Jump to content

Philips 26PFL7532D/12


Xirx
 Share

Recommended Posts

Labs vakars,

 

Tā kā štukojos, ka vajadzētu citu TV.

Tā kā esmu Philips fans, tad atradu virsrakstā minēto.

Apraksts ir šeit.

 

Jautājums ir tāds - vai Latvijā ir jēga no DVB-T uztvērēja? Šamajam tāds esot...

 

Vai ciparu TV uztvērēja esamība nozīmē, ka, piemēram, Baltcom ciparu televīzijai nevajadzēs dekoderi?

Vai arī tas ir kā savādāk?

 

Lūdzu domas no tiem, kam šāds jau ir, vai arī no tiem, kas strādā šajā jomā.

 

Paldies,

Labots - Xirx
Link to comment
Share on other sites

Tas DVB-T tuneris noder, jo digitālā TV jau kādu laiku ir uztverama. Man piemēram, atrodoties Jelgavā, analogo TV5 rāda ar sniegu, digitālais variants ir krietni labāks. Tiesa gan, pie normālas kvalitātes analogā bilde ir patīkamāka. Kas attiecas uz baltkomu, cik zinu tad it kā der, bet kaut kas tur nedaudz jāpārveido.

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka sapratu.

Man šobrīd ir kabelis - Baltcom analogā - tad sanāk, ka man tas uztvērējs pagaidām galīgi vienalga, vai viņš ir, vai nav....

Oponējiet, ja tā nav... :)

Link to comment
Share on other sites

32" opciju esmu apsvēris, bet tad, manuprāt, skatītājam stabili jāatrodas vismaz 3 metru attālumā no ekrāna, lai neredzētu graudu, kā arī izsmērējumus. Man tie drīzāk ir 2-2.5 metri, nekā 5.

 

Tūlīt pameklēšu cilvēka redzes leņķi, lai visu ekrānu varētu vienā skatienā aptvert.

Link to comment
Share on other sites

Man ar likā ka 32" būs par daudz un gribēju 26, bet nenožēloju, ka paņēmu lielāko, un skatos ar no 1 līdz 2,5 metriem, ir ok. Ja pieslēdz kā monitoru tad ir vispār ok.

Labots - rashns
Link to comment
Share on other sites

Hmm, paskatījos ātri, ko tante Gūgle par to saka.

 

Sanāk, ka 26" attālums no ekrāna līdz skatītājam ir 3.3' līdz 6.5', bet priekš 32" - 3.8' līdz 7.6'.

Tas ir attālums, kurā var labi atšķirt detaļas.

Tas gan ir domāts HDTV, kur ir daudz vairāk līniju nekā 'tradicionālā' DVD vai DivX, nemaz nerunājot par kabeļtelevīziju.

Nemaz jau tā katru vakaru DVD filmas netiek lūrētas, diezgan daudz jau arī parastais TV, kas pa Baltcom kabeli pienāk.

 

Nu tā kaut kā...

Link to comment
Share on other sites

Praktiski neviens jaunais teļuks labi nerāda analogo TV, tā kā digitālo uztvērēju vajag noteikti. Man grūti pateikt, kā var plakano televizoru skatīties no tuva attāluma, jo visas LCD nepilnības ir ļoti labi saskatāmas, bet par gaumi jau laikam nav ko strīdēties. Tagad jau ka tik bilde lielāka un pofig ka visiem cilvēkiem "varžu ģīmji", toties 4:3 bilde izvērsta uz 16:9.

Link to comment
Share on other sites

pagaidām tikai philips māk izvērst 4:3 uz 16:9 tā, ka "varžu ģīmju" nav (aplis ekrāna vidū paliek apaļš, tikai tiek pastieptas sānu malas). kāds, gan jau ka tagad apstrīdēs, bet ne lietotājs, kas zin par kādu funkciju ir runa.

Link to comment
Share on other sites

pagaidām tikai philips māk izvērst 4:3 uz 16:9 tā, ka "varžu ģīmju" nav (aplis ekrāna vidū paliek apaļš, tikai tiek pastieptas sānu malas). kāds, gan jau ka tagad apstrīdēs, bet ne lietotājs, kas zin par kādu funkciju ir runa.

 

Nemuldies - Panasonicam jau sen taada fiicha ir. Pats izmantoju, vieniigi malas taadas kaa platlenkja objektiiva bildeetai bildei. :D

Link to comment
Share on other sites

nosauc tā panasonic-a modeli, lai varu paskatīties, kā arī uzraksti fīčas nosaukumu.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest markopolo

Man ir tāds TV! iepirku guļamistabai un kopš tiem laikiem dzīvojamā telpā 32" vairs neskatos.. tiešām ļoti labs aparāts...bet ne bez problēmām...

 

Tātad lūgums pēc palīdzības:

1.PHILIPS LCD ar iebūvētajiem DVB-T un to problēmām attiecību uz mūsu Testa DTV.... signāls it kā ir, bet kanālus vispār nesērčo...nezinu ko darīt, meklēju atbildes visādos forumos, bet nekā jēdzīga...

 

2. problēma. šim Philips 26PFL7532D ir 2x HDMI porti, es gribu pieslēgt laptopu, kuram ir tikai VGA pieslēgums... philips paredz datora pievinošanu caur DVI-HDMI kabeli, es mēģināju šo saslēgt ar DVI-VGA štekerīti, bet diemžēl nekas nesanāca....

Link to comment
Share on other sites

jebkuram Philips tv ar iebuuvetu DVB-T jaauzliek valsts vaacija un veelreiz palaist auto mekleetaaju visu kjers, ko spees

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfenstein

Hmm, paskatījos ātri, ko tante Gūgle par to saka.

 

Sanāk, ka 26" attālums no ekrāna līdz skatītājam ir 3.3' līdz 6.5', bet priekš 32" - 3.8' līdz 7.6'.

Tas ir attālums, kurā var labi atšķirt detaļas.

Tas gan ir domāts HDTV, kur ir daudz vairāk līniju nekā 'tradicionālā' DVD vai DivX, nemaz nerunājot par kabeļtelevīziju.

Nemaz jau tā katru vakaru DVD filmas netiek lūrētas, diezgan daudz jau arī parastais TV, kas pa Baltcom kabeli pienāk.

 

Nu tā kaut kā...

tu bish kautko jauc-ja ir hd materiaals-tad to var luureet kautvai no 1cm ataaluma-parastai analogai tv gan no 32" ataalums kuru es iesaku ir apmeeram vismaz 3 metri.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...