Jump to content

Taisam web spēli


Guest Bērzs
 Share

Recommended Posts

Radās doma uztaisīt webisku spēli.

Spēle visdrīzāk būs stratēģiskā un kaut kas no civilization I.

Spēle tiks taisīta ar PHP.

Spēlē noteikti būs 2D karte pa kuru varēs pārvietoties.

 

 

Tāpēc ir sekojoši jautājumu:

1) Vai kādam ir interese iesaistīties šādā projektā? Pats esmu tīrais koderis, tāpēc būtu nepieciešams kāds kurš var veltīt tam laiku un izveidot grafiku.

2) Pastāstiet par savu pieredzi web bāzētu spēļu spēlēšanā, kas jums tieši patīk un kas nē, ko gribētu redzēt.

3) Ja kādam ir vēl kāda interesanta ideja cita veida web bāzētu spēļu izstrādei varat padalīties.

 

Ja kāds grib iesaistīties projektā ar savu darbu, tad noteikti varam runāt par potenciālām daļām no potenciāliem ienākumiem, jo ir šāda tipa spēles, kuras sasniedz pat vairākus simtus tūkstošus lietotāju.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bērzs

Jā Hattrick ir populāra, aptuveni 2 000 000 apmeklētāji/dienā!

 

Laikam šī ir līderis web spēļu jomā.

Link to comment
Share on other sites

patiik tas ka nav taa - kursh ilgaak laiku pavada pie datora spelejot tas krutaaks! te pietiek ieiet 2 reizes nedeljaa, sareguleet un ir ok. un esot atvalinaajumaa, pat menesi var nelikties ne zinis. tas ir ok!

Link to comment
Share on other sites

kaads zin kaadu shaadu web speeli kur buutu jamenedzhee auto sacensiibas vai kas saistiits ar auto. kautcik populaaru nevis ar 20 daliibniekiem? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bērzs

Tā leišu auto spēle izskatās vēl izstrādes stadijā.

Pie /jobs done/ augšā 40%.

Link to comment
Share on other sites

jaa, pieregistreeties ar vel nelauj. bet nu izskataas peec screeniem ka vareetu buut ok!

Link to comment
Share on other sites

es jau saku peec skriiniem izskataas ok! tu vari kaa labaka noverteet? Es neverteeju speeli, bet to kas pashlaik pieejams!

 

heh, tam thecrims.com nevaru atrast otru projektu par mashinaam :( hmm, lapas apakshaa pat arii nav ne izstradaataajs, ne kkads kam tas crims pieder vai kaa..

Labots - gReenS
Link to comment
Share on other sites

Guest Bērzs

Dati tiek izvadīti HTML formātā.

Viss spēlēs menidžements ir html+js+vietām Ajax.

Sarēžģītākā daļa ir navigācija pa karti.

Pagaidām koncepcija 5x5 bildes ifreimā, kuras kustoties objektam pa karti, pārlādējas.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu saki ka pec screeniem ok ir taa -> tu doma crims otru projektu?

Es vinu jau labu laiku atpakalj biju paspelejis (ka beta testeris) jo tur palidzeju tulkot projektam uz Lv valodu nedaudz. Spele bija pat ljoti laba , tapat ka thecrims

Link to comment
Share on other sites

uz doto brīdi pazīstama cilvēku grupa veido spēli web spēli: Hercogs, es pats pa brīvo laiku taisu: Skaldi un Valdi (age of empires tēma), mans projekts ieilgās jo nav vairs tā brīvā laika pabeigt ... būtu jau forši ja piemestos klāt kāds koderis (jāparzin php,ajax,mysql) par nelielām samaksām iesākumā un tad noteikti % no ienākumiem ....

kas ir jāizdara?

jāizveido un jāievieto čats

jāuztaisa pārvietošanās pa karti

jāpabeidz melnā tirgus skrits

un dažādi citi sīkumi ...

principā nekas nav sarežģīts lielākais jau ir uztaisīts ... kā jau teicu atlikuši tikai sīkumi ...

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Guest Bērzs

Age of empire tak ir realtime strategy, kā kautko līdzīgu var realizēt webiski?

Link to comment
Share on other sites

Hey, pasakiet luudzu thecrims otro projektu kaa saucas, nu nesanaak man sagoogleet kas ta apar online speeli!

Link to comment
Share on other sites

Guest martins_19

prata palikusi ,anupraat normala speele kuru nevaru vairs atrast i netaa - british rally champion ship (ap 200gadu) pat demo nevar atrast, patiik rallija speeles :)

Link to comment
Share on other sites

elementāri vatson :p , viss iet pa stundām .. (māju celšana,resursu vākšana, armijas būvēšāna un t..t.. , vienīgais tirgošanās notiek uzreiz)... iedeja tāda- uzliec būvēt māju ... noteikta mājele būvējas 5 minūtes , cita mājele jau 72 stundas ... viss atkarīgs no tā cik tālu esi attīstījies ... līdz arto viens lielais mačs aiziet pat līdz 4 mēnešiem un tad resets .. viss no jauna :p

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

martins_19, kāpēc Tu ignorē ieteikumus un joprojām vēl neesi nosities pret sienu?

 

Reku vari nopirkt savu spēlīti un neposto bezjēgā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bērzs

Nu jā tā ideoloģija par māju celšanu takā skaidra, bet unitiem, tad tev kautkā jāuzkrāj gājieni, kurus var pēctam izmantot?

 

Bet ja līdzīgi kā aoe, tad kā tev ēkas ir reāli izvietotas 2D kartē?

Un uniti var viņām apkārt vazāties?

Tādā gadījumā cik liela ir karte un cik spēlētājiem vienlaicīgi paredzēta?

Link to comment
Share on other sites

pagaidām kamēr lielās kartes nav, gājieni notiek automātiski , tu uzliec kādām koordinātēm uzbrukt un tev parāda pēc cik ilga laika tu uzbruksi pretiniekam, tajā pašā laikā tu vari nosūtīt spiegus kas izspiego cik liela armija ir pretiniekam un kur tā atrodas, tiklīdz armija iziet uzbrukā pretinieks saņem ziņojumu ka viņam uzbrūk tāda un tāda valsts/ spēlētājs ..., katram kaujiniekam ir savs spēks, pārvietošanās ātrums, dzīvības punkti un t.t. līdz ar to tu ar šķēpnesēju neiznīcināsi tanku, tas pats ir ar pilsētu , standarta ēkām ir tikai dzīvības punkti , bunkuriem ir jau atsitiena spēks (vai nu zeme- zeme, vai zeme- gaiss, vai zeme ūdens), pēdējās attīstības pakāpēs parādās atombumbas un kodolraķetes.... , pašlaik ir neliela karte izveidota, bet tā parāda tikai pretinieka koordinātes, cik spēlētāju ir konkrētajā valstī un t.t. , pagaidām vienā valstī var atrasties 12 spēlētāji (12 apgabali) - ievēlēt savu ārlietu ministru, prezidentu un t.t. ... kopumā spēlētāju skaits ir neierobezots - atkarīgs no dzelžiem kur tiks spēle uzlikta ... pagaidām reģistrējoties spēlētāji netiek likti randomā , bet gan pēc kārtas, kā viena valsts ir pilna sākas reģistrēšanās otrā valstī ,.. karot var ne tikai valsts- pret valsti bet arī paši spēlētāji savā starpā .... spēlētāji var taisīt arī savus klanus - mafiju ;p kas šantažē citus spēlētājus ....

Link to comment
Share on other sites

testa versija 1.01 bija izvietota onlainā jau februārī , pa šo laiku ir pārtaisīts viss dizains un daudzas funkcijas .. tākā man pašam nav laika pabeigt (jāstrādā) , tad arī viss jau ir ievilcies gandrīz uz gadu... itkā biju dabūjis palīgos vienu no dr.lv apakšprojekta programmētāju , bet viņš nedaudz palīdzējis atteicās sakarā ar laika trūkumu ... tākā atkal esmu palicis viens tas viss ieilgst ... tiklīdz būšu salicis kopā čatu un pabeidzis rēķināt sitienus/aizsardzības un t.t. tad arī ielikšu onlinē nākamo testu ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Bērzs

Tad tev sanāk ka rēāli uniti nepārvietojas pa karti, bet tā virtuāli tikai no kāda ceļa sākumpunkta uz galapunktu? Respektīvi pa vidu neviens viņus nevar pārtvert.

 

Es savā versijā esmu iztēlojies, ka uniti reāli staigās pa 2D karti. Piemēram 1 gājiens 30 minūtēs, tas nozīmē, ka piemēram pēc 24 stundām tev ir uzkrāti 48 gājini, kurus tu var realizēt.

Ar šo es mēģinu piešķirt vairāk stratēģiskā elementa spēlei, bet ir arī tas, ka ja tev ir piemēram 5 uniti, kurus tu bīdi, tad rēāli serverim, kamēr tu izej 24 stundu laikā uzkrātos gājienus tiks izdarīti, 5*48=240+ pieprasījumi, kas varētu diezgan noslogot serveri.

Link to comment
Share on other sites

Guest d3admau5

kaads zin kaadu shaadu web speeli kur buutu jamenedzhee auto sacensiibas vai kas saistiits ar auto. kautcik populaaru nevis ar 20 daliibniekiem? :)

http://s1.metaldamage.com

Tiek doti 3 serveri... Lielākā daļa spēlē s1... Kad reģistrējies, pārbaudi vai adreses laukā ir s1 jo viņiem mēdz būt problēmas ar redirektēšanu uz pareizo serveri, piem., ja reģistrējies itkā s1, attopies, ka pieregojies s2 vai 3....

Link to comment
Share on other sites

Bērzs , jap, gājiena laikā armiju pārtvert nevar , viss notiek virtuāli , es iedomājos kas notiktu ar nabaga serverīti ja tas notiktu grafiski :/ ..

ja domā iziet uz 2d līdz pēdējam sīkumam, tad vajadzētu taisīt līdzīgi timezero.ru ... klients bāzēts uz flash... kā arī daļa no servera ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Bērzs

Par flash bija doma, bet tākā man viss ir trun-based, tad īpaša animācija nav vajadzīga, jāattēlo tikai karte, bet 5x5 karti smuki ifreimā attēlo un kustoties junitam pārlādē ifreimu. Un ja nenotiek cīņa, tad pārvietošanās realizēšanai pietiek ar diviem sql kverijiem.

Ja taisa ar flash, tad gandrīz vai jātaisa TCP/IP serveris, kurš onlainā padod pretinieku gājienus, bet tad viens serverītis pārāk daudz spēlētājus nepavilks.

Link to comment
Share on other sites

Te pat Latvijaa bija viena laba paarluuka speeliite (Browser Based) Juuras Vilki (Sea Wolfs). Tagad autors taisa jaunu versiju. Ja interese siikaak, tad vari ieks Gamez.lv foruma palasit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bērzs

kad autors pieminēja vārdu "iframe" es pārstāju lasīt. projekts izgāzīsies un punkts.

 

Ja un kādi tam varētu būt iemesli? Tu nezini, kas ir ifreims un kā to efektīvi izmantot?

Bet diemžēl nejau tev par to galva jālauza.

 

Bet piemēram paskaties:

1)hattrick.org

Visa tā spēle ir vienos freimos. bet to spēlē 2 000 000 spēlētāju dienā.

 

2)google adsense reklāmas arī atrodas ifreimā. Laikam google nezin, ka lietojot ifreimus projekti izgāžas. Bet to ko nezini, tas neeksistē. Galvenais viņiem to neatklāt.

 

 

P.S. Varētu lietot Ajaxu, bet tiem, kas nezin, IE6 nemāk no cache paņemt bildes, kuras ir dinamiski izveidotas ar js. Tā kā navigācija pa karti ir spēles galvenā sastāvdaļa, tad uz IE6 būtu reāla bremze un serverim nereāla pārslodze.

Labots - Bērzs
Link to comment
Share on other sites

bobiksons

google maps strādā ar ajax. karte smuki zīmējās.

Tas nekas, ka karte ir ifreimā... tas jau nenozīmē, ka viņu vajag obligāti refrešot

Link to comment
Share on other sites

Mazliet offtopiks: eve-online ljoti laba online speele.

un online speeleetaaju ir daudz vairaak nekaa ieksh hattrick, bet protams sheit tas viss ir savaadaak.

 

VAru, diemzheel, izteikt tikai savu sajuusmu par latvieshiem, kuri ko dara, lai veicas un gavenais ceru ka vinja ir/buus arii pieejama Linux lietotaajiem - labpraat notesteetu latvieshu veikumu. Linku uz testa speeli nepamaniiju, bet varbuut paarskreeju paari... . Paarskatiishu veelreiz.

 

Mjaa,

CITĀTS(sn1per @ Nov 7 2007, 15:20 PM) *

 

kad autors pieminēja vārdu "iframe" es pārstāju lasīt. projekts izgāzīsies un punkts.

 

Shitas ir izclils slinkja piemeers... . Nogruziit mees visi maakam, bet vajadzeetu jau arii pa teemu. Kaads te vismaz ko dara, censhaas, nee kolhozam jau nepatiik... .

Labots - grisha
Link to comment
Share on other sites

Bērzs, gamez.lv biji iepeldeejis? Lynx`am bija/ir liidziigs projekts tavējam. Jūras vilki. Domāju, ka rakt vajag no tās puses.

Link to comment
Share on other sites

es labprāt uztaisītu kautko līdzīgu Astro Empires

 

protams uz Ajax bāzētu

 

varētu iekš Apache Wicket uzkodēt

 

ja atrastos vēl kādi entuziasti (+ dizainers), tad tas būtu reāli izdarāms

 

ir interese - sūtiet PM

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...