Jump to content

Nesanāk pieeja rūterim


Ilzite
 Share

Recommended Posts

Nettwerk

Ir jau pavēls, ej atpūsties...

Par mani nesatraucies...SAaac uztraukties par sevi... :mrgreen:

Runaajot par resetoshanu tad Edimax routerim tas ir pajebala pi*daa iisi sakot...Jo kad man vajadzeeja noresetot tad es nop*sos ilgi kameer sanaaca...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

lidz network connection pazuda un saka reconectoties...

Nezinu, mož kļūdos, bet man kaut kā neticas, ka ar NOSPIESTU reset pogu var atjaunoties konekcija. Mož nospiedi un atlaidi?

Tā poga ar kādu zīmuļa aso galu vai ko tml jāspīež.

Link to comment
Share on other sites

Sheit ir par edimax jautaajums:

Q: How to reset the router to default?

 

A: Power on the router. When LEDs become stable, press the reset button at the back side of the router for 8 to 10 seconds. Then wait for one minute, the router will be ready to use.

 

Zinju avots: http://www.edimax.us/html/Faq/FAQ_router.htm

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Nē nu es skatījos screenaa lidz ieraudziju ka radas unpluged laidu vaļa...

Un jā ar zīmuļa galu turēju... starp citu pirmoreiz nācās gaidīt kadas 8-10 sec a pedejoreiz kad resetoju jau bij jatur zīmulis gandrīz pus minūti...

Link to comment
Share on other sites

Būtu veselīgi pirms resetosanas visus vadus izravēt no ŗutera un pēc reseta pāris min. likt viņu mierā...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Manuālī minēts, ka vismaz 4 sekundes. Bet šitas sāk izklausīties tuvāk patiesībai. Izskatās, ka Ilzīte rūteri būs vienkārši restartējusi...

Link to comment
Share on other sites

Par vadu izraushanu tas buutu veelams kad veic reset...(tiikla vadu atvienoshanu no routera, tikai nerauj nost elektriibas vadu)

Man taa tieshama saak likties ka tu esi restarteejusi tikai ne resetojusi...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Ha ha, visa vaina bij tur ka proxy bij ieslēgts... :D idiotisms..

tagad atkal normāli noknfigurēt vairs nevaru..

Labots - Ilzite
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Stulbi, odnako, šitā nevajadzīgi pakāst visus uzstādījumus. A ko padarīsi?

Tev provaiders dod statisko vai dinamisko IP? Gan jau statisko, jo ar dinamisko būtu jāiet ar default uzstādījumim. Gan jau kāds pastāstīs precīzāk, kā salikt uzstādījumus.

Link to comment
Share on other sites

es lasīju Nettwerk rakstīto pamācību un tā reāli wan1 sastādiju visus dotos provaidera iestatījumus bet man problēma ka laikam (tas manuprāt) man rūteris neizdala adreses.. un uz sava rutera netradu tadu sadalu 5.3.Static DHCP Leases Table: ;/

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja jau pie rūtera no kompja tiec, tad rūteris LANā adreses izdala. Ja gribi, lai LANā būtu statiskas adreses, tad tas jānorāda rūterī un katram datoram jāievada interneta uzstādījumi ar roku.

Link to comment
Share on other sites

Dīvainakais ka status lapā rāda gan LAN gan WAN packets sent un recived bet vizuāli internets nestrādā..

Link to comment
Share on other sites

Provaiders gadījumā nesien IP pie MAC adreses klāt? Ja pirms tam rūterim bija klonēta MAC, tad pēc reseta tā jāatliek atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Normālā gadījumā pārlūka konfigurācijā kur norāda proxy adresi var norādīt izņēmumus un tur parasti cilvēki norāda savu subnetu... lai nav prikolu ka netiek pie kaut kādiem webadmin paneļiem :>

Link to comment
Share on other sites

gan ar gan bez proxy neiet... lietoju sava provaidera doto proxy agrak ar to gāja..

es mac adresi nekur nevadiju jo man static IP..

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Bet bez rūtera internets iet abiem kompjiem? Ja iet, tad savadi rūterim setingus tādus pašus kā kompjiem (ar statisku IP uz āru, bet dinamisku - LANā), pašiem kompjiem uzliec dinamisko (Obtain settings automatically). Ja tad arī neiet, tad mēģini noklonēt rūtera ārējo MAC adresi, piešķirot tādu kā vienam no kompjiem.

Link to comment
Share on other sites

SANĀCA !! :D

Paldies visiem kas palīdzēja.. zinu šitais jums tāc sīkums un varbūt krita uz nerviem bet man tas bij svarīgi... :) pladies vēlreiz :)

Link to comment
Share on other sites

Jā tev un ADEX vislielākie, nebūtu jūs es jau sen būtu padevusies.. Sorry adminiem par offtopic

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...