Jump to content

DVD Player


laub
 Share

Recommended Posts

Baigais Janka

Ņem Philips vai Pioneer, kas atbalsta DivX, un labi būs - par šitiem vismazāk sūdzību dzirdēts.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tu esi redzējis stacionāro aparātu, kurš nespētu atskaņot DL? Ja Tev DivX nevajag, tad vēl vienkāršāk :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Ja esu, mans patreizejais LG nelasa DL diskus ko es pats uz kompja ierakstiju. Manuprat nesen tikai saka rakstit pie specivikacijam ka atskano dvd-+dl

Labots - laub
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Khm, nu mans vai 3 gadus vecais Kiss lūznis lasa manus +R DL bez problēmām. -R DL gan neesu provējis :) Nu tad jāņem ripa līdzi uz bodi, lai var noprovēt :) Jebkurā gadījumā - es par Philips vai Pioneer. Par konkrētiem modeļiem - ta jau kāds viņu lietotājs var pateikt, lasa vai nē...

 

Nu, vari šite paskatīties - http://www.videohelp.com/dvdplayers

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, arī mans XORO HSD4000 lasa DL diskus(pašrakstītus), bet tam jau arī ir 2 gadi :-D

Link to comment
Share on other sites

Oriģinālie diski VISI ir dual layer, tādēļ domāju ka Tavam LG nav problēma ar DL kā tādu bet ar konkrētu formātu +R vai -R. Parasti -R ir labāk savietojams ar stacionārajiem atskaņotājiem.

Link to comment
Share on other sites

parasti ieteicams uzlikt, lai tam DVD ko ieraksti booktype būtu DVD-ROM.. tad gandrīz 100% lasīs.. domāju vaina nav aparātā, bet gan diska ierakstīšanas paņēmienā.. :)

Link to comment
Share on other sites

Jaunajiem visiem būtu jālasa DL, skaties specifikācijā, vai jūzeru atsauksmēs iekš http://www.videohelp.com/, bet tur pa retam mēdz būt neprecizitātes...

 

 

P. S. Mans 2002 gada sākumā pirktais LG DV5822P lasa DL+

Link to comment
Share on other sites

Meginaju tikai vienreiz janoperk bus gan - gan + un jaieraksta, parasti izmantoju NERO-DVD data-taisu folderi VIDEO_TS-pievienoju velamos failus.

Link to comment
Share on other sites

iekš NERO jāņem DVD-Video, nevis DVD-Data... tad jams automātiski DVD uzliek pareizo booktype.. un nav problēmu iekš stand-alone player`iem..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...