Jump to content

LMT iBirojs — 9, 19, Open


lil_be
 Share

Recommended Posts

nu taa...doma man taada dabuut internetu lauku majaa..

skatos tv redzu lmt reklaamu par ibiroju...

 

portatiivais man nav bet ir stacionaarais dators....

 

vai ir iespeeja ibiroju dabuut man tur laukos?

 

lmt zona laukos man ir pa pilnam....

 

 

un vai es ar to netu vareeshu runaat pa skype seedeet draugos utt??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    37

  • baky

    11

  • godzilla

    26

  • Shampuns

    11

Top Posters In This Topic

Parunāt jau droši vien varēs, tikai tas izmaksās daudz dārgāk neka pa telefonu. lmt klipiņos, to reklamē kā līdzekli e-pastu sūtīšanai. Nu tā viņu arī varētu izmantot.

Ja gribas izmantot citiem mērķiem, tad vēl ir arī Triatel mobilais internets. Ja tavā apvidū ir Triatel, tad tas ir daudz izdevīgāk.

Link to comment
Share on other sites

nu taa...doma man taada dabuut internetu lauku majaa..

skatos tv redzu lmt reklaamu par ibiroju...

 

portatiivais man nav bet ir stacionaarais dators....

 

vai ir iespeeja ibiroju dabuut man tur laukos?

 

lmt zona laukos man ir pa pilnam....

un vai es ar to netu vareeshu runaat pa skype seedeet draugos utt??

 

 

Man iBirojs bija ~gadu. Teikšu kā ir: "Lēni, Nestabili, DĀRGI." Ļoti dārgi. Es dzīvoju Salaspilī un man te ir 3G pārklājums. Tagad sēžu uz Bite-s HotSpot-a un esmu patiesi apmierināts, tfu, tfu, tfu, protams. Kas attiecas uz Tevis pieminēto "kkaadu interneta karti", tad teikšu kā ir. No LMT tiek dabūta parasta SIM karte, kuru liec iekšā vai nu mobilajā telefonā vai datu kartē, kurai ir vai nu PCMCIA/ExpressCard vai arī USB interfeiss.

 

Paskaties labāk vai Tavā lauku mājā ir Bite zona. Ja ir - paštuko par Standard tarifu plānu no Bite. Piemēram man ir Standard (27 Ls/mēn). Tas ir ar neierobežotu trafiku un maximālo datu pārraides ātrumu līdz 1.8Mbps

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

ibirojs pārdodas ar portatīvajā liekamo karti kurā tiek ielikta SIM karte.

2vi varianti...

PCMCI un PC card.

Vismaz visu laiku bija kaut kā tā..

Moš beidzot ir arī kaut kas uz USB.

Bet tos pirmos divus.. tos tu galda datorā neiebāzīsi. Tb tīri tehniski dabā eksistē pārejas.. PCI- > PCMCI.. bet nu.. nav tas reāli.

Jāskatās vai izņemot tos divus ir vēl kāds variants.

tb var caur telefonu... bet tad jābūt trubai kuru var lādēt un pielikt datu kabeli vienlaicīgi.

Jākatās vai tev tur ir 3g zona.

Ja nemaldos.. var ņemt uz testu.. tb patestēt un ja neiet atdot atpakaļ to verķi ar visu pieslēgumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Huawei E220 ir uz USB. Lai lietotu EDGE, nav jābūt 3G zonā. Tiesa, arī EDGE nav visur, kur ir zona, bet EDGE pārklājums ir plašāks kā 3G.

Link to comment
Share on other sites

IMHO no tā iBiroja ir jēga, ja Tu esi HSDPA (t.i. 3G) pārklājuma zonā. Ja ne, tad augstākais, kas Tev spīd, ir EDGE, un ar to jau patiesi vairāk kā epastiem nepietiek. Par ātrumu, ja ir HSDPA - nu, man uz mobilā jau šķiet tīri apmierinoši. Taču pie PC neesmu mēģinājis likt, jo, tā kā neko neabonēju, tad jāmaksā bargas naudas par katru MB. Ar to iBiroju tur laikam nāca kaut kādi 3GB par brīvu, kas ir tīri OK, ja nevelk filmas 'n stuff. Tikai ar webu, epastiem un zoli nevajadzētu mēneša laikā sasniegt 3GB.

Link to comment
Share on other sites

3 GB :shock: Sasapņojies!

LMT tarifs GPRS (cena par 1 MB) Nakts - 0.0000 Diena - 0.0590 Brīvdienas - 0.0590

Un cena ir no pirmā megabaita! Tikai tiek piedāvāti IBirojs9 un Ibirojs19, pēc analoga ar formulu.

 

Jābūt vai nu bagātam vai .... (nezinu pat kam) lai izmantotu šo poakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

... Ar to iBiroju tur laikam nāca kaut kādi 3GB par brīvu, kas ir tīri OK, ja nevelk filmas 'n stuff. Tikai ar webu, epastiem un zoli nevajadzētu mēneša laikā sasniegt 3GB.

 

Opā!!! :shock: Tās 3 gigas par brīvu laikam ir tikai Tev! :) Nekas tur nav par brīvu. Izlieto savas ~430 megas, kas ietilpst tajos 19 Ls iekš iBirojs19 un maksā par katru megu ragā. Par iBirojs9 megas cenu vispār nepieminēšu - tā vispār ir visīstākā laupīšana.

Link to comment
Share on other sites

iBirojam ir tikai 5 bezmaksas MB, bet vecā pieminēto nestabilitāti norakstīšu uz vietas individuālajiem apstākļiem.

 

iBiroja klasiskie tarifi jau ir tikai piesaukti jauniem abonentiem. Vecajiem ar 5.-7. līmeni cipariņi ir skaistāki.

EDGE ir tīri lietojams ne tikai epastiem, bet arī WWW.

Es esmu savlaik pieslēdzis USB huawei modēmu gan pie galda, gan pie klēpja datoriem. Strādāja labi.

 

Vai ir vērts? - iesaku ieslēgt windows datu pārraides counteri (mācēsi? hints: performances monitors) un papētīt kādu nedēļu pārraidītās infas apjomu. Ja nepatīk apjoms, paņem popupu bloķētāju, lai nav jāmaksā par reklāmas trafiku. Vēlreiz novērtē. Ja summa šķiet pieņemama, tad iBirojs ir Tev kā radīts.

Link to comment
Share on other sites

iBirojam ir tikai 5 bezmaksas MB, bet vecā pieminēto nestabilitāti norakstīšu uz vietas individuālajiem apstākļiem.

 

... Ja summa šķiet pieņemama, tad iBirojs ir Tev kā radīts.

 

Rēķinies, ka vietas individuālie apstākļi attiecas uz VISU Latvijas teritoriju, protams, izņemot kādu īpaši aprīkotu LMT laboratoriju. ;) Un nespirinies pretī, VIL, esmu to iBiroju atēdies līdz nelabumam. Visnestabilākā darbība, kā smejies, novērojama tieši Rīgas centrā - paši LMT cilvēki to atdzīst. Negribīgi, bet atdzīst.

Ar Biti nestabilitāte ir tikusi novērota tikai pāris reizes - negaisa laikā.

 

Pieņemai summai, lietojot iBiroju, jāgrozās ap 40 - 70 Ls/mēnesī robežās.

Link to comment
Share on other sites

Katrā punktā, pat istabas stūrī, var būt citāda zona. Tādēļ pirms ilgtermiņa līguma slēgšanas ir prātīgi patestēties ar parastu 3G telefonu. iBirojs tas pats GPRS vien ir.

 

Par centru nezinu, tikai pāris reizes, universitātē būdams, 3G palietoju. Savukārt Teikā nav ne vainas.

Ko nozīmē "nav ne vainas"? Remūtais aksess + VNC (pie Win2K) + fonā WWW.

Link to comment
Share on other sites

Taisnība, VIL jau Tev ir, tomēr manās mājās, Salaspilī ir laba 3G zona, tomēr iBirojs ievērojami labprātāk strādāja GSM režīmā, nevis UMTS. Ja tomēr retu reizi notika pārslēgšanās uz UMTS, tad tikai uz īsu brīdi. Tipiski, ka pārslēdzoties uz zemāko ātrumu savienojums notrūka. Ar PC laptopu pēc dažām šādām pārslēgšanām parasti visai mundri izleca zilie logi. Situācija krietni uzlabojās, kad sāku lietot Macintosh, tomēr arī tad nebija nekādas baudas no iBirojs performances.

 

Pavisam godīgi, bez muldēšanas varu teikt, ka uz tādu labsajūtu, lietojot mobilo I-netu, kā tagad ar Bite Standard, ar LMT iBirojs par tik mežonīgi augsto cenu nevarēju pat cerēt.

Link to comment
Share on other sites

3G tīkls nepārtraukti tiek uzlabots. Varbūt šodien bilde būtu labāka.

Es savam klientam ieliku ķeksi 3G only, un man pārslēgšanās notiek tikai starp UMTS un HSDPA. Sesijas notrūkšanu neatceros. Varbūt vienkārši tam neesmu pievērsis uzmanību.

Nu zilie logi ir lokālā datora fīča. Kāds draiverītis traisa trikus, bet sesija ir tikai pēdējā ierīce zobu iekāršanai, kas nu lūzt.

Link to comment
Share on other sites

Pfft, patiesi - nav nekādu 3GB. Nu, tad LMT ir notizlojušies. Eku, Tele2 piedāvā 3GB par brīvu, un pēc tam arī par brīvu, bet ar ierobežotu ātrumu. Mēnešmaksa - 25Ls. :roll:

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

par skype sarunām un lielu failu vilkšanu vari aizmirst,ja vien nauda neaug istabaugos.ja ir vajadzība lietot e-pastu,draugus,palasīt kaut ko tad jau var lietot,taču ātrums iespārda.

 

uz nebēdu vilkt kaut ko var tikai ar 19tnieku naktīs,kad tas ir par velti,šajā brīdī tad arī varbūt var arī lietot skype zvanus,tas ja nets velk.teorētiski vajadzētu vilkt jo arī ar lattelekom iezvanu vilkās.

 

man te vienam radiniekam ir 9tnieks,nu tad viņam tikai rakņājoties pa netu un neko nevelkot mēnesī sanāk ap 20ls.izdevīgāk protams būtu 19tnieks,taču tas modēms un līgums nav viņa.aizņēmās pamēģināt.

 

kaut ko velkot ātrums nepārsniedz 15-17kb/sec

 

to modēmu var dabūt arī bez portatīvā un pieslēgt jebkuram pie USB

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

pricipā šito biroju lietoju jau vairāk kā gadu. pa tiem 19ls mēs iegūstam kā tik vien niecīgus 300Mb un par katru nākamo + nepilni seši santīmi.

kopsumā ar šiem resursiem pietiek lai palaīstu forumus, epastu. par lapām kas satur kādas atēlu galerijas, flachus aizmirsti jo tas 300 mb limits tiks noests momentāli. nesaprotu kāpēc šeit tiek ustādīta tāda prioritāte UMTS vai 3G kāda jēga tam lielam ātrumam kad tev tiek uzstādīts kaut kāds s... 300Mb limits. un arīt tas kad naktīs ir bezmaksas neko duzdz jau nedod jo parēķini pats pa dienu esi norukājies un vakarā tev ir nepieciešams miegs, nevis ar sarkanām acīm sēdēt internetā tikai tāpēc kad lielais "labvēlis" ir piešķiris bezmaksas tarifu. taka jagaida vien kad parādīsies Bitei zona, labāk samakasāju kādu latu vairāk lai bez lieka stresa par kaut kādiem .... trafikiem

Link to comment
Share on other sites

... taka jagaida vien kad parādīsies Bitei zona, labāk samakasāju kādu latu vairāk lai bez lieka stresa par kaut kādiem .... trafikiem

 

Vo, gluži racionāli un loģiski apsvērumi. Tieši tāpēc es pārgāju uz Biti. Arī man apnika cepties par katru pārtērēto megabaitu. Galvenais ko es novēroju gada laikā, kopš palietoju iBirojs19 ir tas, ka tās sasodītās megas saskrien kā tādas skudras.

Nepaspēj visi gliemeži no manis aizspurgt, kā Binde ar lielu maisu un diviem drūmiem tipiem ir klāt un grābājas gar manu lielo naudas lādi... :grin:

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

iBirojam nav megabaitu ierobežojuma (tpat kā piezvani man). Abiem pieslēguma veidiem ierobežojumus uzstāda pats lietotājs.

Link to comment
Share on other sites

iBirojam nav megabaitu ierobežojuma ...

 

Protams, ja esi pats Bils Geitss... Kaut gan esmu pārliecināts, ka pat Geitsa k-gs neizvēlētos TIK dārgu pieslēgumu. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nuja, 20 laši ir tas dārgais pieslēgums? Atcērēsimies vēl nesenos laikos, kad internets mājās no 30 sākās, bet lats toreiz bija štengrāks.

 

Interesanti, vai cien. baky iegādājoties datortehniku arī raugās, lai klāt būtu apzīmējums "Basic"?

Link to comment
Share on other sites

VIL, man mazāk par 28 - 36 Ls nu nekādi nesanāca. Ja es to vien darīju kā skumu pēc I-neta un reizi no reizes tramīgi ieskrēju netā un tikpat veikli izmetos ārā no tā, tad tie 20 + Ls sanāca. Zini VIL, tās bija īstas mocības. Brīžiem radās iespaids, ka iBirojs būtu ieteicams kādam rūdītam un izsmalcinātam mazohistam. Godīgi sakot es vairs pat nevēlos to murgu atcerēties... :neutral:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

VIL, man arī interesē iBirojs pa 20 Ls bez megabaitu ierobežojuma. Ne man personīgi vajag, bet bračka laukos gan būtu priecīgs.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, vai cien. baky iegādājoties datortehniku arī raugās, lai klāt būtu apzīmējums "Basic"?

 

VIL, ta neiebraucu šājā "domugrudā" - ko tu ar to gribēji teikt :neutral:

 

un kur tu ņēmi ka i birojam nav ierobežojmi un vēl to ka viņus var regulēt pats :shock: ja nu vienīgi ir kāds ļoti labs draugs kam ir piejami atiecīgi resursi lmt kantorī ;)

Link to comment
Share on other sites

Par to 3G stabilitāti - LMT izmanto Nokia 3G bāzes stacijas, Bite - Ericsson. Tele2 - Siemens, bet tas viņiem iet... nu tā...

Ericsson 3G bāzes stacijas ir labākas nekā Nokijai. Vairāki operatori pasaulē ir pārgājuši no Nokijas uz Ericsson tieši kvalitatīvāka HSPA dēļ

Link to comment
Share on other sites

esmu lietojis darba vajadziibaas shaadu kombinaaciju portativais + huawei karte ar ibiroju. rigaa stradaju rezhimaa only 3G, bet ja izbraucu kur arpus lieku 3G & GPRS rezhimu jo arpusee rigas ne visur kjer 3G. Leens suuds. rigaa atrums ir ap 115Kb/s. Cena daarga, bet ja maksaa firma kurai vienalga kads rekjins, tad nav tik slikti. privaataam vajadziibaam - nekad. Pazinjai beerni pa draugiem vien loznaajot bija menesii uzseerfojushi 200Ls reekjinu, momentaa atteica pakalpojumu!

par zonu, nu taa arii rigaa zonas stabinjsh svarstaas un ir vietaam pachaabiigi, bet nu ko no taada suuda var gribeet, tiktieshaam epastiem un prosta web browseeshanai nekam dizhi nopietnaakam nav domaats.

es izmantoju lai caur portabli ar ibirojs internetu piesleegtos ofisa datoram ar remote desktop un lietotu ofisa datoru esot majaas, nu atrums prieksh taad pasaakuma normaalas lietoshanas reaali iesuukaa!

Labots - gReenS
Link to comment
Share on other sites

TokRa un VIL, es tam absolūti piekrītu. Tikai tas "bezierobežojumu trafiks" pat pašam B.Geitsam būtu stipri par dārgu. :) Viņš sev noteikti paņemtu ko lētāku, kvalitatīvāku un ātrāku. :mrgreen: ...kaut ko no Bites piedāvātā... :wink:

Link to comment
Share on other sites

2 Vecais - pie kam, bitenei nu jau vairs netikai max 1.8Mbps, bet jau uzcēlusi līdz 7,2 ! :) turklāt, ja nemaldos, arī edge ātrums lielāks kā lmt, un sola vēl ātrināt :)

 

300mb trafiku testēju ar Tele2 gprs, mēneša laikā tur nav ko darīt, katru dienu pa pāris stundām savelkas 15-50mb, tikai no forumiem &draugiem &tv netiem, bet ja caur telefonu ar mini operu, kas bildes velk 2x mazākā izšķirenē vai nevelk vispār - nu tad var domāt par tiem pārsimts mb.

lietojot ikdienā pc, ar bitīti pagājušmēnes savilku virs 2GB, neko nedarot, nevelkot dc vai torentus, tikai html un youtube.

Link to comment
Share on other sites

2 Varonis - es ka reiz par to arī runāju/rakstu. Tagad arī es I-netu browzēju pilnīgi bezrūpīgi. Pēc iBiroja "neierobežotā" trafika stresiem tagad browzējot netu patiesi relaksējos. BEIDZOT!!! Arī sīčus mudinu visu viņus interesējošo meklēt I-netā. Neko tādu nebūtu atļāvies ar iBiroju, protams, ja nebūtu kāds hiperpārbagāts narkobarons vai ieroču tirgonis. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ericsson 3G bāzes stacijas ir labākas nekā Nokijai. Vairāki operatori pasaulē ir pārgājuši no Nokijas uz Ericsson tieši kvalitatīvāka HSPA dēļ

 

No kurienes tāda informācija?

 

2 Varonis

turklāt, ja nemaldos, arī edge ātrums lielāks kā lmt, un sola vēl ātrināt

Maldies. EDGEs ātrums ir tāds kāds ir. Un var būt tikai zemāks. Datu pārraides ātrumu nedaudz var pacelt izmantojot augstākas GPRS taimslotu klases. Bet to var izdarīt tikai tad, ja 1)telefons atbalsta attiecīgo klasi, 2) operātoram konkrētajā vietā ir nafig lieki tīkla resursi.

Link to comment
Share on other sites

ok, to ka sola ātrināt teica kundzīte bites bodē kas pārdeva to wodafone pieslēgumu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

iBirojs, iBite.... kā tad paliek ar divu teļu (TELE2) piedāvājumu - vai tad to šeit neviens nelieto, ka neredz atsauksmes??? TELE2 savā www lapā itkā smuki ielikuši salīdzinājumu tabulu starp visiem šiem mobīlā interneta variantiem - viņiem protams sanāk lētākais - bet tas ir viņu viedoklis!!! visforšākā starpība bija TELE2 un LMT ja ir virs 3Gb datu apjoms - tad TELE2 ir tikai 25 LVL bet LMT toč var salasīt ap 200 LVL....

Link to comment
Share on other sites

vienreiz intresējos par to tele2 internetu, bet viņu tikai var dabūt rīgā lielajaos servisa centros. nesaprotu to sviestu jo tur jau tā pati sim kartiņa vien ir un nofrmē viņu ar datu pāraisi un viss.

 

un vēl nekādi nespēju saprast to, kas tam lmt kantorim notiktos ja piedāvātu sakarīgu internetu, viņi jau tā pelna milionus gadā, kāds no tā badā nomrtu vai kas

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Mja. Vispār, lai cik man labi patiktos LMT kvalitāte un pārklājums, ar savu iBiroju ir nošāvuši nedaudz greizi.. Nu kauč kā neticās, ka nepietiek mobilā tīkla resursi, lai varētu piedāvāt arī labākus tarifu plānus.. :?

 

Dīvaini, jācer, ka LMT labosies.. Kauč vai ar laiku. :roll:

Link to comment
Share on other sites

nu, taka tādi budži. a nez viņi ņemtu vērā kad piemēram visi sāktu zvanīt, sūtīt epastus, vai kādā citā veidā paust bažas par par dārgo pakalpojumu vai arī izrādītu intresi par normāliem interneta sakaraiem. un ja beigās tie ziņojumi būs diezgan varbūt pievērsīs tam uzmanību un kaut ko izdarīs lietas labad

Link to comment
Share on other sites

nu tas kaktus būs jāēd tik ilgi kamēr nepārādīsies kāds cits ar kaut ko garšīgāku, jo uz doto brīdi man ir tik lmt un tele2 pārklājums

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

cik zinu, tad latvijā LMT pieslēgums (sevišķi no 92xxxxx numuriem) vēlaizvien skaitās prestižs. smieklīgi bet tāds vietējās nabaga austrumu mentalitātes fakts. :)

vot viņi to arī izmanto. kāš piķi ar visādiem ibirojiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...