Jump to content

LMT iBirojs — 9, 19, Open


lil_be
 Share

Recommended Posts

Pieslēdzu lmt ibiroju mājās, jo nevienu citu internetu nevaru pieslēgt. lietoju to jav vairāk, kā mēnesi. Viss bija labi līdzšim. Visu laiku download ātrums turējās ap 30kbps aizvakar interneta ātrums nokritās līdz 2kbps. Zvaniju uz lmt apkalpošanas centru un prasiju, kas par lietu? Atbilde: ar jūsu pieslēgumu viss kārtībā. Mēs neko darīt nevaram. Zvano otro reizi. Atkal prasu to pašu...,,Lūdzu uzgaidiet nedaudz'' Gaidu 10minūtes, sieviete vienkārši noliek klausuli. Zvanu trešo reizi, paceļ džeks (kā jav sen zināms, sievietes neko nejēdz) paskaidro,ka internetam var uzlikt ierobežojumu, ja ir lejupielādēts vairāk par 10 gigabaitiem. Es paskaidroju, ka es tos 10gb mēneša laikā nevaru novilkt ar šādu interneta ātrumu, pat teorētiski. Saņemu atbildi lai braucu uz lmt apkalpošanas centru un sūdzos tur. Gribētu zināt vai šī ir līguma pārkāpšana no lmt puses unj vai man ir tiesības lauzt līgumu, neatmaksājot viņiem to summu, jo līgums tika slēgts uz 2 gadiem.

 

Šis ir laikam kaut kāda veida sods, jo tika paskaidrots, Ja es pārāk daudz velku (tas par tām 10gigām likās smieklīgi) man uzliek ierobežojumu, lai citiem būtu labāk... bet tagad taču neesmu apmierināts es. Sanāk lai man būtu labs internets, man jāgaida kamēr citi pārvilks pāri tām 10 gigām, bet tad savukārt būs slikti viņiem. Saprastu ja tas ierobežojums būtu uz kādiem 15kbps, bet najav nu šitā

 

*10 giga baitus es nekādīgi lejupielādēt nevaru jo pie interneta sāžu labi ja 3 stundas dienā un no torentiem esmu novilcis 1.53gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    37

  • baky

    11

  • godzilla

    26

  • Shampuns

    11

Top Posters In This Topic

kā jav sen zināms, sievietes neko nejēdz
Nezinu gan, vai būs taisnība, tepat forumā ir sastopamas arī ļoti zinošas indivīdes.

 

Par tēmu, ja no torentiem novilki 1,5 Gb, tad reālais ienākošais trafiks ir stipri lielāks - ierēķini dienesta paketes, regulāru infas apmaiņu ar torentu serveri, daļēji bojātos failu fragmentus, kurus ielādē atkārtoti un tml. Reāli meita uz portabļa sērfojot ~2-4h dienā, pa draugiem, ziņu lapām un nelienot lapās ar lielu downloada apjomu nedēļā novelk 2-2,5 Gb, manam kompim, trafiks ar youtubiem un citām figņām(bez dc un torentiem) ir nedēļā 8-14 Gb. Secināšu, ka iztērēt 10 Gb var ļoti ātri

Labots - Aicis
Link to comment
Share on other sites

Man ir bijusi saskare ar to iBirojs laukos. videjais atrums ap 5kBps. Ar tadu atrumu menesi nevar 10 GB nokacat...

Link to comment
Share on other sites

nu bet at ātrumu 30kbps? var teikt, ka es apskatu tikai pāris labas, video ar neskatos internetā.

Link to comment
Share on other sites

Kādu datu apjomu rāda http://manslmt.lv ?

 

Mans ieteikums: izmet p2p programmas, un ar citiem interneta risinājumiem (www, email, ...) nekādas limitus nepārsniegsi, izmantojot par 24x7 režīmā.

 

nu bet at ātrumu 30kbps?

uzliec adbloku, nevelc flash bannerus un ar šādu ātrumu pat tvnets lidos.

Link to comment
Share on other sites

Kā to adbloku var uzlikt?, lūdzu paskaidrojiet man sīkāk, ko darīt. Lietoju Mozilla firefox 3. Sen jav esmu izslēdzis pop upus. Flash baneri tie ir java? Bet man java skriptu nākas diezgan bieži izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Flash nav java, bet flash krāsainie, kustīgie banneri. Parasti paplašinājums ir *.swf. Apskaties lapām "page info".

 

Kā uzstādīt adbloku:

1) Tools/addons

2) atvērtajā lodziņā klikšķinām uz "Get extensions"

3) meklējam pēc kritērija "adblock"

4) pats pirmais rezultāts būs "adblock plus", ko arī uzstādām

 

Precīza adrese: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865

Link to comment
Share on other sites

godzilla

LMT riktīgi krāni.

NEDĒĻU sprauda man batonus pa pārslodzēm. Šon saņēmos, sarijos šaibas un aizvilkos uz LMT. (Šaibas, jo kāja traumēta un grūti staigāt.)

- Ō... jūs esat aizrāvies ar interneta lietošanu!

- ?! Tas ir kā "aizrāvies" ? Ko nozīmē aizrāvies?

- Jūs pārsniedzāt limitu un jūs atslēdza.

 

Skaisti.

Līgumā nav minēti nekādi ierobežojumi.

Brienu uz abonēšanas daļu.

- Jā. Jūs pārsniedzāt limitu un ir ierobežots ātrums.

Kā var teikt ka "ierobežots" ja ātrums ir starp 1-2KB/sec!?!?! Reāli ar tādu ātrumu vispār nav iespējams lietot internetu.

- Parādiet man lūdzu kur līgumā ir teikts ka es varu "aizrauties" ar internetu un pārkāpt kaut kādus limitus? Kur līgumā ir norādīti šie limiti?

- Nūuu ēe tas ir lai varētu nodrošināt kvalitatīvus balss sakarus..

- Pie velna.. kur līgumā ir rakstīts pa kaut kādiem limitiem cik es drīkstu lietot internetu ? Kur ir minēti kaut kādi datu apjomi ?

- ēēē..

 

Beigbeigās mūdzis kaut ko saspaidīju un tagad atkal man ir normāls internets.

 

Bet nu invalīdi ir tie LMT.

1) 3G modemus izplata kā mazcenniekus caur it kā malēju kantori.. dīleri.

Reāli tas dīlers pieder LMT. Mazcenas sūdam uzliek nesamērīgu cenu un piedāvā mazcenas līgumu.

Kad pērk to modemu, dīleris pieprasa pases kopiju. Kad saku ka nedošu.. "nu nepērciet to modemu."

Skaisti.

2) LMT atslēdz internetu kad tiek sasniegts limits 10GB mēnesī. tb ~300MB dienā.

Līgumā nekur nekas nav pa to pieminēts.. tātad LMT to dara nelikumīgi.

3) neesmu precīzi pārlasījis mazcenas sūda līgumu un man nav skaidrs kā atteikties no LMT pakalpojuma sakarā ar to ka LMT pārkāpj līguma nosacījumus. Maksāt soda naudu pa modemu negribu un līgums pa modemu ir slēgts nevis ar SIA LMT, bet gan ar krāpnieku kantora filiāli aļa dīleri.

4) zvanot uz LMT un sūdzoties ka praktiski interneta nav pa telefonu viņi neko nepaskaidro ne pa kādiem ierobežojumiem uz datu apjomiem. Skaidro ka pārslodzes utml., Rodas iespaids ka klients apzināti tiek krāpts. Viņi redz ka ir sasniegts kaut kāds limits un ir uzlikts ierobežojums, bet pa telefonu to nesaka. Laikam cer ka klients tam noticēs. Kad tu aizej uz LMT pie informācijas loga.. tur tev pasaka ka esi pārsniedzis limitus un ej ieskrienies. Kad tu esi aizspēries abonēšanas daļu.. tur tev ar pasaka ka limits un neko nevar darīt. Un tikai tad kad tu sāc runāt pa līguma nosacījumiem LMT NEGRIBĪGI sāk spaidīt pogas un kaut kas notiek.

 

Lūk jums solīdais LMT. LMT tak nav kaut kāda Tele.. solīds kantoris kurš nečakarē smadzenes.

Aha.

Uz līdzenas vietas pērkot modemu.. likuma pārkāpums (taisa pases kopiju)

Slēdzot līgumu maldina sakot ka nav absolūt nekādu ierobežojumu.

Kad sāk darboties ierobežojumi melo ka ir tīkla pārslodze.

Kad nonāc abonēšanas daļā atkal tiek melots un mēģina klientam ieskaidrot ka viņš ir lietojis DC, torrentus utml., Tā it kā tas varētu kalpot pa iemeslu atslēgšanai. Tie atkal ir pretīgi meli ibo līguma nav noteikts kādas programmas drīkst lietot un vispār nav nekas teikts kā drīkst/nedrīkst lietot internetu. Melo un mēģina iestāstīt ka klients idiots un pats vainīgs. Tas ka atslēdza tas tip normāli. Poher ka nav likumīga pamata. Un kamēr to mūdzi galda otrā pusē tā konkrēti nepiežmiedz.. pie interneta netikt.

 

Vopšķem.. LMT piekopj diezgan neglītas metodes kur tiek izmantots diezgan plašs krāpniecisku metožu klāsts.

 

P.S P2P nelietoju. Toties bieži lūru youtube utml.,

"Lai nodrošinātu iespēju saņemt pakalpojumu visiem lietotājiem un novērstu tīkla pārslodzi, atsevišķos gadījumos datu pārraides ātrums var tikt ierobežots." šai gadījumā neatbilst un šā smieklīgā punkta pieminēšana ir vienkārši smieklīga.

LMT pārdod pakalpojumu kura visiem nepietiek un tad dažiem atslēdz ?

Ideāli.

Vai arī tad sanāk ka LMT vienkārši meklē lohus kuriem pārdot savas pārslodzes? 19Ls mēnesī par ekskluzīvu iespēju izbaudīt 3G tīkla pārslodzes! Steidzieties! Līgums uz 2 gadi!

Krāpnieki un meļi. Lūk kas ir LMT.

 

 

update

Pēc vizītes LMT tie invalīdi noņēma 2.6KB/sec limitu, bet izskatās ka i uzlikuši nākamo.. 47kb/sec

Esmu gana lietojis to sūdu lai zinātu ka vienkārši tā pat.. visu dienu nevar būt ka atduras pret tādu mistisku ātrumu. Parasti pa dienu vidēji ir 1Mbit nevis kaut kādi sūda 370kbit.

 

Koroče.. LMT ir hrenova krāpnieki un meļi.

Pirmdien sūtīšu tiem kropļiem vēstuli lai izskaidro situāciju un pilda līguma nosacījumus. Zajebala jau staigāt.

Jejbog nebiju domājis ka LMT būs tādi krāpnieki.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

godzilla

iShitam ir arī bonusi :)

Nevaru tā baigi salīdzināt ar citiem 3G tīkliem, bet cik es i braukājis apkārt, internets ir bijis praktiski vienmēr.

Pat pāķos ir 3G.

Ir sanācis pavizināties gar LV krastiem (Rīga-Engure-Roja-Ventspils-Liepāja-Pāvilosta) visur ir bijis internets. Vienīgā vieta kur paliku bez neta ir Irbes šaurums. Bet tur ne to šo internta nav, tur mobilajam zonas nav.

Teiksim tā.. kad sakari ir tad ir un tur nekam diži nevar piesieties.

 

Ja ņem tad noteikti labāk ir ņemt USB puļķi. To var novietot tur kur labāka zona un tas ir būtisks moments, ibo HSDPA cauri biezām mūra sienām neiet/iet nelabprāt.

 

Bet nu tas sekss ar LMT ir viena pretīga padarīšana.

LMT pārkāpj līguma nosacījumus, nepilda tos, melo, apzināt krāpj klientu.

Ja ir iespēja labāk pērc to 3G modemu atsevišķi lai nav līguma uz 2viem gadiem.

Ja nu kas var nospļauties un pasūtīt tos kropļus 3 mājas tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Vispār interesanti. Gaidām VIL pretargumentus, kuri noteikti būs... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Neaizstāvu LMT un man arī tas besī (un atteikšos no viņu pakalpojumiem tiklīdz darbs mani beigs sposnorēt), bet aizvainotajam autoram (Godzillam) ieteiktu rūpīgi palasīt līgumu. Es nedomāju, ka viņi būs kaut ko pārkāpuši, jo, cik atceros no sava līguma, tad datu apjoms viņiem tiešām ir neierobežots. Tu ar saviem 2kb/sec vari vilkt 24/7. Bet viņiem nekas nav teikts par garantēto ātrumu. Viņi vienkārši tev atļauj par 19 Ls izmantot savu 3G tīklu tāds kāds viņš tajā brīdī un vietā ir. Viņi tev neko negarantē. Tā ka nedomāju, ka LMT juridiski kaut ko ir pārkāpis un viņi tev joprojām piedāvā neierobežotu datu apjomu, nevis ātrumu.

sorry, bet LMT juristi nav muļķi, kurus 19 Ls vērts klients varēs viņus čakarēt.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Shampuns

Ja kāds nevēlas slēgt mazcenas līgumu uz 2 gadiem var iegādāties uzreiz laptopu ar iebūvētu HSDPA modemu.

LMT dīleri tādu piedāvā.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Redzu ka dunduks ir diagnoze nevis segvārds.

 

1) Līgumā nav minēts ka tiek uzskaitīts trafiks un ka ir jelkādi ierobežojumi. tieši pretēji, tiek uzsvērts ka NAV NEKĀDU ierobežojumu.

2) Puika.. a tu moš pamēģini pavirināt netu ar 2KB/sec ātrumu ? Ko tu tarkšķ pa lietām kuras nejēdz?

Vairumā gadījumu lapa vai nu neielādēsies vispār vai ielāde ilgs ~ minūti.

Ar 2KB/sec ir pa īsu pat priekš parasta balss zvana.

Par kaut kādām failu lejuplādēm vispār vari aizmirst. Viens mp3.. teiksim 8MB = 1h = Neierobežots internets?

LMT laikam klientus uzskata pa idiotiem ka mēģina ko tādu iestāstīt.

 

Runa i pa to ka LMT ir izdomājuši 10GB limitu mēnesī pec kura sasniegšanas praktiski tiek atslēgts internets.

Ja juridiski nevar piesieties tad tas ir vēl sliktāk priekš LMT.

Tas nozīmē ka krāpšana ir apzināta un slēpta. Tas nostāda LMT reāla klientu krāpēja lomā.

Stāsta ka nu tik būs 3Mbit, HSDPA, neierobežoti trafiki bla bla.. klients parakstās un aiziet.. izrādās ka viss ir meli un līgums tāds ka nevar piesieties. izklausās pēc varen solīda biznesa partnera ne ?

Un tas ir viens no pelnošākajiem kantoriem LV.

Viena no prestižākajām darbavietām.

Skaisti.. krāpnieki un meļi = prestižs un veiksme biznesā.

Silti visiem iesaku.

 

 

P.S Trodekss = LMT

Tas jau sen zināms. heh

LMT dīlers.. smieklīgi.

Ķapļapā iebūvēts 3G modems ir sliktākais kas vispār var būt.

HSDPA zona ir vārga un var sanākt ka tikai dēļ tā ka modems ir iebūvēts nāksies samierināties ar EDGE.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Labi, ka tev nevajadzēs domāt par manu diagnozi, kad iesi strīdēties ar LMT juristiem par savām "tiesībām".

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Ja LMT neizbeigs šito cirku viņu juristi skaidrosies nevis ar mani, bet gan ar PTAC.

Un nekādi krāpnieku kantora juristi nespēs labot krāpnieka publisko tēlu.

Un es pacentīšos lai pa LMT pakalpojumiem zin pietiekami plašs cilvēku loks.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Izlasi līgumu.

Kuru līgumsaistību punkti jamie ir pārkāpuši ?

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

godzilla

Kristap..

Pēc visa šī te palaga tev jo projām nav skaidrs ?

 

 

Turpinot pa tēmu.

Pēc tam ka vakar aizvilkos uz LMT biroju ātrums pieauga.

Tur pat uz vietas palūrēju bija ~ 50KB/sec un nesāku baigi neko pētīt.

Taču.. izrādās ka tas krāpnieku kantoris enivei ir limitējis man to netu.

Ja pirms tam pēc 10GB internetu vienkārši atslēdza tad tagad man ir uzlikts limits 47KB/sec

Kaut kad pēc 1niem naktī limits tiek noņemts un no rīta ~ 6šiem uzliek atpakaļ.

Jopcik ar ārā.. jejbog nespēju iedomāties ka LMT ir tāds kantoris.

Piezvanīju uz LMT.. neko nevaru palīdzēt.. ejiet uz mūsu biroju.

Fak.

Es tak tur jau biju.

Kaza ABSOlLŪT neko nespēk ne paskaidrot ne komentēt. "Nevaru palīdzēt, ejiet uz mūsu biroju."

Bled.. lūk tev solīdais LMT.

Jejbog.. šito sūda kantori vajag drāzt bez žēlastības.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Varu parādīt, kuru no LMT var drāzt, neizejot no foruma.

Jautājums ir tas, vai viņi tev neta ātrumu ir garantējuši . Ja nē, tad ar 1 kbps nets arī knapi velkās, bet iet :-)

Ja ātrums pieauga, tad algoritms ir

kamēr(nets sako){

iet uz uz lmt un lamāties.

}

Link to comment
Share on other sites

Tajā LMT lapā ir rakstīts, ka atsevišķos gadījumos ātrums var tikt ierobežots, bet tie 1-2kb ir tā smieklīgi...

Droši vien tas drīzumā arī tiks iekļauts līguma nosacījumos....

Varbūt ar septembri kaut kas mainīsies, jo ar septembri opens takā pāriet uz savu apn, bet ta jau laiks rādīs..

Bet LMT ieteiktu labāk piegriezt p2p tīklus (noteikti tas ir iespējams) uz kaut kādu fiksētu maksimālo ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Kristap, jejbog netaisos mazam bērnam pa jaunam visu skaidrot.

Viss jau ir uzrakstīts.

Nepielec.. tavas problēmas.

 

lacoone

Tā atruna ir attiecībā pa tīkla pārslodzēm, nevis sasniedzot noteiktu GB skaitu mēnesī!!

Tā ir būtiska atšķirība.

10GB un tad 2KB/sec(kas būtībā vairs nav uzskatāms pa interneta pieslēgumu) <> ātruma ierobežošana tīkla pārslodzes gadījumā.

Ibo otrais notiek automātiski un visu laiku. Kā vairāk zvanu vienlaicīgi tā interneta kanālu sašaurina. Bet... tam nav nekāda sakara ar datu apjomu ko es mēnesī nosūtu.

Ibo 10GB un tad 2KB/sec nozīmē to ka LMT pārdod tikai tos 10GB un viss. Tālāk tu sūkā īkšķi.

Tai pat laikā LMT sūda lapelē ir skaidri un gaiši rakstīts...

"Tam ir fiksēta mēneša maksa Ls 19 un neierobežots datu apjoms. "

"Neierobežots datu apjoms" <> fiksēti 10GB mēnesī.

Es atvainojos.. tu paprovē pavirināt netu ar 2KB/sec. tvnet.lv vērsies vaļā nedaud zilgāk kā minūti.

Saņemt/nosūtīt email ar kaut kādu pielikumu.. neiespējamā misija.

Vairums weblapu vispār neatveras.

 

Tā ka šai gadījumā LMT norausies pa mizu, kā minimums, par maldinošu reklāmu.

 

P.S 10GB + "neierobežots 2kb/sec intenets" = ~ 15GB mēnesī. Fiziski vairāk nav iespējams dabūt. Vārdiņš neierobežots nekādi nelīmējās ar ~15GB.

Tie ir divi DL DVD diski.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Robocips

Lietoju iBiroju Open mēnesi, izlasīju visu topiku - nu viss vārds vārdā, tieši kā personīgā pieredze, piemētam, posts No:215.

Pimo augusta nedēļu nets gāja uz urrā (hsdpa), tad pazuda vispār. Zvanījis esmu 10 reizes, abonentu daļā un tehniskajā centrā biju 4 reizes - visi LMT darbinieki klusē kā partizāņi, cenšas neko neizstāstīt, bet no pāris informācijas druskām (paldies vienam džekam kurš pateica vairāk) secinājums tāds: LMT vadās no tā, ka esi samaksājis 19 Ls mēnesī, tikko, VIŅUPRĀT, to šo summu esi iztērējis, tā tev netu atslēdz, kas pabļaustās, tam pieslēdz atpakaļ, ar ierobežojumu protams, man iet ap 15 kB/sec.

Link to comment
Share on other sites

secinājums tāds: LMT vadās no tā, ka esi samaksājis 19 Ls mēnesī, tikko, VIŅUPRĀT, to šo summu esi iztērējis, tā tev netu atslēdz

 

Tas ir "viena džeka" fantāzijas lidojums, ko foruma kontekstā var klasificēt kā baumas.

 

Pakalpojumu izmantošanas iespējas atslēdz tikai 2 gadījumos:

a) izbeidzot pakalpojumu sniegšanas līgumu

b) ja abonents ilgstoši nav apmaksājis piestādītos rēķinus (solis no līguma laušanas).

 

P.S. Protams, ja samaksāsi rēķinu, ne tikai internetu, bet arī balss pieslēgumu pieslēgs atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Robocips

Cien. VIL, nu jā, piekrītu ka mans postiņš No: 219 robežojas ar baumu, lai gan es to tomēr klasificēju kā versiju. Un par to ka LMT netu atslēdz, varbūt uzrakstījies pārlieku emocionāli, bet tik daudz nervu sačakarējies kā pēdējo nedēļu laikā ar LMT!

Labi, teikšu tā: neatslēdz jau, neatslēdz, neizrauj štepseli no sienas, tikai tas uzliktais ātruma ierobežojums dienas laikā un vakarā, kad cilvēki daudz lieto mobilos un netu, praksē nozīmē to pašu ka atslēgt pilnībā, neiet un viss, kaut 50 reizes slēdz iekšā/ārā mozillu un moibilpartneri

Link to comment
Share on other sites

godzilla
VIL, vai Tu negribētu intereses pēc novilkt tos 10GB (dažus linux ripuļus, piemēram) un padalīties savās izjūtās - vai ātrums nemainās, jeb tomēr paliek nedaudz mazāks?

+1

+1

+1 !

"jeb tomēr paliek nedaudz mazāks? "

Muahh :>

 

Pieņemu ka uz darbiniekiem tādi muļķīgi ierobežojumi neattiecas :>

Pie kam, VIL piesauktā rēķina apmaksa ir gaužām nevietā.

LMT neinteresē rēķins, bet gan trafiks. 10GB.. un kirdik. Un tas ar visu to ka es tak veicu PRIEKŠAPMAKSU!!!

Es nemaz nevaru būt parādā LMT.

LMT vienkārši bezkaunīgi stūrē uz to ka 2KB/sec skaitoties "neierobežots internets, bez jebkādiem ierobežojumiem"

 

P.S Es tikai tai piedāvājumā VILam pamainītu no "VIL, vai Tu negribētu" uz "VIL, varbūt vēlies" :>

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Un par to ka LMT netu atslēdz, varbūt uzrakstījies pārlieku emocionāli

Tieši tā. Savukārt citi foruma lasītāji terminu "atslēdz" saprot burtiski, nezinot Tavu emocionālo kontekstu.

 

====

testus veikt nevēlos. Manuprāt, šādu datu apjomu mēnesī es pat fiksētajā drātī nevelku. ;)

Ja vajag iegūt objektīvus rezultātus, paņemam uz neitrāla cilvēka vārda jaunu pieslēgumu. Ieslēdzam datoram performances monitoru, kas mēra ienākošās/izejošās datu plūsmas, un testējam mēneša garumā. Rezultātus apkopojam smukā bildē un publicējam BOOT forumā.

//tie, kam slinkums testēt, lasa pirmā pusgada Digital Times numuru, kur tests jau ir aprakstīts.

 

====

Mobilais pieslēgums nav paredzēts liela apjoma datu vilkšanai (>5gab Linux DVD ISO utml). Tiesa, tas nenozīmē, ka to tehniski nevar paveikt. Ja zinām, ka gribam sūtīt un saņemt ļoti daudz datu ar stabilu ātrumu, tad ir jāizvēlas profesionālie interneta risinājumi (skat. interneta provaideru mājas lapas).

Kā noteikt, vai iBirojs Open ir piemērots pieslēguma veids? Vienkārši: paskatāmies, cik datus ar telefonu pašlaik pārraidām. Pareizinām skaitli ar 5 vai 10. Ja ar šo MB skaitu potenciāli pietiks, iBirojs ir laba izvēle. Ja mērķis ir izlasīt UMTS specifikācijā paredzēto max datu pārraides ātrumu un iegūt maksimālo iespējamo datu apjomu mēnesī, tad iBirojsOpen nav labākā izvēle.

 

Mobilās datu pārraides tehnoloģijas nevar garantēt fiksētu datu pārraides ātrumu. Ja vēlaties dienā iegūt ātruma ierobežojumu, ienesiet pussimtu laptopu istabā. Pievienojiet modēmus un sāciet vilkt Linux ISO. Vienā šūnā esošie telefoni kolektīvi "sēdinās" viens otra ātrumu (truba visiem ir kopīga). Naktī datu pārraides ātrumi pašsaprotami uzlabojas, jo Linux ISO vilcēji dodas pie miera un sesijas aptur. [protams, uz vienā šūnā esošajiem lanpartija dalībniekiem tas neattiecas]. Līdzīgi mēs varam novērot sarunu tīkla pārslodzes jaungada naktīs mazpilsētās, kur piepēži ir daudzkāršojies vienlaicīgo runātgribētāju skaits.

 

Ar 10GB ierobežojuma sāgu jūs pārāk esat sabaidījuši lietotājus. Datu apjomi operatīvi uzraudzīti un ierobežoti netiek. Viens vai divi kļūmīgi mēneši (>5GB, >10GB, >15GB vai >20GB) noteikti neizraisīs nekādus ātruma ierobežojumus.

 

Savukārt iespringums par datu pārraides ātrumiem lielajiem lietotājiem ir nevietā, jo Linux ISO vilkšana ir fona process. Kaut kad nospiedi pogu, kaut kad saņēmi failu. Ātrums ir aktuāls interaktīvajiem lietotājiem: www, youtube,RDP utml. Ja tā, kamdēļ lielu failu pārraidi neveikt naktīs?

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag iegūt objektīvus rezultātus, paņemam uz neitrāla cilvēka vārda jaunu pieslēgumu.

VIL, kāpēc godzillas rezultātus nevar uzskatīt par objektīviem? Tev ir pamats aizdomām, ka viņš nav "neitrāls cilvēks"?

Link to comment
Share on other sites

Flashlight

man arī šitā krāpšana nepatīk - nokačā 10GB un ātrums 16kbit/s, līgumā tiek solīts bez ierobežojumiem, bet LMT dara pa savam. NAV GODĪGI!

Link to comment
Share on other sites

viņam šobrīd jau ir viedoklis.

 

Pētījumu uzdevums ir no mērījumiem izdarīt secinājumus nevis slēdzienam piemeklēt faktus. ;)

 

P.S. Noprotu, ka būtu interesanti pārbaudīt ierobežojumu esamību. Šādā gadījumā testētājam kādu mēnesi jāpadzīvo 1GB ietvaros, tad 2GB ietvaros, kamēr gada laikā sasniedzam 12GB, bet 2 gadu laikā 48GB. [ok, ikmēneša soļus var mainīt, lai testēšana ātrāk beigtos].

 

Takš nevajag stāstīt, ka ar pārdesmit megiem dienā var iztikt! Un kapēc cilvēkam jāmaksā par mājas un mobīlo internetu, ja ātruma ziņā mobīlais apmierina? Manuprāt tāda jau arī ir neierobežoto datu plānu ideja!

Neapšaubu. Pats savus vecākus aiz šādiem apsvērumiem apgādāju TIKAI ar HSDPA5 pieslēgumu. [19 latus mēnesī viņi neapgūst]

Savukārt, ja ilgstoši un sistemātiski mobilā pieslēguma ātrums neapmierina, ir vērts ierīkot otru interneta kanālu.

Rezultātā viena drāts būs ātra, bet otra mobila.

Link to comment
Share on other sites

Visā šajā nesaprotu tikai vienu - KAS ir jādara, lai mēnesī sanāktu 10 Gb ??? (Protams, izņemot zagšanu). Man gan mājās ir Triatel pieslēgums, bet pusotra gada laikā NE REIZI neesmu pārsniedzis 1Gb, maksimums bijis 850Mb. Ja liels failu apjoms nepieciešams darbam, (esi fotogrāfs, dizaineris, arhitekts u.t.t., strādā mājā un regulāri sūti liela izmēra failus - tas jau ir cits jautājums un CITI risinājumi par attiecīgu $$$).

Pat ja esi godīgs lietotājs, daži tavā zonā esoši blēži mierīgi nosēdinās ātrumu pārējiem. Nav ienācis prātā, kāpēc naktī ātrums pieaug? Protams tāpēc, ka lietotāju skaits samazinās 100, ja ne 1000 - kārt.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

cilvēki augstāk minēja, ka lietojot youtube. Nezinu, cik tas ir resursietilpīgi un kādu datu apjomu paņem 5min gara filmiņa. Brīvā brīdī būs jāpapēta.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

VILs tā arī neko neatbildēja pēc būtības.

Nolēja ūdeni pa tēmu, kas kam ir/nav piemērots.

Visa cita starpā, cik noprotu, VILs apšauba ierobežojumu esamību.

1) te jau vesela virkne cilvēku ir konstatējuši FAKTU pa to 10GB limitu.

2) LMT abonēšanas daļā man skaidri un gaiši pateica - "Pārāk daudz lieto internetu un mēs tev atslēdzām internetu"

 

Runājot pa trafiku.

Kā jau teicu, nav nekādu p2p tikai tikai legālu failu lejuplāde. Nevelku filmas vai citus liela apjoma failus.

Rutube rāda faila izmēru un vidēji tas ir ~ 50-100MB.

Teļuka man nav un bieži skatos video no youtube, rutube. Nekas nelegāls tas nav.

Da i kāda velna pēc man būtu jājūtas vainīgam ja es izdomāj novilkt kādu linux ISO ?

Pirms iBiroja iegādes izlasīju VISU, kas bija atrodams LMT mājaslapā un abonēšanas daļā pārjautāju "Vai tiešām nav nekādu ierobežojumu?" Nē neesot.

Ātrums apmierina, viss ir ok.. tad kāpēc es nevarētu lietot to internetu kā man gribās ? Kāpēc tagad te piepeši izrādās ka ES edz esmu vainīgs.. ne to pieslēgumu esmu izvēlējies!

 

Performance kaunteri neder trafika uzskaitei.

Trafika uzskaiti var veikt ar Mobile Partner. Tur ir statistikas sadaļa kur viss ir smuki redzams, cik novilkts, cik augšuplādēts.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

godzilla

Nē nu pēc būtības jau VILam nemaz nav jāsniedz kaut kādi paskaidrojumi utml., un tas arī no VILa netiek prasīts.

Bet censties iestāstīt ka klients idiots un ne to pakalpojumu izvēlējies + diskutēt pa tēmu ka limita esamība nav pierādīta.. tur esdz gadiem kaut kas jāpēta.. nu tas jau ir nedaudz muļķīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

mhh, VIL, tu nezini kaa meenesii var noteereet 10GB.... man liekas ka man tikai email trafiks meenesii ir lielaaks.....

 

phe

Link to comment
Share on other sites

Kāda tam nozīmu kur un cik Mb,Gb "notērēju"???

Ja man no otrdienas (26.08) iBiroja maksimālais ātrums ir aptuveni 2-3kb/sec, tur pat e-pastam normālu pielikumu nevar pievienot/nolādēt, nemaz nerunājot par kaut kādu interneta lapu skatīšanos u.t.t. (WCDMA/HSDPA tīkls)

(Labi, ka ir kaut kāda "pārslatu drāts mēnesī" :))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...