Jump to content

Maksimālais troksnis daudzdzīvokļu mājā


vaaks
 Share

Recommended Posts

es redigēju savu tekstu pirms Jūs savu bijāt uzrakstījuši :p , par to hell ->sen bija laiks likvidēt , bet par nakamo.. ai iešu čučēt , pietiks svinēties :p , nedomāju kasīties ar vecākām personām (to dl :p )

Link to comment
Share on other sites

Veli, es savulaik štukoju par tamtamista durvju aizskrūvēšanu... no ārpuses. Tikai nesanāca, es uzcēlu savrupmāju. Tagad citas rūpes. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Aizskrūvēt durvis arī ir labi :)

~ pēc nedēļas varēs dzirdēt raudāšanu un pēc 2-3 mēneši būs tikai smaka.

Pēc ~ 8 mēneši smaka pazudīs un varēs turpināt mierīgi dzīvot.

Link to comment
Share on other sites

Pff..ir daudz efektiivaaks variants - nopeerc kvalitatiivas austinjas un buus gan efektiivaaka skanja gan apkaarteejiem miers gan arii nauda mazaak aizies..

P.S.Diemzheel nevis jaunaas maates ir `jaaspaarda` bet jaunie beerni vai arii teevi kuri pamet bez probleemaam..nesen atkal gaaju garaam beernudaarzam vai saakumskolai(uz to pusi jau bija) un ko es dzirdu no taadiem: Protams "Ej izd*aaz sevi!" utml. tekstus..un pat jaunie reperi atnaak maajaas un saka maateem "Kaa iet k*ce?" Es nepaarspiileeju..taa ir. Liepaajaa nesen bija gadiijums ka taads gangsteris ieshaava ar pistoli gruutniecei..zinjaas shitas bija. iemslu nezinu droshvien kaa parasti - nepareizi paskatiijaas..

Link to comment
Share on other sites

bet teoreetiski liidz 23.00 var klausiities, neesmu dzirdeejis par kaut kaadiem ierobezojumiem

Drīks trokšņot darbdienās no kādiem 7-8 līdz 19:00, brīvdienās, tas būtu, sestdien un svētdien ir kategoriski aizliegts

Tādus trokšņotājus pēc 19:00 esmu gatavs atšaut. Saprotu, ja tur veļas mašīna mazgā mazam bērnam drēbes, tad OK. bet ne jau "Vladimerskij central" vai preforators.

Bija gadījums, ka kaimiņos meistari vienu dienu sāka remontu 6 no rīta. Atnāca kaimiņš un sadeva pa žokli.

Labots - Murlo
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...