Jump to content

Lēni strādā internets. Kā noteikt kur ir problēma?


Guest
 Share

Recommended Posts

Problēma:

Datu pārraide caur internetu notiek ļoti lēni.

Nevar pieslēgties atsevišķiem interneta resursiem.

Internets „nestrādā” vispār.

 

Problēmas diagnostika:

Vienkāršākais veids kā pārbaudīt interneta pieslēgumu ir izmantot komandu PING. (PING interneta adrese. Piemēram, ping www.delfi.lv )

Šādi mēs varam pārliecināties vai vispār ir sakari ar norādīto interneta resursu.

Ja sakaru nav, lai uzzinātu kur ir problēma parasti izmanto komandu TRACERT (nav pieejama win9x lietotājiem)

Šī komanda parāda kādi ir sakari ar visiem serveriem, kuri ir starp lietotāja datoru un norādīto interneta adresi.

Taču ar šo komandu nevar savākt statistiku pa to kur veidojās aiztures vai pārtraukumi datu pārraidē.

TRACERT komandai ir vairākas alternatīvas.

Viena no šādām programām ir WinMTR. ( http://winmtr.sourceforge.net )

Programma ir vienkārša lietošanā, un viņa nav jāinstalē.

WinMTR uzrāda:

*) minimālo, vidējo un maksimālo aiztures laiku līdz katram serverim caur kuru tiek sūtīti dati uz norādītu adresi.

*) datu zaudējumumi līdz katram serverim.

 

Iegūtos rezultātus var saglābāt htm failā.

 

winmtr.jpg

 

P.S Taču ir jāņem vēra, ka atsevišķi interneta pakalpojuma sniedzēji ir aizlieguši PING.

Ja mums ir tāds provaiders, tad jus nevarat nevienu IP nopingot, un jūsu IP arī neviens nevar nopingot..

Tas pats attiecās uz komandu TRACERT.

Pielabojiet, ja es kaut kur kļūdījos un iesakiet tīkla monitoringa tūļus.

 

 

Iedvesma uzrakstīt RTFM rādās lasot sho diskusiju.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 months later...

Description -

Having network issues? Windows has a network diagnostics systems that will help you debug and fix your network issues.

 

Directions -

The quickest way to start debugging you network connection is to run the Network Diagnostic tool. This tool scans your system to gather information about regarding your network including hardware, software, and your various connections.

 

The only problem with this is that it is very difficult to find. You can find it through the various help menus; however, this is the quickest way.

 

Run Network Diagnostics:

 

1. Click Start

2. Click Run

3. Type netsh diag gui

4. Click OK

5. When the tool opens, click Scan Your System

 

Avots: http://www.tech-recipes.com/windows_networ...ng_tips923.html

Tur ir vēl daudz dažādu recepšu un padomu, kā atrisināt dažādas Windows problēmas.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Guest kipelis

jaa... bet ja tomeer nepliidz kaa man tas bija tad paliidzees tunexp! uzliku lai wina mape no wina instalaacijas diska iekopee bisus modified , beigtos , sakakaatos failus! un viss ir stokos!!!! :D bet tas ja problema nav registraa....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

varbūt kāds var pateikt,kur var novilkt kādu programmiņu,ar kuru var redzēt neta ātrumu?Varbūt pašā IE ir tāda funkcija(WIN 2000 ),nesen pieslēdza bezvadu netu,gribu redzēt,kāds ir reālais ātrums :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1. Ja lietojam IE7vBeta, shim ir IPv6, kas duble DNS un bremze lapu atvershanu, kamer failu lejuplade ir OK, shada gadijuma ejam uz

 

2. Ja nets pazud ar galiem, kas var notikt delj kada FW vai cita kjema delj, ejam uz start, run, cmd un rakstam:

 

netsh int ip reset reset.txt

un pie viena var ari nomest dns:

ipconfig /flushdns

 

3. Ja pings ir zems no CMD, ejam uz ruteri (ja tads ir) un meginam pingot no turienes (ja ir tada iespeja). Ja ir liela atshkiriba - problema ir uz PC.

 

4. Pie lena neta vienmer ari vajag pameginat disablot FW un notestet, vai ir izmainjas atruma.

 

5. Lens nets ar WIFI pieslegumu var but ari saistits ar chnnel uz AP, nomainam un baudam vai ir kada starpiba.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest fubu

Negribeeju taisiit jaunu topiku, taapeec jautaaju te, es lasiiju ka ir kkadi 20% no interneta aatruma, ko ir aiznjeemis, Windows, bet to varot atsleegt, tikai es tag nevaru atrast to topiku, un googlee arii neko sakariigu neatradu, varbuut kaads var iemest kaadu linku, vai pateikt ar kaadu progu to panaakt?

Link to comment
Share on other sites

start, run, gpedit.msc

computer configuration, admin templates, network, QoS packet scheduler, limit reservable bandwidth.

 

Bet tas neko tev nemainis.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Overlords

vOT MAN AR PROBLĒMA AR NETA ATRUMU, AGRĀK BIJA LABS ATRUMS MANI APMIERINĀJA, VAREJU VESI IZSPIEST DOWNLOAD 2,5 MBS UN TAJĀ PAŠĀ LAIKĀ UPLOAD 2MBS, BET TAD MAN NOČAKARĒJĀS WINDA UN DABUJU PĀRINSTALĒT, UN TAGAD MAN NETS SLIKTI ŠANCĒ, VAI VAR BŪT KĀDA VAINA KONFIGURĀCIJĀS, NEVAJAG NEKO JAUNAI WINDAI KONFIGURĒT LAI DABŪTU OPTIMĀLU ĀTRUMU?

Link to comment
Share on other sites

varbūt kāds var pateikt,kur var novilkt kādu programmiņu,ar kuru var redzēt neta ātrumu?Varbūt pašā IE ir tāda funkcija(WIN 2000 ),nesen pieslēdza bezvadu netu,gribu redzēt,kāds ir reālais ātrums :)

 

http://www.speedtest.net/ :shock:

Link to comment
Share on other sites

Overlords

Var taču saprast ari ar ieslēgtu kaps lock!!! :) Ko te nesaprast, es pārinstalēju windows un man lens netam ātrums, jautāju vai nevajag kaut kur konfigurēt kaut ko, pie tīkla kartes vai kur??? Lūdzu palīdziet...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest GrIn

Neko pa jaunu nevajag. Atkarībā kas tev tas par internet provaideri. Ja ir problēma ar lēnu ātrumu tad griezies pie viņiem. Tas tā. Ja tev nets vispār pēc tam nebūtu tad gan tev būtu jāskatās kas un kā ir tavā pc.

 

Ja nu vienīgi pie tīklenes opcijām palūri vai tev ir 10 vai 100 ( atkarībā no pieslēguma )

Link to comment
Share on other sites

argonaut

Mineta gadijuma vainigs bija IPS switch

 

Dažkārt ir vērts lietot garumzīmes, vai vismaz dubultos burtus :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 years later...

Hm,var jau pamēģināt Lattelecom speedtest.Bet cik zinu,katra ātruma testēšanas programma atšķiras rādītājos,tā ka jāizvelk vidējais aritmētiskais.Ja testeris izmanto arī datora resursus,tad noteikti parādīsies lielāks pinga cipars un zemāks mērāmais ātrums,kā patiesībā ir.Ja Gūglē paprasa"speedtest" - tiks iedotas vairākas adreses,kur to var izdarīt.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 months later...
deddlinexxx

Sveiki hakeri :) kāds nezin kur varētu būt vaina?Ikdienā lietoju Windows XP SP3.Spēlēju CS:Source.Pings ir 10-20. Tiklīdz uzlieku Windows 7 tā pings jebkurā Latvijas serverī ir virs 50-60 nerunājot nemaz par ārzemju serveriem.Ar XP viss ir normāli visos serveros.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki, man ar viens jautajums. Lieta tada ka kadu nedelu jau sak glukot tiesi viena majas lapa (ss.lv). Briziem iet ieksa, briziem izmet ka nevar savienot, un citreiz atver vala neieladejot nevienu bildi. Besi lauka tas, ka man loti biezi nepieciesama taa lapa, bet visas citas lapas iet ideali, tad ja utas nevar but saistits ar inet atrumu? Varbut ir kads padoms? Izmantoju FireFox un internetu zogu :D

Labots - ag0ny
Link to comment
Share on other sites

BadShark

Sveiki, man ar viens jautajums. Lieta tada ka kadu nedelu jau sak glukot tiesi viena majas lapa (ss.lv). Briziem iet ieksa, briziem izmet ka nevar savienot, un citreiz atver vala neieladejot nevienu bildi. Besi lauka tas, ka man loti biezi nepieciesama taa lapa, bet visas citas lapas iet ideali, tad ja utas nevar but saistits ar inet atrumu? Varbut ir kads padoms? Izmantoju FireFox un internetu zogu :D

Man ir tieši tas pats. :(

Jau vairākas dienas tā. Izbesijis ir reāli!!!

Saliku virsū dažādas pārlūkprogrammas, beztolks.

SpeedUpMyPC arī nepalīdzēja tad vēl kaut kāds reģistru klīners tika uzlikts. Nekāda labuma.

Ir Lattelecom optikas internets.

Citas lapas veras vaļā normāli.

 

HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

A) Iebūtojies ar live cd un paskaties vai caur netārpainu OS arī ir problēma. Pēc apraksta drīzāk izskatās ka problēma iekš firefox vai OS.

B)Beidz zagt. Noslēdz līgumu ar IPS un pazvani viņam un pajautā, lai pārbauda līniju. Varbūt kādas DNS nedienas, bet maz ticams

Edit:

C) SS.lv varbūt nevar atļauties tik labu hostingu un esošais tarifu plāns netur noslodzi. Pats gan nēesmu novērojis ss.lv lēndarbību vai bezdarbību.

Labots - The_Saint
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A) Iebūtojies ar live cd un paskaties vai caur netārpainu OS arī ir problēma. Pēc apraksta drīzāk izskatās ka problēma iekš firefox vai OS.

B)Beidz zagt. Noslēdz līgumu ar IPS un pazvani viņam un pajautā, lai pārbauda līniju. Varbūt kādas DNS nedienas, bet maz ticams

Edit:

C) SS.lv varbūt nevar atļauties tik labu hostingu un esošais tarifu plāns netur noslodzi. Pats gan nēesmu novērojis ss.lv lēndarbību vai bezdarbību.

 

Man HP mini bez cd utt :D Nezinu kur tiesi varetu but problema, bet meginot caur IE ari gluko un isti negrib vert vala, varbut tiesam vaina viniem, bet intresanti ir tas, ka caur online proxy man (ss.lv) iet perfekti. Ja godigi sadi man nekad nav gadijies, bet ja kadam vel kada ideja, paldies par palidzibu :)

Link to comment
Share on other sites

BadShark

Pamēģināju ss.lv no darba - strādā perfekti!

Tad kas man mājās nav kārtībā?

Link to comment
Share on other sites

# BadShark .. To, ka darbā un mājās ir atšķirīgi provaideri, Tu, protams, izslēdz momentā?

 

Citiem: Vispār jau pirmais, kas būtu jāmin ir, provaideris un TCP/IP protokolu grupas konfigurācijas tips - dinamiskā vai statiskā.

 

Atpakaļ lietotājam: SS.lv gadījumā ir divi varianti, kas man šķiet ticamākie, un vesels vezums ar variācijām, kuras nav iemesla šobrīd apspriest.

Tātad: provaidera LTC, vai norādītais DNS serveris "gļuko" (risinājums - piešķirt DNS 159.148.60.20 un 8.8.8.8) ; SS.lv serverī zināma mistika dažu provaideru izdalītajām IP. Iespējams, ka Tavs provaideris ir šo starpā.

 

Rezumē citiem: vairāk info vienmēr vajag kā ēst! :hi:

Labots - SLSK
Link to comment
Share on other sites

Un tagad, lūdzu, latviski, parastam cilvēkam saprotamā valodā paskaidrojiet, kas jādara, lai ss.lv darbotos normāli.

 

P.S. Caur online proxy arī viss rullē.

Link to comment
Share on other sites

"Paldies" "speciālistiem"!

Pats tiku galā.

Vainīgs bija Avast.

Link to comment
Share on other sites

Tā problēma ir tāda lietoju LMT internetu, Huawei modelis E220, bet ātrums ir nožēlojams, cik saprotu tad viņš neķer 3G, jo pieslēdzot internetu no telefona, t.i. caur telefonu, to izmantojot kaa rūteri, internets ir aptuveni 10x ātrāks. Tad kāds var ieteikt, citu to modēmu? Ja kādam ir t;ada pieredze, lūdzu padalieties!on_the_quiet2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kāds var ieteikt, kādu rūteri iegādāties? Ir dzirdētas simtiem atsauksmju, ka ir tādi rūteri, ka regulāri nobrūk... Kuri tad ir tie labākie no labākajiem(ražotājs)?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...