Jump to content

*avi multfilma


AcId
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem, ir viena problēmiņa, bet nevaru saprast, kā to varētu atrisināt: ir mulfilma *avi un skaņa tai ir ac3. Ir DVD "spēlētājs" , kurš, izskatās, neatbalsta šāda formāta skaņu (bildi uz "pleijera" rāda, skaņu neatskaņo). Vai var kaut kā pārkonvertēt tikai skaņu? Kāds vēl varētu būt risinājums?

 

DVD modelis Samsung p355.

 

PS piedošan', ja forumā ir kaut kur tāds topiks, bet nav man laika meklēt

Link to comment
Share on other sites

VirtualDub > atver savu .avi, video uzliec Direct stream copy (vai kā nu tur bija, nav šobrīd), savukārt audio izvēlies citu formātu (mp3, vai ko nu gribi).

Link to comment
Share on other sites

tnx, raiviic, bet man tas VirtualDub neinstalējas :-( Manai kastei jau kādu laiku ir problēmas ar visādu softu instalācijām, cerēju jau, ka viss būs ok, bet nekā :evil:

 

Sīcim baigi to multfilmu vajag, bet izskatās, ka būs jāpaliek bešā :sad:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, bet VirtualDub jau nemaz nav jāinstalē (vismaz man ir tāda versija un arī VirtualDub-MPEG2 versija darbojas bez instalācijas).

Link to comment
Share on other sites

ok, tūlīt check this out...

 

edit:nu nevaru viņu palaist, man tas Win tāds pusnobrucis :mrgreen: tiek līdz šitam logam, a tālāk, kad laiž" Run VirtualDub" nekas nenotiek :-o

 

nu, šitajā lietā, izskatās, ka nav ko iespringt :lol:

Ja nu vienīgi kāds labs cilvēks varētu man jamo parkonvertēt par virtuālu " PALDIES" , vai kad būšu darbā, par pāris aliņiem....Baigi vajag, sīcim kreņķis :neutral:

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Nopērc veikalā DVD un nebūs sīcim kreņķis. Tagad nav 97. gads, ļoti daudz bērnu multenes ir pieejamas uz DVD, pie tam pat ar dublāžu latviski.

Link to comment
Share on other sites

Un kas notiek, ja spied VirtualDub.exe?

 

nekas nenotiek :mrgreen: Pat ne errors, ne process, nekā! Nu pussagruvis tas Win man ir, nav nekāds brīnums, ka nevar neko palaist :mrgreen:

 

MārcisB

To multeni vēl nevar nopirkt :mrgreen: ok, riskēšu dabūt wārnu...tā multene ir Shrek The Third......mljin, tālāk labāk neizplūdīšu komentāros, paši saprotat :cry: Sīcis, nabags, 1/2 dienu jau gaida, kad tā multfilma būs, a nekā :-| Plazā jau noskatījāmies nesen, tagad ši savajadzējās kā ēst mājās....

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiciens, atgriežos pie šīs pašas problēmas: varbūt kāds varētu steb-by-step izstāstīt/nomest linku, kā ar to VirtualDub darboties:it kā skaņu *wav ārā dabūju, bet kā to atkal apvienot ar multeni?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

paldies, iečekošu :-)

 

edit: paldies, izdevās :-) Bija vienkāršāk, nekā domāju :mrgreen:

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Mācība: Nebūs ar pussagruvušiem un vīrusu saēstiem windowsiem krāmēties.

Link to comment
Share on other sites

2 Mežavecis - ka tik bez visa tā tur nebija arī ģeniālais "u are not using Geniune version of Windows" vīruss...

- ienāca prātā sakarā ar sūdzībām par neinstalēšanos :D

Link to comment
Share on other sites

ka tik bez visa tā tur nebija arī ģeniālais "u are not using Geniune version of Windows" vīruss...

 

Visa problēma bija tā, ka hdd bija "pusmiris" - pie vainas bija psu.

Līdz ar to, Varoni, pietaupi asprātības kādam citam... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...