Jump to content

Printeris Uzlīmēm


True
 Share

Recommended Posts

Meklēju printeri, ar kuru varētu printēt uz glancēta līmpapīra. Par papīriem neko nezinu, bet nu ceru, ka kaut ko varēsiet ieteikt. Paldies par uzmanību.

Labots - True
Link to comment
Share on other sites

Kā tad - jebkurš! Pamēģini uzlīmju papīru izlaist cauri lāzerniekam. Esmu cīnījies ar sekām pēc tam un negribu to piedzīvot vēl kādu reizi.

Vienīgais risinājums - labs tintenieks, vēlams ar tintes žāvēšanas galviņu.

Link to comment
Share on other sites

Kā tad - jebkurš! Pamēģini uzlīmju papīru izlaist cauri lāzerniekam. Esmu cīnījies ar sekām pēc tam un negribu to piedzīvot vēl kādu reizi.

Vienīgais risinājums - labs tintenieks, vēlams ar tintes žāvēšanas galviņu.

 

Varbūt varētu ieteikt kādu modeli un arī papīru?

Link to comment
Share on other sites

Skaties kam tas papīrz uz ko Tu taisies drukāt ir paredzēts! :) Ja tintes drukai - pērc tintenieku. Man liekas ka būtu OK Canon vai Epson. No lāzeriem es domāju ka labākais variants būs HP. Modelis atkarīgs no paredzamā drukas apjoma, utt

Vispār šo jautājumu konkrētāk labāk ir apspriest veikalā, izdomājot kādos apjomos tiks drukāts, lai nebūtu pēc tam pārsteigumi, ka printeris nevelk!

Lāzernieks drukā uzlīmes OK, ja ieliec pareizos ietatījumus, un ja uzlīmes ir paredzētas ne tintei bet tonerim! Tas pats kas ar plēvēm! :)

Link to comment
Share on other sites

Apjoms varētu būt ap 200~ loksnēm mēnesī. Uzlīmes tiks izlīmētas ielās un budžets varētu būt 100ls robežās.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau uz līmplēvēm drukā ar ploteriem vai sietspiedi, bet nu tas tā... :roll:

Link to comment
Share on other sites

printēt uz glancēta līmpapīra.

Kādu tad tev to papīru īsti vajaga? Ko tu uz viņa taisies drukāt un kādiem mērķiem paredzēts?

Link to comment
Share on other sites

Lazerniekam nav ne vainas. Hp 4100 jau ceturto gadu drukaa uzlimes ~50 a4 dienaa. Protams melnbaltas, un protams tas neieklaujas tavos 100ls.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja budžets ir 100Ls robežās, ta varbūt labāk pasūtīt lai kāds Tev tās izdrukā... :) Tipa reklāmdrukā vai kādā tml kantorī. Man domāt ka ar tādu budžetu būs grūti ko labu nopirkt! Vai arī var pirkt kādu ziepjutrauku tintenieku pa pārdesmit latiem, tintes pildīt... nobeigt, tad nopirkt nākamo, utt... :)

Link to comment
Share on other sites

ko cepas??? Printerīti ņem tādu kuram tinti pildīt lētāk. Es nakļ kādreiz drukāju uz canon IX3000 ja nemaldos vai kaukā tā, ekonomiski un kvalitatīvi. apapīru, aizčāpo uz ģertrudes ielu uz latvijas papīru un saku šitā: "Glancēto uzlimju papīru" - tik nesajauc...

Link to comment
Share on other sites

Veči - nu nevar uz līmplēves izdrukāt ar lāzernieku, nevar. Pats esmu maketētājs jau 5+ gadus, un uzlīmes esmu taisījis ujjjj ku daudz (teiksim, no zināmākajiem piemēriem - Kulka un L&T Hoētikas nakļenes, kas rotā gandrīz visus Rīgas un Jelgavas musarus ir mans roku darbs :D). Ja mazāk par 3 krāsām, tad drukā ar ploteri. Ja pilnkrāsu nakļenes, tad ar sietspiedi.

Link to comment
Share on other sites

Pauli - jomajo - pirmoreiz redzu, ka tie štruntiņi ir TIK dārgi.. :shock: Ar šitādiem savulaik iekš datorservisa svītrukodus drukājām garantijas remontam. Bet nu tas tāds portatīvāks bija.

 

P.S. šitais štrunts, btw, arī strādā uz plotera principa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
roliss

Piedodiet par mironja kustinaashanu, bet ir nepiecieshams leets tintenieks ar ko vareetu drukaat uz glanceeta liimpapiira, kaads varbuut var kaut ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...