Jump to content

Par muziku sava PC


Cool-Tech
 Share

Recommended Posts

Instigater

Zjeel, ka neierakstiiju Fillipe Meisona uzstaashanos. Frukts ir izbijis Francijas armijas legjionaars, tagad dziivo Latvijaa, konstulee firmas IT droshiibas jomaa, lieliski orienteejas arii politiskajaa, ekonomiskajaa un kriminaalajaa videe.

 

No vinja uzskaitiitajiem faktiem:

Latvijaa ar IT un autoraizsardziibas likumiem viss ir kaartiibaaa

Latvijaa straadaa 4 policisti IT jomaa

Latvijaa ir 1 tiesnesis un 0 prokuroru, kas orienteejas IT tiesvediibas lietaas.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kā nu tur bija ar to Kanādas piemēru, ka jamie taisījās atcelt nodevu uz tukšiem datu nesējiem, jo tās dēļ nevarēja apsūdzēt nevienu pirātu par nelegālo kopiju glabāšanu...

Link to comment
Share on other sites

Iisti shajaa gadiijumaa nav pareizi ka nedriikst glabaat nekaadu media failu uz HDD.

Jo man piemeram staav tikai Podcast'i kas ir par velti iegustami no iTunes...

Un sheit nu neparedz vinjiem tiesiibas sodiit par to ka nelegaali staav...

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka kaut kas ir par velti iegūstams, vēl nenozīmē, ka to var glabāt uz sava datora. Magones arī laukos aug brīvā vaļā, bet tas nenozīmē, ka tu vari viņas savākt un kaltēt magoņu salmiņus. :cool:

Bet nu media kontents ir tāds diezgan izplūdis jēdziens un nav īsti skaidrības, uz ko attiecas autortiesības un uz ko nē, it sevišķi ja runājam par TV/radio ierakstiem. Jo viena lieta ir skatīties/klausīties, bet pavisam cita lieta glabāt.

Viss būtu OK, ja tiktu skaidri un gaiši pateikts, ka vienīgais, ko nevar darīt, ir pārdot, kas būtu loģiski. Diemžēl tādas skaidrības nav.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau sanāk ka piem. es ielieku mobilajā telefonā vienu mp3 dziesmu

eju pa ielu un klausos...

Cilvēki to dzird un tā ir publiska atskaņošana kam man nav attiecīgo papīru utt...

Menti mani iebāž kamerā sutkas atsedēt un tad uz tiesu ja kopa

ar piem. 50cent advokātu :-D :shock:

Labots - karlis115
Link to comment
Share on other sites

Tak nav ko te iespringt.

Tas ir liidziig kaa dazhaas valsts iestaadees njefik nav ko dariit, tad izdomaa visaadus stulbus "ukazus", kurus neviens nepilda.

 

Tas viss sviests prieksh uznjeemumiem domaats.

Vai arii, ja kaadam vajadzees ieriebt/uztaisiit paraugpraavu

Link to comment
Share on other sites

wingmanz

Njā tad pirkt itunos un kačāt pa maxu piem mp3 arī nedrīkst ja? un tos turēt mājā uz sava hdd vai playera?

 

pilnīgs idiotisms.. taču tā pat visi šitos stulbos likumus ignorē..

 

vieniigais reālais veids kā cīnīties pret pirātismu ir atslēgt internetu!

Link to comment
Share on other sites

Ļoti daudz spēļu skaņas faili ir mp3 formātā, Windows standarta instalācijā ir iekļauti 2 wma gabali. Sanāk, ja man nestāv mūzika uz kompja, tad par tiem viņi vienalga mani var izdrāzt? Cik man zināms, tad par iso failiem nu toč viņi nedrīkstētu man piečakarēties, jo tikpat labi man grāmatvedības backupi stāv viņos, gar ko viņiem nedrīkst būt ne mazākās daļas un intereses, ja vien tas nav VID ar pārbaudi, kas pārbauda tieši tos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...