Jump to content

Nesanāk pieeja rūterim


Ilzite
 Share

Recommended Posts

Problēma sākās ar to ka gribu nofrowardot portus savam rūterim ( http://www.edimax.us/html/english/products/BR-65xxK.htm )

 

Izmantoju palīgliteratūru no ( http://portforward.com/routers.htm ) laigan arii mana rūtera modeļa sarkstā nav es izmantoju līdzīgu rutera modeļa konfigurācijas metodi.

 

Apstājos pie vietas kur japiekļūst savam ruterim caur defaulto adresi 192.168.2.1. (dubulta vel parbaudiju caur CMD > ipconfig /all ) kuru gan IE gan Mozilla man neko neatver..

 

Taa ruteris shance normaali uz 2 datoriem bet klat pie vinja nevar tikt .. ko dariit ? :shock:

Link to comment
Share on other sites

jaa nu visi sāk ar to ka piekļūst tam http://192.168.2.1 bet neviens nesaka kas ir ja never vaļā viņu..

man ir static IP un provaiders ir Jucom.. pirmoreiz kad konfigurēja rūteri to adresi vēra vaļā tagad kad gribu frowardot portus vairs never..

 

Jap 192.168.2.1 arī radās kā gateway

Labots - Ilzite
Link to comment
Share on other sites

bus tev reset jaataisa taa man liekas...vai arii izsleedz aaraa routeri un iesleedz atpakalj

ja nepaliidz vienkaarsha atsleegshana no kontakta tad reset spied...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

rūters tavs vai provaidera? Ja provaidera tad visdrīzāk ka jams parūpējies lai katrs kam nav slinkums nelīstu to konfigurēt. Visdrīzāk ka nomainīts managmenta ports... Pamēģini http://192.168.2.1:88 Varbūt nav 88 bet vēl kāds cits cipars... Kāds? a hvz.... Un visdrīzāk ka arī parole defaultā vairs nederēs... Ja ir pārliecība ka spēsi rūteri no nulles (defaultā stāvokļa) sakonfigurēt, tad spied reset un uz priekšu... Ja ne tad liec mieru, neaiztiec... Paprasi provaideram, gan jau jams var attālināti tam rūterim pieslēgties un vajadzīgos portus pārforwardēt...

Link to comment
Share on other sites

Jā nu resetojās točna jo pazuda connection un briidi un internets vairs caur ruteri nepienak... un caur http://192.168.2.1 neiet un noknfigurēt pa jaunam ar nevar.. Dead zone :(

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pie rūtera Default konfigurācijas kompim vajadzētu uzlikt Obtain settings automatically.

Link to comment
Share on other sites

Njā mēģinaju arī uzlikt Obtain settings automatically kā guidā bij sākumā rakstīc bet arī tas nelīdz... ari no otra datora nevar pieklūt ruterim.. nu esmu dimmbā :(

Link to comment
Share on other sites

nekas nelīdz ;( .. kautkāds stūlbums.. un es tik gribēju portus nofrowardot ;/

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Paga, davai visu step-by-step.

Uzliec daroram Obtain settings automatically.

Start > run > cmd

ipconfig /release all

ipconfig /renew

 

Un tad mēģini slēgties pie rūtera.

Link to comment
Share on other sites

Dariju visu step by step

iznemot rakstiju ipconfig /release bez all ja rakstiju ipconfig /release all tad izmeta man (skatit pielikumaa)

 

un vadi visi pieslēgti jo tad jau nerāditu uz apbiem kompjiem ipconfig /all

post-68381-1194378924_thumb.jpg

Labots - Ilzite
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Un ierakstot ipconfig /all, redzams, ka kompis IP adresi dabū?

Nohostē bildi tā lai to var apskatīties, lūdzu.

 

Nu jā, release jābūt bez all

Un ko rāda pēc ipconfig /renew

?

Link to comment
Share on other sites

kad izdara ipconfig /all pec tā ipconfig /release un ipconfig /renew rada sito (pielikumā )

 

un peec renew ir (otrais pielikumā)

post-68381-1194379224_thumb.jpg

post-68381-1194379357_thumb.jpg

Labots - Ilzite
Link to comment
Share on other sites

Nekā.. joprojām nekas nelīdz.. varētu būt starpība ja man 64 bit windows ?

Link to comment
Share on other sites

Ok Izpildu darbības sekojpši

 

1.Uzlieku Internet protocol lai visu detecto aoutomaticly

2. Norestartēju rūteri spiezot/turot reset pogu līdz parādās local area connection lost ... tad viņš atkal sāk meklēt saikni, pagaidu lidz atkal paradas connected

3. pamēginu http://192.168.2.1/ - nestradā

4. CMD ierakstu ipconfig /release

5. ipconfig /renew

6. Mēģinu http://192.168.2.1/ joprojām nestrādā

Labots - Ilzite
Link to comment
Share on other sites

Precizēšu ADEX sacīto, jo ņemot vērā Ilzite tekstus (īpaši ipconfig mocīšanu ar nepareiziem slēdžiem), viņai ir maz priekšstata par datoriem, toties ir liela apņēmība.

hosts fails atrodas mapē C:\Windows\system32\drivers\etc\ un ir atverams ar Notepad (dubulklikšķis un lodziņā sameklējam Notepad).

Link to comment
Share on other sites

par datoriem zinu cik man kāds ir mācijis un tik tāl es sapratu ko daru bet tik sīki gan nezinu...

 

# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.

#

# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each

# entry should be kept on an individual line. The IP address should

# be placed in the first column followed by the corresponding host name.

# The IP address and the host name should be separated by at least one

# space.

#

# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual

# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.

#

# For example:

#

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server

# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

 

127.0.0.1 localhost

 

 

 

tas ka tur ir tikai viena rindiņa laikam par neko labu neliecina ?

Labots - Ilzite
Link to comment
Share on other sites

nu otrs ari ir laptops tam ir 32bit win

 

itkā uz viņa arī mēģināju kad pieslēgti abi pe rūtera.. no laptopa tāpat nekadas dzīvības

 

ADEX es to Reset pogu pie rūtera(kas ir padziļināta) turēju kādas 15-30 sec līdz man monitorā normālais Local area connection ieslēdzas kā unpluged un tad refreshojās pa jaunam.. tapec domaju ka noresetēju pareizi.. ja nebūtu noresetējusi tad jau rūteris strādātu ar vecajiem settingiem..

Labots - Ilzite
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Hosts fails tīrs.

Ilzīt, a Tu toč to rūteri noreseto? Saproti - viņu vajag nevis vienkārši restartēt, bet gan nomest uz rūpnīcas iestatījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu paldies jūs vismaz centāties.. ;/ moška kautkas nojucis... vai arī kāds sīkums eh..

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu jā, rūterm vajadzētu nomesties uz default, ja to podziņu patura nospiestu ilgāk par 4 sekundēm...

Tiešām 64bit OS varētu ko mainīt? Neticas kaut kā...

Link to comment
Share on other sites

Ilziite es te papeetiiju tavu ipconfig viss ir pareizi, routers tev iedod IP ieksheejo bet tev vajag uzsteleet routerim statisko IP...

Un ja tu netiec ieksh routera tad nu neesi noresetojusi

Link to comment
Share on other sites

IMHO viens no risinajumiem šaja putrā ir aizņemties rūteri un piemest esošā vietā,,ta jau redzētu kas misene jāmet....

Link to comment
Share on other sites

Ja tu noresetoji tad ieraksti to 192.168.2.1

Name: admin

passowrd: 1234

tad shis ir defaultais...Megjinaashu izliidzeet jo man ir edimax routeris

Link to comment
Share on other sites

Nu bet kā vēl savādak noresetot ja ne spiezot to nolādēto Reset pogu es viņu goda vārds turēju kadu pus minūti lidz network connection pazuda un saka reconectoties... varbut neesmu baigi gudrā bet tik daudz jau saprotu..

un tapec paldies ka palidzējāt.. tur drosh dzelzis sachakarejies..

Labots - Ilzite
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...