Jump to content

Brother DCP-540CN atsauksmes, ieteikumi


kpcz
 Share

Recommended Posts

Atsauksmes labas... Nekaadu probleemu nav bijis un nav dzirdeetas no cilveekiem kam ir Brother tehnika...

Tikai man ir Brother ar fax klaat un arii 4 kraasas atsevishkji jaaliek...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Un kaa ir ar skaneri? Ir iespējams skanēt caur tīklu? Konkrētajam modelim ir ethernet ieeja.

Labots - kpcz
Link to comment
Share on other sites

Un kaa ir ar skaneri? Ir iespējams skanēt caur tīklu? Konkrētajam modelim ir ethernet ieeja.

Skeneris man nav iebuuveetais, bet nu tas ir jaaskataas softiski..vieniigi ko tu vareetu tas ir caur tiiklu drukaat gan...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

brother ir ok, askatietis pa cik var dabuut no ebay alternatiivaas kraasas :), vieni no retajiem aparaatiem kam 3 gadu garantija, tas arii labi, shis modelis labs ka vinjam ir adf, liidz 15lpp laikam bija, pailgs iesleegshanaas laiks, bet visaa visumaa labs.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

manuprāt tintes printeri ir galīgi garām.es izvēlētos lāzeri.taču ja firmai navdas daudz un nav kur likt tad nu var arī pirkt vienalga ko.

 

brother labs????ga ga.man te viens mētājas,kādam nevajag???konkrēti models mfc-3420c mainu pret bezvadu peli.problem hardware,nedrukā sarkano tinti jo galva sažuva+nolūza vāka enģes....

varu iedot līdz divus jaunus sarkanos kārtridžus,kārtrīdža cena 9ls.beidzās tinte mērkaķa ātrumā,necieš pašpildītos kārtridžus.

galvas maiņa 70ls

2gadi vecs,divas reizes mainīta galva.

 

fax,melnā druka un skaneris kopētājs strādā no problems.....

Link to comment
Share on other sites

Tiek lietots 820 brothers, pavecs modelis bet maksā zem 200 ls, jāsaka laba manta viena cilvēka birojam, ļoti viegli uzpildīt tinti pašam un galvenais ka daudz var iepildīt, vienīgais mīnus skaļums printējot un pārtrauc darboties viss ja tinte tukšā, vienreiz pat tika pie lielas pārsprieguma, ka viss pelēkos dūmos nokūpēja, tika apmainīts tikai barošanas bloks un viss strādā.+ vēl ir wifi iekšā

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...