Jump to content

Pocket PC sinhronizācija ar mobīlo


xp
 Share

Recommended Posts

Nevaru atrast nevienu programmu, kas veiktu sinhronizāciju ar mobīlo telefonu un Pocket PC.

Mana doma ir sekojoša:

Ir mobilais ar bluetooth un Pockets. Gribētu lai varētu atbildēt uz mobīlā zvaniem ar pocket PC. Kā to lai izdara?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man domāt, ka tas nav iespējams, kā nekā datu pārraides ātrumi ir zemi, kā arī jābūt atbalstam no telefona puses, respektīvi jāuztur tāda fīča.

 

Sinhronizācija ir pavisam kas cits.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav attiecīga softa, tad nekas nesanāks... Ir variants, ja tavs PC BT atbalsta handsfree, tad tu vari piekonektēt PocketPC caur to un varēsi runāt un klausīties caur PC mic un austiņām, bet tik un tā tev būs ''jāpaceļ'' zvans uz PocketPC...

Link to comment
Share on other sites

Man domāt kautkādā veidā ar softa palīdzību var. Nu tas notiek ar bluetooth palīdzību. Nu princips tāds pats kas ar bluetooth austiņām.

 

Tieši softu es meklēju, googlē īsti nevaru noformulēt kā to softu atrast.

Link to comment
Share on other sites

Tev nevajag softu, lai piekonektētos pie PC caur BT... Jautājums - vai abi BT (gan PC, gan PPC) atbalsta šito figņu... ?

Link to comment
Share on other sites

kāds sakars te ir ar PC. Man vajag connention Mob. tel ->Pocket PC

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D

slims cilvēks... :D

Sorry!!! Lasīt nemāku... :D

 

Izskatās, ka nespīd šitāds joks.... Esmu daudz softus manījis, bet neko līdzīgu tādam gan neesmu...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tava ideja ir tizla. PDA bluetooth nav visvarens un iespējas stipri limitētas. Turklāt tāpat būs jāstaipa līdz gan truba, gan PDA.

 

Tad pērc normālu PDA ar zvana funkcijām un beidz sapņot slapjos sapņus.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nevar, tad nevar, būs jāpērk bluetooth handfree.

Nekas tur normāls nav PDA+telefons vienviet - lielāka iespēja kautkam noklāties.

Es pirku PDA priekš GPS, piezīmēm, kā arī aizvietot MP3 player. Kā arī, ja es pirku PDA pa 200+ latiem, tad negribu lai tas izskatās kā tagad mans mobzis (nobružāts, kautgan 1 gads)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez kā tu iedomājies to kluci pie auss lietot, kā nekā mikrafons nav bezvadu :) Ar austiņu pat nesalīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...