Jump to content

Kadu portativo ieteikt sievietei?


Lapelis
 Share

Recommended Posts

Tātad, radusies vajadzība atrast kādu portatīvo datoru, kas būtu kā reiz radīts daiļā dzimuma pārstāvēm.

http://www.lattelecom.lv/?cat_id=3542 Šis LTC piedāvājums ir tīri tā neko. Acis met uz to datoriņu rozā krāsā.

Tātad, galvenais, lai izskatās smuki. Papildus fīčas kā iebūvēta kamera ir liels pluss. Paredzets kā galda datora aizvietotājs, praktiski netiks staipīts apkārt, līdz ar to svaram ir visai maza nozīme. Neko jaudīgu arī nevajag - pārsvarā tikai internets, skype, mūzika. 17" būtu pašā laikā. Cena - nu ap 650LS, bet par ekstrām nebūs žēl piemaksāt.

 

(varbūt kāds var iemest linku uz boot.lv rakstu par portatīvajiem, kur bija pa šo tēmu rakstīts)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Gandrīz 3kg,.. sportiskas tās sievietes.. odnaka :)

Protams, ja jams stāv kā desktopa replacments.. ir oki :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Lūk.. pareizi.. kaut kādi ~ 700Ls maksā cmux mac..

Mazs, stilīgs.. cmux.. citādāks kā citiem.. \m/ :)

Link to comment
Share on other sites

aizmirsu piebilst - macbooks ir macbooks. Lai ari smuks, uz MAC'u pariet nozimetu eest ar kaajaam. Ja nevajag OS X, kapec parmaksaat par macu....

 

uz doto cenu iet tikai 13"igie maci - tadu nu nekadigi nenosauksi par galda datora aizvietotaju.

Labots - Lapelis
Link to comment
Share on other sites

Lai tos binarņikus (skype,muzika)dzenātu,tur nu gan vienalga kas par osi...IMHO MacBook baltais sievietei pašā laikā(vienīgi par smagu bik).

Link to comment
Share on other sites

aizmirsu piebilst - macbooks ir macbooks. Lai ari smuks, uz MAC'u pariet nozimetu eest ar kaajaam. Ja nevajag OS X, kapec parmaksaat par macu....

 

uz doto cenu iet tikai 13"igie maci - tadu nu nekadigi nenosauksi par galda datora aizvietotaju.

 

 

Kāpēc Tu tā esi iztēlojies?

Cik daudz esi ar Mac strādājis?

 

...personīgi es ESMU pārgājis uz Mac... zini, esmu kļuvis DAUDZ mierīgāks ...un izlepis attiecībā uz datora lietošanas ērtumu un drošumu. Domāju, ka tieši Mac ir domāts datora LIETOTĀJAM, nevis IT Guru. Man pat nedaudz traucē mana linux un windozes pieredze. Man joprojām tā vien gribas kaut ko pabakstīt, pielabot, patweakot... tomēr es sevi ar varu piespiežu apzināties, ka Mac vienkārši jālieto, nevis nepārtraukti jāuzmana...

Link to comment
Share on other sites

ak dievs, nu tak vienkarsh sievishkis, ar konkreti minimalam zinashanam tagad neies njemties ar MAC'u - padomaa logiski. neiet jau runa par mani, butu vajadziiba - sagremotu.

 

pietam jau izteicos, ka 13" ir pa maz dotaja cenu kategorijaa.

 

jutu ka buus japaliek pie taa Dell briinuma, jo nav isti nekadas vainas.

Link to comment
Share on other sites

Mac ir DAUDZ vieglāk apgūstams, nekā windoze, ja kas.

 

Es ~15 gadus darbojos ar wintel mašīnām, pa starpu 2 gadus nolauzu kā sisadminis. Zini, Mac iemaņas apguvu nepilnas nedēļas laikā - man windoze šobrīd, pēc 1,5 mēneša Mac lietošanas liekas pat drusku neērta un samocīta...

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

pats macbootk labs un +1 no manis , bet nu likt sieviskum lietot OSX buus trageedija ;-)

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Sievietei labi nodereetu kautkas no Sony Vaio seerijas, ar baltu klaviatuuru un peec iespeejas vieglaaks.

Mana draudzene portatiivo izvelejaas TIKAI peec izskata :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

{..}(varbūt kāds var iemest linku uz boot.lv rakstu par portatīvajiem, kur bija pa šo tēmu rakstīts)

Luudzu, pasham ar vajadzeeja..(:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...