Jump to content

LMT iBirojs — 9, 19, Open


lil_be
 Share

Recommended Posts

nu ja tas tāpat kā autiņam div vai trīsciparu numurziimes. bet i-birojs jau nesākas ar 92... manējais ar 6 sākas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    37

  • baky

    11

  • godzilla

    26

  • Shampuns

    11

Top Posters In This Topic

baky - uzzvani Tele2 informatīvajam telefonam un uzzini, kad viņi plāno uzstādīt 3G staciju vai arī upgreidot esošo līdz EDGE atbalstam un to pašu uzzini arī Bites un tad varēsi sākt prātot kā atkratīties no Latvijas Melanholisko Tarifikāciju žmuriku pakalpojumiem!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hai, pienācis kārtējais rēķins 19Ls tālāk apkšā ar rakstīts kad man esot piešķirta 1.līmeņa atlaide 10% abonēšanai 15%datu pārādei. tiktāli viss labi bet tikai es to atlaidi ne ar brilli nevaru ieraudzīt. ņemu zvanu uz info un prasu vai man tā atlaide pašam esot jāaprēķina? izrādās ka nē jo tā tiekot aprēķināta automātiski, bet tie 19lati ir minimālā mēneša maksa, kas nav ne abonēšana ne gprs un tāpēc atlaidīte nepienākās. cik sapratu tad atlaide sākās tikai par tiemMb kas iet pāri pa tiem 300mb limitam.

Link to comment
Share on other sites

GPRS trafika atlaide tiek piemērota katrai sesijai.

Savukārt iBiroja pieslēguma veids paredz, ka minimālā maksājamā summa ir 19 Ls.

 

Piemērs:

1) notērē trafiku par 1Ls

2) ar 10% atlaidi notērēts 90 sant

3) rēķina summa 19Ls, jo mēneša laikā nav notērēta minimālā iBiroja summa.

Link to comment
Share on other sites

nu re tie 299 mb neskaitās bett tos 19ls maksāju par to škatā. tad kāda starpība begabaits palik megabaits kapēc tad par trafiku 1Ls var atlaidi iedot bet 19ls atlaidi žēl iedot

Link to comment
Share on other sites

attiecīgi tev 1Mb izmaksā nevis 5.9 santīmus bet par 15% mazāk, līdz ar to par tiem 19 latiem tev sanāk nedaudz vairāk megabaitu...

Link to comment
Share on other sites

nu jā jā tas jau skaidrs, bet te jau tas joks kad tos 19 latus maksā šakatā un tie megabaiti, vienalga cik viņus tur izlietoju, līdz 300Mb atlaide nepinākas jo tā tik ir minimālā mēneša maksa. uz ko atlaides neatiecas. un kāda starpība ja es viņus atiecīgi izlietoju mazāk man vienkārši ir dārgāks megabaits. piemēram ja es mēnesī izlietoju tikai 1Mb -tad es par viņu maksāju 19latus, ja es mēnesī izlietoju 10Mb tad es maksāju 1,90Ls par megabaitu, un ja es mēnesī izmantoju 234 tad cena ir 0,081 santīms pa megabaitu. un par šitiem megabaitiem tev atlaides vietā FIGA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Shampuns

Lūk arī flat rate mobilā interneta piedāvājums no LMT - jauns pieslēgums iBirojs OPEN ! Samaksā abonēšanas maksu mēnesī - Ls 19.00 un lieto datu pārraidi Latvijā bez ierobežojumiem* !

Link to comment
Share on other sites

dzincha

es savlaik paņēmu T2 ap 15LS/mēn bez datu pārraides ierobežojumiem.

Pakalpojuma kvalitāte rīgas dzīvoklī ir švaka - bieži vien ir tikai gprs ar ļoti lēnu ātrumu.

Toties jelgavā ir daudz labāk.

T2 kā firma ir baigi savāda - no sākuma apmētāja ar abormāliem rēķiniem, bet tagad vispār vairs rēķinus nesūta - laikam šamie būs apvainojušies.

Link to comment
Share on other sites

nevis rēķinu nesūta, bet gan pasts ča*arējas.

Link to comment
Share on other sites

dzincha

Ok pasts čakarējas. Pa e-pastu rēķinu arī nesūta.

Tajā huave softā pie incoming sms arī neko vairs nesūta.

Rēķins netiek atmaksāts.

Soda procenti aug.

Kas pie tā visa ir vainīgs?

Ispējams ka pats, jo varēja jau izvēleties kko citu nevis T2.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tev ir hansabanka, ielogojies hanzanetā un pieslēdzies tele2 web sistēmai. Tu redzēsi savu stāvokli.

 

Protams, ka jāizvēlas LMT ibirojs Open, bet, ja neesi izdarījis pareizu izvēli, rēķinu šā kā tā labāk apmaksāt, bet ieekonomētos soda % iztērēt lietderīgi.

Link to comment
Share on other sites

dzincha

Stranna kka. E-pasts tomēr tika atstāts un piekodināts - sūtiet labāk pa e-pastu. ja ja sūtisim.

Pa pastu visādas quelles un citi brīnumi pienāk. Un savlaik "nepareizie" t2 rēķini arī nāca.

Laikam jāiecheko tas hanzanet->t2 līgums. Seb nav tādas fīčas?

Link to comment
Share on other sites

skrachs

kāds ir tas ātrums?

varbūt tas varētu būt konkurents ***** triatelam?

kā nekā limitu nav un nekas pa virsu nav jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Tāds pats kā kabatas telefonam (ja tas atbalsta UMTS/HSDPA).

Link to comment
Share on other sites

nē, iBirojs Open abonēšanas maksai netiek piemērotas atlaižu programmas atlaides.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu domā, vai pie n GB slēgs nost , tad neslēgs nost.

Ja Tu domā, vai p2p strādās, tad gan jau strādās.

Link to comment
Share on other sites

GPRS tīklā, kā zināms, ātrums ir mainīgs lielums, kas atkarīgs no BS tehniskajiem raksturlielumiem, kā arī no citu lietotāju aktivitātes. Tas nav stabils kā optiskajai drātij.

Ja saskries daudz lietotāju, brālīgi arī dalīsieties. Tie, kam aparāti atbalsta UMTS/HSDPA, būs ar zināmām priekšrocībām.

 

P.S. Kāds labums no proxy?:

a) lietotājam

b) operatoram

Link to comment
Share on other sites

Bite Latvijā nav pakalpojumu kvalitātes etalons.

 

Nesalīdzināsim Lido ēstūžus ar Maxima salātu mazgātuvi. :D

 

P.S. Arī BS šamējiem necik nav.

P.P.S. Arī lietotāju nieks.

Link to comment
Share on other sites

Labāk nebūtu pieminējis. Dabūja atbildi gan pa TV, gan tvnetā.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka mazie burtiņi par ierobežojumiem parādīsies vēlāk...

 

P.S. Vai tad Ūbeles kungs melo?

 

Gan jau, ka nemelo. Viņš ir tik pat liels salātu mazgātājs, kā es lidmašīnas pilots. Tomēr nevajadzētu apgalvot, ka kautko nevar izdarīt tikai tāpēc , ka to nemāk darīt.

Link to comment
Share on other sites

stirol

Sarunu kvalitātes etalons Bite ir, salīdzinot ar LMT, pat ar neapbruņotu ausi dzirdama atšķirība :)

Pievienojos TokRai. Esmu palietojis gan Tele2, gan LMT, gan Bite (tagad LMT un Bite).

Link to comment
Share on other sites

es tik nesaprotu, kaada jeega njemt ibirojs 19 ja ir ibirojs open? t.i. kaada jeega shaadam pakalpojumam?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu jāgaida, kamēr cilvēki notestēs... :)

Link to comment
Share on other sites

Tas ir vecais pakalpojums, bet nu jau ar fiksētiem cenas griestiem.

Es patlaban izmantoju iBiroju kā aizstājēju fiksētajai drātij. Kopš aprīļa Livas drāts ļoti bieži nokrīt, bet pastrādāt vajag.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Man pašam ir MK2 5MBit. Doma lēnām migrēt uz kaut kādu mobilāku internetu.

 

Galvenais mani interesē vai, vai ar iBiroju bez aizturēm var strādāt ar Remote Desktop. bez aizturēm nozīmē, ka var strādāt arī mājās un attēls nebremzējas uz normālām 16bit krāsām un 1280x1024 izšķirtspējas.

 

Dislokācija - Rīgas centrs.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

remūtajam desktopam pieslēgums ir gana labs. Ja esi stabilā UMTS/HSDPA zonā, tad problēmas nav gaidāmas.

/* personīgais uzskats: stabili 256kbps nodrošina normālu attālināto pieslēgumu */

 

Uz Livas 2 megabitiem strādāt ir komfortablāk, bet, ja fiksētā drāts ir birusi, tad peč parādīšanās nemēdzu pārtraukt VPN sesiju, lai pārslēgtos no huaweja uz fiksēto pieslēgumu: starpība nav tik jūtama.

Link to comment
Share on other sites

Flashlight

it kā 19Ls fiksētā maksa un neierobežots datu apjoms :shock:

Link to comment
Share on other sites

locoone
(labots)

Nez cik ilgi Latvijā būs jāgaida, kad tiks piedāvāts datu pieslēgums ar neierobežotu datu apjomu kopā ar balss pieslēgumu...

Kaut vai tas jaunais iBirojs open pa 19Ls kopā apvienojot ar to pašu formulu...

 

Bet pagaidām man takā vairāk simpatizē Bite piedāvājumi...

Labots - locoone
Link to comment
Share on other sites

Uz doto brīdi izmantoju Tele2 datu plānu "Klasiskais". Izmatojot LMT akciju "Nāc pie LMT ar savu numuru" pārējot uz 'iBirojs Open" es iegūstu 6mēnešus bez abonēšanas maksas?

Link to comment
Share on other sites

Es pašlaik ar esmu dilemmas priekšā - LMT pa 19 vai Bite pa 27 (tele2 negribu principa peec)... LMT par labu ir cena, Bitei varētu būt tikla maznoslogotība un arī datu pārraides ātrums/kvalitāte, sakarā ar to, ka maz klientu.

Link to comment
Share on other sites

nu vai te nevar traks palikt :wacko: tiko esmu veiksmīgi no i-biroja 19 ateicies un paņēmu biti, ta šie uztaisa Open projektu. droši vien pārāk daudz atteicas un tāpēc bij spiesti lietas labā ko darīt. itkā bitei ātrāks ir bet tas atrums ir diezgan nestabils citreiz lapu atver dažās sekundēs citreiz dabū minūti gaidīt

Link to comment
Share on other sites

nu vai te nevar traks palikt :wacko: tiko esmu veiksmīgi no i-biroja 19 ateicies un paņēmu biti, ta šie uztaisa Open projektu. droši vien pārāk daudz atteicas un tāpēc bij spiesti lietas labā ko darīt. itkā bitei ātrāks ir bet tas atrums ir diezgan nestabils citreiz lapu atver dažās sekundēs citreiz dabū minūti gaidīt

 

bet vispārīgi - kā ir ar neta stabilitāti LMT un Bitei? Un kādi ātrumi tā max, un reālie?

Link to comment
Share on other sites

Man mājās ir pieejams gan UMTS, gan HSDPA. KAd strādāju ar RDP+ VPN, darbs ir stabils + var pat webu skatīties uz attālās kastes (ar kustīgiem banneriem).

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Lai iekļautos minimālajā maksā iBirojs 19 lietotājs nedrīkst izmantot vairāk par ~ 320 MB dienas laikā (neņemam vērā Atlaižu programmas atlaides). Ar iBirojs Open viņam nebūs jādomā, par katru samaksāto MB.

 

"mazliet" greizs aprēķins... :lol:

 

Uz doto brīdi izmantoju Tele2 datu plānu "Klasiskais". Izmatojot LMT akciju "Nāc pie LMT ar savu numuru" pārējot uz 'iBirojs Open" es iegūstu 6mēnešus bez abonēšanas maksas?

 

Tieši tā. Patiesībā, Tu iegūsti vēl vairāk - abonēšanas maksas nebūs vispār, arī pēc tiem 6 mēnešiem.*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Jāmaksā tikai minimālā mēneša maksa - Ls19.

Labots - RobD
Link to comment
Share on other sites

Hmm, vai nav kaut kā tā ka LMT maksā 19 LVL un viss + modēms par velti, bet Bitei maksā vairāk + maksā vēl par modēmu? Kā tur īsti ir?

Link to comment
Share on other sites

Hmm, vai nav kaut kā tā ka LMT maksā 19 LVL un viss + modēms par velti, bet Bitei maksā vairāk + maksā vēl par modēmu? Kā tur īsti ir?

 

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3005003012001

 

ja līgumu lauz ātrāk, nekā būs pagājis "mazcenas" modema līguma termiņš, maksāsi atlikušo modema vērtību līguma laušanas brīdī

Link to comment
Share on other sites

(labots)

...

Tieši tā. Patiesībā, Tu iegūsti vēl vairāk - abonēšanas maksas nebūs vispār, arī pēc tiem 6 mēnešiem.*

*Jāmaksā tikai minimālā mēneša maksa - Ls19.

 

Esi drusku atpalicis: iBirojs Open - "...Tam ir fiksēta mēneša maksa Ls 19 un neierobežots datu apjoms." vairāk: LMT

Tā nav minimālā maksa.

Labots - emi
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...