Jump to content

Viasat + 2 galviņas!


KrisiX
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Tātad man ir Viasat un vēl 2 galviņas! Galviņas : Hotbird, Sirius, Astra... Ir daudzi kanāli, bet lielākajai daļai rāda ka nav zināms operators! Varbūt var izdarīt tā lai rādītu šos kanālus? Paldies!

Link to comment
Share on other sites

nu kads tev ir nosakuma pasaki! Nav zinams operators norada ka taa ir cita operatora paketa, kaa viasat. Pasham vel nav laika noregulet antenu taa lai raditu ntv mir, rtci un parejos kirevu valodaa!

Link to comment
Share on other sites

Starp citu vairumam Viasata kanālu arī rāda ka operators nav zināms :roll:

Būtiski tas nav.

Šis prikols novērojams uz tiem kanāliem, kas vispār NEVAR būt iekš mūsu paketes, un tikai iznomā Sirius apraidei, piemēram MTV Latvia...

Ceru, ka drīzumā MTV Latvia iekļaus, no offence, bet Latvijas man liekas labāks par Eiropas, nezinu kāpēc, vienkārši nepatīk Eiropas un viss...

Link to comment
Share on other sites

šajā gadā nebūs viasat paketē latvijas mtv,tas ir 100%,runājot par nākošo gadu-maz ticams.

ja pavērovisus mtv reģionālos(nerunāju pa hits,base,utt)vislabākai šķiet vācijas kanāls.turklāt visi reģionālie mtv programmmas pārsvarā veido savu valstu valodā,bet latvijas(baltijas)kanālos nezkāpēc 100%rāda oriģināli ar titriem(nav jau nekas slikts,bet varēja arī patulkot)

Link to comment
Share on other sites

Un kā izskaidrot šo ziņu no Unisat.lv http://unisat.lv/?act=43&id=484 Новости

MTV Latvija в пакете VIASAT

По многочисленным просьбам клиентов, к пакету VIASAT добавлен канал MTV LATVIA

В программе "MTV Latvia" есть как местные передачи, созданные в Прибалтике, так и уже популярные шоу в мире. Каждый день в эфире MTV можно увидеть новости, которые предоставляют самую актуальную информацию о новинках в жизни музыки и развлечений в Балтии и во всем мире. Nu man gan vēl nerāda, arī Viasat lapā klusums...

Labots - Terio
Link to comment
Share on other sites

Ziņas

 

MTV Latvija VIASAT paketē

 

Pēc daudzu klientu vēlmēm, esam nolēmuši savai kanālu paketei pievienot MTV Latvija.

 

"MTV Latvija" programmā ir gan vietējie raidījumi, veidoti tepat Baltijā, gan pasaulē jau populāri šovi. Katru dienu MTV ēterā var redzēt ziņas, kas sniedz aktuālāko informāciju par jaunumiem izklaides un mūzikas dzīvē gan Baltijā, gan visā pasaulē.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Kad parādīsies tieši Viasat paketē, kāds nezin?

Paldies, laba ziņa!

MTV Latvia man liekas vislabākais, nezinu kāpēc, vienkārši patīk...

Un vai tad slikti, ka laiž raidījumus ar subtitriem?

Lai latvieši mācās ENG valodu...

Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Dānijas (Nordic valstīm) kanāliem vispār tiek tulkoti tikai meksikāņu seriāli...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Principā ir tā, ka savā valodā mauc tikai lielās nācijas, kuras var to atļauties - vācieši, franči, krievi.

Dublēšana ir ļot dārgs prieks, mums mērķauditorija ir par mazu.

Link to comment
Share on other sites

Zvanīju uz Viasat, tā ir taisnība, rādīs visus 3 MTV, gan Igaunijas, Gan leišu, gan mūsu...

Programmas īpaši neatsķirās visiem MTV, taču to raidlaiki gan...

Ja negribas skatīties Pimp My Ride, pārslēdz uz Igauniju un skaties Baltic Top 20 ;)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

he,re kā aplauzos,saņēmu vecu infu,sorry,bet nav jau teikts,kad tos mtv baltic rādīs viasatā.starp citu,vai tad piemēram latvijas viasat klientiem rādīs arī pērējo baltijas valstu mtv,jebšu katrai valstij tiks nodrošināts pa vienam kanālam?starp citu,gaidu kad latvijas mtv sāks rādīt dienvidparku,hogans zin vislabāk(šito rāda vācieši,baigi labs raidījums)

Link to comment
Share on other sites

Redzēs, būtu jau kruti, ja rādītu visu 3 valstu MTV :D]Bet būt būs, atbildēja man Viasat apstiprinoši....

Gaidam... ;)

Link to comment
Share on other sites

Sākot ar 4. septembri VIASAT paketē MTV Europe tiks nomainīts ar MTV Latvija. Ar jauno TV kanālu VIASAT pakete kļūs vēl draudzīgāka tiem skatītājiem, kuriem ir svarīgi redzēt vietējos Latvijas kanālus.

 

MTV Latvija programmā ir gan vietējie raidījumi, veidoti tepat Baltijā, gan pasaulē jau populāri šovi. Katru dienu MTV ēterā var redzēt ziņas, kas sniedz aktuālāko informāciju par jaunumiem izklaides un mūzikas dzīvē gan Baltijā, gan visā pasaulē.

Link to comment
Share on other sites

Labi vien ir, man tas EU nepatīk... ;)

Nezinu kāpēc, bet vienmēr kad viņu uzslēdzu iet kādas tizlas MTV džinglu reklāmas, vai kas tml...

Galu galā, nafig jāpārtrauc raidījums lai pa vidu iebāztu kādus tizlus MTV džinglus 3min. garumā, vai jāiebāz'vēl kāds Artist Spot, vai kas tml...

Es gribu skatīties tālāk Euro Top 20, kas man tiek liegts...

Galu galā, ja paliek pāri raidlaiks tad nav jātraucē skatīties normāli raidījumu lai raidījums beigtos tieši 9 vakarā...

Pārslēdzu citu kanālu, un tā ļoti bieži, tāpēc priecājos ka beidzot būs MTV LV...

Ja arī tur ir reklāmas, tad nav pilnas ar visādiem Artist Spot utt...

 

Tagad par basketbolu:

Viasat rādīs visas EČ basketbola spēles, tā kā ies arī Viasat Xtra 1 un Viasat Xtra 2. kanāls,kurus palaiž kad notiek nozīmīgas sporta sacensības...

Programma ar spēlēm un kanāliem, kurā spēles tiks rādītas:

http://www.viasat.lv/lv/eiropas_empionts_b...des_atkrtojumi/

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...