Jump to content

LMT iBirojs — 9, 19, Open


lil_be
 Share

Recommended Posts

(labots)

Esi drusku atpalicis: iBirojs Open - "...Tam ir fiksēta mēneša maksa Ls 19 un neierobežots datu apjoms."

Tā nav minimālā maksa.

 

To, ka LMT šo maksu vienā vietā sauc par "abonēšanas maksa", bet citā - par "fiksēta mēneša maksa", nebiju pamanījis. Atvainojos.

 

Taču arī iBirojs open piedāvā iespēju netu lietot ārpus LV, sūtīt SMS. Ne viens, ne otrs nav bezmaksas pakalpojums.

Labots - RobD
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    37

  • baky

    11

  • godzilla

    26

  • Shampuns

    11

Top Posters In This Topic

Iegūsti "Ls 30 sarunām*" - takšto gan jau ka LMT attaisnosies, ka tā 6 mēnešu bez abonēšana ir tikai tad, ja pieslēdz balss pieslēgumu (visu citu, izņemot Ibiroju un uzraksti man)

Link to comment
Share on other sites

Shampuns

"mazliet" greizs aprēķins... :lol:

 

0.059 Ls x 320 MB = 18.88 Ls (vēl daži santīmi sakrājas par sesijas uzsākšanu nakts laikā) :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Lai iekļautos minimālajā maksā iBirojs 19 lietotājs nedrīkst izmantot vairāk par ~ 320 MB dienas laikā (neņemam vērā Atlaižu programmas atlaides). Ar iBirojs Open viņam nebūs jādomā, par katru samaksāto MB.

 

Uzsvars likts uz šo vārdu, nevis skaitlisko aprēķinu ;)

 

Ja uzskatam, ka teksts, no kura ņemts citāts, ir pareizs, tad 320MB*~30 dienas*0.059 = ~566Ls :D

Labots - RobD
Link to comment
Share on other sites

Shampuns

Tiešam var pārprast rakstīto. Autoram izteikts rājiens ;-)

Un par citu tēmu:

LMT ieviešot iBirojs Open ar fiksēto mēneša maksu Ls 19, Triatel operatīvi (nedēļas laikā) samazina abonēšanas maksu (Ls 23.60 --> Ls 19) savam mobilajam internetam. Konkurences dēļ klients atkal ir iegūvējs.

Labots - Shampuns
Link to comment
Share on other sites

arrrvis

Vai šei ir kāds kurš lieto iBiroju, bet tādā vietā, kur ir piejams tikai EDGE nevis UMTS??

Interesē cik reāli ātrs/LĒNS viņš ir.

 

Itkā ir doma pieslēgt, bet ir pieejams tikai EDGE nevis UMTS kas ir ātrāks. :|

Link to comment
Share on other sites

Parasts

nu to jau pats var saprast, EDGE tev maksimums būs apm 30KB/s jeb tie kkādi ~240Kbiti/s

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz lietoju LMT tikai ar GPRS - IRC čatam pietiek, pat diezgan stabili, reizēm rāvās nost, tāpat ssh. Kaut ko novilkt arī var, ātrums ap pāris kB līdz kādi 10kB/s. Netu browsēt gan grūti, var kādu lapu pastīt. Vēl meilus var vilkt ar pop. Bet pie tāda ātruma diezvai tev jēga ņemt iBiroju, diezvai notērēsi pat 322MB, kas butu iBirojam 19.

Link to comment
Share on other sites

(..) Triatel operatīvi (nedēļas laikā) samazina abonēšanas maksu (Ls 23.60 --> Ls 19) savam mobilajam internetam (..)

 

Neprecīzi. Triatels abonēšanas maksu samazina tikai jaunajiem klientiem, ja tie ņem arī modemu.

Labots - kvass
Link to comment
Share on other sites

Shampuns
Latvijā ir 40-50 tūkstoši mobilā interneta pieslēgumu

 

Latvijā šobrīd ir aptuveni 40-50 tūkstoši mobilā interneta pieslēgumu, aģentūrai BNS pastāstīja Latvijas Interneta asociācijas (LIA) izpilddirektors Viesturs Plešs.

 

Viņš norādīja, ka Latvijā patlaban ir ļoti liels pieprasījums pēc mobilā interneta un arī pieslēgumu skaits turpina palielināties. Ja pērnā gada beigās valstī bija aptuveni 30 tūkstoši mobilā interneta pieslēgumu, tad šobrīd pakalpojuma lietotāju skaits ir strauji pieaudzis.

 

Plešs prognozēja, ka gada beigās mobilā interneta pieslēgumu skaits valstī pārsniegs 60 tūkstošus.

 

Viņš sacīja, ka šobrīd pakalpojuma sniedzēji aktīvi īsteno dažādas mārketinga un reklāmas kampaņas, iegulda infrastruktūrā un nozarē notiek cīņa par klientiem. Arī iedzīvotāji apzinās un novērtē mobilā interneta priekšrocības, kas veicina pakalpojuma popularitāti.

 

LIA izpilddirektors atzīmēja, ka mobilo internetu parasti izmanto biznesa klienti, kam svarīga pieeja internetam neatkarīgi no atrašanās vietas, kā arī lauku iedzīvotāji, kam nav iespējas izmantot fiksēto internetu, kas ir arī tas segments, kam būtiska ir pakalpojuma cena.

 

Savukārt mobilo sakaru sniedzēji pēdējā laikā sākuši mainīt cenu politiku, un pakalpojuma maksa lietotājam ir kļuvusi draudzīgāka. Piemēram, jau divi pakalpojuma sniedzēji "Triatel" un "Latvijas Mobilais telefons" mobilajam internetam ieviesis fiksētu abonēšanas maksu.

 

Pēc asociācijas aplēsēm, pērnā gada beigās Latvijā bija aptuveni 30 tūkstoši mobilā interneta pieslēgumu.

 

Latvijā pašlaik mobilo internetu piedāvā "Latvijas Mobilais telefons", "Tele2", "BITE Latvija" un alternatīvā CDMA tīklā strādājošais "Triatel".

Īstenībā jau visiem četriem operatoriem ir "neierobežota" interneta piedāvājums

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Shampuns

Sākumā padomāju, ka Triatel sauklis "Ceļo" kopā ar TRIATEL interneta palidzību pa visu pasauli nozīmē, ka ar fiksēto mēneša maksu var izmantot "bezmaksas" apjomu arī viesabonēšanā, bet nu pie tuvākas iepazīšanas izradījas ka tā nav.

Triatel ieviesis jaunu plānu Fly-29. Jāatzīmē, ka LMT iBirojs Open piedāvā daudz lielāko datu apjomu par krietni zemāku cenu. Citi LV UMTS operatori arī.

Link to comment
Share on other sites

Vai šei ir kāds kurš lieto iBiroju, bet tādā vietā, kur ir piejams tikai EDGE nevis UMTS??

Interesē cik reāli ātrs/LĒNS viņš ir.

 

Itkā ir doma pieslēgt, bet ir pieejams tikai EDGE nevis UMTS kas ir ātrāks. :|

nolietojau šamo kādu gadu, nekāds mudīgais jau viņš nav, 100MB materiāls velkas vismaz divas stundas, pie dwnloada lielāku ātrumu kā 16 KBb/s neesmu redzējis

Link to comment
Share on other sites

Jau nedaudz vairāk kā mēnesi lietoju šo pieslēgumu. Ko varu pateikt, sliktāku i-net pieslēgumu vēl neesmu redzējis, ja no sākuma vēl strādāja daudzmaz ciešami, tad pēdējā laikā pēc i-birojs open parādīšanās tas irpalicis pilnīgi nelietojams. bieži rīgas centrā savienojumu ar torni ātrāk pa 256k izveidot neizdodas, pieslēgums raustās, iefrīzo bez nekāda iemesla etc.. pagājušajās brīvdienās mēģināju darbināt to cēsīs - ar torni sakonetējās 7,2 mbps, bet tādas ekstras kā webu pabrouzot bija tikpatkā neiespējami.

diemžēl man nav ar ko salīdzināt, bet, manuprāt, šis pieslēgums ir zem katras kritikas.

Link to comment
Share on other sites

diemžēl es neesmu vienīgais kam šāda problēma.. protams var jau būt ka defektīvs modems, rītvakar paņemšu no kāda kolēģa un pamēģināšu uz 2 kompjiem vienlaicīgi, bet stipri šaubos...

vienkārši tākā šis pieslēgums ir kompānijas kurā strādāju un pats par to nemaksāju, tad sakarā ar dzīvesvietas maiņu internetu nemaz nevilku, jo domāju ka pietiks ar šo te haļavno(webs + e-pasts, torrentoas nesēžu un internetrādžus neklausos) bet ja pat webu brwozēt var ar grūtībām, tad sorry. ok, varjaubūt ka modems...

Link to comment
Share on other sites

Ko tu brīnies, visu laiku lmt datu pārraide turejās uz to ka nebija bezlimitu tarifu, t.s., neviens to tīklu tā pa īstam nenoslogoja, vienīgie, kam bija pilnībā noslogots tīks ar bezlimitu bija T2, starp citu normāls nets, ja vien esi vismaz 3g zonā, kaut gan ari T2 GPRS ir tīri normāls tiesa gan tikai webs+epasts+intereneta radio tikai(par video servisiem vajadzētu aizmirst) un MSN messengeris, lasi skype analogs

Link to comment
Share on other sites

TokRa, da manis pēc tas ātrums varētu būt 128k, galvenais lai viņš normāli strādā. interseanti ka tieši vakaros viņš ir visgļukainākais.

Link to comment
Share on other sites

Sodien iepirku jaunu portativo ,taaka biezhi esu prom no majam kur nav nets dzirdeju kautko par to lmt netu -19ls menesi/neirobezots trafiks.

http://lmt.lv/lv/index.php?pageid=3005003012

Varbut kadam ir un var pastastit kads vinsh ir?

cik apm ir down un up atrums, un sanak tas 19ls menesi vieniga maksa un darbojies cik gribi?( nuu vel tas usb suds japerk tas pats par sevi.. )

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Esmu pateicis ardievas stacionārajam mājas internetam un no šodienas esmu iBirojs Open lietotājs.

Ta jau manīs.

Es tā biki pafunktierēju.. mājās esmu gana reti un ļoti bieži tas internets ir nepieciešams kad esmu kaut kur ceļā.

Vasarā it īpaši. Parastais mājas internets maksā 10-20Ls

Ok... jams ir ātrs un stabils :) var kačāt filmas utml.,

Man.. tas ir kaut kā poher. Jau sen neko nevelku ibo nav jau ko vilkt :) Un ja reiz dikti gribas, var tak izmantot darba tīklu :)

Nu a mobīlais internets.. ka nav jāpaļaujas uz haļavo wi-fi žēlastību.. par 19Ls.. ir ok.

Pagaidām puslīdz darbojas :)

LMT centrā Brīvības 55 pie dīlera ņemu to pieslēguma modēmu.. šie taisa pases kopiju.

Es saku.. a jūs esat lietas kurā ka jums nav tiesību taisīt manas pases kopiju?

Jā. Jūs varat neizmantot mūsu pakalpojumus.

Zajebis atbilde.

Par šo te es tos ^&^&)** izdrāzīšu. Rīt noskaidrošu kur tā kļauza jāraksta un uzrakstīšu.

Pizģec attieksme kantorim.. zinam ka nav likumīgi un mums pohui.

Ar ātrumiem ar dīvaini.

Tur pat Brīvības 55 meiča visu sakonfigurē.. es paņemu datoru.. HA BLE!

www.lmt.lv lapa.. neveras :>

Nu ka tā riktīgi pagaida.. paspaida refreš nu ta negribot atveras.

Epal.. pašu čusku midzenī pat neiet tas sūd pakalpojums.

Meiča kaut ko sāk bāzt batonus.. mol vīrusi, datora konfigurācija bla bla bla :>

Kātad :)

d***t mazāk vajag....

Pings līdz delfiem.. ne mazāk kā 100 līdz 300. Brīžiem zūd.

mobile partner vislaik rāda ka mainās pieslēgums.. pie kam nejegā bieži. Bez maz katur 2-3 sekundi pārslēdzas EDGE, WCDMA un tas HDSPA..

Zonu vislaik rāda 91%. Nahera tur jāpārslēdzas.. nezinu.

Ar visu to HDSPA vairāk pa 1mbit kaut kā pagaidām nav redzēts.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Par pases kopijām: nu kam vajag pases datus, tam ir JĀPĀRLIECINĀS par orģinālu un JĀNORAKSTA nepieciešamie dati un PUNKTS . ( tik kurš to ievēro.... ) . Bet par pašu ātrumu -baidos, LMT ir pārstiepies (paņemis par daudz). Šitā man , pirmsākumos bija ar parasto provaideri. Kad pieslēdzos , tad +/- normāli, bet , tad sakara visur paziņojumus par speciālām cenām utt ( obščem , savāca kaudzi klientu ) un... cauri bij ar normālu internetu.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Ar to pases kopiju šiem ir prasti.. vai nu dod.. vai nu nedod.. un nevienu nepisa kā ir pēc likuma.

Pa kam ķlauza tiks rakstīta ar tieši tādu pašu attieksmi.

Tas tikai ļoti labi demonstrē kantora attieksmi.

LMT sevi pozicionē kā ūber solīdo un respektablo biznesa partneri.. tai pat laikā viņu telpās VIŅU dīleri atklāti pārkāpj likumu.

Par to pienākas drāziens.

 

Pie kam.. nedaudz neapmierina attieksme.

Mēs NEKO negarantējam.

tas vai jums būs internets un ja būs tad kāds.. to neviens nezin.

Tai pat laikā mēs(LMT) gribam lai jūs(klients) mums maksātu ar GARANTIJU..

Man edz ir jāmaksā ar garantiju.. a viņi savu pakalpojumu sniedz kak popala un neko negarantē?

 

LMT mājaslapa jau kā tāda ir totāla ateja kurā nehera nevar sameklēt.

bet nu kronis visam ir supermega ērtā un lietotājiem draudzīgā HSDPA pārklājuma karte!!

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3003001

Izšķirstīsi pāris simtus lapeļu un būs priekšstats pa to ko tas sūda kantoris piedāvā.

 

 

Tā pat LMT izplata melīgu informāciju par pieslēguma ātrumu.

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3005004007

Ar HSDPA Tu vari:

* sasniegt lielisku datu pārraides ātrumu - līdz pat 3,6 Mbit/s;

Tie ir klaji meli.

PRAKTISKI tādu ātrumi nespīd.

Kaut kur citur tai pat LMT.lv mēslainē bija minēts ka ātrums ir līdz ~2mbit, kas arī ir gana melīga informācija.

Pa ceļam no LMT biroja līdz mājām cik pamēģināju.. vairāk pa 1Mbit nebija.

Biežāk gan stipri zem tā paša mbit...

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

godzilla

TokRa

Runa ir pa principu kā tādu.

No manis prasa lai es viskautko ievēroju tai pat laikā paši atklāti spļauj uz tiem likumiem.

Un attieksme... tas jau visvairāk saspieda uz nerva.

Negribi dot pases kopiju? Nu tad ej Piekāst ar savu vēlmi.

Sašutums ir pa šādu attieksmi.

Es neko neteiktu, ja operatore uzzinot ka es nevēlos dot viņiem kopiju norakstītu visu ko vajag..bet ja šitā attiecas.. nu tad arī saņems pretī.

 

 

LMT iBirojs Open

Rīgā netālu no VEFa

Mobile Partner saka ka testa laikā darbojās HSDPA

296085049.png

 

LMT.LV lapelē pie iBirojs Open apraksta nemanīju ka augšuplādes ātrums ir apgraizīts.

Tur ir ļoti vienkārši teikts...

"LMT šobrīd nodrošina ļoti augstas kvalitātes datu pārraidi ar ātrumu līdz pat 3.6 megabitiem sekundē."

Maz ka 3.6mbit rādās tikai sapņos.. tad vēl ar augšuplāde ir maigi izsakoties nedaudz lēnāka kā varētu gaidīt..

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Nu jau labs brīdis, kā LMT nav vairs kaut kas izcils uz pārējo fona. Nu , tā, aiz inerces, vēl tauta uzskata par labāko. Bet par klientu apkalpošanu- tā jau ir sērga ( pēdējā laikā) . Pārāk daudzās vietās sastopjos ar attieksmi kā padomju laikos .Tā varēja attiekties gadu atpakaļ, kad normālus darbiniekus bij grūti dabūt , bet tagad... . No otras puses var saprast melnā darba darītājus - vadoņi sazīmē gaisa pilis, bet reāliem darbiniekiem ir jāizdara tas, ko nav reāli... un noraujās nervi. Vispār, šitādiem pakalpojumiem , būtu labi , ja , pirms slēdz līgumu, dod kādu laiciņu pamēģināt ( kaut par maksu, tipa maksā par Mb, bet saproti kas ir kas ) . Citādi, noslēdz līgumu (nopērc kaķi maisā) , bet lauzt takšu nevari.

Link to comment
Share on other sites

Ātrums labs, bet vai jums dažreiz nav tā, ka pazūd connections, un tad nospiežot disconnect, connect atkal viss iet? Tāda sajūta, itkā tas notiktu pārāk bieži.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

pirms laiciņa sapratu, ka ar šo sūdu nebūs aršana, tāpēc pieslēdzu mājās normālu netu un i-biroju atstāju, janu kas. Bet šodien kā reiz bija emergency situācija, kad vajadzēja izmantot izslavēto i-biroju. nu [cenzēts], kā vispār var tirgot tādu pakalpojumu... nerunāsim par to ka pings uz to pašu 159.148.60.20 no 100-200 ms, bet kad ik pa brīdim vienkārši aiziet taimauti uz minūtēm 2, 3 un pēctam atjaunojās, tas gan vairs nav izturami. es tiešām vienīgais kam tāda problēma? atrašanās šodien bija pie alfas, bet mājās rīgas centrā tas pats, brīvdienās šad tad cēsīs arī. dažreiz atkal iet normāli.

es te atceros ka viens čalius gribēja šo izmantot priekš dreambox card sharinga.. nu nezinu... šodien tiešām biju sašutis.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Pieņemu ka LMT speciāli nedod normālu HSDPA pārklājuma karti, jo ja klienti ieraudzītu, kas tad tur reāli ir.. nevies ne uz ko tādu neuzķertos.

Labākajā gadījumā iet EDGE... nu un tur, protams, ne par kādiem megabitiem ij runa nav.

Uzņēmums ar tīri pieklājīgu pelņu un reputāciju.. taču uzvedas kā kaut kāds triatels vai tele...

Link to comment
Share on other sites

Lietoju neilgu laiciņu iBiroja openu, kā jau viens minēja, gadās, ka pazūd savienojums, citreiz vairākas reizes stundā, citreiz visu dienu nostrādā normāli.

Vismaz Jelgavas centrā par ātrumu nesūdzos, prakstiski visu laiku HSDPA, bet viens ir skaidrs - ar EDGE nav aršana:)

Tā kā tiek izmantots vienkārši interneta lietošanai, darba vajadzībām, šad tad gadās arī kādu failu novilkt, tad par tiem daudzajiem Mb/sec (kas, starpcitu, visur ir minēti līdz..) neuztraucos.

Cik zinu tad LMT abonentu apkalpošanas centros ir iespējam sarunāt to modemu uz dažu dienu testa laiku (pieņemu, ka būs kaut kāda rinda jau uz viņiem).

Par UMTS pārklājumu, kas atrodas LMT lapā teksta formā - tiem kas zina alfabētu atrast, vai arī neatrast savu vai tuvāko lielāko apdzīvoto vietu nebūs problēmas, cik paskatījos tur viss pēc alfabēta

Katrā ziņā vienmēr pastāv iespēja iet pie citiem, ja kaut kas neapmierina..

Bet no savas pieredzes varu teikt, ka runājot cilvēku valodā, savu sāpi var atrisināt daudz labāk un kvalitatīvāk, nekā esot "riktīgai pakaļai" :)

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Jā.

Ir iespēja dabūt testa pieslēgumu uz 3 dienām.

Es atvainojos, bet man ar 3 dienām ir pa īsu.

Pie kam jāstāv rindā.

Interesanti... cik ta viņiem ir tie modemi kurus dod testēt? 1..2..mož pat 3?!!!

Es pat nebrīnītos ja tā rinda ir mākslīga lai tikai cilvēkiem neradītu vēlmi pārbaudīt to viņu pakalpojumu.

 

Kad saka LĪDZ 3mbit es saprotu ka LīDZ nenozīmē garantēti 3mbit.

Taču ja saka līdz 3Mbit tad un HSDPA tad es nu nekādi nespēju iedomāties ka reāli ir jāsamierinās ar EDGE un vidēji 5-20kb/sec

 

Iet pie citiem tad kad ir līgums uz 24 mēnešiem ?

Pirkt visur tos modemus un vēlāk tos iesālīt kad izrādās ka pakalpojums ir sūds ?

 

Un runājot pa to LĪDZ.. par to jau ir gana runāts un valsts solās šito lietu izbeigt.

Nav nekā tāda, kas ierobežotu provaideru domu lidojumu.

Kaktu kantoreļi sola gigabītīgus mājas pieslēgumus ka smird.

LMT jau ar var solīt kaut līdz 100Mbit mobilo pieslēgumu. Un tie paši 25kb/sec tak arī būs LĪDZ...

kaut kad jau pasen esot iepirkta tehnika ar kuru testēšot interneta pieslēgumus un drāzīšot tos gejus kuri sasola nezin kādu debesmannu taču reāli baro klientus ar kaut kādām nožēlojamām drupačām.

 

Tas ka LMT paši savā filiālē pat nav spējīgi nodemonstrēt HSDPA pieslēgumu.. tas jau vien pa kaut ko liecina.

Paņemt naudu par šo pieslēgumu viņi var a kad klients prasa.. nu kur ir ? sākas tehniskas atrunas. Pārslodzes.. bla bla bla.

Pārdevāt.. nu tad nodrošiniet!

A bet her.. grib tikai šņaukt un kamēr klienti nesāk celt trobeli neliekas ne zinis.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Shampuns

LMT centrā Brīvības 55 pie dīlera ņemu to pieslēguma modēmu.. šie taisa pases kopiju.

Es saku.. a jūs esat lietas kurā ka jums nav tiesību taisīt manas pases kopiju?

Jā. Jūs varat neizmantot mūsu pakalpojumus.

Klau, pases kopija tiek ņemta tavās interesēs, šādi operators pārliecinās ka tieši tu biji pie dīlera un slēdzi līgumu. Vēlies lai kāds krāpnieks uz tavu zagto pasi noformētu kādu līgumu, ja pagadās kāds neuzmanīgs pārdevējs. Taisot klienta pases kopiju krāpniecības varbūtība ir mazāka. Padomā/jiet par to.

Link to comment
Share on other sites

Hm, cik liela bija LMT peļņa pagājušo gadu ( un cik liels apgrozijums) .... nu pārāk izlaidušies. Baidos , ka tā tālāk uzvedoties var nāk ''paģiras''. Taisni vai vajadzētu BOOT speciālu sadaļu par mobīlo internetu , kur katrs dalās pieredzē, lai potenciālie klienti zin kas ir kas pirms iekrīt līgumu ''ķetnās''. ( nu tipa Triatel, kad dažs labs bija sacerējies, bet dzīvē ir ....)

Shampuns, ja kas , tad ko formējot vajag orģinālu , nevis kopiju ( melnbaltu, kur klienta bilde...., obščem nesapratīsi vai sieviete vai vīrietis ) . Drīzāk jau kopiju nepieļaušana kalpo tam, ka tiek palūrēts uz orģinālo dokumentu un tad uz purnu .

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

godzilla

Shampuns

Muļķības.

1) likums to aizliedz. Pieprasīt pases kopijas var tikai atsevišķas valsts iestādes un bankas.

2) Tas nekādā veidā nevienam neko nepalīdz.. neskaitot dīleri kuram nav no rokas jāpārraksta mani dati.

Pats padomā pa kādu drošību tu te runā.. smieklīgi. Pases kopija no kaut kā pasargās :D :D

Mhh

Pats tā kārtīgi padomā ko tu nupatās uzrakstīji.

 

Par Triatelu arī varu pastāstīt.

Ātrums labs, bet zonas nav :)

Bija dabūts uz testu pats resnākais triatel modems.

Šie tur stāstīja ka pa visu LV ir zona utml., muļķības.

Reāli.. fufelis.

Ij tuvu nav pa visu LV.

Toties tur kur ir.. tur ir godīgi 100kb/sec.

Pie kam, tīri subjektīvi tās lapeles virinās ātrāk kā ar LMT iBiroju. Pingu neskatījos, bet pa manam triatelam tas bija mazāks. Laikam arī tāpēc webs virinās fiksāk.

Tā jau ja ir HSDPA tad iBirojs dod ~100kb/sec download ātrumu uz lielākiem failiem.

Bet tie sīkie un ka viņu ir daudz veras lēnām.

 

Nu un triatel serviss tā vispār ir atsevišķa opera.

Kaut kas izcili pretīgs.

Piš prātu nejēgā.

Pie kam.. tie triatel dzelži nekur citur nevienā tīklā nav derīgi...

Link to comment
Share on other sites

Nu Cēsīs tas sūds pa dienu knapi kustas, kad zvani uz LMT, kautko murgo ka Cēsīs ir 2 UMTS centrāles, tipa visam jābūt ok.

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz gadu esmu Triatel klients (nu dzīvoju Rīgas rajonā, tādā bedrē, ka nekas cits sakarīgs nav pieejams). Tā kā vajag praktiski tikai mailiem un webam, (torrentus un DC++ neatzīstu, ja ko vajag downloadot, darbā ir optiskais :D ), esmu apmierināts, it kā tie 100Mbps ir vienmēr.

Taču nesen kolēģis iedeva pārinstalēt savu laptopu ar Bites Vodafone Mobile Connect USB modemu un - ieplētu acis, jo lapas vērās stipri ātrāk un velkot apdeitus arī nesūdzējos par ātrumu! Tā kā būs laikam jāsāk domāt...

Link to comment
Share on other sites

godzilla

100mbit mobīlais... garantēts..:>

mhh

 

Update:

turpinot pa iBiroju.

Tagad kaut kā pret vakaru pasākums nostabilizējās un ir puslīdz stabīls HSDPA

Velkot failus (no weba.. ne p2p) ātrums sasniedza visus 200kb/sec.

Vidēji turas ap 100kb/sec

 

Es tā ļoti ceru ka ka turpmāk pilsētās tā i būs.. ap 1mbit.

Reportēšu kādi ir panākumi :)

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Veči, pirms parakstīties uz termiņa līgumu, pērkot "mazcenas" modemu, iesaku pamēģināt palietot internetu, izmantojot savu telefonu kā modemu. Piemēram, Nokia 6120 cl vai Nokia E51 ir pat HSDPA!!

 

Daram sekojoši:

 

1) Pieslēdzam I-Biroju Open, maksājam 19 Ls par 1 mēnesi.

2) Instalējam datorā PC Suite.

3) Savienojam telefonu ar datoru, ieliekot tālrunī datu pārraides SIM-karti.

4) Testējam internetu.

 

Vienīgais trūkums - telefons jāuzlādē biežāk. Bet, neesot apmierinātam, var mierīgi pārtraukt līgumu ar konkrēto operatoru, neciešot nekādas soda sankcijas.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Otrs telefons ir viens no variantiem. Bet šim variantam ir arī trūkumi.

1) Jāpērk otrs telefons kurš uztur HSDPA..

2) Jams izlādējās gana ātri un tad nu jau ir nepieciešamas divas rozetes.

3) Klusa aizdoma ka prastais BT variants var nepavilkt pilnu HSDPA.

 

A pa tām rozetēm man ir diezgan aktuāli.

Vasarā sanāk diezgan bieži braukt ar jahtu un tur nav bezgala daudz 220v rozešu :)

Nu un ja internets ir uz bačas kura vēlāk jālādē, GPS uz bačas, kas ar jālādē.. ķapļaps..

Prastāk ka ir viens verķis no kā barojās pārējie un miers.

 

BET.. te ir medaļas otra puse kuru sāku lēnām apgūt.

Izrādās HSDPA reāli mīl strādāt tikai tiešā redzamībā ?

Kad es pieliku garāku USB vadu un novietoju uztvērēju uz palodzes. Vismaz vairs neleca uz EDGE, bet gan strādāja puslīdz stabils HSDPA kurš brīžiem pārslēdzas uz WCMDA.

Un te arī parādās telefona bonus. Telefonu vieglāk var novietot vietā kur ir laba uztveramība.

USB vada maksimālais garums ir 5m. Ok.. moš tur ar USB hubiem varot pagarināt. Ir dzirdēts ka tā esot pagarinājuši līdz pat 25m :)

Bet nu.. es domāju ka ikdienā pilnīgi pietiek ar parasto USB + pagarinātājs uz kādiem 3m lai gadijumā ja kas var nolikt sūdu uz palodzes vai uzbāzt kaut kur augstāk :)

Uz jahtas es ar nesu telefonu ārā un nostiprināju cik vien augstu ir iespējams nu a pats sēžu kajītē un browsēju :)

Tā ir tāda diezgan liela priekšrocība PCMCI un Cardbus variantu priekšā. Tur ja tās zonas nav.. vari nošauties un neko tu tur nevari mainīt. Ja ir telefons vai USB tad ir kaut kādi varianti.

Link to comment
Share on other sites

Es saviem vecākiem laukos realizēju Formula 8 + HSDPA pieslēgumu (pastāvīgais GPRS ar lielāku brīvo vienību skaitu un zemāku tarifu). Savienojums ar datoru tiek veikts ar USB vadiņa palīdzību.

Tālrunis: mazcenas nokia par 15Ls

 

Vieta nosaka, ka būs pieejams tikai EDGE.

Neērtība: ja sesijas laikā gribas parunāt, jāņem otrs telefons

Novērojums: huawei softs intuitīvi ir patīkamāks par PCSuite.

 

==> padoms noder gadījumiem, ja ir vēlme pārbaudīt iBiroja zonu, nepieslēdzot pašu iBiroju.

 

Ja ir telefons vai USB tad ir kaut kādi varianti.

Vēl ir dzirdēts usb aparātu antenām.

 

http://www.poynting-europe.com/Poynting/Specialised.htm

http://www.poyntingdirect.co.za/ProductInf...ductid=ADPT-024

Link to comment
Share on other sites

godzilla

SS.LV arī var atrast sludekļus kur tirgo šitos brīnumus.

 

Pieņemu ka normāls variants ir ka ja nu kas.. pārdod to modemu par kādiem... mmm teiksim 50Ls un miers.

Nomaksā LMT to līgumsodu 80Ls un var teikt ka esi ticis cauri ar samērīgiem zaudējumiem.

Nu tas gadījumā ja izdomā atteikties no iBiroja pirms termiņa.

Nu a kādam citam ar ir ērti ka var savākt modemu pa puscenu un bez līgumiem.

Ja man Ibirojs neiepatiksies.. gan jau ka varēšu nofīrēt to pieslēgumu uz darbu :)

 

Pagaidām vēl nav tāda stabila viedokļa.

Sāku tikai iepazīt :)

 

Pa šīm dažām stundām esmu konstatējis:

1) Vajag atklātas vietas, plānas sienas lai strādātu HDSPA

2) Vajag garu USB vadu vai jālieto otrs telefons.

3) Tas sasodītais modema softs ir gļukains pēc velna. Rāda ka nav savienojuma kaut gan reāli ir. Nokarinaja svaigi instalētu OS ta ka pat izlekt nevar.

4) Ja pareizi saprotu, tad ja ilgstoshi netiek lietots savienojums notiek automatiska atvienoshanaas.

 

Archa

SMS makssa naudu :)

Kas tur nav saprotams ? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...