Jump to content

LCD TV 32" Philips/Samsung/LG


Raicha
 Share

Recommended Posts

TV cena - līdz 700 Ls, TV tiks "karinaats" pie sienas.

 

Shaa briizha varianti -

 

Philips 32PFL7962D = 700 Ls

shaa briizha favoriits, zoliids 7simtaas seerijas TV. 5taa seerija ir jau paveca, bet 9taa seerija laikam man buus par iisu. Varbuut ir kaadi loti konkreeti argumenti, kapeec piemaksaat tos 100 Ls, lai tiktu pie 9632D?

 

Samsung

Samsung LE 37M87 / LE32N71BX

37" Samsungs vieniigais atbalsta FULL HD. Verners Discount piedaavaa ljoti labu cenu shim modelim = 650 Ls

32" TV izcelas tikai ar labaakiem parametriem saliidzinot ar citiem sev liidziigajiem Samsungiem.

 

LG nekaa konrkeeta nav.

Varbuut stereotips, bet nekad nav bijusi favourite firma.

 

Sony

SONY KDL-32S3000K

jaunaakaas paaudzes Sony, bet ne labaakais. gribeetos sho - 32D3000, bet rociiba neljauj. Veikalaa meeginaaju saliidzinaat ar Philips....likaas ka Philips bilde bij labaaka par S3000K.

 

Kas buutu labaakais variants un kapeec? Iznjemto Full HD atbalstu...kas ir labaakais? Pienjemu ka kaads lieto kaadu no shiem TV un, varbuut, nav apmierinaats ar pirkumu vai tieshi otradi.

 

 

p.s.

Dziivoklii ir/bija Philips plasma 42" 9xxx seerijas modelis. Esmu/biju ljoti apmierinaats un nekaadas probleemas nav noveerotas. Pie shii TV arii tiks sleegts audio klaat (forumaa audio sadaljaa topic).

 

+ izlasiiju ka Samsungs ar Full HD ir baigi ok par tiem 650 Ls.

Link to comment
Share on other sites

1. ja 32" tad labaak CRT

 

2. neieteiktu njemt shitaadu mantu izbraakjeetu mantu bodee

 

3. man subjektiivi shchiet ka Philips pagaidaam visslabaak tiek galaa ar SD bildes raadiishanu

 

kaukaac Philips 37" bija molaa izbaazc pa 599 vai 699

(matrica cik sapratu no jaunajiem tikai bez Ambilight un USB ...)

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

MartiniB.

Kā tu varēji ieteikt labāk CRT? Un ka tu to iedoājies pie sienas.

 

Īstenībās visi, laib aizej pasties kaut kur dzīvē to kurš patīk arī pērc vai pacieties pusgadu un pa to pašu naudu varēsi jau 38" karināt pie sienas.

Link to comment
Share on other sites

37" max. bet pilniigi pietiks ar 32"

 

Telpa nav tik liela, lai vajadzetu lielaaku TV. Kaa arii siena nav bezizmeera.

 

Kam ir bijusi saskarsme ar Verners discount? Tieshaam kkads bojaajums? Vai arii tikai...piem. kastes nav vai mazs, gandriiz neredzams, skraaapeejums?

Link to comment
Share on other sites

Jautājums vai dod normālu garantiju . Ja divi gadi , tad jau to skrāpējumu var pieciest. Bet ja garantija nekāda ( pāris mēnešu) tad labāk nevajag ekonomēt, jo pat viskrutākas firmas manta mēdz saiet grīstē un bez garantijas , bieži remonts dārgāks , ka nopirkt jaunu.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

It kaa esot pilnaa garantija un preces jaunas.

 

2 gadu garantija.

 

Nav bijusi nekad saskarsme ar sho veikalu, bet tik cik ir info - dazhi ljoti apmierinaati, bet atrodas arii kaads, kuram viss ir slikti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps

Sheit es viennoziimiigi par Fiilipu! Iemesls tas pats kas MartiniB.

3. man subjektiivi shchiet ka Philips pagaidaam visslabaak tiek galaa ar SD bildes raadiishanu

Tas tieshaam taa ir, tikai es subjektiivo nedaudz padariishu par objektiivu! Tas ir pateicoties 3D Combfilter un Digital Natural Motion algoritmiem, kaadi citiem vienkaarshi nav. Arii ATI Theater 550/650 TV kartes atteels pret paareejaam atshkjiras kaa diena pret nakti lielaa meeraa tieshi 3D Comb Filter deelj. Tas gan NEKO nedos prieksh Full HD un tikai nedaudz prieksh mazaakaam HD izshkjirshanaam, bet visvairaak tas attiecas un analogajiem signaaliem un arii DVD izshkjirshanas speeju. Pie tam, cik zinu, arii Philips TV LCD matricas esot ljoti labas.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs...es ar taa domaaju ka jaanjem Philips.

 

pasham nekaadu probleemu nav bijis un citi iesaka. Iisti pat neesmu dzirdeejis sliktas atsauksmes par Philips TV.

 

Sakaaraa ar to, ka peec kaada laicinja buutu vajadziigs veel 1 TV (42" plasma vietaa), tad arii padomaashu par to Samsungu 37" ar Full HD. Vieniigi tas Verner discount.... :?

 

Tuvaakajaas dienaaas tiks iegaadaats - Philips 32PFL7962D

 

http://www.consumer.philips.com/consumer/e...V+32PFL7962D-05

Link to comment
Share on other sites

man ir šis philips modelis, veikalā pēc bildes bija vistīkamākais, un arī mājās rāda ok. draugi saka,ka ļoti laba bilde esot.

Link to comment
Share on other sites

Tika pasuutiits/nopirkts shis TV -

 

Sony KDL-32D3000

http://www.sony.lv/view/ShowProduct.action...y+BRAVIA+TV#tab

 

Izveeli vareshu noveerteet naakoshnedeel.

 

Probleema radaas ar to, ka paaraak biezs (dzilsh) pirms tam izveeleetais Philips 32PFL7962D. Sakaraa ar to, ka TV tiks likts pie sienas, tad Sony dziljums bez statiiva ir 10 cm, bet Philips 17,8 cm. It kaa bija variants arii Philips 32PFL9632D, bet tas tik un taa bij dziljaaks par Sony - 12,5 cm un cenas zinjaa +100 Ls.

 

Cik atceros no taa, Sony bilde ari bija ljoti ok, tik cik cenas zinjaa bija daargaaks.

 

Pie TV tiks sleegts sateliits klaat un meeginaashu naakoshnedeelj arii iemest mazu review par TV. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...