Jump to content

Atsauksmes par Canon Pixma MP600


gintons
 Share

Recommended Posts

Ir doma pirkt jaunu multiiekārtu. Kā ir ar šo aparātu - Atsauksmes par Canon Pixma MP600?

cik maksā krāsas patronas un cik teksta lapas var izprintēt? Kādas kopējās atsauksmes?

Link to comment
Share on other sites

Gada laikā no pārdotajiem ~100 šāda veida modeļiem problēmas nav bijušas (nav nākuši atpakaļ uz garantijas remontiem). Aparāts ir OK, priekš home!

Link to comment
Share on other sites

Priekš mājas arī vajag. Netaisos pirkt, 3 dažādas iekārtas. Nav man mājā ofiss lai tā darītu.

mmc, vari uzrakstīt, cik šitam maksā krāsas patrona?

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Ir. labi drukā foto (vajag labu papīru), labi skanē... savā ziņā price/perfomance labākais variants (no kanona). HP/Epson kaut ko līdzīgu var piemeklēt.

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos.

 

Pats lietoju šo konkrēto modeli jau gandrīz gadu. Neteikšu ka pārāk intensīvi, bet esmu nomainījis tikai melno un vienu no krāsainajiem kārtridžiem. vēl 2 krāsainie tūlīt būs jāmaina Kārtridžus pirku xnetā pa 9,40 Ls/gab. Īpaši lētāk neesmu redzējis. Kopumā ar aparātu esmu vairāk nekā apmierināts - ļoti laba drukas kvalitāte un ļoti ekonomisks. Labs skaneris. CD/DVD matricu apdruka. Kopēšana.

Ekonomiskumu nosaka tintes piliena izmērs, ja pareizi atceros šim modelim ir 2pl. HP ar saviem 6pl var iet atpūsties.

Vienu lietu gan gribu uzreiz teikt - lieto tikai oriģinālos canon kārtridžus, pretējā gadījumā var viegli nokaut drukas galvu (pašam bija tāda pieredze ar iepriekšējo Canonu), kuras cena sastāda praktiski jauna printera cenu. Par izdrukas kvalitāti un tintes ekonomiju pat nepieminēšu.

Link to comment
Share on other sites

Arī lietoju šo aparātu un viss ir ideāli! Vienīgi viena komplektā esošā tintes kasete bija gļukaina un pēc laiciņa uzrādījās kā tukša, lai arī varēja redzēt, ka tur vēl bija daudz iekšā, bet tā bija tikai kasetes vaina... Skenē un kopē ātri. Patīk arī ķipa "silent" režīms, kad var uzlikt, lai netrako tik ļoti un drukā lēnām un klusu :)

Link to comment
Share on other sites

Bet ar to skaneri var noskanēt, piemēram, roku? vai arī tikai A4 lapas?

Un kādus diskus var apdrukāt? Parastos vai kādus īpashos?

Link to comment
Share on other sites

Bet ar to skaneri var noskanēt, piemēram, roku? vai arī tikai A4 lapas?

Un kādus diskus var apdrukāt? Parastos vai kādus īpashos?

 

Droši vien ka locekli arī var noskanēt, tikai nav bijis vajadzības. Bet tu varētu pamēģināt un iepostēt rezultātu :mrgreen:

Apdrukai der diski, kas ir marķēti kā Photo printable

Link to comment
Share on other sites

ASV visvairāk skeneri un kopētāji tiekot salauzti jo cilvēki mēģina kopēt savas ķermeņa daļas. Varbūt, ka viņi tur ar visu masu gāžas virsū?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

darbā nopirkām MP610, nu dikti jau kruts. Tintītes nāk no Canon IB servisa 8 Ls ar PVN iekšā.

Kavlitāte rullē, foto ļoti kvalitatīvs (nu ja papīrs OK), disciņus arī aptaisa dikti skaistus!

Tinta apēdās samērā lēni. (lapās nepateikšu)

 

rekomendēju!

 

HP krāsainie kaut kā neiet pie sirds, mēdz gļukot visādi...... un viņiem lielākoties nāk krāsainā tintīte vienā pakā, kas nav īpaši jauki.... Pixmai - izbeidzas viena krāsiņa tad arī vienu vietā nopērc. Tas rullē.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Canon mp-600 ir izcili labs viņš man nokalpoja gandrīz gadu.Es pats pildīju kārtridžas 8-9 reizes tātad ietaupīju apm.320 ls. Es nezinu nevienu citu aparātu kas tik ilgi izvilktu ar krutkām līdz nobeidzās galviņas sprauslu čips. Canons vairs neatpazīst drukāšanas galviņu.Bet ir jau parādījušās alternatīvās kārtridžas JETLINE ar visu (w/o chip) cli-8 maksā 2,00ls. pgi-5 maksā 2,50ls. Tātad vairs pašam nebūs jāpilda kasetes!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ir man MP600 - teikšu tikai labu. Patīk tas, ka ir CD/DVD apdrukātājs. Tinti ļoti viegli uzpildīt. Iekš eBay var arī ne-Canon kartridžus nopirkt - pilns komplekts, tobiš - 5 kartridži - ir 10 Ls ar visu sūtīšanu. Ir tur arī CISS (nepārtrauktā padeve) risinājumi nopērkami šitam aparātam, ja mega apjomus grib drukāt. Vārdu sakot - es i apmierināts :) Lietoju apmēram gadu.

Link to comment
Share on other sites

MP600 vairs nav dabūjams, kopš parādījās MP610. Pašam tāds ir, esmu ļoti apmierināts. Var apdrukāt arī CD, un lapas uz abām pusēm.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...