Jump to content

OEM licenzes un jauna OS


spitaligais
 Share

Recommended Posts

Vēlos uzzināt kā tas ir?

 

Portatīvais- Acer Aspire 5520 ar Microsoft Vista Home Premium OEM licenzi apakšā.

Nedēļu atpakaļ nobruka OS, un nācās pārinstalēt.

 

Ieinstelēju no jauna diska, ievadu savu key'u, bet šis lamājas un piedāvā tikai Automated phone system, new key un citu.

 

Ko man tagad iesākt, lai man tas viss būtu legāli no juridiskā viedokļa?

It kā vajadzētu lasīt to key'u, un saprasties, lai gan īsti nesaprotu, kā tas notiek :(

 

Disks arī ir Home Premium.

 

Paldies jau iepriekš, pat tiem, kas saka, ka man jāpērk jauna OS.

Link to comment
Share on other sites

delta128

Tev ir jāinstalē nevis no jauna diska (kam ir nepieciešams savs key un reģistrēšana), bet gan no līdzi nākušās partīcijas, neatceros, kas bija jāspiež startējoties, lai aizietu recovery. Vai arī jāliek būtošanās no recovery diska, ko tu neuztaisīji. Bet vispār, apsveicu ar sistēmas nočakarēšanu nedēļas laikā :) Man neizdevās.

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Paldies TokRa

 

OEM disku aizņēmos no klasesbiedra, kuram arī ir laptop, tā pati firma, tā pati OS versija (6.000), bet man žmiedz rakstīt viņa key'u, ja ir pašam savs.

 

Savu key'u rakstot, tiešām man nekas neaiziet.

 

Un uz MS nummuru žmiedz zvanīt tas, ka es nezinu, cik ilgi tur čakarēsies, un cik man par to novilks, jo es par savām sarunām nemaksāju- telefons uz tēva vārda.

 

Ja kāds var pateikt kā Vistai var uzlikt, lai atpazīst manu key'u, labprāt uzklausīšu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...