Jump to content

iesakiet, uz kādas firmas lcd tv skatīties? cenā ap 500Ls


kikiss
 Share

Recommended Posts

man ir doma pirkt samsunga firmas lcd, jo veikalaa saliizinot bildes spilgtumu, unkontrastu izskataas, ka tie ir paslaik labākie!

visvairaak skatos uz so modeli,

http://euroshop.lv/lcd_plazmas_televizori/...g_le32r81w_lcd/

 

bet varbuut no jaunajiem kaads ir labāks, varētu njemt arī pakādi 700Ls, ja ir labs!

luudzu izsakiet savus + un - !

Link to comment
Share on other sites

Ir jāskatās veikalā cik labi katrs rāda.

Man personīgi ir SONY BRAVIA 32" pa 600ls un cik es biju konsultējies un skatijies ka SONY 32" savā cenu segmentā ir labākais izņemot divus PHILIPS vienu pa 1000ls un otru pa 800ls.

Bet ja negribi tik daudz naudas tērēt tad SANGSUNG būtu tīri labs.

Link to comment
Share on other sites

es daudz lielaakus nevaru pirk, jo no parastaas vietas pie pc. liidz tv ir 210cm, un no gultas liidz tv ir 3 m un tuvaakogadu laikaa nekas nemainiisies!

taapee skatos uz 32.

un esmu izstaigaajis visus tv veikalus liepaajaa, un sie samsungi izskataas visslabaakie!

un balta kraasa arii piesaista, jo reizeeir arii telpas dekors!

Link to comment
Share on other sites

man jau liekas normaali philips no jaunajiem

bez taas ambi light vareetu iekljauties budzetaa

 

tiesa ja gribi izmantot ari piesleektu pie pc, pieveers uzmaniibu pc piesleeguma izšķirtspējai

 

vecākiem modeļiem tā nav vienaada ar matricas izšķirtspēju, un ir kantainā proporcija (lasi: elnas svītras gar malām)

Link to comment
Share on other sites

uz doto brīdi labākie 32" LCD TV:

Panasonic TX-32LX70P (~550 Ls)/TX-32LX700P (~700 Ls) (modeļi atšķiras galvenokārt ar skaņas kvalitāti un pieslēgvietām)

Samsung LE32M87BDX (~600 Ls)

Philips 32PFL9632D (~700 Ls)

Sony KDL-32D3000 (~800 Ls)

Link to comment
Share on other sites

man ez kaapeec kautkaa samsungi baig piesaista!

un ar ko atskiras sis baltais r8 serijas LE-32R81W

no m8 Samsung LE32M87BDX

 

arii sis ir tiiri OK!

uz ziemassveetkeim, kamee akcijas ir taakaa vajadzeetu panjemt!

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Ņem tagad. Ziemassvētku akcijas ir domātas cilvēkiem, kuri tikai reizi gadā iegriežas veikalos. Vēl labāk pirkt janvārī, kad viss nodzerts un nav naudas dāvanām. Tad veikalos maz pieprasījums, un cenas attiecīgas. Lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

es jau arii plazmas saakumaa gribeeju, bet plazmas visi ir lieli, un man no skatiishanaas vietas liidz tv ir tikai 2 metri, taakaa tie buutu drusku pa liels!!

Link to comment
Share on other sites

Padomaa veelreiz, vai gribi baltu!

Skatoties filmas, ir svariigi, lai tv malinjas apkaart bildei nenoveersh uzmaniibu!

Tieshi taapeec necieshu baltus/sudraba tv.

Link to comment
Share on other sites

njaaa muuzhsenais jautaajums LCD vai Plazma ;) pats nemaaku izlemt joprojaam ;) arii vienbriid skatiijos uz plazmaam BET ... nu nav bilde arii tik spiidosha ...

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Iesaku pievērst uzmanību arī rezolūcijai (izšķirtspēja). Iesaku pirkt ar rezolūciju - 1920×1080.

Esu dzirdējis ka plazmu + esot tāds ka, uz plazmas esot labāka bilde parastajam tv signālam nekā lCD televizoriem.

Link to comment
Share on other sites

aigars nu esmu tv veikalos pastaigaajis ... nuuu +/- ;)

un par to izskirtspeeju ... nepastaastiisi kur tu taadu dabuusi, ja neskaita PC un super HD filmas ...

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

M@R$$

Tv taču netiek pirkts vienam gadam. Pēc kādiem 2-3 gadiem HD-DVD un Blu Ray disķi būs standartā, tad arī varēs baudīt Ful HD bildi. Ja tagad nopirks TV ar 720P rezolūciju tad Ful HD bildi neredzēs (protams ja nepirks jaunu tv).

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

:arrow: nu ko lai saka tew varu tew ieteikt pacholet taadus modeljus kaa samsung LE32R8

 

vai sony kdl 32D vai S3000, labi aparaati :p 8) :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

gaidu un nevaru vien sagaidiit :) beet gadiem 2-3 ... nju njju var jau buut ;)

Ganjau sagaidisim. Pietiks spamot. jūtu ka šis topiks sāk iet oftopic'ā.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

vispar jau ar to balto malinju vareetu buut probleemas, bet, toties, kad neskataas, tad ir jauks maajas interjers!! veel liidz ziemassveetkiem jaapameklee, varbuut kautkas jauns iznaaks!!!

Link to comment
Share on other sites

labāk jau pacieties tos gadiņus kad pie mums būs pieejams HD TV u.t.t. , jo mūsu pašreizējā tv kvalitāte uz LCD nav baudāma. Noskati labāk kādu 100hz CRT un pēc gadiem 3-5 tos 200ls būsi sagremojis, un tad jau......

Link to comment
Share on other sites

es jau pirkshu krediitaa, taakaa nav lielas skirba, meenesii sanaak maksaat 100 par lcd, vai 60 par crt!

veel itkaa sony bravia ir tiiri OK!

Link to comment
Share on other sites

labāk jau pacieties tos gadiņus kad pie mums būs pieejams HD TV u.t.t. , jo mūsu pašreizējā tv kvalitāte uz LCD nav baudāma. Noskati labāk kādu 100hz CRT un pēc gadiem 3-5 tos 200ls būsi sagremojis, un tad jau......

gudriņš! Ja nejēdz no tehnoloģijām NEKO tad ieraksti - "es nezinu, bet man šķiet......" Boot.lv klasika - ja nemāki zagt - nezodz.Ar nospertu kabeļtv ne sūda neredzēsi! Dzīvoju Rīgas rajonā, ir digitālā tv, attēls ir PERFEKTS ,tiesa gan uz Philips lcd, no vecā gala, tik tikko 5 sērija parādijās.. Kikiss: Pieredze liecina - lcd ir ilgdzīvotāks par plazmu, savukārt plazmai ir kvalitatīvāks attēls. vēl nepilni pāris gadi un LED (lcd) ekrāni tiks nomainīti ar OLED ekrāniem (HQ attēls + min. enerģijas patēriņš (tas NAV mazsvarīgi)) Mans ieteikums - kaut ko no Philips 7xxx sērijas 32" modeļiem, ja esi ar mieru maksāt 900+ lvl - 9xxx sērija ar karšu lasītaju vai USB pieslēgvietu.

Link to comment
Share on other sites

man ez kaapeec kautkaa samsungi baig piesaista!

un ar ko atskiras sis baltais r8 serijas LE-32R81W

no m8 Samsung LE32M87BDX

pēdējam ir jaunākas paaudzes, 10 bitu matrica. līdz ar to varētu būt labāka melnāka krāsa un vispār sulīgākas krāsas. varbūt ir arī citas fīčas. dizains arī patik labāk.

 

fullhd pie 32" nav vajadzīgs. jo pie tādas diagonāles no 2-3m attāluma nevar atšķirt 1080p no 720p. un šaubos vai arī pēc 2-3 gadi latvijā būs grēdas ar blu-ray filmām.

 

plazmai nav ne vainas, taču mazākās plazmas ir 37". viņām varbūt ir labāka krāsu reprodukcija, taču tām ir lielāks svars, patērē vairāk elektroenerģijas, ekspluatācijas periods īsāks un iespēja "iededzināt" statisku attēlu (lai gan jaunajiem esot visādas fīčas, kas to novērš).

Link to comment
Share on other sites

gudriņš! Ja nejēdz no tehnoloģijām NEKO tad ieraksti - "es nezinu, bet man šķiet......" Boot.lv klasika - ja nemāki zagt - nezodz.Ar nospertu kabeļtv ne sūda neredzēsi! Dzīvoju Rīgas rajonā, ir digitālā tv, attēls ir PERFEKTS ,tiesa gan uz Philips lcd, no vecā gala, tik tikko 5 sērija parādijās.. Kikiss: Pieredze liecina - lcd ir ilgdzīvotāks par plazmu, savukārt plazmai ir kvalitatīvāks attēls. vēl nepilni pāris gadi un LED (lcd) ekrāni tiks nomainīti ar OLED ekrāniem (HQ attēls + min. enerģijas patēriņš (tas NAV mazsvarīgi)) Mans ieteikums - kaut ko no Philips 7xxx sērijas 32" modeļiem, ja esi ar mieru maksāt 900+ lvl - 9xxx sērija ar karšu lasītaju vai USB pieslēgvietu.

Pats esi gudriņš.kāda katram tv kvalitāte piejama tādu skatamies,ne visiem ir digitālā vai kau kas labāks.un cilvēkam interesā teļuks pa 500ls nevis pa 900+.un ja tu kaut ko pats sajēdz tad salīdzini crt krāsas ar lcd.ja vajadzīgs aksesuārs kas aizņem mazāk vietas tad lcd rullē.

Link to comment
Share on other sites

Un ja gribēs skatīties filmas no datora vai izmantot kā monitoru, tad ar to CRT var iet ieskrieties.CRT der tikai lai skatītos latvijas kanālus.

"Labāk jau pacieties tos gadiņus"....šitais teksts vispār kritiku neiztur :wink:

Link to comment
Share on other sites

Par aparatūras pirkšanas brīdi q64silver ir pilnīga taisnība, vislielākās atlaides ir janvārī pēc krievu ziemassvētkiem. Veikalnieki tev paši durvis atvērs, uz rokām nēsās un iedos daudz lielāku atlaidi kā pirms ziemassvētkiem. Visām bodēm janvāra beigas ir klusis brīdis, jo visi idiņi naudu notērējuši un nodzēruši līdz jaunajam gadam un veikaliem iet ar līkumu. Vienkārši kaifs iepirkties janvārī, nekādas burzmas un ļoti laba apkalpošana.

Ja runa par televizoriem, tad pilnīgi neviens no jaunajiem plakanajiem TV kvalitatīvi nerāda parasto analogo bildi. Tātad no Panorāmas kvalitatīvas skatīšanās ir praktiski jāatsakās. Jaunie TV ciešami darbojas tikai no digitāla signāla.

Link to comment
Share on other sites

Guest jaukaa206

Man taads Samsung TV jau ir maajaas paaris meeneshus, esmu ljoti apmierinaata un katraa zinjaa nekaadu blakusparaadiibu nav noveerots! Labi iederas interjeraa, baltaas malas nemaz netraucee koncentreeties un ar bildi un skanju ar viss ir kaartiibaa. Starpcitu tie Plazmas TV nav tie labaakie, pirmkaart jau daargi, otrkaart ja kas notiek - izmaksas ir ljoti daargas - saku no pieredzes! :-P

Link to comment
Share on other sites

hmm.. tad drosvien ar tv pagdiihsu liidz janvarim,

un par digitālo tv, es domāju, ka nav ko sapņot tuvākā nākotnē, jo dziivoju liepaajaa!

un sorr, bet crt nedomāju citu pirkt,jo viens tiiri ok ir maajaas, 54cm!

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

man gan vienīgais nosacījums šāda tv iegādei būs tas vai šo tv var izmantot kā monitoru.šodien ietestēju vienu lcd tv saslēdzot ar analogo kabeli.rezultāts bija ļoti labs.attēls ievēroja logu malas,kā arī visi teksti bija normāli lasāmi no 3 metru attāluma,ieskaitot rakstīšanu iekš word.vienīgi besī tas ka jāvelk tālu tas resnais kabelis.un tad vēl jautājiens,vai kādu tik garu var nopirkt.un ja nevar un taisa pats vai bildē nebūs fonu.s video pat uz 15 metriem fonu nav.

Link to comment
Share on other sites

es jau ar izmantšu kā monitoru, jo nav jau tolka pirkt gan lielu monitoru, gan lcd tv, jo sis esosais monitors ir visai antiiks(samsung suncmster 753)

esmu jau vairrķārt izstaigājis lielākos liepājas veikalus, un ietestējis kā būtupriekš kbeļtv un monitora!

ja kāds ieg'dajas kādi jaunu lcg, dod rekomendciju, kādi + un -!!! jo tagad aksijas ir sataisītas gandīz visiem!!

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

man gan vienīgais nosacījums šāda tv iegādei būs tas vai šo tv var izmantot kā monitoru.šodien ietestēju vienu lcd tv saslēdzot ar analogo kabeli.rezultāts bija ļoti labs.attēls ievēroja logu malas,kā arī visi teksti bija normāli lasāmi no 3 metru attāluma,ieskaitot rakstīšanu iekš word.vienīgi besī tas ka jāvelk tālu tas resnais kabelis.un tad vēl jautājiens,vai kādu tik garu var nopirkt.un ja nevar un taisa pats vai bildē nebūs fonu.s video pat uz 15 metriem fonu nav.

nebuss fons-man pasham ir 25 m vga kabelis :lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...