvātajiem apakšvariantiem :) Uztver tik ar humoru.

Link to comment
Share on other sites

Nupat paskatījos cik maksā tavs fotoaparāts jauns - bez variantiem, pērc jaunu ....

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

ja objektīvs jāmaina, būs dārgāk par pašu aparātu!

mošk jau ķads uzrakstīja, slinkums lasīt

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Uuhhh

Jauns.. 71Ls

Mja.

Tur naf variantu :)

Remonts bez variantiem būs >50% no JAUNA verķa cenas.

Link to comment
Share on other sites

Man tā bija, kad fočiks tizli, bet vājām pret galda malu atsitās, objektīvs dažreiz iznāk ārā, bet atpakaļ nenāk, vai otrādi iesprūst un ārā nenāk. Aiznesu uz remontu samaksāju 60Ls. Kalpo vēl tagad.

 

 

Neņem galvā es sapēros :D

Labots - monZy
Link to comment
Share on other sites

vismaz nav ziemassvātku dāvana draudzenei jādomā. viss skaidrs - fotoaparāts!

Labāk jau iemidzināt :D Nu sliktākajā gadījumā nopērc jaunu ziepjutrauku!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...