Jump to content

(ne)Legaals win ieksh UK


versatile
 Share

Recommended Posts

Sveiciens buutieshiem!

 

Nebiju domajis, ka naksies postet shadu jautajumu shaja sadalja, bet ta ka uz doto bridi islaicigi esmu bezdarbnieks, posteshu bez izteiktiem sirdsapzinjas parmetumiem.

 

Jautajums ir par to, kaa reali notiek piratu apkaroshana UK?

taisas meitens studet ieksh to London', un tiek gadats kompitis. kas megjinajis studet/dzivot Londona, sapratis ka tas viss dargi, ipashi sakuma, kamer tiek atrasts darbs, tapec tiek planots un ekonomets ka nu var.

tiks iegadats kompitis, modelis noskatits, paliek jautajums - ar vai bez MSiskaa OS'a? galvenais apsverums sheit ir tas, kada iespeja ka kads par to piesiesies (kompis pamata staves kojas/kadreiz aizceljos uz fakultati) un kada shaize var sanakt (saprotams jau, ka ne maza naudas izteiksmee, bet reku cilveks raksta, ka Australija par tadam lietam var deportet :shock:

 

shobrid noskatitajam kompim putninjsh virsuu, un ari perkot nelegalu, to varetu velak legalizet, tikai shobrid ari 65 lati par win IR nauda.

 

par ofisu nav ko satraukties - radinashu meiteni pie OO vai StarOffice (vai kursh nu tur googlepackaa paradijas), bet pie Ubuntu vinja toch nepieradis...

 

tatad:

 

1. kaa vinji tur cinas pret softa "piratiem" aka studentiem

2. kadas iespejas piekjershanaa

3. kadi sodi?

 

gan jau ka kads ko bus dzirdejis, ka neka letinju pilna p*****a tur...

 

paldies.

spam on

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Lielākajā daļā ārzemju augstskolu ofisa un studijām nepieciešamā programmatūra studentiem tiek dota bez maksas (tipa izglītībai).

 

Apkaroti patiesībā tiek P2P lietotāji, kas velk vai šārē filmas un mūziku.

Link to comment
Share on other sites

un kas liedz linux ar oo un viss buus pilniigi legaals?!

 

linux meitenei nenjemos 900km attalumaa skaidrot (i pats tik labi neparzinu)

 

lai ņem Macu. studentam pilnīgi pietiek ar komplektā iekļauto softu

 

$$$ - ja vari, njem hotj 3 macus. butu nauda, par win NEJAUTATU.

 

par universitati - teicu, lai sazinas un noskaidro, kas un kaa, mosh var dabut win...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

arī no anglijas var izdzīt un vēl pirms tam cietumā ielikt. Vienu brīdi atpakal ja kāds ziņoja par kādu nelegālas win versijas lietotāju, tad ziņotājs varēja dabūt jūdasa naudiņu no angļu BSA. Vienu gan var rēķināties - kā sasodīto imigrantu tevi tur neviens nežēlos. Tāpat laiku pa laikam P2P lietotājus pa tiesām izvazā un sodus uzliek.

Es personīgi labāk lietotu OO Linuxu + OpenOffice vai MAC, nav ko nieku dēļ sev karjeru bojāt.

Link to comment
Share on other sites

IMHO patiesi šitās M$ akadēmiskās programmas ir stipri izplatītas. Skat - pat LU piedāvā visiem saviem studentiem WinXP, Office, utml. progas par brīvu! Domāju, ka tur būs tas pats. Protams, neskādē iepriekš noskaidrot. ;)

 

Ja tas tomēr tā ir, tad ieteiktu visu sainstalēt pēc pilnas programmas (ar M$ Office, lai vieglāk) un tad pēcāk tikai noinstruēt kā atslēgas nomainīt. Protams - vispirms arī pats atrodi, kā to dara. Citādi es nemaz nezinu, vai M$ Office tik vienkārši to var izdarīt. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest zverudarzs

Galvenais lai meitene neākstās un nelielās "man ir MS windows pa velti" "es kačāju visu nelegāli" utt. tad pēc manām domām viss būs desās.

Link to comment
Share on other sites

Ja kompis ir ceļotājs, tad tas būs laptops.

Kā var iegādāties laptopu bez OS?

 

P.S. JA esi meitenei bezmaksas supports, kas Tev liedz šai uzsaukt 70LS par home versiju?

Link to comment
Share on other sites

ko tad es. bet tomēr - ja skuķim ir pietiekoši piķa lai sanāktu jauna note, tad var taču izdomāt arī vēl 100Ls par legālu XP Home un Office 2007 Home&Student .... XP būs kādi 55-60Ls un tas Ofisa (tikai latviski būs pieejams) par kādiem 25-30Ls .... paliek naudas vēl Tildei vai AV softam ....

 

a ja tās naudas tiešām tik dikti jātaupa, tad jāpērk lietota note, kam jau ir uzlīme virsū ..... sanāks lētāk par jaunu un OS 4 free :)

Link to comment
Share on other sites

Nu vai Linux ar KDE vidi ir tik atšķirīgs no windas.

Un pat portatīvie datori pa 400Ls nāk kopā ar windows oem tākā nevajag žēloties

Vajag tikai legālu windu viss

Pārējo vari apgādāt ar bezmaksas progām ieskaties šeit

Un ja meitene lietos jau tavu sagatavotu kompi ar linux nemaz nejutīs atšķirību.

 

shobrid noskatitajam kompim putninjsh virsuu, un ari perkot nelegalu, to varetu velak legalizet, tikai shobrid ari 65 lati par win IR nauda.

 

Es lasu un lasu un nevaru saprast ko tu pirksi nelegālu windu vai datoru?

Labots - rikis15
Link to comment
Share on other sites

Pērkot portabli, OS izmaksā aptuveni 30Ls. Nav jau daudz. Jebkurā gadienā par PC aizies 300-400Ls minimums un tāpat desktops nesanāks lētāks par portabli.

 

Ja interese par nelegālu OS nav apsīkuse - kāds ir paredzētais budžets datora iegādei? Vispār ar šo vajadzēja sākt...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...