Jump to content

dator speeles izveide !


Guest aGue
 Share

Recommended Posts

No veikalu plauktiem ?

 

emoticon-0174-bandit.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    9

  • ElbruS

    7

  • Konstatators

    8

  • usins_pacina

    6

Robertinsh

internets ir domats lai par netaustamaam lietam nevajadzeetu maksaat .

es pieljauju k auzrakstiju kautko tizlu bezmiega rezultaata , es gribeju teikt ka kaada jeega pirkt kautko ja to var novilkt? es saprotu kad perk piem , speeles orgjinalas tad var spelet neta ar cd-key , bet vaitad 3d programam ar r kautkadas taadas fi6kas?

Link to comment
Share on other sites

Šas atrausies no adminiem, vecais. :mrgreen:

 

Vai no Veļa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Kāpēc idioti pērk autiņus? Var tak vienkārši nozagt un miers.

Sliktākajā gadījumā izveikt kādu afēru un izkrāpt caur ebay, bet PIRKT? Kāpēc pirkt, ja var nozagt ?

Un kurš tad pērk datoru?

Visi iet uz veikalu, sagaida brīdi ka pārdevējs pagriežas uz otru pusi un grābj ciet.

 

Un softs NAV netaustāma lieta.

Koderi tai netaustāmajā lietā iegulda ļoooooti daudz laika.

Softs tev piedāvā iespējas... un softs ir taustāms..

Cik tupam jābūt lai nesaprastu tik pašsaprotamas lietas ?

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Robertinsh

Tu traks esi vai šitādas lietas runāt!!!

Tad tev liekas, ka tā programma no mēness ir gatava jau nokritusi?

Tak cilvēki ir mēnešiem sēdējuši lai izveidotu tās progas un tā kā par padarīto darbiņu kāda kapeika viņiem tomēr arī pienākas...

Ir taču tāda lieta, kā intelektuālais īpašums!

Link to comment
Share on other sites

Tak maksas softiem prasa Serial numurus, kurus iegūst, nopērkot šo softu.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja tu dari nesmuki, tad labi apdomā vai ir labi tā nesmuki darīt. Un ja citādi darīt tu negribi vai nevari, tad turi mēli aiz zobiem un napļurksti apkārt pasaulei savu greizo taisnību. :|

 

Vot i daigralsja...

Link to comment
Share on other sites

es neteiktu, ka stulbu spēli ir grūti uzprogrammēt. flash ir ideāla spēļmantiņa šādu wannabe game developers rotaļām.

Link to comment
Share on other sites

luudzu pasakat kaadas valodas un kaadas programmas nepiecieshamas lai izveidotu primitiivas speeles

Veli, redzi tekstu "PRIMITIIVAS SPEELES"?!

Mana pirmā programma bija "akmens šķēres papīrīts" - SPĒLE, pilnībā text mode, bet SPĒLE! Paskālā taisīju.

Drīz pēc laiciņa uztaisīju čūsku kaut kādā DOS grafiskajā vidē. Ar visādiem saviem papildinājumiem (piemēram, čūska ik pa laikam "nokārtojās" un kļuva īsāka :) ).

Primitīvām spēlēm nav vajadzīgas lielas programmēšanas zināšanas vai zināšanas par kaut kādiem 3dmax, flash, utt...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

internets ir domats lai par netaustamaam lietam nevajadzeetu maksaat .

atljausjos pat nekomenteet sjitaa kadra sapraata speejas....

 

ja nu tomeer jams kaadreiz saduusjosies uz vistas smadzenju implanteesjanu tad varu paskaidrot

 

internets ir domaats informaacijas apmainjai un tika!

ja prot mekleet, tad var atrast praktiski jebkaadu informaaciju

patiesiibaa, cilvji, kuri padalaas ar savaam zinaasjanaam veic altruisma aktu, jo zinaasjanas par velti nenaak un iecept kautko sakariigu par kaadu teemu arii prasa laiku....

Link to comment
Share on other sites

JA ir interese izveidot kādu spēli, jāsāk ar specifikāciju: ideja + kā tas viss darbosies.

Instrumenti: progresīviem ļaudiem OpenOffice Text, bet ļoti piemērotas ir uz pusēm pārlocītas A4 lapas ar zīmuļiem un pildspalvām.

 

Manā pirmā spēle bija no žurnāla (BASIC) pārrakstīts Sokoban, kam vajadzēja adaptāciju ZX Spectrum parametriem.

Pirmā pastāvīgā spēle bija iekš ZX Spectrum BASIC kodētā "Jūras kauja": pāri ekrānam no labās uz kreiso pusi brauc 2 kuģi un zemūdene (zemūdene prot ienirt un izpeldēt citā vietā). Es ar džoistiku tēmēju un gremdēju. Stils? - Arcade.

 

Nākamā spēle bija skolā uz BK noskatītās spēles "KLAD" klons iekš Z80 asemblera.

/* tas viss notika 11.-12. klasē. Datoru iegādājos tikai 11. */

Link to comment
Share on other sites

Photoshop, starp citu, nemaz tik daudz nemaksā. Vienai kārbai bija kaut kādi daži simti latu tikai. Ja ar to pelna naudu, ātri atmaksājas. 3D Studio Max gan jau būs vairāk - ap 1500-2000Ls. Maya savukārt maksā jau ap 4000Ls.

Link to comment
Share on other sites

Padre(FMF)

NEVAJAG apcelt nabaga cilvēku...

 

Neko nezinot par programmēšanu, kko uztaisit var ar to pašu FLASH un GameMaker..

Tiri interesantas lietas var panākt ar levelu/screnario editoriem jau gatavām spēlēm..

HL un Quake ir pieejami resource editori, kas lauj pamainit speeles izkatu..

Cossacks:EW ir Scernario/Map editors ar trigeriem, eventiem utt..

 

Lai flashā uztaisitu spēliti "Uzmini, skaitli" pietiks paris vakarus pasedet pie manualiem...

Lai paskālā uztaisitu čusku ari nevajag pārāk trakas zināšanas, domāju, ka pēc 2 - 3 menesu mācisanas to var izdariit..

 

 

, BET

lai uztaistu 3D spēli, kur var lekt un šaut, uz sava dzinēja, vajag 10+ gadiem ilgi krātas programmēšanas zināšanas... komandu no vairakiem cilvekiem..

Link to comment
Share on other sites

baa velis dedzina .... ar nevaldaamu jaudu

 

palasot to pashu MS hero BG beerniibu, var meeginaat atkaartot vinja experimentus ar desaam

speele ar daudz maz elementaaru logisko matricu (uz vienas lapas uzrakstaamu)

 

ja cilveeks saak ar logisko matricu un tad studee valodu lai matricu paarveerstu kodaa - nemaz tik slikti

 

taadi vingrinaajumi kaa paariet paari ielai utt utjp tikai liidzees shajaa celjaa

 

nu kad nokljuus liidz kugjiem vai kaa tad jau var teikt ir profis....

 

a tu saki bez priekshzinaashanaam nevar uztaisiit - var uztaisiit var tik jaazin ko taisiit ... ja saaks ar doom4 tad buus vaaks ;-)

Link to comment
Share on other sites

:-?

Velis attieksme ir pārāk krasa, kaut šoreiz taisnība, BET topiku iespējams lasa arī kāds apzinīgs pokemons un ja nāk tāda attieksme, tad varbūt zaudējam kādu labu nākotnes koderi.

 

Arī es kādreiz pamatskolā sapņoju par spēlīšu rakstīšanu :D pēc augtskolas sapratu, ka citas lietas man tuvākas un neko sarežķītāku par pacal kafijas automātu un C+ PONG nav pacietības un intereses rakstīt....

 

Ja e toreiz pamatskolā būtu saņēmis tādu attieksmi, varbūt pat pie IT klāt nebūtu ķēries, bet tagad esmu atradis savu lauciņu datortīklos un man tas patīk

Link to comment
Share on other sites

Ja e toreiz pamatskolā būtu saņēmis tādu attieksmi, varbūt pat pie IT klāt nebūtu ķēries

Pie kā tad Tu būtu ķēries klāt?

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Jūs, god. pilsoņi, vispāriniet un pilnīgi ne pa tēmu attiecināt manus vārdus uz sevi vai uz vēl nez ko.. tai pat laikā ES runāju pa konkrētu cilvēku.

Jejbog.. tak paskatieties viņa postus. Tur ir pilnīgi skaidrs ka mūsu priekšā ir topošais aitu gans nevis koders.

Link to comment
Share on other sites

Veli, visu salmu kulšanu nelasīju, bet uz pirmo postu atbildi jau uzrakstīju.

 

Žēl, ka esmu aitu gans... :D

Link to comment
Share on other sites

Pie kā tad Tu būtu ķēries klāt?

:D Nu šobrīd jau vairs grūti iedomāties, bet bērna psihe ir daudz ievainojamāka, tāpatās, kā šī pavediena autors.

Lai jau apņo, ka tūliņ savu CS uzrakstīs pat aptuveni neapzinoties, kas un kā ir programmēšana un ko tā ēd brokastīs, bet varbūt no viņa sanāks telekomunikāciju inženieris, sysadmins vai cits IT speciālists nevis traktorists :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest RapTer
Jūs, god. pilsoņi, vispāriniet un pilnīgi ne pa tēmu attiecināt manus vārdus uz sevi vai uz vēl nez ko.. tai pat laikā ES runāju pa konkrētu cilvēku.

Jejbog.. tak paskatieties viņa postus. Tur ir pilnīgi skaidrs ka mūsu priekšā ir topošais aitu gans nevis koders.

'

 

 

Nezvai CilveekamKautkas Sanaak Ja Vinjam Teiks Preteejo, Tu drizak pasliktini Cilveeka Pashverteejumu ( balstoties un redzeetaa ieprieksheejos postos...)

 

----------------------------------------------------|

 

ja vareetu tad paliidzeetu, bet pats veel C++ macos :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bērzs

Ja cilveeks nav ar to saskarries un vienkaarshi grib pamegjinaat kaa tas ir, programmet , tad visvieglaak buus saakt meegjinaat ar javascript speeles uztaisiishanu.

Nav vajadziigs neko instaleet, vienkaarshi uztaisi a.html failu ieraksti kodu un atver sho failu ar interneta paarluuku.

 

Lai nebuutu jasaak pilniigi no nulles varu iedot vienkaarshu kodu, kuraa var vadiit kvadraatinju.

Lai kodu palaistu, saglabaa to a.html failaa un atver to ar paarluuku.

 

<html>
<head>
<script>
var vx=0;
var vy=0;
var x=100;
var y=100;
function $(a){return document.getElementById(a);}
function keydown(e) {
 var code;
 if (!e) var e = window.event;
 if (e.keyCode) code = e.keyCode;
 else if (e.which) code = e.which;

 if (code==37){vx=-1; vy=0;}
 if (code==38){vx=0; vy=-1;}
 if (code==39){vx=1; vy=0;}
 if (code==40){vx=0; vy=+1;}
}
function timer(){
x=x+vx*5;
y=y+vy*5; 
$('box').style.left=x+'px';
$('box').style.top=y+'px';
t = setTimeout("timer()", 100);
}
</script>
</head>
<body onkeydown="keydown(event);">
<div id="box" style="position:absolute; width:10px; height:10px; background:#88a"></div>
</body>
</html>
<script>
timer();
</script>

 

Bez tam googlee zem atsleegas vaardiem "javascript games" var atrast daudz dazhaadus piemeerus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...