Jump to content

ebay un muitas nodoklis


Apofiss
 Share

Recommended Posts

ir vēl stratēģiskās preces par kurām var sodīt :D

 

 

vadu un bezvadu videokameras un televīzijas kameras (izņemot mobilos telefonus un datoru kameras), kuras maskētas kā citi priekšmeti vai kuru izmērs ir 40 x 40 x 40 mm vai mazāks, vai kuru diametrs ir 25 mm vai mazāks, vai kuras aprīkotas ar adatas cauruma lēcu (pinhole lens)



ja ne - tad ar paypal vai bankas izdruku + izdruku ar preces cenu no tās mājas lapas un muita nebūs.



es domāju, ka muitā pieradīsi, kā tā ir ok cena + nav stratēģiskā prece - nebūtu pamata uzlikt muitu.

Link to comment
Share on other sites

iepriekš aprakstīto procedūru es pēdējo 3 mēnešu laikā esmu veicis divas reizes. Paiet kādas 4-5 dienas kamēr tas viss notiekas ar pārsūtīšanām, bet nav nekur jābrauc un laiks jātērē. pastā samaksā nodokli vai internetbankā (obligāti atkal jānorādā muitas pavadzīmes numurs!) un ej uz pastu ar izdruku no internetbankas.

Link to comment
Share on other sites

DHLam arī tā var darīt, bet tad par šo prieku jāmaksā 15Ls un daži santīmi. Un vispār DHL sūta informāciju SMSā uz mobilo. Laikam nebūsi norādījis telefona numuru.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

ja atmuito DHL , kādi dokumenti no manis ir vajadzīgi , viņiem pietiek ar paypal izdruku pdf formātā ?

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

viņiem pietiek ar paypal izdruku pdf formātā

 Labāk aizsūtīt arī kaut kādu preces aprakstu. Kaut vai kopiju no jēbaja lapas, vai screenshotu no bodes, kur esi preci ņēmis.
Link to comment
Share on other sites

tur jau tā lieta ka pirku no zināma cilvēka pa tiešo no HK  , maksāju caur paypal  , nav iespējams parādīt no kurienes pirkts 

 

tapēc jautāju vai pietiks ar paypal izdruku 

 

paka nāk no Honkongas caur DHL express , vērtība 70$ 

Link to comment
Share on other sites

Preces aprakstu viņiem vajag jebkurā gadījumā, lai varētu sameklēt muitas kodu pareizo

Link to comment
Share on other sites

Visu var izdarīt elektroniski. Arī ar DHL. Tikai, ja parastā pasta gadījumā tas ir bez maksas, tad DHL jāmaksā 15Ls.

Link to comment
Share on other sites

Nu juridiska persona elektroniski neko nevar izdarīt ne ja ir pasts, ne ja DHL, neviens bez papira liguma zem deguna neko nedara, un prasa viņi 2x vairāk par 15Ls vismaz juridiskām personām, varbūt privātiem savādāk...

Link to comment
Share on other sites

Ko Jūs ņemās, aizbrauc uz lidostu un nokārto. Man pēdējoreiz tas aizņēma kādu pusstundu. Samaksāt var uz vietas ar karti.

Link to comment
Share on other sites

neesmu no Rīgas , man ceļš uz Rīgu prom un atpakaļ izmaksās ap 25ls , tā kā labāk samaksāju 15ls DHL un man pieved klāt uz mājām 

Link to comment
Share on other sites

kas tas par 123eur, ka neesot jāmaksā PVN? protams, ka jāmaksā! jau no 22EUR. un ar to sūtīšanas cenas ieskaitīšanu ir interesanti. LV likums to aizliedz darīt, bet Eiropas regula-or-smth uzliek par pienākumu pieskaitīt pasta pakalpojumu uzdevumus.. Tad nu VID smuki pilda Eiropas prasības.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...