Jump to content

DVD pleieris ar xvid divx un usb


Guest BenZ
 Share

Recommended Posts

vai ir kaads dvd pleieris kas atbalsta sho visu un ir cenu kategorijaa liidz 100ls?

 

Pieziime: nekaadus xoro, nash utt. suudus nepiedaavaat! savu muuzhu uz taadiem virsuu neskatiishos. gribeetu pionieriiti bet var arii kautkaadu samsung vai kautko taadu.

Link to comment
Share on other sites

man ir nu jau pavecs Philips DVP720SA, kas lasa gan divx, gan xvid, lai gan instrukcijā philips-am par xvid nekas nav teikts. tā ka, gan jau arī pioneer tos lasa. par xvid neraksta, droši vien tāpēc, ka xvid ir "tautas formāts".

vajag veikalā izmēģināt visus formātus un tad būs skaidrs. pirms sava atskaņotāja iegādes kautkur internetā savulaik nopumpēju testa disku visādiem divxiem un xvidiem. pamatā visu rādīja.

Link to comment
Share on other sites

pirms nomira nasn,iegādājot philips`u.it kā rāda visus formātus.nopirku pa 59 latiem.mūsdienās gandrīz visi playeri rāda visus populārākos formātus.protams,vajag ņemt tādu,kam ir multizonas,lai nav čakars ar oriģinālo disku reģionu kodiem.

Link to comment
Share on other sites

a kas vainas XORO? :) pašam ir XORO 8410.. atskaņo gandrīz visu ko vien var ;) vismaz tas, ko tu vēlies ir.. divx,xvid,usb,card reader utt..

Link to comment
Share on other sites

pirms nomira nasn,iegādājot philips`u.it kā rāda visus formātus.nopirku pa 59 latiem.mūsdienās gandrīz visi playeri rāda visus populārākos formātus.protams,vajag ņemt tādu,kam ir multizonas,lai nav čakars ar oriģinālo disku reģionu kodiem.

 

Daargaakais gals neraada :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ
a kas vainas XORO? :) pašam ir XORO 8410.. atskaņo gandrīz visu ko vien var ;) vismaz tas, ko tu vēlies ir.. divx,xvid,usb,card reader utt..

jau no xoro nosaukuma vien nelabi metas, un jau pat te pat forumaa esu dzirdeejis ka daudz probleemas ar to shitu...

Link to comment
Share on other sites

lietoju jau mēnesi.. problēmu nav bijis.. tikpat labi arī tam pionierim var būt problēmas.. ne jau firma norāda uz to kuram vairāk gļuku..

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

da nu xoro kautkaads kiinieshu friiks ir. pasaki kursh normaals cilveeks paardotu plerieri pa 45ls kas ir labaaks kaut pa taadu kas ir 70ls veetrs...

Labots - BenZ
Link to comment
Share on other sites

Viesiem xoro , nash, philips, sony, utml dvd pleeri visi ir ķīniesu, un ir ražoti vienā no 3 ražotajiem, atšķirās ar dizainu korpusu, pie tam lētā gala ražotāji jaunas fīas piedavā pirmie, jo paši ir to aparatu īstenie radītaji

Link to comment
Share on other sites

Man ir pa 25Ls Techwood (Itkā ražots ES)Bet neticu

Askaņo visu arī Dvix. Xvid, un dažus mpeg, mpg failus, Bildes atpazīst Jpeg formātā

Filmu ierakstu vienkārši kā data un dvd player atskaņo

Kālpo jau 7 mēnešus

Link to comment
Share on other sites

Pirku šo pirms ziemasvētkiem Maxima tākā ineta var nebūt aizstaigā uz maximu gan tur būs kāds lēts sūds kas atskaņo visu.

Latvijas veikalos neatradu re ku viens links kāds viņš izskatās un ko atskaņo

šeit

 

Man pat ir funkcijas kas ir ar Jautājuma zīmi piemērām Komponens progresszív (YPbPr) man ir kompozītu izeja ar progresīvo skanēšanu

Labots - rikis15
Link to comment
Share on other sites

Man ir Panasoni S42. Ir bijuši diski ko neatskaņo un baigi izvēlīgs pret disku kvalitāti (acmes nepatīk). Normāli sakompresēti divx/xvid iet. Ja gribi skatīties lētus diskus ar apšaubāmu kvalītāti, tad pērc "a la maxima" pleijeri.

Link to comment
Share on other sites

ar tādām prasībām skaties uz philips pleijeriem. man viens 4 vai pat 5 gadus vecs philips lasa visu websh1tu gan divx xvid gan dvd ar visniespējamākajām f-cijām. ir visas vajadzīgās izejas. diemžēl nekodē dts vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

ok un kaa lai es zinu vai tas pleieris nem divix vai nee? nekur nevienaa lapaa gandriiz nekad neesu redzeejis uzrakstu ka nem divx :@

Link to comment
Share on other sites

ok un kaa lai es zinu vai tas pleieris nem divix vai nee? nekur nevienaa lapaa gandriiz nekad neesu redzeejis uzrakstu ka nem divx :@

 

Tieši par kuru playeri tu runā?

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

paldies paldies paldies marcisB :)

 

ok itkaa tad jau noskatiiju. ja nav tas usp tad iztikshu. bet ko sakat par shito? : Samsung DVD-P375. ja ir kautkas ko man vaidzeetu zinaat kaapeec lai nepirktu sho tad sakiet. bet man liekas ka norm

Link to comment
Share on other sites

es lietoju Pioneer DV-600AVK. nenozjeeloju pirkumu nevienaa briidi.

atskanjo DivX,JPEG,MP3,MPGE4,AVI,WMA,DVD,SACD...

pagaidaam visas filmas un klipus ko esmu skatiijies - viss iet

galvenais ka ir arii USB. cena - no 70ls

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš
jau no xoro nosaukuma vien nelabi metas, un jau pat te pat forumaa esu dzirdeejis ka daudz probleemas ar to shitu...

dzirdējis un jau kladzina, ka shits

BenZ, Queenz un kā tevi tur vēl, pietiek bērnudārzu taisīt

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

pēc visiem NASH, XORO un pirmais biju uberkruts SONY, kas lasija tikai Orģinālos diskus - nesen nopirku HDD DivX Player (caur eBay, jo pie mums tādus vēl neatradu - mož tagad ir) - ieliku 160GB cietni (bišku par lielu, jo jāformatizē FAT32, a tas akceptē tikai 4 partīcijas un līdz 32 GB - līdz ar to >20GB lieki :))) turklāt arī nav vajadzības pēc tik liela HDD, jo tās pašas pieejamās 4 partīcijas ar 30 GB izmēru grūti ar DivXiem piebāzt - pēc tam grūti pārskatīt... lasa praktiski visu, DVD (.vob) failus ieskaitot, USB protams arī ir - no PC iekačāju HDD Playerī un tad pie TV klāt - parādās 4 HDD partīcijas kur katra dalās 4 Daļās: Foto, Video, DVD, File - tajos automātiski samet failus atkarībā no formāta... īsti nezinu ko viņš met FILE sadaļā - laikam to ko pats nesaprot - tipa Exceli un Wordu :)) - jo kaste reāli izskatās kā ārējais HDD .... Tikai traucē nedaudz ka HDD dūc un jārauj TV kabelis no televizora laukā , jo tas dod traucējumu.... Cena bija 35$ par plejeri un ATA HDD 160GB tepat M79 pirku...

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kas noliedz jebkurus brendus, sak Rimi noname pleijers labāks un tāpat viņus visus vienā vietā taisa...

Tā īsti nav. Ir normāli brendi un uzpūsti brendi. Uzpūstie brendi dzīvo tikai uz vecās slavas rēķina, principā prasot naudu tikai par savu vārdu (tiem kuri ir redzējuši Orgazmo - es esmu kruts! Kāpēc? Es esmu Sančo! Vai tu esi Sančo? Neesi? Tad tu neesi kruts!), normāli brendi piedāvā kvalitatīvus produktus. Un par tiem lētajiem pleijeriem - var ielikt DVD pleijerī plastmasas lēcu un var ielikt stikla, var ielikt lētu un var ielikt labu. Noname ražotāji ekonomē uz visu kur vien var ekonomēt, ja kaut ko var nelikt - neliks. Standartam atbilst līdz ar nagiem... Normāls ražotājs ieliks ij salāgojošos kondiķus tur kur vajadzēs, gan arī normālas mikrenes un CAPus izejas ķēdēs. Protams paprasīs par to drusku naudiņas vairāk nekā noname bet tomēr mazāk nekā uzpūstais brends. Philips un Pioneer es par uzpūstiem brendiem nesauktu, Sony gan.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Par Sony kā uzpūstu brendu un grabažas ražojošu ražotāju par 100% nepiekritīšu. Pašam nu jau vairāk nekā 3 gadus vecs Sony atskaņotājs un tas rāda visu ko tam iebaro. Protams, ka Xvid neatbalsta, bet ar FourCC visu var atrisināt. Kopumā vispār nekādu problēmu. Taču sita tā liktenīgā stunda un tika iegādāts Xoro 8410. Kāds velns dīdīja izmest tos 60 lvl nezinu, bet labāk būtu naudu iztērējis alū. Nestabils, mehānika lēna, rāda, bet ... reizēm nerāda :) Negrib lasīt diskus un viss. Es teiktu ka no šitiem mēsliem vajag turēties pa gabalu. Būtu priecīgs ka varētu to atrikumu kādam pārdot, bet kam tādu vajag.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Gribeeju sho pacelt,

 

Mekleeju arii DVD playeri, jo vecajam XORO peec divu gadu lietoshanas kaut kas izbeidzaas, vairs nevar atveert vietu kur liekaas disks, nevar saprast kas pa lietu...mokken kaadam ir bijusi saskare un var ko ieteikt

 

Shobriid aci esmu uzlicis shim http://ff.lv/audio_video/dvd_players/Philips_DVP_5960

 

Varbuut kaadam ir kaads komentaars

Labots - eko
Link to comment
Share on other sites

Ņem tik ciet. Man līdzīgs modelis, tikai bez HDMI porta. Viss iet smuki. Lasa Xvid; DivX;MPEG;MPEG2;MP3;JPEG.

No flasha ari mierigi to pashu lasa. Pie tam viegli atblokeet (uztaisit par multizone). DVD diskus ar njem , gan orginalos, gan pashrakstitos.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

manuprāt vienīgais normālais pleijeris ir dators.

vienīgi neatbilst kritērijam līdz 100Ls.

un protams ne portatīvais.

un protams pieslēgts pie TV.

Link to comment
Share on other sites

manuprāt vienīgais normālais pleijeris ir dators.

 

Ļoti ērti skatīties videomateriālus, par kuriem nav jāmaksā autoratlīdzība. Kad/ja piegriezīs skābekli, dikti šaubos, vai labākais būs dators...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

cik esmu saskāries-xoro beidzas nost kā mušas.... Visuniversālākais dators +1. No fleškas neko labu neizspiedīsi.....

Link to comment
Share on other sites

ja kas, es joprojām meklēju DVD lasekli ar USB, kurš spēj DivX, Xvid, etc atskaņot no ārejā HDD. Cenā līdz 80Ls (aptuveni)

Link to comment
Share on other sites

Tiko paprovēju Philips DVP5980 , piespraust pie USB flešu un atskaņot kaut kādu filmu (nu nezinu kādā , bet kaut kādā Divx vai tamlīdzīgā formātā) . Un zin, ka iet bez aizķeršanās. Tad jau vajadzētu iet arī no ārējā HDD caur USB. Tik vajadzētu papētīt cik garu failu sarakstu uztur ( nu ja sakrāmē simts filmas, bet viņš , vārbūt spēj aptvert mazāk) . Kautkur es šim verķim biju lasijis par max. A tā aparāts pa pirmo , ar HDMI , 1080p . Arī multizonu (nu nulto zonu :) ) ieslēgt no pults ( tik piemirsu kāda taustiņu kombinācija bij jānospiež, bet to jau pateiks googles tante). Nu , jā cena arī patīkama kautkādi 56 ls. Nu domāju ka neko labāku arī nevajag . Eh nav pie rokas neviena ārējā HDD, tad varētu iekopēt to speciālo testdisku ( nu ir viens , fraņču razots uz 600 MB) , kur ir visi iespējamie formāti un pateiktu ar 100% garantiju.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Tā pat vien

Varbūt par vēlu, bet nolēmu padalīties.

 

Philips DVP5980 (HDMI, USB)

+ lasa to, ko man vajag

- tālvadības pults galīgi garām, gan vizuālā, gan praktiskā ziņā

- USB ir problēmas vai vispār neatpazīst flash atmiņas, kas lielākas par 2GB

- .avi disku ar apjomu līdz 700MB lasot mēdz bremzēt

Secinājums: nav iztērētās naudas (Ls 51.-) vērts

 

Nash no Rimi gastronoma (bez HDMI, bez USB)

+ lasa visu un strādā jau vairāk kā gadu

+ mikrofona ligzda un karaoke iespējas

Secinājums: Ieguldītos 18.- Ls atpelna godam

Link to comment
Share on other sites

jā, man arī Philips DVP5980 (HDMI, USB). ir USB ir problēmas. spraužu klāt 8gb usb atmiņu un reizēm uz to vispār nereaģē. labāk ja nekad nereaģētu, jo nekad nevar zināt, vai izdosies no 8 gb usb sparudņa, ko skatīties vai nē. vecais 512 mb spraudnis iet, kā smērēts.

8 gb spraudni tikai priekš pleijera pirku, bet še tev! būs jāaizstiepj uz garantijas darbnīcu, redzēs ko tie teiks.

jā, un vēl kas par lietu. man šķiet, ka atskaņojot mp3, skaņas līmenis nesakarīgi lēkā.

Link to comment
Share on other sites

Ir philips DVP 5980. lēto ķīniešu 8Gb flašu atpazīst bez problēmām. Neatceros, kad būtu atteicies ko lasīt. Uz slikti kodētām filmām citreiz parādās trepe, bet nav bijis tā ka ko nelasītu.

 

pirku jaunu pa dvacāru no jebaja.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...