Jump to content

gļuko trakeri!


tofiks
 Share

Recommended Posts

Šodien pa dienu novēroju kad daudzi trakeri piemēram decoder.lv un outlaw neit kāvajag sāk gļukot utt. pēc kāda laika vispār pazuda un tikai ik pa brīdim atkal ieslēdzās un tikuntā visas lapas trakeriem vērās loti lēnu!

tagad ar abiem pieminētajiem trakeriem itkā vis ok tikai decoderam rāda You are banned! gribētu uzzināt vai ar tiem kas ne reizi nav gājuši decoder.lv rāda tā, jo itkā visai administrācijai un dažiem man pazīstamajiem tā rāda... tagadarī itkā dažiem citiem trakeriem sākās kādi lagi...

 

un kas tas bij kārtējais hakeru uzbrukums vai atkal lampa sarosījusies?

Link to comment
Share on other sites

izskataas ka abi ir saistiiti (ip atrodas vienaa subnetaa un pieder vienam endjuzerim [peec ripe datiem vismaz])

 

jautaajums - vai lizardam mamma ir samaksaajusi par internetu :shock:

 

ps: btw man abi iet (pa dienu gan jaatziist - negaaja)

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

nu gan baigais brīnums! vienu dienu iet, citu ne. tas ir bezmaksas pasākums, lielākoties, un nobrukšanas jau nav retums.

Link to comment
Share on other sites

pasaules gals klat vane? nevaresi vairs zagt ... Nabaga berninsh :(

 

 

šeit nav runa vai varēsvai nevarēs bet vienkārši gribu uzzināt kas īsti bij noticis! un tā patās zagšu nepieciešamības gadījumā tieši tā pat kā dara miljoniem citi jo maciņš jau neļauj pirkt orģinālās progas

 

 

drunk_lizard savas domas par pirātismu izliecatsevišķā topikā....

 

hero vismazagrāk bij saistīti kā tagad īsti nezinu lizards es tā domāju var pats atļauties samaksāt rēķinu jo katru nedēļu nopelna kādus 400ls (viena mas pm pāri pa 100ls bij)

Link to comment
Share on other sites

tofiks ja esi tik cieši saistīts lizardu, ka zini cik viņš pelna, tad būtu abāk prasījis viņam pašam vai viņš savā mega datu centrā nemācijās konfigurēt swichu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...