Jump to content

trešais operators Triatel


VIL
 Share

Recommended Posts

Guest spiegs

Ljoti izsmeljoshi - taa arii ir.

Cik es saprotu no fizikas, tad GSM frekvence ir taads kaa ZIG-ZAGS -

////////////////, TAAPEEC arii kjer mazaaku gabalu, bet TRIATEL vinja ir taada -> ~~~~~~~~~~~~~~~.

protams ka shiem tornji mazaak vajadziigi. Jo frekvence zemaaka jo labaak skrien caur shkjeershljiem. Jo frekvence augstaaka jo mazaaka antena vajadziiga' date=' un tas viss arii otraadaak. Lielai frekvencei ir viena ljoti laba iipashiiba, raidiitaaja jauda var var buut maza, bet lido ljoti taalu, protams ja nav priekshaa shkjeershlju, tikko paraadaas shkeershlji taa shii nenormaali sabremzeejas. Luuk viens no iemesliem kaapeec GSM vajadziigas tik daudz baazes stacijas pilseetaa, otrs - savienojumu skaits uz virnu baazi ir mazaaks.[/quote']
Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

vakar vai aizvakar pa raadzhu kladzinaaja ka tikai tagad buus izsole par treshaa operatora licenzi un saakuma cena 500 000Ls!

Link to comment
Share on other sites

vakar vai aizvakar pa raadzhu kladzinaaja ka tikai tagad buus izsole par treshaa operatora licenzi un saakuma cena 500 000Ls!

tas jau būs ceturtais

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu... jo daargaak maksaas taa licenze.. jo vairaak mees maksaasim :O)

Es vispar briinos kaa mazaas latvijas meerogos var krukjiit taadus miljonus!!!!!

Kad saskaita visus presee mineetos miljonus.. un izdala uz Latvijas iedzoovotaaju skaitu...

psc..

latvijaa tikai 2.5miljoni iedziivotaaju.

Liela dalja pensionaari vai beerni. No kurienes rodas shie miljoni.. piekam nejau viens vai 10... simtiem miljonu...!!!!!

Kaa mazajaa Latvijaa var groziit taadas sumass?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Ljoti izsmeljoshi - taa arii ir.

Cik es saprotu no fizikas' date=' tad GSM frekvence ir taads kaa ZIG-ZAGS -

////////////////, TAAPEEC arii kjer mazaaku gabalu, bet TRIATEL vinja ir taada -> ~~~~~~~~~~~~~~~.[/quote']

 

Da visi radioviljni ir analogi, lai kaada tur buutu vrekvence. Jo augstaaka frekvence jo iisaaks viljnja garums un otraadaak.

Rupjsh piemeers:

Iedomaajies viljnja garumu 1m un 1cm. Caur 70 cm biezu betona sienu 1m vilnis iziet cauri bez brmzeeshanas, taapeec ka vinjsh ir garaaks, bet 1cm vilnis meegjina 70 reizes skriet cauri sienai. Tuuliit arii uzrakstiishu cik gari ir 450, 900 un 1800Mhz vilnji, tikai jaaizreekjina.

Link to comment
Share on other sites

Ljoti izsmeljoshi - taa arii ir.

Cik es saprotu no fizikas' date=' tad GSM frekvence ir taads kaa ZIG-ZAGS -

////////////////, TAAPEEC arii kjer mazaaku gabalu, bet TRIATEL vinja ir taada -> ~~~~~~~~~~~~~~~.[/quote']

 

Da visi radioviljni ir analogi, lai kaada tur buutu vrekvence. Jo augstaaka frekvence jo iisaaks viljnja garums un otraadaak.

Rupjsh piemeers:

Iedomaajies viljnja garumu 1m un 1cm. Caur 70 cm biezu betona sienu 1m vilnis iziet cauri bez brmzeeshanas, taapeec ka vinjsh ir garaaks, bet 1cm vilnis meegjina 70 reizes skriet cauri sienai. Tuuliit arii uzrakstiishu cik gari ir 450, 900 un 1800Mhz vilnji, tikai jaaizreekjina.

 

450Mhz - 67cm vilnja garums

900 - 33cm

1800 - 17cm

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Nez kaa Tu to dabuji, bet paldies - noderees...

Ljoti izsmeljoshi - taa arii ir.

Cik es saprotu no fizikas' date=' tad GSM frekvence ir taads kaa ZIG-ZAGS -

////////////////, TAAPEEC arii kjer mazaaku gabalu, bet TRIATEL vinja ir taada -> ~~~~~~~~~~~~~~~.[/quote']

 

Da visi radioviljni ir analogi, lai kaada tur buutu vrekvence. Jo augstaaka frekvence jo iisaaks viljnja garums un otraadaak.

Rupjsh piemeers:

Iedomaajies viljnja garumu 1m un 1cm. Caur 70 cm biezu betona sienu 1m vilnis iziet cauri bez brmzeeshanas, taapeec ka vinjsh ir garaaks, bet 1cm vilnis meegjina 70 reizes skriet cauri sienai. Tuuliit arii uzrakstiishu cik gari ir 450, 900 un 1800Mhz vilnji, tikai jaaizreekjina.

 

450Mhz - 67cm vilnja garums

900 - 33cm

1800 - 17cm

Link to comment
Share on other sites

Laikam veel nav laika nekur steigties nomainiit savu esosho operatoru pret Triatel. Lai gan patesteet gribeetos.

Triatel agalvo' date=' ka atpērk telefonus 3 mēnešu laikā, ja kautkas neapmierina. Tā var pamēģināt![/quote']

 

Tas jau gan izklausās kārdinoši... es tikai uzmetu aci tiem, viņu piedāvātajiem, aparātiem... hmmmm, nu nekas dižs... icon_confused.gif

 

Bet ticu, ka būs viens otrs izvirtulis, kas šitādu lietu paprovēs... icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nez kaa Tu to dabuji' date=' bet paldies - noderees...

450Mhz - 67cm vilnja garums

900 - 33cm

1800 - 17cm

 

Varu paskaidrot, kā das iegūts.

Dots:

a) n = 450 MHz = 4.5 * 10^8 (1/s)

B) gaismas ātrums c = 3 * 10^8 (m/s)

c) viļņa garums L = c/n

 

L = (3 / 4.5 )* 10^8 = 0.67 (m)

Link to comment
Share on other sites

Nez kaa Tu to dabuji' date=' bet paldies - noderees...

450Mhz - 67cm vilnja garums

900 - 33cm

1800 - 17cm

 

Varu paskaidrot, kā das iegūts.

Dots:

a) n = 450 MHz = 4.5 * 10^8 (1/s)

b) gaismas ātrums c = 3 * 10^8 (m/s)

c) viļņa garums L = c/n

 

L = (3 / 4.5 )* 10^8 = 0.67 (m)

 

es tikai vienkaarshaak

 

299792458/450000000=0.66620546222222......

 

ja kaads nesaprata:

preciis gaismas aatrums m/s daliits ar frekvenci hercos viemaads ar viljnja garumu metros.

Link to comment
Share on other sites

Nez kaa Tu to dabuji' date=' bet paldies - noderees...

450Mhz - 67cm vilnja garums

900 - 33cm

1800 - 17cm

 

Varu paskaidrot, kā das iegūts.

Dots:

a) n = 450 MHz = 4.5 * 10^8 (1/s)

B) gaismas ātrums c = 3 * 10^8 (m/s)

c) viļņa garums L = c/n

 

L = (3 / 4.5 )* 10^8 = 0.67 (m)

 

es tikai vienkaarshaak

 

299792458/450000000=0.66620546222222......

 

ja kaads nesaprata:

preciis gaismas aatrums m/s daliits ar frekvenci hercos viemaads ar viljnja garumu metros.

 

tas ir tieši tas pats. L=c/n icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Nez kaa Tu to dabuji' date=' bet paldies - noderees...

450Mhz - 67cm vilnja garums

900 - 33cm

1800 - 17cm

 

Varu paskaidrot, kā das iegūts.

Dots:

a) n = 450 MHz = 4.5 * 10^8 (1/s)

b) gaismas ātrums c = 3 * 10^8 (m/s)

c) viļņa garums L = c/n

 

L = (3 / 4.5 )* 10^8 = 0.67 (m)

 

es tikai vienkaarshaak

 

299792458/450000000=0.66620546222222......

 

ja kaads nesaprata:

preciis gaismas aatrums m/s daliits ar frekvenci hercos viemaads ar viljnja garumu metros.

 

tas ir tieši tas pats. L=c/n 8)

 

nu labi, labi...

Link to comment
Share on other sites

Galīgi nesmuki un nefunkcionāli tie telefoni tur izskatās. Kaut kādas neglītas antenas- liekas ka tehnoloģijas tur kādus 3 gadus atpaliek. CDMA jau nebūtu slikts pats par sevi, bet ar tik niecīgu izvēli viņiem maz cerību. Nezinu vai Triatels kaut ko spēs piesaistīt ar tik mazu tel. izvēli no nepazīstamām firmām. Domāju ka cilvēki īpaši neuztcēsies un pagaidām lietos normālas GSM trubas.

 

Antenas buus visien telefoniem. 450Mhz bez taam neiztikt. Firmas ir nepaziistamas, bet cepj uz Samsung un LG telefoniem.

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Nav taisniiba - antenas nebuus VISIEM!

Daljeeji taisniiba - pagaidaam buus visiem (cik man zinaams...)

Jo - pagaidaam zona nav TRIATEL stipraa puse!

BET -> vakar paspaidiju vienu briinumu, kursh stipri atgaadini kaut kaadu Motorolu C 450... - BEZ anteenas, tikai vinjsh veel nav apstiprinaats ekspluataacijai!

Galīgi nesmuki un nefunkcionāli tie telefoni tur izskatās. Kaut kādas neglītas antenas- liekas ka tehnoloģijas tur kādus 3 gadus atpaliek. CDMA jau nebūtu slikts pats par sevi' date=' bet ar tik niecīgu izvēli viņiem maz cerību. Nezinu vai Triatels kaut ko spēs piesaistīt ar tik mazu tel. izvēli no nepazīstamām firmām. Domāju ka cilvēki īpaši neuztcēsies un pagaidām lietos normālas GSM trubas.[/quote']

 

Antenas buus visien telefoniem. 450Mhz bez taam neiztikt. Firmas ir nepaziistamas, bet cepj uz Samsung un LG telefoniem.

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Juu, man jau ar gribeetos...

Pagaidaam nav! :?

BET -> noteikti buus, tikai jautaajums uz jautaajuju KAD - es nevaru atbildeet...

To Spiegs Vai CDMA ir arii smartphoni? Tipa Nokia 6600
Link to comment
Share on other sites

Izlasīju Tavu aplēsi attiecībā uz Triatel, zini, nebiju aizdomājies TIK tālu, bet patiesi - 3.operators varētu savākt kādu ZZ, Amigo, OKartes lietotāju, nu varbūt vēl tele2 abonentu...

 

Viņu Lielā Cerība laikam ir un paliek jaunie abonenti...

 

Ehh, interesantā laikā dzīvojam!!! icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Viņu problēma ir/būs arī tā, ka LMT darbojas labi. Man nav nekādu sūdzību.

Lai mani pārvilinātu, viņiem jāsamazina tarifi uz 1/2. Tad sāktu domāt.

Link to comment
Share on other sites

Viņu problēma ir/būs arī tā' date=' ka LMT darbojas labi. Man nav nekādu sūdzību.

Lai mani pārvilinātu, viņiem jāsamazina tarifi uz 1/2. Tad sāktu domāt.[/quote']

 

Un piedevām jāpiedāvā Nokia, Siemens, SE, Samsung un citu populāru firmu ražoti aparāti... :lol::lol::lol: ...un ar iespēju tos ņemt uz NOMAKSU!!! :!:

 

Interesanti, kā varētu to Triateliešus ievilināt šeit, paskatīties tautas domas??? icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Galīgi nesmuki un nefunkcionāli tie telefoni tur izskatās. Kaut kādas neglītas antenas- liekas ka tehnoloģijas tur kādus 3 gadus atpaliek. CDMA jau nebūtu slikts pats par sevi' date=' bet ar tik niecīgu izvēli viņiem maz cerību. Nezinu vai Triatels kaut ko spēs piesaistīt ar tik mazu tel. izvēli no nepazīstamām firmām. Domāju ka cilvēki īpaši neuztcēsies un pagaidām lietos normālas GSM trubas.[/quote']

 

Antenas buus visien telefoniem. 450Mhz bez taam neiztikt. Firmas ir nepaziistamas, bet cepj uz Samsung un LG telefoniem.

 

WCDMA 2000 ir bez antenām, piemērqm nokia

Link to comment
Share on other sites

в сети Triatel (мобильной и фиксированной) 0' date='00/0,00[/quote']

 

Bet man taa liekas kas shito fiichu vinji tik

piedaavaas uz kaadu laiku, kad jau buus

pietiekami daudz klientu savaakts, tad bladaac

un par to jau ar bakshus pleesiis! icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es ari esmu ar visaam 4aam par LMT :D biju/esmu/buushu vinju klients... icon_smile.gif))

Lai es saaktu domaat par paareju.. njams.. tur jaabuut kam ljoti iipasham...

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Heh! Man patika...

Varu Tev gan piekrits, gan nepiekrist!

Ja mees runaajam par shodienu, tad Tev nav izdeviigi paariet!!!

Bet riit...

Nu tas kas buus riit, buus riit! Tad redzees! Kaa jau teicu -> JAUNS operaators - nav reaali jau pashaa saakumaa pogaat aaraa GRANTUS LMT/TELE 2 ar tarifiem! Kaut, manupraat, arii tagad tarifi ir labi! Necereeti labi, jo es biju gatavojies uz sliktaaku ainavu...!

Ar laiku...

Telefoni tieshaam pagaidaam ir... Nu labi - neizteikshos!

Gan jau buus - savaadaak nebuus iespeejams pilnveertiigi konkureet!

Bet - ir arii paaris citi +, kuri kaa SIEMENS S65 reklaamaa saka - nav izmeerami $! He!

Bet es Tev piekriitu|!

Nju re tikko sanjeemu atbildes veestuli no Irinas Landish - triatel projektu vadiitaaja ...

nu jaapiestraadaa gan taakaa buutu pie kororatiivaa stila un meilu noformeejuma ...

 

nju ko es kaa LMT klientinjs

 

5.31 aboneeshana un numura noteiceejs 1.77 (mlja kaaa ieniistu shos maarketinga vijebonus - vareetu padomaat ka ir ka ir kaads mulkis kas njems mobzi BEZ nr noteiceeja)

 

itogo abonbeeshana 7.01 Ls

 

leetaakais mobzis 111+5 karte

 

itogo lai piesleegtos man jaamaksaa 116.00 Ls par telefonu (i nestaastiet par krediitiem - JO IR JAAMAKSAA) kas manaas aciis ir tikpat veerts kaa 5gadus veca nokele ...

 

sarunas ar LMT (man 90% sarunu ir LMT tiiklaa) 0' date='118 Ls ....

 

kas i ar LMT

aboneeshana 5.78+1,48 = [b']7,26[/b] ls

sarunu minuute 0.0991 Ls - man kaa vecam kundem 0,07928 Ls

 

njus i kur ir jautaajumi par izdeviigumu ?

aboneeshana vienaada - zvani daargaaki

un veel kautkaads kroiopls telefons jaapeerk ...

 

pilniigi garaam maarketings - ja shis triks ar bezmaksas zvaniem ieksheejaa tiiklaa izgaaja Blatkoma laikos - tad tas pateicoties GSM telefoniem ...

lai tagad es gruuztu 232 ls (vajag tak kautvai sievietei telefonu uzsaukt lai buutu ar ko plurksteet) ceriibaa uz milziigo savstarpeejo sarunu ilgumu un paarmaksaatu zvanot uz LMT ojjjjjjjjjjjjjjjjjjj - pareekinam man sievietes nr kaa drauga taalrunis izmaksaa 0,05288 ls

tas ir

par naudu ko es izmetu par 2vaam trubaam 232 ls

es varu lmt plurksteet eeeemmmm 74 STUNDAS !!!!!!

mlja man tik daudz gadaa labi ja sakraasies ...

 

viennoziimiigs secinaajums

 

NU I NAFIG ...

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Jaa, piekriitu - LMT darbojaas labi! Bet vai agraak kaut ko liidziigu mees nedomaajaam par mobiliem tel.? Man tel. ir maajaas/darbaa - kas gan taads var gadiities pa celjam - 20 min., kameer braucu uz maajaam...

Viss iet uz priekshu! Kaapeec neviens (gandriiz) nelieto kaut kaadus 486-tos? NEVAR GIRBEET ZEMAAKUS TARIFUS JAU TAGAD!!!!!!!!!!!!!!!!

Viņu problēma ir/būs arī tā' date=' ka LMT darbojas labi. Man nav nekādu sūdzību.

Lai mani pārvilinātu, viņiem jāsamazina tarifi uz 1/2. Tad sāktu domāt.[/quote']

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Nav taalu jaamelee, lai ievilinaatu vinjus sheit...

Viņu problēma ir/būs arī tā' date=' ka LMT darbojas labi. Man nav nekādu sūdzību.

Lai mani pārvilinātu, viņiem jāsamazina tarifi uz 1/2. Tad sāktu domāt.[/quote']

 

Un piedevām jāpiedāvā Nokia, Siemens, SE, Samsung un citu populāru firmu ražoti aparāti... :lol::lol::lol: ...un ar iespēju tos ņemt uz NOMAKSU!!! :!:

 

Interesanti, kā varētu to Triateliešus ievilināt šeit, paskatīties tautas domas??? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

3-6 meeneshi!

Nekas nenotiek taa pat vien...

в сети Triatel (мобильной и фиксированной) 0' date='00/0,00[/quote']

 

Bet man taa liekas kas shito fiichu vinji tik

piedaavaas uz kaadu laiku, kad jau buus

pietiekami daudz klientu savaakts, tad bladaac

un par to jau ar bakshus pleesiis! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Triatel parādās ķibeles ar sakaru kvalitāti... :(

 

Plāno sūdzēt tiesā "Telecom Baltija"

 

Rīga, 5.jūl., LETA. Grāmatvedības pakalpojumu kompānija "Baltic Soft Centr" gatavojas vērsties tiesā pret AS "Telekom Baltija", kas sniedz telekomunikāciju pakalpojumus ar zīmolu "Triatel".

 

Kā aģentūru LETA informēja "Baltic Soft Centr" mārketinga direktors Andrejs Čigāns, kompānija ir neapmierināta ar "Triatel" sniegto sakaru kvalitāti un prasīs kompensēt aptuveni 2000 latu, kas iztērēti, lai iegādātos "Triatel" sakariem specializēto telekomunikāciju aparatūru.

 

Šā gada martā "Baltic Soft Centr" noslēgusi līgumu ar "Telecom Baltija" par CDMA mobilo, kā arī fiksēto telekomunikāciju pakalpojumu izmantošanu. Tomēr sakaru kvalitāte, pēc Čigāna teiktā, esot bijusi neapmierinoša. Mobilo sakaru traucējumi bijuši pat Rīgas centrā.

 

"Baltic Soft Centr" par sakaru problēmām ziņojusi operatoram, kas divas reizes sūtījis tehniķus pārbaudīt birojā novietoto aparatūru. Kad sakaru kvalitāte tomēr neuzlabojās, kompānija atdevusi iegādāto aparatūru "Telecom Baltija", par ko saņēmusi pieņemšanas aktu.

 

Čigāns norādīja, ka aparatūras iegādei ņemts līzings, kuru kompānija turpina maksāt. Līzinga devējs atsakoties pārtraukt līzingu, aicinot "Baltic Soft Centr" pašai atrisināt domstarpības ar sakaru pakalpojuma sniedzēju. Tomēr "Telecom Baltija" atsakoties atmaksāt par aparatūras iegādi iztērēto summu. Sarunu pakalpojumu rēķinus, aptuveni 150 latu mēnesī, "Baltic Soft Centr" esot atmaksājusi laikā.

 

Kā sacīja neapmierinātās firmas pārstāvis, kompānija šajos trīs mēnešos piesaistījusi tikai vienu jaunu klientu, lai gan parasti ik mēnesi tiek piesaistīti trīs jauni klienti. Problēmas bijušas arī, apkalpojot pašreizējos klientus, jo ar uzņēmumu brīžiem nav bijis iespējams sazināties.

 

"Esam gatavi iet līdz galam," sacīja Čigāns, solot vērsties tiesā un par notikušo informēt masu medijus. Zaudējumu kompensāciju "Baltic Soft Cent" pagaidām neplāno pieprasīt, tomēr uzņēmums vēlas saņemt atpakaļ aparatūras iegādei iztērētos līdzekļus.

 

"Triatel" sabiedrisko attiecību konsultants Kaspars Līcītis aģentūrai LETA apstiprināja, ka operators saņēmis "Baltic Soft Centr" pretenzijas. "Norit procedūra, lai iespējamās tehniskās problēmas tiktu novērstas un klients paliktu apmierināts," sacīja Līcītis.

 

"Triatel" pārstāvis uzskata, ka "nekorekti no klienta puses bija konfliktu risināt ar masu mediju starpniecību". Uzņēmums darīšot visu, lai atrisinātu radušos konfliktsituāciju.

 

"Triatel" kopš pagājušā gada 15.novembra sniedz trešās paaudzes (3G) sakaru pakalpojumus, izmantojot CDMA (Code division multiple access) tehnoloģiju.

 

 

Lauris Kļaviņš

LETA

 

05.07.2005

Copyright LETA-EPI

 

Avots: Nozare.lv

URL: http://www.nozare.lv/inf/_telecom/item.asp...AF9FBC8BCE3545F

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

a kam negadaas!!visiem pa reizei gaadas kjibele..Reku pat LMT. ziemassveetkos..nevaru piezvaniiit, a kas taa pa kvalitaati...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Triatel ir CDMA sisteemas operators kas buutiibaa iziet uz datu paarraidi, nevis balss sakariem, sakari ir vienkaarshi briesmiigi, bet zvani uz lattelekom un aarzemeem peec feiniem tarifiem. Pirmaam kaartaam nepiecieshams speciaals telefons (uz RUIM karteem, jo pie mums programmeeshana netiek veikta bezkarshu telefoniem ko teoreetiski vareetu lietot shinii tiiklaa)

Link to comment
Share on other sites

Guest Solaris

Cik nemaldos tad tie telefoni straadaa tikai Triatel tiiklaa...Taa kaa pirkt diez vai ir jeega...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Domāju - abi kopā! ;)

Vispār, Triatel ir izdevīga mobilo sakaru sistēma, CDMA bāzes stacijas ir daudz "spēcīgākas" nekā GSM stacijas, t.i. lai nodrošinātu labu "zonu" nevajag tik daudz bāzes stacijas kā GSM tīklam. Vēl kautkur lasīju, ka tās ir "draudzīgākas cilvēkam", t.i. runājot pa telefonu redz mazāk cilvēkiem sāp galvas nekā runājot pa GSM tālruņiem (manuprāt kādas muļķības, taču kautkur lasīju šito).

No otras puses - visai nepopulāri telefoni (kādi galvenie brendi tur bija)?

Bez tam, tiem nav daudz funkciju, kādas ir GSM tīkla telefonos utt.

Vispār personīgi es nepazīstu nevienu kas lieto TRIATEL tīklu, lai gan manā mazpilsētā TRIATELAM zona jau ir kā 2 gadi, tas ir apsveicami... ;)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Dexs-domāju gan, ka pazīsti!Triatel tīklu spiesti lietot arī LTC lauku abonenti, kurus ,,ciparizē,, uz CDMA kastītēm!Daudzi lieto Triatel I-netu.Tādus gan nezinu, kuri lietotu CDMA mobilo.

Link to comment
Share on other sites

sashock

Manā pagastā zona triatelam ir švakāka pat kā Bitei, bet LMT ar Tele2 ir pa 5 stabi + vēl zvanīšana kas izmaksā baigi sālīti ja zvani uz Tele2 vai LMT un Otrādi. Kā arī telefoni kurus pēc lietošanas nevar notirgot. Vienu cilvēku zinu kurš bija pieslēdzies Triatelam pēc tam rūgti nožēloja

Link to comment
Share on other sites

man gan skjiet ka stipri konkurencei shis kantoris sevishkji neko nedod ;) tad jau driizaak lieelu triecienu muusu 2 "putninjiem" iedeva bite ;)

es a nepaziistu nevienu kam buutu shis briinums ar kaut kaadiem pilniigi peec dizaina garaam mobiem ;)

ja nu vieniigi neta peec :)

Link to comment
Share on other sites

locoone

Ja nemaldos, tad šitas bija tas kantoris kas dabūja dāsnas ES subsīdijas sakarā ar visLatvijas "internetizāciju"

un tur vēl bija kaut kāds sakars ar mūsu e-lietu ministri...

Link to comment
Share on other sites

TokRa - baidos ka vēl vienam CDMA operatoram vienkārši bizness keiss nesanāks. Pie tam ņemot vērā, ka visi GSM operatori attīsta datu pakalpojumus, tad Triatelim konkurences pietiek.

Ja nu vienīgi push-to-talk ieviest, bet tā diez vai ir opcija.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
"Triatel" apgrozījums šogad audzis par 50%

 

 

Rīga, 26.aug., LETA. Telekomunikāciju operators "Telekom Baltija", kas pakalpojumus sniedz ar zīmolu "Triatel", 2008.gada pirmajā pusgadā strādāja ar 3,7 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 50% vairāk nekā pirms gada, aģentūru LETA informēja uzņēmuma preses sekretārs Oskars Lakšēvics.

 

"Šī gada sākumā noslēdzām "Triatel" bezvadu telekomunikāciju tīkla izbūvi visā Latvijā, kas mums tagad ļauj kvalitatīvu bezvadu internetu piedāvāt pat tur, kur līdz šim citi telekomunikāciju operatori nevēlējās piedāvāt savus pakalpojumus. Tāpēc kopš gada sākuma galveno uzmanību esam pievērsuši jaunu klientu piesaistei un esošo klientu apkalpošanas kvalitātes pilnveidošanai visā valsts teritorijā," apgrozījuma pieaugumu skaidro "Triatel" valdes priekšsēdētājs Raimonds Peļņa.

 

Šogad par 50% pieaudzis arī mobilā interneta lietotāju skaits.

 

Jau ziņots, ka pagājušajā gadā "Triatel" strādājis ar 100 000 latu peļņu, kas ir četras reizes vairāk nekā 2006.gadā. Telekomunikāciju operatora apgrozījums pērn sasniedzis 6,3 miljonus latu, kas ir par 16% vairāk nekā 2006.gadā. Ieņēmumi pirms nodokļu nomaksas un amortizācijas sasniedza 1,2 miljonus latu.

 

"Triatel" ir trešās paaudzes bezvadu sakaru operators, kas klientiem Latvijā piedāvā bezvadu komunikāciju risinājumus, nodrošinot bezvadu internetu, mobilos un fiksētos telefonsakarus.

 

Uzņēmums visā Latvijā izbūvējis 140 bāzes stacijas, kas pārklāj 95% valsts teritorijas.

 

 

Kaspars Dzenis

LETA

 

26.08.2008

 

Avots: http://www.nozare.lv/nozares/telecom/item/...C8345C60D3AFD1/

Link to comment
Share on other sites

Ja nu vienīgi push-to-talk ieviest, bet tā diez vai ir opcija.

a kas tas ir? vai uz mana W880i ies? (telefonam ir 3G)

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...